Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marta-lion napisał(a):
Co do chusteczek Siehankowa . Hehe one sie nie psują 🙂 więc jak masz mozliwosc zamów sobie większosć ilość. I tak zużyjesz 😁 😁 😁

w takim razie zamawiam 🙂 dzieki bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

siehankowa napisał(a):
mam też pytanie co do husteczek nawilżających z pampersa... warto od razu zakupić większą ilość? chodzi o zakup 12 paczek za 50-pare złotych... wydaje mi się że 12 paczek to dużo, ale pewnie takich husteczek tez sie troche zużywa...?


Ja z Bartusiem jeszcze pracowałam (w sklepie) i co rusz zostawałam obdarowana przez przedstawicieli,a to proszkiem,a to mydełkiem i właśnie chusteczkami których miałam spooory zapas jeszcze zanim Bartek był z nami i jakież było moje zdziwienie kiedy tez zapas zaczął szybko topnieć 😮 także 12 opakowań jeżeli maja sporą datę ważności to nie jest dużo a cena atrakcyjna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Marta- śliczne córeczki 🙂

Co do chusteczek to które polecacie, tylko Pampers czy jakieś inne też np. Huggies?
Ja lubie pampers, chociaż te rumiankowe mają "dziwny" zapach 🙂 Lubie też Johnons, są dosc mokre. I Bobini chyba takie niebieskie. Nie lubię Nivea, w porównaniu z innymi są malutkie i mało nawilżone. Przy takiej kupie 1,5 rocznego dziecka musialabym zużyć sporo 🤪 🤪 🤪
Niestety o Huggies sie nie wypowiem, bo jakoś nie przemawiaja do mnie ani pampersy ani chusteczki tej firmy.
Z Huggies używam tylko pampersów do pływania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Marta- śliczne córeczki 🙂

Co do chusteczek to które polecacie, tylko Pampers czy jakieś inne też np. Huggies?


jak dla mnie pampers są najbardziej wilgotne,używałam też bobini całkiem fajne,lubię też dada bo ładnie pachną ale na początku to własnie pampers sensitive
huggies jak dla mnie są zbyt suche i z tego samego powodu nie polecam babydream
a na pieluszki huggies wiele brzdąców ma uczulenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
siehankowa napisał(a):
mam też pytanie co do husteczek nawilżających z pampersa... warto od razu zakupić większą ilość? chodzi o zakup 12 paczek za 50-pare złotych... wydaje mi się że 12 paczek to dużo, ale pewnie takich husteczek tez sie troche zużywa...?


Ja z Bartusiem jeszcze pracowałam (w sklepie) i co rusz zostawałam obdarowana przez przedstawicieli,a to proszkiem,a to mydełkiem i właśnie chusteczkami których miałam spooory zapas jeszcze zanim Bartek był z nami i jakież było moje zdziwienie kiedy tez zapas zaczął szybko topnieć 😮 także 12 opakowań jeżeli maja sporą datę ważności to nie jest dużo a cena atrakcyjna 🤪

łooo, dobrze, że mi przypomniałaś o dacie ważnosci 😮 musze zapytać przed zakupem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Marta- śliczne córeczki 🙂

Co do chusteczek to które polecacie, tylko Pampers czy jakieś inne też np. Huggies?
Ja lubie pampers, chociaż te rumiankowe mają "dziwny" zapach 🙂 Lubie też Johnons, są dosc mokre. I Bobini chyba takie niebieskie. Nie lubię Nivea, w porównaniu z innymi są malutkie i mało nawilżone. Przy takiej kupie 1,5 rocznego dziecka musialabym zużyć sporo 🤪 🤪 🤪
Niestety o Huggies sie nie wypowiem, bo jakoś nie przemawiaja do mnie ani pampersy ani chusteczki tej firmy.
Z Huggies używam tylko pampersów do pływania 🙂


Mi z kolei koleżanka zachwalała Huggiesy (chusteczki), że niby lepsze od Pampersa, ale sama już nie wiem.... chyba kupię kilka pojedynczych paczek z różnych firm, przetestuję i później z tych które okażą się dla nas najlepsze kupię większe opakowanie zbiorcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta śliczne foto a Emilka to mi się wydaje wypisz wymaluj Ty 🙂

