Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Jola przecież każdemu się może zdarzyć!! A tym bardziej ciężarówce 😉 A lekarz jakiś awanturnik chyba 😉 Nie daj na siebie krzyczeć. Przecież charytatywnie Cię nie przyjmuje, ma z tego kasę. A zwolnienie można wystawić 4 dni w tył i w przód, więc nie gódź się na żaden dzień urlopu!!

podobno nie można wstecz. Tylko jeden dzień. Moze co innego internista.
Ja już miałam z nim taką sytuację własnie, że przegapiłam, ale to było na początku ciąży jakoś i wypisał mi zwolnienie nie od siebie z gabinetu tylko z przychodni przyszpitalnej, bo on pracuje w szpitalu, ale tyle się nagadał ,że hej a ja u niego się popłakałam nie mogłam się opanować nawet mnie wtedy nie zbadał tylko miny strzelał.
Dlatego się go boje 🥴


Dupek jeden!!!!
jola nie gudz się na urlop. To nie prawda, że tylko 1 dzień. Na 100%. Faktycznie szkoda zdrowie na takiego p......a Może pójdz do internisty, dentysty, na pogotowie, nie wiem, pomyśl bo może z tym urlopem byc kanał. Kurde kasę bierze i się na pacjentów wydziera 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jola Ty o ile pamiętam chodzisz prywatnie i masz takiego gbura, dziewczyny dobrze mówią idź gdzieś niech Ci wstecz wypiszą zwolnienie a nim się nie przejmuj i niech sobie marudzi jak chce a jak ma problemy z frustracją to niech do psychologa idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jola przecież każdemu może się przytrafić, że zapomni. Ale rozumiem Twój strach, chyba nikt nie lubi jak się na niego krzyczy 😠 Kombinuj tak jak dziewczyny piszą i bądź twarda 🙂 Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Zaraz do niego zadzwonie i się zapytam czy dał radę wystawić to zwolnienie. ( on tylko przyjmuje 2 razy w tygodniu dlatego pewnie robi taki problem, bo sam później ma problemy)
Jak nie to powiem mu że spróbuję dziś u internisty na dwa dni załatwić. eh


jola on Ci laski nie robi i żadnych problemów z tego powodunie będzie miał. Nie broń drania, masz swoje prawa. Ty go zapytajnie czy wystawi ale czy wystawił. To końcówka ciąży i powiedz mu,żę dodatkowy stres nie jest Ci potrzebny i że to on Tobie powiedziec powinien nie Ty jemu. Jeśli nie wyatawi to tylko dlatego, że nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola powodzenia 😉
Skoro byłaś zapisana na wtorek to mógłby Ci nawet z wtorkową datą wystawić-kwestia jego dobrej woli...

A te czopki też teraz mogą przyspieszyć poród?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
mamusie od 12 do 14;15 chodziłam 🙂 myślałam normalnie, że już do domu nie dojdę co krok to wolniej 🙂 🙂ale pogadałam za to sobie z moją GANDZIĄ i przekonywałam ją do pobytu w brzuszku jeszcze przez 3 dni 🙂 🙂
co do torby ja jestem w jednej spakowana, a ciuchy w których się przychodzi do szpitala można w nim zostawić(jest specjalna szatnia dla pacjentów zamykana i pilnowana) więc problem powrotnych odchodzi 🙂 a w moim przypadku to i tak tylko tyle co dojść do auta a potem do domu 🙂a ciuszki na wyjście dla malutkiej mąż ma już spakowane w foteliku samochodowym( na pewno nie zapomni 🙂)
a co do lewatywy u nas robią na życzenie 🙂 kiedyś robili każdej jak leci ale odeszli od tego i jak mama sobie życzy to robią 🙂 ja myślę, że warto masz przynajmniej taki luz, wiesz że byłaś wc i zrobiłaś co należało a reszta to już natura 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuję dziewczyny.
Zadzwoniłam do niego, ale kazał mi zadzwonić za 1,5 godziny, bo on dopiero wrócił do domu i musi zajrzeć do tych papierów, nie wiem czy dobrze, ale powiedziałam mu, że w razie czego spróbuję dziś u internisty zwolnienie załatwić.
Byłam wczoraj u internisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Dziekuję dziewczyny.
Zadzwoniłam do niego, ale kazał mi zadzwonić za 1,5 godziny, bo on dopiero wrócił do domu i musi zajrzeć do tych papierów, nie wiem czy dobrze, ale powiedziałam mu, że w razie czego spróbuję dziś u internisty zwolnienie załatwić.
Byłam wczoraj u internisty.


No już lepiej, wyszedł z inicjatywą, nie pozbył się Ciebi. Ja bym nie mówiła, ale też nic straszneg się nzie stanie jeśli powiedziałaś, Najwyżej Cię podesle z kwitkiem, chociaż nie sądzę, bo już się za to wezmie to powinien dokończyc co zaczął. Ja Ci jola powodzenia życzę. JUż bądz spokojna, będzie dobrze, z nami nie zginie nikt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Ale za zwolnienie od internisty będziesz miała za ten dzień 80 a nie 100% wynagrodzenia.


Jeśli wpisze kod ciążowy to tez będzie 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Ale za zwolnienie od internisty będziesz miała za ten dzień 80 a nie 100% wynagrodzenia.


Jeśli wpisze kod ciążowy to tez będzie 100%


Jak ja byłam chora jak jeszcze pracowalam to mi wpisywali kod ciązowy bym miala 100% płatne więc musisz dopytać o to po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Dziewczyny a na urlopie wychowawczym dostaje się jakiekolwiek pieniądze,
czy tylko ubezpieczenie?

o ile ci się należą to tak 🙂 (ok 400-500zł) składa się odpowiednie papiery do chyba skarbówki i mopsu ale szczegóły na pewno zna MARTA ona 3 raz będzie to załatwiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Dziewczyny a na urlopie wychowawczym dostaje się jakiekolwiek pieniądze,
czy tylko ubezpieczenie?


mapa taktownie milczę poniewaz nie wiem 😉

Jadę dziewczyny dziś na zakupy, bo mąż jutro na pogrzeb jedzie i chyba w niedzielę dopiero wróci, no może w sobotę, bo nie chce mnie samej zostawiac. Takze ja jeszcze jestem ale wieczorem już zajmę się innymi sprawami. Dziś tylko naleśniki zrobiłam, brzuch coraz cięższy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Mapa nie wiem czy te pieniądze za wychowawczy nie zależą od dochodu na członka rodziny czy czegoś takiego, ale ja pewna nie jestem a nie chcę Cię w błąd wprowadzić.


Tak pomyślałam właśnie, skoro papiery do MOPS-u się składa.
Muszę poczytać jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...