Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc Kochane!!!
Kokosanko jestem,jestem i poki co jeszcze nie rodze 😉musze wytrzymac do przyszlej niedzieli 😉

A ja tak nie pisalam bo wczoraj mialam wisielczy humor od rana, dopiero wizyta u fryzjera mi go poprawila.
Potem znou zlapalam nerwa na lekarza jak sie obszedł z moja przyjaciółka 🤢
Poszła prywatnie,bo chciala potwierdzic czy jest w ciazy czy nie,bo zrobila test 3 razy i wyszedł pozytywnie 😆bala sie tylko tego,ze caly czas ja brzuch bolał.tak wiec zapłacila za wizyte a ten pajac jej nie zbadał,bo to by nic nie dało a usg jej nie zrobił bo powiedział,ze ma jeszcze duzo pacjentek i nie ma czasu 😮 😮no co za kutas!!!!60 zl wzieli za to,ze jej powidział ze czasem brzuch boli 😮 😮masakra.
Tak wiec zglosila sie do szpitala,zostawili ja do poniedzialku na obserwacji i jak sie okazało jest 6 tygodniu ciazy i serduszko juz slicznie bije 😉 😉
Normalnie tak sie ciesze 😆 😆
Smieszna sytuacja byla jak pojechalam ja odwiedzic dzis do szpitala i pytam gdzie jest patologia ciazy...a pielegnierka jak mnie zobaczyla,to od razu pyta...co sie pani dzieje...i chciala nawet isc ze mna,hehe a ja mowie ze ja tylko w odwiedziny 😉

O ja pikole,Monia trzymaj sie ciepło 🙂 🙂 🙂sciskam mocno,mam nadzieje,ze wyjdziesz z tego jak najszybciej i wrocisz do Malej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
Kaja Anetki 😉 po prostu śliczna 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/kaja.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/9192/kaja.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Anetka od wczoraj jest na nogach i zajmuje się Kają. Po małych problemach z przystawianiem do cyca już jets dobrze i Kaja wcian co 2 godziny 😉Jest bardzo spokojna i prawie w ogóle nie płacze.




GRATULACJE ANETKO!!! JAKA FAJNIUSIA 🙂 🙂 🙂 [color=purple][/color]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdoundi napisał(a):
O północy idę pod nóż 😞 3majcie kciuki i czarujcie kochane aby było dobrze, robię w gatki ze strachu 😞

ja pierniczę, myślałam, ze się uda bez operacji !
Ja bym tym skurwielom nie darowała, na prawdę !
Bym sprawę im zrobiła na maxa !!!
To nie normalne, żeby podczas porodu były takie powikłania !!!
Co oni Ci zrobili ?!
Trzymaj się Kochana, jesteśmy cały czas myślami z Tobą, będziemy Cię wspierać duchem !
Pamiętaj, że MASZ DLA KOGO ŻYĆ !
Mała kochana istotka czeka na Ciebie w domku !
Będzie dobrze, PAMIĘTAJ !!!
A jak wydobrzejesz to zrób im taki dym, że będą musieli zwolnić tych lekarzy albo zamknąć ten swój kurnik !!!
😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla mnie nie do wyobrażenia jest to, że wypuścili Monikę po kilku godzinach po urodzeniu dziecka do domu! Czy to jest w Anglii normalna praktyka?? My narzekamy na naszą służbę zdrowia, ale u nas jest wszystko! badania matki i dziecka, obserwacje, szczepienie i badanie słuchu po narodzinach, leki przeciwbólowe... przede wszystkim lekarz, który nie wypisze do domu pacjentki jeśli coś jest nie tak. Jestem zdruzgotana tym co Monika przeżywa, jestem pewna, że gdyby miała właściwą opiekę okołoporodową do takiej sytuacji by nie doszło! Czy tam sa tak traktowane Polki? czy wszystkie rodzące!? To nieporozumienie... wiecie jak patrzę na to co spotkało Monikę to myślę sobie, że na całe szczęście nasza Aga w bliźniaczej ciąży jest już pod opieką położnych i lekarzy w szpitalu, że trzymają w szpitalu po porodzie te 3 nawet 4 doby i że ma się nami kto zająć w tym wyjątkowym czasie. Nie wyobrażam sobie jaki to musi być stres zostać samej sobie...

