Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

agapurka2 ja mimo wszystko piorę w proszku Lovela wszystkie ciuszki, te nowe też. Bo najczęściej są one przesiąknięte fabryczną chemią. A samo wypłukanie może nie pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień Dobry!

madalena - piękne foty i modele na nich 🙂

Poxia - super wyglądasz 🙂

Asiaa - czasami jest taki dzień, że człowiek nawet na ludzi nie ma ochoty patrzeć, ale ponoć to przejdzie 🙂 Ja w sumie bardzo zaniedbałam swoją koleżankę- jakoś ostatnio w ogóle nie mam ochoty spotykać się ze znajomymi i wychodzić z domu.... tu czuje się najlepiej 🙂

Wczoraj otrzymaliśmy kilka prezentów po córce siostry m.... bujaczek, ciuszki itp..........najwięcej wrażeń zrobiło na nas łóżeczko turystyczne z wszelkimi bajerami... oczywiście m już je poskładał i stoi w pokoiku... ja je delikatnie przeprałam w miejscach gdzie mała dotykała łapkami i wygląda jak nowe 🙂
Wszystko byłoby ok, gdyby nie moja mama - która gdy to wszystko zobaczyła, to kazała wynieść to do...... piwnicy, bo nie wolno takich gadżetów znosić do domu przed narodzeniem dziecka.........ech wkurzają mnie te zabobony... w końcu przecież wszystko będzie dobrze.... NIe biorę pod uwagę innej opcji...

Miłej niedzieli kochane dziewczynki 🙂

Madalena wczoraj z m się wygłupialiśmy i cyknęliśmy parę fotek... wyślę ci je na maila i jeżeli uznasz, ze jakieś może być na sierpnióweczkach to załącz, jeżeli nie, to może w końcu zrobimy coś normalnego..... W ostateczności w lipcu i tak idziemy na sesję ciążową (prezent od m na rocznicę ślubu) więc w końcu zamieszczę jakieś aktualne foto 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry brzuszki 🙂 JA nareszcie wyspana jestem 🙂 juz po sniadanku trzeba isc sie przyodziac 🙂 jesli chodzi o pranie nowych ciuszkow to tak samo jak Madzia piore je czy tak czy tak 🙂 A pogoda dzisiaj super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapurka ja kupiłam Vizir senstive i piorę ciuszki w nim. A płuczę płynem dla dzieci. A jak kupuję ciuszki to daję troszkę proszku żeby je delikatnie przeprać, no a potem tylko już wypłukać i wyprasować.

A bo się zastanawiałam 🙂 🙂 Drugi raz już ciuszków nie będzie trzeba prać? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w niedzielny poranek 😎
Dzisiejszy plan dla mnie to pieczenie ciasta (pewnie dwóch 😉) a wieczorem bierzmowanie chrześnicy 😉
Co za ciastowy weekend 😉 Zrobiłam mojej siostrze dwa ciasta żeby były na wczorajszy pogrzeb i dzisiejsze bierzmowanie i wiecie co? Moi kochani siostrzeńcy opchnęli wczoraj dwie duże blaszki ciasta i na wyjściu oddając blaszki zapytali: Ciociu... zrobisz na jutro takie z truskawkami????? No i mam teraz dylemat, gdzie ja dziś truskawki kupię 🙃 🙃 🙃 🙃 wymyśliłam ze może pod kościołem lub przy zoo będą sprzedawać i właśnie zaraz tam pojadę.

