Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to sobie odbiłam na firmie gdzie zamawiałam łóżeczko i wózeczek oraz fotelik !!!
Tak ich opierdzieliłam,że sami zaproponowali mi jeszcze 100 zł mniej do zapłaty ...łóżeczko i fotelik mają jutro być u mnie, a wózek z odpowiednim stelażem mają dojść około piątku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
No to sobie odbiłam na firmie gdzie zamawiałam łóżeczko i wózeczek oraz fotelik !!!
Tak ich opierdzieliłam,że sami zaproponowali mi jeszcze 100 zł mniej do zapłaty ...łóżeczko i fotelik mają jutro być u mnie, a wózek z odpowiednim stelażem mają dojść około piątku...


🤪 🤪Pati super 😁 to jakby co to pomożesz w egzekwowaniu zamówień 😉
Wiecie co?????? Ugotowałam leczo chociaż nie planowałam a któras pisała, że jadła leczo zaraz urodziła i dzidziuś miał kolkę.......... tylko nie pamiętam która z nas..............
Zastanawiam się czy brac torbę na dzisiejszą wizytę ale chyba nie wezmę. Przecież jutro umówiłam się z mechanikiem 🤪 Aaaa no i jeszcze obiecałam dziewczynom, ze dam im pierszeństwo 🙂 Chętne sie zgłosiły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZieńdobry!

Wpadłam na chwilke by pochwalic się,że mój Filipek skończył dziś tydzień 🤪 🤪
I specjalnie dla brzuszkowych ciotek zrobiliśmy zdjęcie, do którego mój synuś lepiej zapozować nie mógł.
Nocki nieprzespane w większości...ale i tak go kocham.
CAłujemy i pozdrawiamy bobasy te na świecie jak i te w brzuszku. Jak tylko znajde wiecej czasu postaram sie cześciej zaglądac,,tymczasem, same wiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapurka2 napisał(a):
DZieńdobry!

Wpadłam na chwilke by pochwalic się,że mój Filipek skończył dziś tydzień 🤪 🤪
I specjalnie dla brzuszkowych ciotek zrobiliśmy zdjęcie, do którego mój synuś lepiej zapozować nie mógł.
Nocki nieprzespane w większości...ale i tak go kocham.
CAłujemy i pozdrawiamy bobasy te na świecie jak i te w brzuszku. Jak tylko znajde wiecej czasu postaram sie cześciej zaglądac,,tymczasem, same wiecie...



agapurka ale ładny i duży Filipek i jak ślicznie się uśmiecha 🙂 Wszystkiego najleprzego Filipek to Twoja pierwsza rocznica, masz już 7 dni 😘 😘 😘 agapurka Dla Ciebie także wszystkiego naj i dużo zdrowia Wam życzę 😘 😘 i gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
siehankowa czyli mozna powiedziec ze typowy facecik z niego 🙂 🙂 😉 😉 a stosujesz jakas specjalna diete?
wszystkie te Wasze dzidziusie takie spokojne, a ja sie obawiam ze moja to rozrabiaka bedzie...
pocieszam sie slowami Pati ze jak w brzuszku niegrzeczna to po porodzie spokojna bedzie 😉 😉

hmm... dieta... no własnie czytam po internecie co moge jeśc, a czego nie - bo w sumie sama nie wiem 😉 ale wychodz z tego, że powinno jesć się prawie wszystko... ja na razie zrezygnowałam z czekolady, pomidorów, brokuł, nadal nie pijam gazowanego, owoców cytrusowych nie jadam i pije duuuużo wody 🙂 staram sie tez ograniczać sól i unikac pikantnych rzeczy... a tak to w sumie jadam wszystko 😉

agapurka - Filipek śliczny 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Mamusiom 🙂

Ja dzisiaj po USG i po badaniu ... oj czego sie dowiedzialam 🙂
Malutka nadal okazuje sie Malutka a nie Malutkim 🙂 Wazy juz 3 kg 🙂 I jest juz donoszona 🙂 szyjka mi sie skrociła ale nie wiem o ile... ale rozwarcia nie ma... w czwartek ide jeszcze na KTG 🙂 . Lekarz powiedział ze jest pewiena na 100% ze mała wyskoczy wczesniej niz wskazuje na to USG i ze smialo juz moze wychodzic 🙂 .. kazał mi sie spakowac do szpitala, zebym pozniej nie miala problemow :P .. dzisiaj wziełam sie za prasowanie popranych ciuszkow 🙂 ... zostaly jeszcze do prania kocyki reczniczki i posciel 🙂 Oj nie bałam sie porodu ani troszke ale teraz jak juz wiem ze nie wiele zostało ... zaczynam sie bać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati...........ale pojechałaś po nich......... 🤪I bardzo dobrze... kasę chcą brać, ale wywiązywać się z terminów, to już nie....

