Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja również się wstrzymuję z kupnem ubranek do 7 miesiąca. Jakaś taka przesądna jestem 😜
Na pewno będę kupować z allegro, bo po pierwsze taniej a a po drugie mama będzie mi je wysyłać w paczkach. Niestety tu w Norwegii ciuszki są dosyć drogie, dlatego będę zamawiać z Polski.

No i niestety, my rzeczy typu łóżeczko, wanienka itp. musimy kupić, bo mimo tego, że mamy dzieciaczki w rodzinie to nie mielibyśmy jak zabrać tych rzeczy ze sobą z Polski.
I też będziemy robić na szybkiego remont, bo kupiliśmy dom, ale zrobiliśmy tylko część. A teraz musimy zrobić sypialnię razem z kącikiem dla dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witam popołudniem...wpadam na chwilkę...po wizycie jestem wściekła bo po półgodzinnym czekaniu złapałam położną idącą do domu która powiedziała mi że lekarza nie będzie 😠 😠 😠 i może przyjmie mnie w środę 🤢 😮
idę teraz zrobić drożdżówki na jutro do szkoły dzieciakom i zajrzę pewnie dopiero jutro
Także życzę Wam słodkich snów - jutro nadrobię zaległości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek uhh nie lubię takich sytuacji...
Trzymam kciuki za środę 🙂

marta-lion przeszły Ci już zaparciowe problemy?
Bo u mnie było lepiej i znów jakieś pogorszenie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam 3-letnią chrześnicę. Jej rodzice obiecali mi rzeczy typu wózek, fotelik, kołyska, huśtawka i ubranka, których mają sporo używanych i nowych - tak mała rosła, że wszystkiego nawet nie przymierzyła. Szkoda, że jeszcze nie znam płci dziecka, bo może się okazać, że z ubranek przyda się tylko część. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie już to będziemy wiedzieć. Zostaje mi kupić łóżeczko - ale faktyczne te z aukcji internetowej za 107 zł jest rewelacyjne. Ale wstrzymuję się ze wszystkim, niby przesądna nie jestem ale wolę jeszcze ciut poczekać.

Pozdrawiam i słodkich snów życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
marta-lion przeszły Ci już zaparciowe problemy?
Bo u mnie było lepiej i znów jakieś pogorszenie 😞
U mnie jest o niebo lepiej niż przedtem. Najlepiej jest jak nie jem białego pieczywa, kupiłam sobie takie płatki z dużą ilością błonnika Fitella chyba się nazywają, są pyszne bo z truskawkami 🙂 No i kiwi jest niezastąpione. Odwiedzam toaletę codziennie, a góra co dwa. Więc poprawa znaczna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to super,że mogłaś zobaczyć swojego maluszka- ja nie mogę się doczekać połówkowego, jeszcze ok miesiąca czekać muszę :/
Ale mnie dziś na kukułki wzięło, mąż musiał mi do sklepu jechać, tak się ich najadłam, że teraz język mnie boli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Jestem po wizycie i się okazało ,że MAM SYNKA Wiercił się , ale pokazał wkońcu 🙂 🙂 🙂 poza tym wszystko gra z dzidziusiem, a my jesteśmy przeszczęśliwi, ze będzie synuś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Witam !!! Jestem po wizycie i się okazało ,że MAM SYNKA Wiercił się , ale pokazał wkońcu 🙂 🙂 🙂 poza tym wszystko gra z dzidziusiem, a my jesteśmy przeszczęśliwi, ze będzie synuś.

no to widzę że narazie na forum chłopaki górą.gratulacje;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez poryczałam się jak przeczytałam co dziś miałaś... Ale fajowo że wszystko OK i oby tak dalej 😆 😆 😆

Karolcia gratuluję tego synuśka! Ja też już bym chciała wiedzieć a tu jeszcze dwa tygodnie...

Słodkich snów Wam życzę ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam napisał(a):
Inez poryczałam się jak przeczytałam co dziś miałaś... Ale fajowo że wszystko OK i oby tak dalej 😆 😆 😆



No nie było kolorowo, ale na szczęście wszystko wyszło super 😁 Nie widać jeszcze było płci, ale to nie było dla mnie ważne, najważniejsze, że serduszko bije 🙂 Mój mąż to w pewnym momencie zgłupiał, zobaczyliśmy maleństwo jak macha a on na to ''no ale serce bije?Pokażcie serce'' 😁 😁 😁 Później się go pytam czy myślał, że nasze dziecko potrafi żyć bez serduszka? A on na to,że był tak zestresowany,że chciał tylko serce bijące zobaczyć i tyle. A potem pół dnia chodził i mówił jak to fajnie maleńkie do nas machało 🙂

Ech dziewczyny dzień był tak pełen wrażeń, że padam 🙂

DOBRANOC MAMUSIE I MALEŃSTWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia super wieści, gratuluję synusia. 🙂
Inez dobrze, że u ciebie tez wszystko oki, choc tą położną to bym zatłukła jak bym byla na Twoim miejscu. Z natury jestem dość nerwową osobą, a teraz jak hormony buzują to tym bardziej dlatego chyba bym jej nawtykała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO "KOBIECEGO" DZISIAJ MAMUSIE 🙂 🙂 🙂
[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/kwiaty-na-dzien-kobiet.jpg[/IMG]

Inez faktycznie przygodę miałaś, o ile to przygodą można nazwać. Ale fantastycznie, że wszystko dobrze się skończyło. Ale powiem ci, ze twoja przygoda uświadomiła mi, że dobrym rozwiązaniem było niekupienie tego domowego detektora tętna. Pewnie nie raz przeżywałabym taki stres jak ty wczoraj, bo nie umiałabym znaleźć tętna. A taki stres to nic dobrego ani dla mnie,
a tym bardziej dla maluszka.
Może mój maluszek ujawni się w czwartek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
WSZYSTKIEGO "KOBIECEGO" DZISIAJ MAMUSIE 🙂 🙂 🙂
[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/kwiaty-na-dzien-kobiet.jpg[/IMG]

WZAJEMNIE[color=red][/color] 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...