Monia trzymaj się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris niestey w Anglii to norma przyjmują z rozwarciem conajmniej na 4cm i wypisują jeszcze tego samego dnia ale jak WSZYSTKO JEST OK a nie cholerne patałachy (żeby nie napisać gorzej) doprowadzili do tego przez swoje zaniedbania że Monia musi mieć operację.
Trzymaj się Kochana jestem całym serduchem z Tobą i trzymam kciuki żeby wszystko poszło szybko i gładko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris no niestety w anglii i irlandii to narmalka 🤢
Jak urodzisz rano to tego samego dnia po poludniu wychodzisz do domku,no chyba ze rodzisz kolo 16 to wyjdziesz nastepnego dnia 🤢
Tak niestety traktuja wszystkie kobiety nie tylko polki,dlatego ja sie balam rodzic w dublinie.
Z tego co pamietam co monia rodzila przy jakims czarnoskorym poloznym.....nie zebym byla rasistka,no ale kurwa to nie afryka dzika,zeby kobiete tak wymordowac podczas porodu.
Jak ten ciec nie mogl sprawdzic czy łozysko sie całe urodzilo i czy czasem tam cos nie zostalo 🤢
Normalni rece opadaja i łacina sie taka cisnie ze szkoda gadac.

Ja po mojej emigracji uwierzcie mi ale doceniłam polska sluzbe zdrowia,bo jest jaka jest ale przynajmniej jak sa jakies watpliwosci do stanu zdrowia to zostawia w szpitalu i sprawdza to.

Kurde mam nadzieje,ze wszystko pojdzie szybko i sparwnie i oby sie Monia jak najmniej tam nacierpiała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wchodzę na brzuszka a tutaj takie niedobre wieści. Moniko jesteśmy całym serduchem z tobą, bądź dzielna. Więcej już nic nie napiszę, bo łza się w oku kręci. Dziewczyny już wszystko ujęły jak trzeba. Oby ta operacja zakończyła się sukcesem!!! Szybkiego powrotu do zdrowia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak już ostatnio coraz częściej bywa Olga już od 3ciej na nogach :/

Dzisiaj zaczynamy 37 tydzień 😁 .

Nie byłam wczoraj pewna czy to TO, ale…już jestem, od wczoraj odchodzi mi czop 🤪.

Na 10 tą mam fryzjerkę więc od 11 tej mogę zacząć rodzić hahaha 😉 w koncu muszę jakoś przyzwoicie pokazać się mojej córci 😉 a tak serio to nie miałabym nic przeciwko jeżeli faktycznie dzisiaj by się to wszystko zaczęło. Z jednej strony mam lekki stresik ale z drugiej…jak większość z was chcę już tulić swoje maleństwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
Carpioo, już 9-ty !

RÓDŹ !!!

Abrakadabra !!! Czary mary !!!



no Carpioo, posłuchaj czarów Zuziaczka 🙂 u mnie nadal cisza przedporodowa..Zero- nic!! Wczoraj była u mnie moja przyjaciólka i mówiła mi, że 1 syna urodziła 3 dni po terminie a córkę już wywoływali i powiedziała mi, że przy wywoływaniu się tak nie namęczyła jak przy 1 dziecku i nie ma w tym nic złego, że mają mi wywołac..no ale może coś się ruszy do czwartku, chociaż w to wątpię 🙂
Olalenka uważaj jak nas wszystkie przescigniesz skoro czop Ci już odchodzi 🙂 ja nawet nie wiem, czy odszedł, czy nie..pożyjemy, zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
ehhhh Moniaa tak bardzo mi przykro.... Nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć. Oby wszystko się tym razem udało.. już jesteś po więc mam nadzieję że teraz dojdziesz do siebie..........


