Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
- Tato, kup mi rowerek!
- Rowerek... Syneczku, olej rowerek. Poczekaj, niedługo będziesz mógł jeździć na motorowerku, nie wolisz motorowerka?
- Jasne, tato!
...Minęło trochę czasu...
- Tato, kup mi motorowerek!
- Synu, motorowerki są da wieśniaków, poczekaj roczek, kupimy skuterek, nie wolałbyś skuterka?
- Super, tato, jasne, że wolę!
...Minęło trochę czasu...
- Tato, kup mi skuterek
- Ech, synu, skuterki są dla ciot, poczekaj dwa latka dostaniesz motor! Motor! Nie chcesz motoru?
- Tak! Tak! Chcę!
...Minęło trochę czasu...
- Tato, co z moim motorem?
- Synu, powiem szczerze, jest sens kupować motor skoro za rok będziesz już mógł prowadzić samochód? Prawdziwą brykę! Hę? HĘ?
- Jasne, tato...
...Minęło trochę czasu...
- Tato, kup mi auto...
- Auto? Po ch*j ci auto, jak ty nawet na rowerku jeździć nie umiesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W pewnej małej angielskiej mieścinie był sobie ksiądz, który oprócz obowiązków duszpasterskich, lubił hodowle drobiu. Któregoś jednak dnia księdzu zginął kogut. Początkowo ksiądz myślał, że kogut po prostu uciekł, jednak minął jakiś czas, a koguta nie ma.
Ksiądz zmartwił się doszedł do wniosku, że mu ukradziono koguta. Po niedzielnej mszy, kiedy wierni zbierali się już do wychodzenia, ksiądz ich powstrzymał:
- Mam jeszcze jedną, bardzo wstydliwą sprawę do załatwienia.
- Chciałbym spytać, kto z obecnych tutaj ma koguta?
Wszyscy mężczyźni wstali.
- Nie, nie... - to nieporozumienie. Może spytam inaczej, kto ostatnio widział koguta?
Wszystkie kobiety wstały.
- Oj, nie, nie... to też nie o to chodzi - może wyrażę się inaczej: kto ostatnio widział koguta, który do niego nie należy?
Połowa kobiet wstała....
- Parafianie - nie rozumiemy się, spytam, wprost - kto widział ostatnio mojego koguta?
Wstał chórek chłopięcy, ministranci i organista...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, na wagę nie wchodzę, bo się boję, poza tym nie chcę się dołować, ale spójrzcie wizualnie...
Zdjęcie sprzed miesiąca:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/ja1x.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/3625/ja1x.jpg[/IMG][/URL]

Zdjęcie sprzed 3 dni:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/jaas.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3042/jaas.jpg[/IMG][/URL]


(sorry za brudne lusterko w łazience, ale zawsze mi ta pasta do zębów na nie pryska 😉 )


Na drugim zdjęciu nawet widać taką jakby linię, w którym miejscu brzuch się zaczyna, wygląda, jak doczepiony... 😮 Czy tylko ja mam taką jazdę jak patrzę na to zdjęcie ?
No i szczuplejsza się sobie wydaję niż na poprzednim...

A tu moje łowy z allegro z ubiegłego tygodnia:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/ubrankau.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2487/ubrankau.jpg[/IMG][/URL]

