Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
Diviana napisał(a):
A co do wypadania z wózka to moja mam wózek na schody postawiła na słoneczku ja totalny niemowlak co śrubki powykręcałam no i zleciałam z tych schodów. Tata mówił że śrubki dokręcał z całej siły śrubokrętem a ja paznokciami wykręcałam, oj mieli ze mną pocieche rodzice 🤪

Diviana ty to super te przygody miałaś 🙂 Uśmiałam się dzisiaj tyle, że...aż mnie boki bolą 😁


ann
ja takich historii mam dużo dużo więcej 🙂 taki ze mnie łobuziak był 🙂 za to wygląd miałam aniołka bo mleczne długie włosy grzyweczka i duże niebieskie oczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, też bym po lesie pospacerowała 🙂 ale ja jeszcze 30min w pracy 🤢 nim wróce do domku będzie prawie 16.30, pózniej trzeba szybki obiadek zrobić -dziś młode ziemniaczki ze schaboszczakiem 🤪 i już będzie wieczór 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Diviana napisał(a):
A co do wypadania z wózka to moja mam wózek na schody postawiła na słoneczku ja totalny niemowlak co śrubki powykręcałam no i zleciałam z tych schodów. Tata mówił że śrubki dokręcał z całej siły śrubokrętem a ja paznokciami wykręcałam, oj mieli ze mną pocieche rodzice 🤪

Diviana ty to super te przygody miałaś 🙂 Uśmiałam się dzisiaj tyle, że...aż mnie boki bolą 😁


ann
ja takich historii mam dużo dużo więcej 🙂 taki ze mnie łobuziak był 🙂 za to wygląd miałam aniołka bo mleczne długie włosy grzyweczka i duże niebieskie oczka 🙂


Czyli diabełek w anielskiej skórze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
m. wrocil juz z pracy obiadek zjedzony a teraz spacer do lasu...piekna pogoda az szkoda siedziec w domu... 🤪 🤪


Paninka uważaj na kleszce bo są ich ogromne ilości. Ubierz się tak, żeby żaden dostępu do ciała niemiał a po powrocie dobrze obejrzyj ciało, CAŁE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
a ja slyszalam ze kolor wlosow i oczu dziedziczy sie po starszych pokoleniach a nie po rodzicach...u mnie mama i tata maja niebieskie oczy dziadkowie tez a siostra zielone...

a ja mam koleżankę w pracy co ma jedno oko bardzo mocno brązowe, a drugie bardzo mocno niebieskie 🤪 nieziemsko to wygląda 🙂 i wszyscy "haski" na nia wołają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Paninka, też bym po lesie pospacerowała 🙂 ale ja jeszcze 30min w pracy 🤢 nim wróce do domku będzie prawie 16.30, pózniej trzeba szybki obiadek zrobić -dziś młode ziemniaczki ze schaboszczakiem 🤪 i już będzie wieczór 😜


Weekend niebawem więc spacerek może się uda odbyć, oby ładna pogoda była 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):

Weekend niebawem więc spacerek może się uda odbyć, oby ładna pogoda była 🙂


Podobno nawet aż za ładna 😉
30 stopni i słoneczko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
a ja slyszalam ze kolor wlosow i oczu dziedziczy sie po starszych pokoleniach a nie po rodzicach...u mnie mama i tata maja niebieskie oczy dziadkowie tez a siostra zielone...

a ja mam koleżankę w pracy co ma jedno oko bardzo mocno brązowe, a drugie bardzo mocno niebieskie 🤪 nieziemsko to wygląda 🙂 i wszyscy "haski" na nia wołają 😉


😁 😁 😁 Dobre 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
Diviana napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Diviana napisał(a):
A co do wypadania z wózka to moja mam wózek na schody postawiła na słoneczku ja totalny niemowlak co śrubki powykręcałam no i zleciałam z tych schodów. Tata mówił że śrubki dokręcał z całej siły śrubokrętem a ja paznokciami wykręcałam, oj mieli ze mną pocieche rodzice 🤪

Diviana ty to super te przygody miałaś 🙂 Uśmiałam się dzisiaj tyle, że...aż mnie boki bolą 😁


ann
ja takich historii mam dużo dużo więcej 🙂 taki ze mnie łobuziak był 🙂 za to wygląd miałam aniołka bo mleczne długie włosy grzyweczka i duże niebieskie oczka 🙂


