Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Ja bede chodzić z moim S,ze wzgledu na porod rodzinny,musi co najmniej dwa razy byc na zajeciach a poza tym zawsze czegos sie nowego dowiem i naucze 😉


Ja też sie zapisałam do takiej szkoly , zaczynam od 24 maja , tak ja myślę ze to fajny sposób na przygotowanie sie do jej nowej roli , tymbardziej ze ucza w takiej szkole opieki nad dzidzią , a ja się strasznie tego boje by takiej malej istotce krzywdy nie zrobic niechcący , a poz tym sa tez rożne cwiczenia , i mozna poznac inne mamuśki , ja sie akurat zapisałam do szkoly przyszpitalnej wiec jas za darmo , a wielkim plusem tez dla mnie bedzie poznanie calego personelu szpitala ,sal i ogolnie sprawdzenie co i jak ... wiec polecam wam rowniez by sie zapisac jesli macie oczywiscie czas chodzic ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 ja nie chodzę do szkoły rodzenia i też mam nadzieję, że dam radę 🙂

nic idę coś zjeść i ogarnąć trochę miejsce naszego zamieszkania 🙂 a później do biblioteki i dalsze pisanie pracy... ehhh mam już dosyć jej pisania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek ide na usg tak sie ciesze i wogole a maz juz mi humor wczoraj popsul bo tego samego dnia juz chce jechac do swojej rodziny i tam mam siedziec do pon 😞 w nd mamy rocznice slubu to tez dla niego nic nie znaczy juz sie na picie umowil 😞 do mijej rodziny mamy jechac w pon i powiedzialam ze chce na tyle samo dni co u niego bedziemy a on gada ze zobaczymy wkurza mnie tym gadaniem zawsze musi byc jak on chce wczoraj az o to sie poklocilam 😞 co sadzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Ja bede chodzić z moim S,ze wzgledu na porod rodzinny,musi co najmniej dwa razy byc na zajeciach a poza tym zawsze czegos sie nowego dowiem i naucze 😉


Ja też sie zapisałam do takiej szkoly , zaczynam od 24 maja , tak ja myślę ze to fajny sposób na przygotowanie sie do jej nowej roli , tymbardziej ze ucza w takiej szkole opieki nad dzidzią , a ja się strasznie tego boje by takiej malej istotce krzywdy nie zrobic niechcący , a poz tym sa tez rożne cwiczenia , i mozna poznac inne mamuśki , ja sie akurat zapisałam do szkoly przyszpitalnej wiec jas za darmo , a wielkim plusem tez dla mnie bedzie poznanie calego personelu szpitala ,sal i ogolnie sprawdzenie co i jak ... wiec polecam wam rowniez by sie zapisac jesli macie oczywiscie czas chodzic ,

więc od 24 maja czekamy na relacje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie,tez musze wkońcu sie zapisać 🙂

Jasna wiesz co ja mowie swojemu jak mi czegos odmawia? "żeby Ci te myszy wpieprzyły wszystkie buty" 😁 Pogadaj z nim,powiedz prosto z mostu co czujesz ! My świetujemy nasza rocznice zwiazku a co dopiero bedzie slubu. Tak nie powinno byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po badaniu - jestem zawiedziona dzidzia nie pokazała co ma między nóżkami 😞(( Spało maleństwo, podrapało się jak gdyby po uszku tylko, i było głową w dół 😞((( Badania prawidłowe, jak dotąd przytyłam 2 kg, a dzidzia jest wielkości na 20 tydzień waży 320 gram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 ty się nie martw ja jak myślę o świętach to aż mnie Ciary przechodzą bo wysłałam list do siostry ma go wręczyć mamie w 1 dzień świat w środku 3 koperty: 1.kartka świąteczna, 2. nasze zdjęcie(moje i mojego), a w 3. zdjęcie i list od naszego maleństwa bo moja mama jeszcze nie wiem ze zostanie babcia 🙃
w drugi dzień radosną nowinę muszę przekazać mojemu ojcu który też jeszcze nie wiem ze jestem w ciąży a po południo jadę do mojej chrzestnej i całej rodzinki przed którą na razie się ukrywam bo tez nie wiedza ze jestem w ciąży.
Podsumowując moi rodzice są po rozwodzie: siostra brat i mama mieszkają za granica w Walii, mój tata mieszka w naszym rodzinnym domu ale nie utrzymuje za bardzo z nim kontaktu więc można powiedzieć że w Polsce jestem sama, a na dodatek nikt z rodziny nie akceptuje mojego związku bo mój facet jest rozwodnikiem a w dodatku policjantem a ich w rodzinie u mnie nikt nie lubi czyli mam przekichane mam nadzieje że wasze święta będą lepsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik dzieki za rade 🙂 z tymi myszami to dobre 🙂 a bylyscie juz na zakupach przed swiatecznymi? chcialabym sobie jakas tunike kupic i jakies rajstopki ale ciezko teraz z kupnem czegosc bo wiekszosc ciuchow zle lezy chcialam na swieta ubrac taka czarna sukienke ale stwierdzilam ze lepiej sie ozywic niz na czarno ubrac wkoncu wiosna ale nie myslalm ze zakup rzeczy taki ciezki jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o asiac123 to faktycznie za fajnych swiat nie bedziesz miala ale najwazniejsze ze sie z Twoim facecie Kochacie jestescie szczesliwi 🙂 moze dziecko zmieni stosunek do waszego zwiazku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
o asiac123 to faktycznie za fajnych swiat nie bedziesz miala ale najwazniejsze ze sie z Twoim facecie Kochacie jestescie szczesliwi 🙂 moze dziecko zmieni stosunek do waszego zwiazku 🙂