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam córunia znów sie obruciła mi pośladkami tak myslałam bo od 2 tyg mnie kopie po pizej pepka wazy około 1.5 kg dostałam skierowanie na badania krwe i mocz test na cukrzyce to bedzie najgorsze to wypicia , pozatym jestem w złym na stroju wczoraj sie wkurzyłam na meża normanie leci sobie w h... ja ze mną , wybrałam kase za l4 maiałam odłożone na jedzienie ito wybierał od mnie na pierdoły a teraz jak ja chce żeby mi dał to karze mi oszczedzać szlak mnie trafi i sam wie ze jak sie pujdzie do sklepu to nic nie kupi a pieniadze uciekaja i nic nieporadze a najbadziej mnie wkurza to ze grosza niezałuje na paliwo zeby jedzic to rodziców a w jedna str jest 32 km i na to mu nie szkoda na nic mu niejest szkoda tylko ja mam oszczedzac jego pieniadze normalnie wczoraj płakałam bo taki sam jest jak jego rodzice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co najgorsze ze ja jestem taka naiwna zawsze muwi ze mi da potem , a potem jak trzeba dac to mu ciezko wybrac z konta mi dać , ale komu innemu pozyczyc to ma zaraz od reki , no takza to jestem strasznie cieta na jego rodzne co chiwle sobie wymyslają jaies imprezy tylko zeby z prezenty koupwac a do mojego dziecka przyjezdrzają z pusta reka czy chrzciny urodziny tylko dobrze jak im cos trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa napisał(a):
Asia85a widzialam Twoj wpis na " sprzedam " jak chcesz to przejrze co ja mam za ubranka po corci jeszcze w takim stanie. wtedy jeszcze tak nie niszczyla jak teraz, bo wiekszosc bluzeczek bedzie sie nadawala chyba tylko do wyrzucenia :|
to fajnie jak cos masz to chetnie cos odkupie nawet pare rzeczy , mamy córcie w jedym wieku ale po mojej to tez szału niema bo maiałam duzo ubranek ale tu plamki z proszku jelpa to niezbyt łagodny był do praniadelikatnych rzeczy teraz moze bede kupwac lovele moze to mleczko tak niebedzie spierac kolorów bo mormanie pomytki mi sie porobiły po proszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka DziewuszkI!

u mnie dzisiaj super humorek 🙂
Moja Mama ma urodzinki, a Mój ma obronę 🤪 normalnie wykrztałciucha w domu będę miała 😜
wczorajtroche się posprzeczaliśmy 🙂

dowiedziałam się także, że mnie podczytuje jego kolezanka z pracy!
no to co ty tutaj nie wyczytasz to zostaw dla siebie 😉 solidarność jajników musi być! 😎
a nie chciałabym rezygnować z tego forum.. bo się "zaprzyjaźniłam" z Dziewczynkami 🙂
trochę było mi głupio, że moja anonimowość wygasła 🙂 i ktoś mnie rozszyfrował.. zwłaszcza że to mój pierwszy ekshibicjonizm forumowy.. no trudno.. 🤔


ja pozdrawiam ciepło, bo pogoda nie potrafi nas ogrzać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ASIA-weź tym facetem potrząśnij troche mocniej!
albo nie gotuj mu.. bo przeciez nie dał kasy!
kurcze.. nie kupuj nic, tylko dkla siebie i córeczki i już.. co on mysli? że ciężarna będzie go utrzymywała? cos mu się w głowie poprzestawiało chyba.. 🙂
ja po zgodzie nie da rady to go siłą (czyt. głodówką) zmobilizuj! 😜

jesli chodzi o włosy i uczesanie to trudno jest mi coś doradzić bo przydałoby się zdjędcie twarzy tak na wprost, wtedy zobaczyłabym kztałt buzi i może bym coś doradzila 🙂

pamietaj aby zbytnio nie zcinac włosów, abyś mogła zebrać w gumkę 🙂
No chyba, że obetniesz się jak AGA33 🙂 na króciutko.. 😜


własnie 🤔 ciekawe co z AGA33, Anetką, Asiula, Mduondi.. Mama76 ??????? 😲
pewnie są zauroczone brzuszkiem własnym a nie forumowym i nie maja czasu.. a Anetka świętuje obronę 😆
Asiula podziwia uroki małżeństwa 🙂 Mama76 zajęta rozpakowywaniem się.. Mduondi także ma jakieś zajęcie.. 🙂 a Aga- Aga zmaga sie z kopniakami bliżniaków 🙂