Czyli diabełek w anielskiej skórze 🙂


Zdecydowanie 🙃 jeszcze jedna historia mi się przypomniała, jak miałam 5 lat pojechałyśmy z mamą do Niemiec do znajomych, trzeba było zarejestrować się w jakimś urzędzie wszyscy obcokrajowcy musieli. Ja dziecko ze wsi nigdy czarnoskórej osoby nie widziałam a tam panowie murzyni, więc co robi Diana podchodzi do najczarniejszego z nich (mama mówi że był jak smoła) i mówi a ty to murzynek Bambo jesteś tak? 🤪 🙃 🤪 Pan odpowiedział takim dialektem że niestety nikt nie potrafił zrozumieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki .. Od kad rano napisałam probuje co chwilke wejsc na kompa i zobaczyc ze internet jest za okolo 6 razem sie udalo 😁 ... Nie wiem co sie dzialo 🥴

Dzwonilam dzisiaj do przychodni tam gdzie ja chodze i jak sie okazuje maja usg 3D ale moj lekarz go nie moze wykonywac jest tylko dwoch od tego .. kosztuje 200 zł .. i caly czas sie zastanawiam czy isc 🙂 mam straszna ochote :P pierwszy wolny termin to 31 maj.. ale pozniej mam znowu wizyte usg 6 czerwca .. isc na obie i tak ? czy zrezygnowac z tej 6 czerwca ? bo nie wiem ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia, jeżeli chcesz iść na 3d, to idz na obie wizyty... Na wizycie 3d lekarz nie jest Twoim prowadzącym, więc wizyta będzie za pewne tylko pod kątem "obejrzenia" dzidziusia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
a ja slyszalam ze kolor wlosow i oczu dziedziczy sie po starszych pokoleniach a nie po rodzicach...u mnie mama i tata maja niebieskie oczy dziadkowie tez a siostra zielone...

a ja mam koleżankę w pracy co ma jedno oko bardzo mocno brązowe, a drugie bardzo mocno niebieskie 🤪 nieziemsko to wygląda 🙂 i wszyscy "haski" na nia wołają 😉
SUPER! 😁 Ja miałam koleżankę, która miała żółte oczy! Naprawdę żółte! 😁 Też niesamowity efekt!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
najbardziej mi zalezy zeby zobaczyl czy wszystko z nia ok 🙂 czy zdrowa, pomierzyl i.t.d.. :P bo podobno 3D dokladniejsze jest.

p0xia, tylko że nie każdy lekarz, który nie prowadzi Twojej ciąży będzie chciał dokładnie pomierzyć dzidzie, wszystko zależy od lekarza... większość pokaze dzieciaczka, zrobi fotki i nagranie i już... ja np. jak byłam na 3d to lekarz powiedział, że 3d to taki bajer do zewnętrznego oglądania dzidziusia, a 2d do "wewnętrznego"....
a wg mnie to właśnie 2d jest bardziej dokładne i lepiej na 2d wykonuje się pomiary... zresztą powiem tak, 3d fajna sprawa, ale wg mnie trochę przereklamowana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
najbardziej mi zalezy zeby zobaczyl czy wszystko z nia ok 🙂 czy zdrowa, pomierzyl i.t.d.. :P bo podobno 3D dokladniejsze jest.
~Zgadzam się z siehankowąidivianą - moim zdaniem warto iść na oba. A to 3D jest faktycznie dokładniejsze, także nie tylko dla frajdy rodziców, ale i żeby sprawdzić na 100%, czy wszystko z dzidzią dobrze. DO tego zawsze będziesz miała dodatkową opinię innego lekarza, co też jest moim zdaniem ważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
p0xia, tylko że nie każdy lekarz, który nie prowadzi Twojej ciąży będzie chciał dokładnie pomierzyć dzidzie, wszystko zależy od lekarza... większość pokaze dzieciaczka, zrobi fotki i nagranie i już...
a wg mnie to właśnie 2d jest bardziej dokładne i lepiej na 2d wykonuje się pomiary... zresztą powiem tak, 3d fajna sprawa, ale wg mnie trochę przereklamowana 😉
Ja chodziłam prywatnie na 3d i za każdym razem lekarz nie tylko pokazywał mi dzieciaczka, ale na obrazie 2d wszystko mierzył, patrzył itd - także wydaje mi się, że poxii też tak powinien zrobić. Te aparaty z możliwością 3d albo nawet 4d są bardzo dokładne i lepsze również jeśli chodzi o obraz 2d. Moim zdaniem to warto połączyć przyjemne z pożytecznym. Ale decyzja należy do Ciebie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki za wypowiedzi 🙂 przynajmniej wiem co mysla o tym osoby ktore to widzialy i wiedza jak to jest 🙂 ... wlasnie probuje sie dodzwonic do drugiej przychodni .. zobaczymy co tam mi powiedza 🙂 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...