Życzę Wam miłej niedzieli 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 🙂 Jakoś mało naskrobałyście od piąteczku, ale to pewnie wina weekendu, ja też ciągle gdzieś wybywam 🙂
Madziu masz świetnych chłopaków a zaraz będzie następny, no no Ty to masz szczęście sami przystojniacy Cię otaczają 🙂 a transparent superowy, bardzo mi się podoba, chyba Cię zatrudnię jak będę robiła roczek mojego synka za rok hihi, powinnaś zająć się dekoracjami wnętrz, albo dekoracjami weselnymi, komunijnymi itp.
Asiu nic się nie przejmuj ja po takim czasie siedzenia w kuchni nie miałabym nawet ochoty na siedzenie w fotelu tylko marzyłabym o łóżeczku więc i tak bądź z siebie dumna że jeszcze tyle wysiedziałaś 🙂
Poxia super fotka, a na niej super modelka, bardzo fajnie wyglądasz w ciąży, masz fajniusi brzusio 🙂
Andzelika ja wszystko piorę w proszku w 30 stopniach i mam włączone super płukanie, a poza tym jeszcze prasuje no i myśle że to wystarczy, oczywiście też już piorę ciuszki i rożki i wszystko co przyniose do domku dla małego, już poukładałam na półeczkach ciuszki dla niego rozm.56 i teraz bede sie brała za rozm.następny co by mnie maluszek nie zaskoczył i by sie nie okazało ze jednak będzie większy niż norma przewiduje hihi.
Ja wczoraj byłam cały dzien na działce i plewiłam wszystkie zakamarki plus mój warzywniaczek, i dzisiaj tak mnie bolą kolana i ręka od podpierania i prawie całą noc nie mogłam spać bo kręgosłup mi odpadał, no ale za 'inteligencję' trzeba płacić haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga Ja z Gubina jestem - taka przygraniczna miejscowość w okolicach Krosna Odrz. bądź Zielonej Góry.
W poniedziałek dzwonię i umawiam się z dentystą - musze zrobić ten 1 krok 🙂... a potem śmigam bo żelazko i zabiore się za ubranka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY MAMUSIE 🙂
Jesli chodzi o pranie ciuszków to ja w lipcu wszystkie bede prała i płukała a potem prasowanko 🙂
Pustki tu jak w każdy weekend 🙂
U Nas dzisiaj 20 stopni i pochmurno, ale mi to nie przeszkadza bo ja uwielbiam taki chłodek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
Najpierw sie odniose do tego co było ale mam skleroze to pewnie o kimś zapomnę
Siehankowa słodki ten Twój junior 🙂
Co do spania to ja z mężem wstaje codziennie o 6.00 więc wieczorem padam jak zabita, choć jak mam cały dzień leżeć to mi niewygodnie i lewa częć ciała mi drętwieje.
Pati pochwal się jak obraz u Ciebie wygląda na ścianie, a ubranka dla małej urocze ja uwielbiam takie typowo dziewczynkowe i jak po środowym usg sie okaże że to dziewczynka na pewno to też coś podobnego zakupię.
Poxia ślicznie wyglądasz 🙂
Madalena 100 lat dla Kubusia a transparent to faktycznie dzieło sztuki no i po kim takie zdolności manualne może mieć, pewnie że po mamie 🙂
Daniela bardzo ładny ten żyrandol
Karolciakam dzięki za info o lekarzu ja dopiero zmieniłam tą moją babę na niego więc cieszę się że on jest ok. Co do spotkania to Agusia pisała że mogłaby w środe o ile pamiętam, bo ja oczywiście na te lody chętna 🙂
Justyna ze ślubami to tak jest, może warto się wyciszyć i pomyśleć tylko o Was a nie o tym czy sie wszystkim wszystko spodoba.
Andzelika dzięki za linka rozmiarowego bo ja sie nie orientuje do końca więc na pewno mi to pomoże choć trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapurka2 napisał(a):
milium Ja Gubin nazywam oazą spokoju. Za każdym razem gdy tu jestem odpoczywam...lasy, zieleń mały deptaczek...fakt rozrywek za dużo nie ma ale jeśli chodzi o cisze i spokój to jest tu idealnie 🙂 Reklama miasta na 6! 😁 😁

Zgadzam sie w 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poxia mi się wydaje, że bardzo się przyda. Ja będę kupowała, bo jak będę sama w domu to chce mieć dziecko na oku, a wiadomo że łóżeczka nie będę targała 😁 😁 A w takim leżaczku możesz sobie położyć dzieciaczka, może sobie spać, zawsze masz go na oku, bo możesz go przenieść bez większego wysiłku. Ja już mam takie upatrzone http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-zen-l7193-kubus-naklejki-i1646331460.html 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia mi tez sie wydaje, że to bardzo przydatna rzecz 🙂 Moja kuzynka tez cały czas korzysta z takiego leżaczka a jej niunia ma juz 9 m-cy 😉 Ja tez będe chciala się w taki zaopatrzyć. A jeśli chodzi o cenę to na pewno znajdziesz cos tańszego. Ja nie mam zamiaru wydawac 300 zł na taki leżaczek tylko o wiele mniej a taki sam pożytek 😉 🙂

http://allegro.pl/arti-lezaczki-bujaczki-relax-warszawa-i1641892735.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co ja wkleiłam jest droższy, ale ma i pozytywkę i wibracje. 😉 🙂 🙂 A zresztą chcę skompletować, bo z tej serii mam po mojej siostrze fotelik do karmienia. 🙂 🙂 A później zawsze mogę go sprzedać i się coś zwróci 🙂 🙂 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...