Zuzia- weź nie dobijaj leżącego na plazy płetwala błękitnego
zobacz- ty to ten nurek, a ja ta duuuuża ryba http://kaszalot.com/images/pletwal-karlowaty.jpg 😜 🙂 😆 😁 😁

a ja bym chciała wyglądac tak http://images.teamsugar.com/files/users/0/443/48_2007/ca2.preview.jpg
albo tak http://www.offnews.pl/obrazki/20110519/1305794431_4737.jpg

marzenia ściętej głowy 🙂

ale powiem Wam, że kurcze nie rizumiem tych kobiet.. jakby nie wiem ile mi płacili to bym nie pokazała siebie w takim stanie w takiej nagości! nawet jakbym wyglądała tak zgrabnnie jak Zuziaczek,. Kokosanka czy Kasiuczka 🙂 - bo to nasze szczupaki forumowe 🙂
i cała reszta sexownych Mamusiek 🙂
http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/26248.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki 🙂
Ja niedawno wróciłam z badań... Piłam dziś glukozę...blee... I tak jak Wam radziłam wziąć cytrynę, sama o niej zapomniałam hehe 🙂
Ale przeżyłam i nie było źle 😉 Ale dobrze też, że takie badanie jest raz w ciąży 🙂
Po 15 mogę odebrać wyniki, mam nadzieję, że będą ok 😉
A jutro wizyta u Gin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Akneri, może nas jakoś zabezpieczy, bo szczerze powiedziawszy to jest ograniczenie taka świadomość, że każdy tu może wchodzić i czytać co piszemy tym bardziej, że nie piszemy tylko o ciąży.

Ja dzisiaj już od 3 rano nie śpie... Miś mnie obudził, potem on spał jak zabity a ja już nie. Wypiłam już dwie słabe kawki ale nic to nie pomaga. Zaraz zasnę na klawiaturze... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatnie dwie noce mało spałam....
Ostatnio po prostu nie mogę zasnąć... Nie mogę się w ogóle ułożyć do snu...
A często jak mi się już uda, córcia robi pobudkę i po spaniu hehe - uroki bycia Mamą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadza się 🙂 Nauczyłam Misia jednego, żeby jeśli już się w nocy obudzi nie wołał mnie ze swojego pokoju tylko przychodził do mnie i teraz słyszę w nocy nad uchem cichutkie "Mamuuuuusiuuuu.... mamuuuusiu..... sikuuuuuu" 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
wczoraj nie zaglądałam forum i nadrabiałam czytanie-jakieś prawie 2h 😉 co do forum to się chyba tym zajmę, bo sama też bym nie chciała, aby ktoś nas podczytywał i się nie przyznawał do tego 😠
Ogólnie moja mała ładnie szaleje w brzuszku. Jednak wczoraj miałam tak zły dzień, że z rana dała mi spokój i nawet po ulubionym wafelku nie fikała. A ja nie dość, że nadal się męczę ze skurczami w ilości maxymalnej to jeszcze wczoraj dziwnie brzuch mnie bolał-podobnie jak Kokosanka miałam ból koło mostka i po bokach brzucha, tak jakby nie dotyczyło to małej tylko nie wiem nacisku an żołądek i nie wiem co jeszcze, w każdym razie nie było to miłe 😞 dziś jest ok. tylko jeszcze czuję taki ból koło mostka-jakbym siniaka miała 😮
teraz po kolei 😉:
Olalenka-świetne zdjęcia z Paryża. Też na jeden dzień chętnie bym gdzieś pojechała. Może uda się gdzieś jeszcze wybrać
Marzenka- mama pewnie miała gorszy dzień 😉 a ty też ostatnio trochę an głowie miałaś 😉 A co do cyców to każda koleżanka mi mówi, że mam teraz o dużo większe. Ja wiem o tym, ale nie muszą ciągle mi przypominać 😉
natalio- a jaka to firma wózka? bo my mamy na oku podobny 🙂
Iris- filmik o ciąży zajebisty 🙂 a twoja fotka z synusiem słodziakiem normalnie świetna, każda z nas powinna patrzeć an nie jak złapie doła 😉
Carpioo już ciebie dziewczyny pocieszały, ja napiszę to samo, nie jesteś sama ze swoimi obawami 😉 Ja np. nie raz mam głupie myśli co do zdrowia dziecka. Na usg jest wszystko ok. ale jak się coś okaże, to czy dam sobie z tym radę...wiem głupie ale ja już chyba taka jestem. No a ciąza to chyba właśnie jest po to aby nas nastawić na zmianę życia i już w trakcie ono się zmienia o 180st.. Zdjęcia gwiazd są super...ale wiadomo Photoshop robi swoje 😉
Bojalubię my też się zastanawiamy co będzie z wakacjami an przyszły rok. na pewno chcemy gdzieś jechać, i wiadomo to już będzie inny wypoczynek niż bez dzidziusia. A ludzie to niektórzy nie mają pojęcia o byciu rodzicami i odpowiedzialności 😉
Akneri 3mam kciuki, abyście dali radę z cała rodzinką mieszkać, a tak w ogóle to życzę wam własnego kąta!!
Bachap- koleżanki....och ja ju chyba parę razy płakałam mężowi, że teraz to nie mam z kim się spotkać. To chyba tak już jest. Częściej spotykam się z laskami, które maja już dzieci one więcej rozumieją 🙂
Gosia- normalnie jakbym siebie słyszała o forum i o tym, że jak zacznę rodzić to muszę wam napisać krotko ale na temat: idę rodzić 😉 haha
Madziek te szkielety są wstrętne....fuuuuuu to juz lepsze są wielorybki zwłaszcza te w ciąży 🙂
Zuziaczku dobre dowcipy 😉 ten o kogucie przypadł mi do gustu i już kumplom wysłałam 😉
No to chyba nikogo nie pominełam bo notki robiłam sobie na karteczce 😉 haha
U mnie w końcu słonko sie pojawia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a)
Madziek, oddaj nam słonko, bo my tu wszystkie depresję łapiemy 😞