popieram bo pamiętaj że najprawdopodobiej (tak jest w założeniu bo przecież sie kochacie )wszystkie następne dni życia spędzisz ze swoim facetem i to on bedzie Ci najbliższa osoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak poinformowalam moja mame to mama juz chciala do mnie przyjechac , a moj tato nazwal mnie panna z dzieckiem i zadnych slow otuchy , ani nic, dopiero dziadek mi poprawil humor bo to jego pierwszy/a prawnok/czka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiac123 napisał(a):
jasna281288 ty się nie martw ja jak myślę o świętach to aż mnie Ciary przechodzą bo wysłałam list do siostry ma go wręczyć mamie w 1 dzień świat w środku 3 koperty: 1.kartka świąteczna, 2. nasze zdjęcie(moje i mojego), a w 3. zdjęcie i list od naszego maleństwa bo moja mama jeszcze nie wiem ze zostanie babcia 🙃
w drugi dzień radosną nowinę muszę przekazać mojemu ojcu który też jeszcze nie wiem ze jestem w ciąży a po południo jadę do mojej chrzestnej i całej rodzinki przed którą na razie się ukrywam bo tez nie wiedza ze jestem w ciąży.
Podsumowując moi rodzice są po rozwodzie: siostra brat i mama mieszkają za granica w Walii, mój tata mieszka w naszym rodzinnym domu ale nie utrzymuje za bardzo z nim kontaktu więc można powiedzieć że w Polsce jestem sama, a na dodatek nikt z rodziny nie akceptuje mojego związku bo mój facet jest rozwodnikiem a w dodatku policjantem a ich w rodzinie u mnie nikt nie lubi czyli mam przekichane mam nadzieje że wasze święta będą lepsze 🙂


Rewelacyjny pomysł z tym listem,z pewnościa zrobisz rodzicom piekną niespodzianke. Ja jak zobaczyłam dwie kreseczki na tescie od razu zatelefonowałam do mamy,za to moja tesciowa nie mogła sie doczekac kiedy zostanie babcia wiec i przed nia bym nie ukryła,tak wiec jak pojechałam do lekarza to był 4 tydzien to juz ogladała jajeczko na zdjeciu hehe. Dlatego powiedziałam sobie ze rodzina o płci dziecka dowie sie w dniu narodzin ale nie wiem czy dam rade tyle czasu nie puscic pary z ust,to jest takie szczescie i radosc 🙂 Asia najwazniejsze ze ty jestes szczesliwa,ludziom roznie sie uklada w zyciu Twojej rodzinie i znajomym pozostaje jedynie zaakceptowac wkoncu ten fakt i cieszyc sie z waszego szczescia 🙂

Jasna ponoc swieta maja byc troche chlodne i deszczowe wiec badz ostrozna z tymi letnimi ciuszkami,chociaz w gruncie rzeczy sama juz bym chciala sie zwiewnie ubierac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do dziadków,mój S juz nie ma ja mam/w sumie to juz mamy razem tylko jednych. Babcia nie była zachwycona jak sie dowiedziala ze moja mama jest ze mna w ciazy,czula sie za mlodo na babcie wiec z wieeelka satysfakcja oznajmilam jej ze zostanie pra babcia hehe wiec mozecie sie domyslec jaka byla reakcja,natomiast dziadek jest wniebo wziety 🙂 Ciesze sie ze dozyl mojego sluby i zobaczy prawnuka/prawnuczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...