Marzenka a Ty co tu jeszcze robisz? 🙂 ja tu czekam na jakieś newsy o bobasach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I po co się te terminy porodou ustala jak kurde tylko 5% rodzi w terminie??????????????????????? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA wściekła jestem,,
Wczoraj w tej ikei byliśmy w końcu i kupiliśmy narożnik i kilka pierdół. Znów się wcisnęłam w kasę pierwszeństwa 🙂 Stało tam z 15 osób a ja podeszłam i powiedziałam że to chyba kasa pierwszeństwa więc mogę być pierwsza? 🙂 A co w końcu dziś mam termin to chyba w 40 tyg mi wolno...a od jutra 41 tydz sie zaczyna????????????? Buhhaha normalnie nie wytrzymam już tego............ Schody zakupy seks sprzątanie..................... Co jeszcze????????????/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
I po co się te terminy porodou ustala jak kurde tylko 5% rodzi w terminie??????????????????????? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA wściekła jestem,,
Wczoraj w tej ikei byliśmy w końcu i kupiliśmy narożnik i kilka pierdół. Znów się wcisnęłam w kasę pierwszeństwa 🙂 Stało tam z 15 osób a ja podeszłam i powiedziałam że to chyba kasa pierwszeństwa więc mogę być pierwsza? 🙂 A co w końcu dziś mam termin to chyba w 40 tyg mi wolno...a od jutra 41 tydz sie zaczyna????????????? Buhhaha normalnie nie wytrzymam już tego............ Schody zakupy seks sprzątanie..................... Co jeszcze????????????/


a tam, co zrobimy Marzenka, musimy czekac 🙂 mi termin z miesiączki wychodzi na dzisiaj, ale z usg to ostatnio mi wyszedł na 2.11!! haha, musiałabym chodzic w ciąży jak słoń..ale na tym filmiku od Carpioo było mówione, że albo 2tyg wcześniej, albo później..tydzień po terminie jeszcze przeboleję, ale 2 tyg po to chyba się już będę kulac, bo "obrabiając" się codziennie typu mycie, balsamowanie sapię, jakbym wbiegła na 16 pietro. Czasem mąż przychodzi do łazienki i mi się pyta, czy coś mi nie dolega, bo tak sapię..dolega mi, dolega 15,5kg na plusie- to jest efekt sapania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To u mnie 22 kg. Więc mam gorzej hehe 🙂 I też sapie i normalnie czuje się tragicznie z tymi kg. No ale cóż.. Czekamy.
Na jakimś forum przeczytałam że olejek rycynowy przyspiesza poród. Tzn pije się go potem ma się sranko i występuje akcja porodowa. Ja dziś na tym ktg będę to podpytam te babki w spzitalu może mi coś doradzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh kobitki.
u mnie nic., brzuchol twardniał, stawiał sie w nocy ale to NIE TO
niestety

ja juz nie mam siły
czekam aż Mój wróci z pracy, to mu potruję jak ja sie źle czuję!

a z sapaniem mam tak samo Kokosanko, ale z kg jak Marzenka, 20 kg przekroczone!
a czop sluzowy-0 nie wiem czy wylazł czy nie.. brzuch mi nie opadł
Ale jak dziewcztyny pisały- nie trzeba miec wszystkicj objawow..
najwazniewjsze skurcze!
regularne, a u mnie ich brak!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko, a ty prowadziłaś ciążę w tym szpitalu?
czy musisz miec skierowania na KTG?

czy po prostu chcesz to idziesz?
bo ja sama nie wiem co ja mam zrobić.
dostałam skierowanie do szpitala, ale nie wiem kiedy ja mam iść niby do tego szpitala??
jak zacznę rodzić, czy mogę sobie iść wcześniej ??
czy 2 tyg po terminie?
czy w terminie porodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...