Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iris to przegladaj i wkejaj fotki 😉
Carpioo ja pikole,nie wiem co powiedziec juz na tego Twojego 😮moze myslal,ze to bedzie smieszne albo co,no nie wiem.Nie denerwuj sie kochana,przytulamy Cie bardzo mocno i prosba o usmiech 🙂Jutro bedzie nowy dzien,moze bedzie lepiej 🙂
Koyotka Ty to potrafisz zrobic smaka 😉dawno juz nie jadlam waty cukrowej,hmm 😉alez sie rozmarzylam 🙃
marzenko chyba kazda zna ten bol jak sie nadrabia czytanie z kilku dni,czasem to masakra 😉Kofana trzymam kciuki co by na slubie wszystko wypadlo oki i oczywiscie udanej zabawy zycze.Normalka,ze czekamy tu na zdjecia 😉
Z tym waleniem konia,to dobre bylo,ale tez mi sie widzi ze cos w tym prawdy musi byc 😜

Witam nowa mame w naszym gronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):

o popatrz a ja wciaz w tym samym miejscu!

a ten ze nie wie o co chodzi, ze to zwykłe niedogadanie 🤔

O kurrrr... ja bym go zabiła !!! 😠
carpioo, on to złośliwie robi ? Ale dlaczego ? Niedawno przecież jeszcze się wszystko u Was dobrze układało ! Tylko brak tej bliskości... hmmm... a teraz takie teksty ! W głowie się nie mieści !!!
Kochana, trzymaj się, nie wiem, jak Ci pomóc, ale trzeba coś z tym zrobić...

Iris napisał(a):

Witaj na forum Habibati - Moniko 🙂 Wstawiaj śmiało fotki, wszystkie tu czujemy się jak morświny 🙂 także luzik 🙂 Mam nadzieję, że będzie Ci tu z nami wesoło 🙂

i ja witam Monikę 🙂
Morświny to urocze stworzonka, zawsze uśmiechnięte 🙂
Tylko nazwę mają dziwną 🤢 taką świńską ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do walenia konia to każdy to robi, bez wyjątku. I to bez względu na to czy jest mu nieziemsko dobrze z jego kobieta. poprostu tak mają i tyle :| nic na to nie poradzimy. chociaz moim zdaniem lepiej niech zjedzie na recznym niz leci do innej 😉 poprostu sam wie najlepiej co mu sprawia najwieksza przyjemnosc. nic na to nie poradzimy pozostaje nam sie z tym pogodzic i narzekac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta84 napisał(a):
Ja jutro idę do ginki i pewnie też dostanę na to skierowanie. Nie przeraża mnie wypicie tej mieszanki, tylko podwójne kłucie brrrr nie cierpie pobierania krwi. I obym jednak mogła tam poczekać, nawet 2 godziny siedząc-książkę poczytam, bo jak gdzieś ruszę na czczo to na bank padne po drodze 🙂

Marzenka, mnie też rozśmieszyłaś tym koniem 😁


Słoneczka moje, ale powtarzałam to z kilka razy, tu o smak nie chodzi, bo SMAK JEST OK, tylko reakcja organizmu mojego taka nagła mnie zdziwiła, więc piszcie jak to było u Was po tych parudziesięciu minutach.

P.S Tez panicznie boję się pobierania krwi, od momentu kiedy pielęgniarka wkuwała mi się w rękę 7 razy jak miałam 5 lat, bo jakaś chyba do dupy była. Wczoraj niestety trafiłam na bardzo nieczułą kobietę, chyba każdy kto wyszedł narzekał na nią. Także Anetko trzymam kciuki, zebyś nie poczuła nawet kłucia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

moja rybia jeszcze spi 🙂

mój G. juz wpociągu i jedzie do Lublina 😞

a ja oczywiscie od godziny juz nie spie.... pomimo ze glowa mnie boli i bym jeszcze pospala :| ale tak glupio mi sie organizm przyzwyczail.