Agapurka - Filipek cuuuudny 🙂

A ja nadal schizuję, dodatkowo po wczorajszej info madaleny o tej pępowinie, to już całkiem...... w życiu nie panikowałam a teraz taka akcja......... mała ruszała sie rano a teraz w dzień cisza.... czasami lekko gdzieś puknie... już nie wiem co robić... przecież nie będę jak wariatka co dzień do szpitala na ktg jeździć.... 🤢 😮 Dziś mam SR, więc podpytam położne... strasznie mnie to męczy, że mała mniej się rusza........znowu moja mam twierdzi, że teraz już mam mało miejsca i mogę nie czuć nic......ale wolałam jak dawała znać o sobie 😮 😮 😮 Ech. Do porodu to ja osiwieję......... i jeszcze m dzwoni co godzinę i pyta czy Mała się rusza 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo i żeby nastrój nie był u mnie za dobry.. pojechałam dziś z siostrą do naszego ulubionego szmateksu i okazało się, że od dziś nie ma tam już odzieży na wagę, tylko ciuchy są wycenione na sztuki......... ale na jakie ceny 🤢 🤢 🤢 🤢 Kurcze... zawsze brałam kilka szmatek i razem ważyły niecały kg a teraz debile za jeden dziecięcy ciuszek chcą 5zł............no podurnieli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
siehankowa jak fajnie,że ty juz w domku jesteś hmm
No owoców niektórych nie możana, ale np. banany możesz jeść 🙂

tutaj jest kilka artykułów na temat tego co jeść po porodzie 🙂 i wychodzi na to że prawie wszystko 😁
wiadomo, bez przesady... ale najwazniejsze to po mału wprowadzać nowe rzeczy i obserwować maleństwo 🙂
co jeśc gdy karmimy piersią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
oo i żeby nastrój nie był u mnie za dobry.. pojechałam dziś z siostrą do naszego ulubionego szmateksu i okazało się, że od dziś nie ma tam już odzieży na wagę, tylko ciuchy są wycenione na sztuki......... ale na jakie ceny 🤢 🤢 🤢 🤢 Kurcze... zawsze brałam kilka szmatek i razem ważyły niecały kg a teraz debile za jeden dziecięcy ciuszek chcą 5zł............no podurnieli....


A u mnie jeszcze lepiej bo kobitka myśli że cwaniara jest i na wieszaczki ubranka powiesiła a tam ceny 12, 15, 20 😮 Jak w salonie, jakby prosto z pod igły 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):


A ja nadal schizuję, dodatkowo po wczorajszej info madaleny o tej pępowinie, to już całkiem...... w życiu nie panikowałam a teraz taka akcja......... mała ruszała sie rano a teraz w dzień cisza.... czasami lekko gdzieś puknie... już nie wiem co robić... przecież nie będę jak wariatka co dzień do szpitala na ktg jeździć.... 🤢 😮 Dziś mam SR, więc podpytam położne... strasznie mnie to męczy, że mała mniej się rusza........znowu moja mam twierdzi, że teraz już mam mało miejsca i mogę nie czuć nic......ale wolałam jak dawała znać o sobie 😮 😮 😮 Ech. Do porodu to ja osiwieję......... i jeszcze m dzwoni co godzinę i pyta czy Mała się rusza 😮 😮 😮

Masz to samo co ja 🙂 rano mało co i pisałam nawet, że do obiadu jak się nie rozrusza to biorę mojego i jadę do szpitala,mój m stwierdził, że poczekamy do wieczora!
ale na szczęści nawet dość tak się rusza.
WIĘC I TWOJE MALEŃSTWO SIĘ ROZRUSZA MOŻE MA GORSZY DZIEŃ?! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szok.... za darmo szmatek nazbieraja za granicą, a tu chcą kokosy na tym zbijać 😠 Chyba przestanę kupowac w szmateksach.... póki było na wagę, jeszcze można było poszaleć, ale teraz to ceny prawie takie jak nowych ubrań....

Paninka - wczoraj byłam na tym KTG i niby wszystko jest ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
dziewczyny, staram się nadrobic zaległości, ale cos kiepsko mi to idzie 🥴
może jakiś szybki skrót, co siędziało przez te 4 dni? 😎

ogólnie większość z nas chce już mieć maleństwa w ramionach 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a na sierpnióweczkach zobaczysz kto się już rozpakował 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
siehankowa jak fajnie,że ty juz w domku jesteś hmm
No owoców niektórych nie możana, ale np. banany możesz jeść 🙂

tutaj jest kilka artykułów na temat tego co jeść po porodzie 🙂 i wychodzi na to że prawie wszystko 😁
wiadomo, bez przesady... ale najwazniejsze to po mału wprowadzać nowe rzeczy i obserwować maleństwo 🙂
co jeśc gdy karmimy piersią

O fajnie zapiszę sobię tą stronę.
Co się działo w sumie prawie każda chcę szybko urodzić i co druga piekła szarlotkę hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam strasznie niskie ciśnienie od kilku dni, więc może to od tego Jagoda taka leniwa?? Położna kazała mi pić więcej wody....... normalnie wlewam w siebie niesamowite jak dla mnie ilości.... i jedyny efekt to jest to, że latam do wc co 10 minut........
Jutro zabieram się za jabłeczniki.. moniq - sorki, że nie od dziś jak obiecałam, ale nie mam do tego dziś weny.... ale jutro obiecuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dziewczyny wpadam na chwilę i spadam dalej 🙂
Jedziemy do znajomych, a wstałam po 14 i w biegu robiłam obiad i się ogarniałam.

Pogoda tak mnie wkurza...22 stopnie w cieniu, rozpływam się 🤢

Jak wrócę to nadrobię zaległości.

Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...