Kofana juz powinno swiecic ladnie w polsce 😉 bo u mnie w nocy zaczelo juz padac a teraz to maja tak na zmiane raz slonko raz deszcze,wiec pogoda wraca do polski na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.

Asiula wstawilam link ze zdjeciami pozniej 🙂

Carpioo imienniczko moja wspolczuje podczytywania bo tak naprawde teraz nie mozesz napisac wszystkkiego co bys chciala! :P
Ja proponuje prywatne forum na innym portalu. ******** tylko kto zalozy i bedzie adminem ?? jakis mini inforamtyk by sie przydal :P a link przeslemy sobie na nk, FB, gg czy nie wiem gdzie indziej chcecie.

link został usunięty z powodu naruszenia zasad regulaminu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobitki zbieram sie lekarza,zaleglosci nadropbie pozniej,wiec tak wiecie....nie rozpisujecie sie 😆 zartuje 😉
A dzis rano spedzilam 20 minut na goleniu mojej pitki pod wizyte i coraz trudniej 😞lustrami sie wspomagam,bo co che sie schylic to mi brzuszek zaslania 🙃masakra, ale to takie smieszne dla mnie 😉
Oki susze wlosy i spadam,buziaki dla Was i mase pozytywnej enegrii sle mimio iz u mnie juz pogoda kiepska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akneri1982 napisał(a):
Dziewczynki napisałam do Adminka zapytanie odnośnie zamkniętego forum 🙂
poczekajmy co nam poradzi-doradzi 🙂

Cześć,
przykro mi, ale forum jest dla wszystkich - służy wymianie swoich doświadczeń, wyrażaniu własnego zdania, pomaganiu innym - wszystko oczywiście w ramach poszanowania zasad kultury osobistej. Nie ma możliwości blokowania dostępu do forum wybranym użytkownikom.
Jeśli ktoś nie przestrzega zasad regulaminu, proszę o kontakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...