Asiula mi sie caly czas po wypiciu tego chcialo wymiotowac. dopiero po pobraniu krwi jak poszlam do do sklepu i jadlam jakas bulke bylo ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ciężaróweczki 🙂

Asiula- wszystkiego naj na nowej drodze 🙂 ślicznie wyglądałaś - pokaż więcej fotek 😉

ja jestem dziś ucieszona bo wrócila do pracy koleżanka, która była na macierzyńskim i przyniosla mi mnóstwo ciuchów ciążowych na lato - mam nadzieje, że będą pasowały 🙂 już sie nie moge doczekać kiedy do domu przyjade i zaczne przymierzac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula ja będę wiedzieć za tydzień. Może poprostu ci zaszkodziło, stanęło na żołąs=dku i tak wyszło 🙂 Albo szklanka na raz t obyło za dużo dla ciebie po za tym może już dzidzia naciska na żołądek i ci się nie przyjęło. Mnie np boli strasznie pęcherz i mi się cofa jak dużo się napiję bo dzidzia mi sięchyba tak rozpycha, Coraz gorzej się czuje. Na początku było świetnie a od kilku dni nie dość że zmęczenie to jeszcze te bóle i cofanie. Ale napewno to Helenka od razu złośliwa jak mówi to mój ma po mamie charakterek 🙂 hehe
Carpio kochana widać po prostu, że twój to jeszcze dzieciak 🙂 jestem pewna że jak się dziecko urodzi to mu się zmieni od razu. A jak nie to do mamy uciekaj na kilka dni tylko tak na poważnie, żeby się przestraszył i wtedy zobaczyć jego reakcję. Jeżeli facet jest zbyt pewny kobiety to robi co mu się podoba. I przegina. A mi się wydaję, że to jest tak że ty masz wahania hormonów a on jest przerażony i przez to te niedogadania. Mój powiedział kiedyś, że z hormonami walczyć nie będzie i nawet mi nie odpowiada jak mu dogaduję. Jak dla mnie trzeba to przeczekać i spróbować się nie czepiać przez jakiś czas tylko się cieszyć że dzidzia nadchodzi 🙂 Przejdzie mu zobaczysz 🙂 A jak nie to do mamy fruuuuuuuuu i niech się przestraszy. Ale nic nie mówić mu tylko wziąć walizki spakować i narka 🙂 Zobaczysz jak nagle się zmieni tylko go przetrzymać parę dni,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry... widzę, że większość z nas ma dzisiaj kiepski humor i złe samopoczucie 😞 Ja tez jakas niewyspana jestem i boli mnie głowa. Ale to chyba kwestia tego, że od rana mam za oknem plac budowy parkingu i jacyś idioci od rana koszą trawę na całym osiedlu. Zwariować można. Pozamykałam okna i siedzę w tym zaduchu... Muszę tak wytrzymać dopóki nie skończą, bo Mały jest alergikiem jak się ostatnio okazało i popuchnięty mi wstaje co rano więc robię wszystko żeby mu ograniczyć w domu alergeny 😞 Masakra jakaś!!!

Marzenka jeszcze kilka dni do twojego ślubu, trzymaj się dzielnie Kochana, już niedługo wszystko będzie za Wami, wtedy odpoczniesz od tego zamieszania.

Carpioo nie chcę oceniać tego co się dzieje między Wami bo zbyt mało o Was wiem, ale mam nadzieję, że to wszystko ma jakieś logiczne wytłumaczenie i że to tylko jakiś kryzys. Wierzę, że się między Wami ułoży. Tymczasem pamiętaj że nie możesz się denerwować. Nie warto tracić zdrowia, bo na pewno wszystko będzie dobrze.

Ja się zaraz zabieram za przeglądanie ciuszków, jak znajdę coś fajnego to zrobię fotkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Habibati napisał(a):
Jezeli chodzi o mnie i maluszka, to poczatki ciazy były ciezkie psychicznie, bo mialam bole brzucha i plamienie, juz w 8 tyg musialam isc na L4, duzzooo lezec i brac leki na podtrzymanie..



