Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wpadłam powiedzieć DOBRANOC 😉
myślę dziś cały czas o agusikowalczyk Nie daje znaku po weekendzie 🤢 jolajola też nic nie odpowiedziała na lody;(
Diviana ja bardzo chętnie 😉 na sierpnióweczkach jest mój numer telefonu. Czekam na sms-ka czy i kiedy uda Ci się dojechać, bo jakby co to ja na Wileniak mam 10 minut 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam Was z samego rana 🙂
Dziewczyny jeszcze raz gratuluje dobrych wieści z wizyt.
Mapa, Diviana widzę, że dzisiaj nasza kolej. Ja również mam wizytę kontrolną. Na 14,15 🙂
Tyle tylko, że bez usg bo miałam robione 2 tygodnie wcześniej. Ale przynajmniej będę spokojna jak sprawdzi czy moja szyjka jest ok.

Wszystkim życzę udanego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
Ja przy zielonej herbatce
Wizyte mam na 10.30 i USG będe miała robione 🙂 zobacze jak dzidzia się rozwija (a bardzo ruchliwa jest) no i co z tą moją szyjką mo i Mapa i Madalena trzymam kciuki by u Was było dobrze
Karolciakam już spisuję Twój numer z sierpnióweczek, ja bardzo chętnie się spotkam mi by pasowało tak na 11.30 akurat bym po wizycie zdążyła podjechać na Willeński, co prawda Agusia sięnie odezwała 😞 ale Jola wydaje mi się że pisała że jej w tych godzinach też pasuje, albo mi się tylko coś wydawało 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
No i Marta, jakoś wcześniej mi umknął twój gigantycznie wielki arbuz pod koszulką 😁 😁 😁
Kiedyś napisałaś, że twoją ciążę to i niewidomy by zauważył. Teraz widzę, że nie przesadzałaś. Masz naprawdę ogromniasty brzusio. Miodzio 😉

Hehe no widzisz jo-aneczka 🤪 🤪 🤪

Co do wizyt to i ja życzę powodzenia dzisiejszym wizytowym mamusiom 🙂 🙂 🙂
A badanie na paciorkowca ja będę miała robione 12 lipca (hehe chyba jak Foga). Moja Pani dodktor powiedziała mi ze to badanie teraz wykonuje się standardowo każdej kobiecie w ciąży między 35 a 37 tygodniem ciąży, że takie wymagania PTG. Chodzi to żeby były ważne przy porodzie. To są dwa wymazy.

DZIEŃ DOBRY I MIŁEGO DNIA 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 🙂 Ja dziś wcześnie na nogach 🤪 Biorę się za sprzątanie, potem będę miała z głowy 🙂 🙂 Zrobię sobie kawkę (już 2 dzień rzędu :blush 🙂 wcześniej nigdy jej nie piłam. 😜 🙂

Mamusiom, mającym wizyty życzę POWODZENIA 😘 🙂 🙂!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do smoczków-uspokajaczy piszecie cos o niezbędności. Hehe u mnie ani jedna ani druga panna nie miała takiego smoczka. Nie dlatego że ja jakaś radykalna jestem, hehe wszystko jest dla ludzi. U mnie poprostu żadna nie chciała, kiedy dawałam smoczka, pluły 😉 Z jedną i drugą miałam ze trzy rodzaje, żaden nie przypadł do gustu, więc po co na siłę.
Ale za to nie wiem co to znaczy odzwyczajanie od smoczka, płacze itp. Nigdy nie miałam tez problemu z tym, że wpychały wszystko do buzi, ani też że zabierały smoczki innym dzieciom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
ja już w pracy... nadrobiłam szybko zaległości na brzuszku, toi tak:

madalena, jestem jak najbardziej ZA żeby agapurke przyjąć do grona sierpnióweczek 🙂
marta-lion i Foga - gratuluje dużych zdrowych córek 🙂 a aneczkare zdrowego dużego Filipka 🙂
mapa, diviana i madalena - a wam zyczę powodzenia na dzisiejszych wizytach i dajcie szybko znać jak maleństwa się mają 😆