Co do chusteczek to ja używałam przy Gabi bambino później dade z biedronki i sobie chwale. Paczka dady kosztuje chyba coś koło 4zł. Też "dzidziuś" ma dobre chusteczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się nie znam, ale oststnio kupiłam piersze lepsze z brzegu w sklepie bambino jak mieliśmy jechać i nocować w domu, wiadomo jak w kurzu się pracuje to dobrze wytrzeć buziaka czymś co nie uczyli na szybko i do pracy wracać, no i niestety mnie uczuliło, a napisane że od pierwszych dni życia można stosować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja słyszałam od wielu młodych mamusiek o tych Dada z biedronki, że są dobre. Co do większych zapasów Shienkowa pamiętaj ,że nie warto na początku robić zapasy kosmetyków ponieważ dużo maluszków jest wrażliwych i wiele kosmetyków uczul dlatego na początek kupić po jednej sztuce i testować tak aby wybrać dla Was odpowiednie. Dlatego popieram podejście Elizee do tego tematu 🙂 Szkoda kupić i narobić zapasów nawet za okazyjną cenę , skoro zakup może okazać się po prostu bezużyteczny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja wlasnie po wizycie. Zrobila mi usg chociaz tydzien temu mialam i powiedziala ze jest ok. Mala juz nie jest tak nisko i ze sporo przybrala przez tydzien bo ponad 100gram czyli moja zelazwoa dieta dziala chociaz jak o niej pomysle to juz przestaje byc glodna.... Dokladnie obejrzala mozg jame brzuszna i sprawdzala jakies przeplywy czy nie bede miala nadcisnienia w ciazy- co mnie zdziwilo bo cisnienie mam baaardzo niskie zawsze i teraz tez. Dzis z usg mi wyeszedl 13 sierpnia. Za kazdym razem inny. Zobaczymy czy moja morfologia sie poprawi mam zrobic powtorke za 2 tyg.
Co do skurczu lydek to mialam jeden straszny w nocy - lydka potem mnie bolala przez 2 dni. Teraz pije magnez musujacy. I jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień Dobry mamusie 🙂
Evelina gratuluje udanej wizyty, super, że dzidzia zdrowa. 😉 A ile teraz waży??????
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 😉 😉 😉
A my mamy dzisiaj strasznie nerwowy dzień 😠 😠 😠 😠 To prawda że z rodzinka najlepiej to na zdjęciach się wychodzi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Może to okrutne co powiem ale chyba wolał bym byc jedynaczką niz mieć taka siostre jaka mam 😠 😠 😠 😠 😠
Jesli chodzi o wózki to mi osobiscie te Quinny sie wogole nie podobają, ale to wiadomo rzecz gustu 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja się zdecydowałam się na taki, zwłaszcza że jest do obejrzenia we Wrocławiu
http://allegro.pl/ballerina-2011-fotelik-wiosenne-gratisy-i1605381456.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Crazzzyyy, a to co innego. Jeśli masz w zapasie wózek po kimś, to nawet jeśli przejściowo będziesz musiała zrezygnować z użytkowania buzza to nic złego się nie stanie;.
Gorzej jakbyś wydała 3 tys złotych na coś co nie spełni twoich oczekiwań 😉
W takim razie kupuj i życzę miłego użytkowania.
Ze spacerówki na pewno będziesz zadowolona (choć mi nadal się wydaje, że się nie rozkłada, jak patrzę na te zdjęcia. Ale to troszkę nowszy model niż ja mam więc może się mylę)

rozkłda sie rozkłada popatrz na filmik...3 minuta
http://www.youtube.com/watch?v=-3niAfNKed8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anilolek 82 napisala: Ja się zdecydowałam się na taki, zwłaszcza że jest do obejrzenia we Wrocławiu
http://allegro.pl/ballerina-2011-fotelik-wiosenne-gratisy-i1605381456.html

Baaardzo mi sie podoba szczegolnie st 4. Maja rowne kolka a mi na tym zalezy. Podobne do roana co ogladalam na zywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelina to bardzo dobre wiadomości 😁 Fajna ta Twoja lekarka, że robi tak dokładne pomiary. Gratuluję zdrowego maluszka i wszystkiego naj dla Ciebie 🙂 Ja uciekam do łóżka, dziś tak cały dzień.
Aaa, i jeszcze o chusteczkach była mowa i pampersach. Ja kupiłam z Biedronki chusteczki Dada dwa zapachy. Kupię jeszcze jakieś inne i zobaczę czy uczulenia dzieckonie będzie miało i wtedy zdecyduję, które będę dla maluszka kupowała. Pampersów jeszcze nie mam, ale kupię na początek Bella z wycięciem na pępuszek albo Pampers 2-5kg jedną paczkę i drugą chyba już 3-6kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EVelina- super, że dzidzia rośnie 🙂
A ja tylko powiem jedno na temat wózków z małymi kołami- byłam nianią przez jakiś czas i maluch którym się zajmowałam miał właśnie taki wózek i obiecałam sobie, że nigdy takiego nie kupię- spacery to koszmar, na każdej dziurze się zatrzymywał, nawet najmniejszej. A zimą- szkoda gadać. Po takich spacerach byłam spocona jak pies- jedyna zaleta to kondycja jakiej się przy tym wózku nabawiłam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
anilolek 82 napisala: Ja się zdecydowałam się na taki, zwłaszcza że jest do obejrzenia we Wrocławiu
http://allegro.pl/ballerina-2011-fotelik-wiosenne-gratisy-i1605381456.html

Baaardzo mi sie podoba szczegolnie st 4. Maja rowne kolka a mi na tym zalezy. Podobne do roana co ogladalam na zywo.


No właśnie mi tez zależało na tych kołach, żeby były rónwe i nie skretne i na tym, zeby fotelik mozna bylo wpiąć w stelaż a cena tez taka przystepna. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...