Habibati ja byłam w identycznej sytuacji jak Ty, tylko w 9 tygodniu. Brałam najpierw Duphaston, potem Luteinę 2x2 tabl dopochwowo przed prawie 2 miesiące. 4 tygodnie leżałam modląc się o utrzymanie ciąży. Dlatego też jestem cały czas na zwolnieniu. Ciężki okres. U nas odkleiła się częściowo kosmówka i powstał krwiak. Było groźnie ale jak widać leżenie i leki pomogły. Teraz najważniejsze, że możemy spokojnie cieszyć się ciążą 🙂 Na pewno wszystko szczęsliwie się zakończy, najgorsze za nami ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Oj...to nie tylko ja miałam słaba noc i ogólnie przytłumiona jakaś jestem. jeszcze wczoraj chwaliłam sie, że na wyjeździe śpię jak dziecko...a tu dziś o 3 pobudka i godzina kręcenia się na łóżku. Spanie do 7...i ból głowy...ale po śniadanku już jest lepiej 🙃 Dobre, że słonko świeci to pewnie za godzinkę wyjdziemy na plażę.
Brzuszki do góry 😉 i spokojnego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/p1230885.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6592/p1230885.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Oto nasze ciuszki, które zmieściły się do zdjęcia 🙂 Mamy ich trochę więcej, ale pozostałe są w większych rozmiarach. Część jest na tyle neutralna, że ubiorę w nie córcię, a jeśli będzie synuś to we wszystkie (oprócz tego fioletowego i żółtego wdzianka całkiem po lewej). Jakoś wydawało mi się, że będzie ich więcej, a tu dopiero niewielka część tego co potrzebuję 😞 Moja mama i teściowa zabroniły mi cokolwiek kupować. Wszyscy wokół twierdzą, że to za wcześnie, żebym poczekała... 😞 a ja się już nie mogę doczekać. Może jak przygotuję pokój i kupię komodę zacznę kupować ubranka, bo teraz nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny zakup wóżka już teraz to chyba troche za wczesnie cio ??????? kurcze znalazłam fajny używany- prawie taki jak chciałam jedo bartatina za 400 zł w ogłoszeniach na stronie mojego miasta. Nie wiem co robić. Chciałabym kupic używany głęboki a potem sobie kupic spacerówke lekką i nową.
21 tydzień to chyba jednak za szybko by takie zakupy robić ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezeli masz ochotę to sobie kup ten wózek. Chyba nic nie powinno się już zmienić. PRzecież dobrze się czujesz i wszystko ok. A na dobrą sprawę do samego porodu nie możesz być pewna czy wszystko będzie dobrze bo równie dobrze przy porodzie może się coś stać. Jak masz możliwość kupić taniej wózek to kupuj. Zawsze go sprzedać możesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atagusia ja mialam do 25tyg cała wyprawkę dla dziecka kupiona i całe szczeście! bo pozniej mialam rozwarcie i skrocona szyjke macicy i musialam lezec i juz bym po sklepach nie polatala. jedyny minus to taki ze gwarancja uciekala.... ale jak uzywany to juz chyba sprawdzony i bez gwarancji. skoro jest okazja i podejrzewasz ze nie znajdziesz taniej to bierz 🙂 ja na poczatek kupilam te najdrozsze rzeczy wlasnie wozek i lozeczko bo na reszte tansza zawsze pare groszy sie znalazlo 🙂

minona ojjj moj ex wiedzial ze zrobie mu pieklo na ziemi przy takiej akcji a i tak zrobil co zrobil..... po tygodniu on naszego rozstania oswiadczyl sie jej a po miesiecu dowiedzialam sie ze pinda jest w ciazy :| a na rozprawe o alimenty z nia przyszedl. a ja na bezczelnego sobie usiadlam obok niej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atagusia napisał(a):
dziewczyny zakup wóżka już teraz to chyba troche za wczesnie cio ??????? kurcze znalazłam fajny używany- prawie taki jak chciałam jedo bartatina za 400 zł w ogłoszeniach na stronie mojego miasta. Nie wiem co robić. Chciałabym kupic używany głęboki a potem sobie kupic spacerówke lekką i nową.
21 tydzień to chyba jednak za szybko by takie zakupy robić ;/



Ja mam takie same wątpliwości jak Ty. Tez widziałam na allegro ten wózek, który bym chciała, bardzo tanio, ale jakoś się jeszcze boję. Nie wiem co robić. W lipcu na pewno przywiozę łóżeczko i materacyk od znajomej, bo wiem, że ona chce się już go bardzo pozbyć, no ale go nie będę jeszcze rozkładała. Do października - 4 miesiące ma stać już w domu łóżeczko puste ? Jakoś tego nie czuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właściwie to macie racje 🙂 jeśli kupie wózek we wrześniu to do października też może sie byle co wydarzyć. Chyba nie mogę myśleć w ten sposób. To bezsens, a głupotą byłoby nic nie kupić przed porodem, bo przecież po porodzie to nie będę miała siły i czasu latać po sklepach i kupować potrzebne rzeczy. Pojadę więc zobaczyć ten wózek na żywo i jak będzie faktycznie w dobrym stanie to go kupię, poskładam i schowam jak na razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...