a co do naszej nowej fury, to kupilismy Fiata Marea z 2001r. na ful wypasie 😁 klima, podgrzewane fotele, alusy i takie tam pierdoły 😎 w stanie że tak powiem idealnym 😉 cena też okazyjan, więc nie zastanawialiśmy się długo, tylko szybko podjelismy decyzję 😉 wcześniej nastawialismy się na VW Passata lub Audi, ale to juz niestety wyższa półka cenowa, a teraz przy takich wydatkach (wyprawka, remont mieszkania) to każdy grosz się liczył, więc ... mamy pieknego "marusia" 😁 postaram się wrzucić fotki pózniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Co do smoczków-uspokajaczy piszecie cos o niezbędności. Hehe u mnie ani jedna ani druga panna nie miała takiego smoczka. Nie dlatego że ja jakaś radykalna jestem, hehe wszystko jest dla ludzi. U mnie poprostu żadna nie chciała, kiedy dawałam smoczka, pluły 😉 Z jedną i drugą miałam ze trzy rodzaje, żaden nie przypadł do gustu, więc po co na siłę.
Ale za to nie wiem co to znaczy odzwyczajanie od smoczka, płacze itp. Nigdy nie miałam tez problemu z tym, że wpychały wszystko do buzi, ani też że zabierały smoczki innym dzieciom.


U mnie to samo 🙂 Żaden z moich synów nie miał smoczka 🙂 I też nie dlatego, ze ja radykalna jestem, ale po prostu nie chcieli. Myślę, ze widocznie wystarczała im pierś. I ją niekiedy używali jako smoczek 😁 Natomiast faktycznie dzięki temu nie było też problemu z odzwyczajaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
No ładniutkie autko Pani komisarz 🤪 🤪 🤪

Hehe z jednym bobasem dacie radę 🤪 🤪 🤪

hehe, dokładnie, a za dwa lata wymieni się na jakiegoś vana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!!!! 🙂
Wczoraj byłam na wizycie u lekarza z nfz nie wiem czy pamietacie jak pisałam ze chce zmienic z prywatnego na nfz, i szczerze powiem ze jestem zadowolona pan doktor zrobił mi dokładne badania sprawdził szyjkę gdzie byłam w szoku bo poprzednia lekarka mi jakos tego nie sprawdzała, sprawdził obwód brzuszka wzdłuż i wszerz, tętno malenstwa, sprawdził czy nie mam jakiś niepożądanych bakterii, no i zrobił mi cytologię, nie wiem czy jest konieczna ale on mówił ze dobrze by było zrobić, natomiast ta poprzednia nawet o tym nie wspominała ze jest konieczna, no nie wiem, ale zrobiłam i mam z głowy. Jedeny pech to usg akurat sie zepsuło 😠, ja to mam pecha na maksa a tak sie nie mogłam doczekać zeby sie dowiedziec ile waży maluszek i jak sobie tam żyje, no ale nic za 3 tyg.mam wizyte i wtedy zrobimy usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353, dokładnie - duzy bagaznik to przy dziecku podstawa 🙂 i zalezało nam tez na klimie, bo jednak latem gorąco w aucie, a z maleństwem przy otwartym oknie to troche lipa 😉
zresztą do pracy został mi mój mały jeżdzik na gaz, bez klimy i uffff, przy gorących dniach męczarnie przeżywam wracając z pracy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa super autko, napewno sie w nim pomiescicie z wóziem, my mieliśmy kupić fiata multiplę ale jakos nie przemawia do mnie jego zewnętrzny wygląd, chociaż jest spory i funkcjonalny wewnątrz, mój mąż sie na niego napalił, ale zobaczymy cały czas jesteśmy w fazie negocjacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale to Wam muszę podziękować, bo byłam w rozterce czy zmieniać lekarza czy nie, i to Wy mnie przekonałyście dziewczyny, że można spróbować, dobrze że się zdecydowałam zawsze to oszczedność dodatkowa 100 w kieszeni plus inne wydatki na badania, no i jeszcze jak w poradni diabetologicznej sie dowiedziałam ze mam płacić za wizyty to masakra. A teraz za to kupię przewijak dla dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Milium gratuluję udanej wizyty

Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty 🙂

Ja właśnie wcinam tosty i pije kawkę. Już "chatka" ogarnięta, córcie zawiozłam do przedszkola a po drodze kupiłam 2kg truskawek i znowu będzie ryż z truskawkami hihi Kiedyś nie przepadałam za takimi specyfikami a teraz bym jadła i jadła.

Marta co do wymazu na paciorkowca to moja lekarka powiedziała że oni nie robią 😮 😮 i jak chcę to mam sobie prywatnie zrobić 😮 😲 więc nie jest to standard-niestety 😞
Któraś z Was pisała że można ten test kupić w aptece?? czy możecie mi bliżej powiedzieć na czym to polega?

Diviana a my już 30tydz szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...