Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
Iris napisał(a):

Będzie TYMON 🙂 Tymek, Tymuś 🙂 Także Akneri oficjalnie proszę o wpisanie do tabelki mojego Tymka 🙂

Ale Tymoteusz?
Czy po prostu Tymon ?
Bo ja się nie znam na tym ... 🤢

Jest imię Tymoteusz i jest Tymon - my zdecydowaliśmy się na tę krótszą opcję 🙂 Także zostaje Mikołaj i Tymek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
Iris 🙂 Wy to ekspresowo podjęliście decyzje 🙂 żeby mój mąż tak chciał...
A on mi ciągle powtarza, że mamy jeszcze czas na wybór imienia... i mnie tym wkurza... wrr 😉
Tabelka uzupełniona 🙂
Tak poza tym zjadłabym dobrą ogórkową 🙂 😉 🙃
Moja teściowa gotuje wszystko na mięsie... a ja teraz w ciąży totalnie tego nie trawie... Po wszystkim prócz rosołu jest mi ciężko na żołądku...


Mieliśmy już te nasze kryteria i to nam tez sprawę ułatwiło 🙂 A z tempem to było tak, że jak już się dowiedzieliśmy że chłopak to wieczorem była burza mózgów razem z Mikołajem oczywiście i spisałam wszystkie które nam się podobały. Potem sama już poczytałam o znaczeniu imion i przedstawiłam im kandydatury tych które były najfajniejsze. A potem drogą eliminacji. Tymon spodobał się nie tylko nam ale także naszym przyjaciołom, mamom i rodzeństwu więc uznaliśmy, że czas go już przedstawić CAŁEMU ŚWIATU 🙂 Trzymam kciuki aby i Wam szybko udało sie odnaleźć to jedyne imię 🙂 Może powiedz mężowi, ze po prostu chcesz już wiedzieć jak mówić do brzuszka i wybierzecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
Tutaj moja (w sumie to Mai 😉 ) rosnąca kupka ubranek:
(te co do tej pory uzbierałam, nie licząc tych najnowszych)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/807/cimg2210.jpg/][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/563/cimg2210.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/cimg2213i.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9965/cimg2213i.jpg[/IMG][/URL]
6 słupków ciuchów ... 😮

Jutro może się wysilę i porobię zdjęcia tych dwóch wielkich kartonów ciuszków, które dostałam 🙂
Nawet połowy dziś nie uprałam, a 3 suszarki ciągle pełne.. :/
Co zdjęłam suche pranie to kolejne już było gotowe do powieszenia.

A teraz idę poleżeć i poczytać "ciężarówką przez 9 miesięcy". 😆



Kochana zbiór jest imponujący 🙂 Przynajmniej będziesz miała na długo spokój 🙂 O ile ie będą Cię korciły nowości na półkach na bieżąco. Ale z drugiej strony to wreszcie szafa młodej kobiety ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂

Anetko dziękuję, o to nam własnie chodziło aby imię było oryginalne, nie popularne ale nie śmieszne. Ciesze się, że Ci się podoba 🙂 Mam nadzieję, że młodzi Mikołaj i Tymon to będą fajni faceci, a potem super mężowie - bo synowie, to oczywiście wiadomo 😉

Natalia cieszę się, że się zdecydowaliście. Trzymam kciuki za rychły finał sprawy i przeprowadzkę! To bardzo dobra decyzja! 🙂

Zuziaczku no te ceny u Was to jest jakaś masakra 😞 Wiadomo, że Warszawa to stolica, wielka aglomeracja, mnóstwo inwestycji, firm, ludzie dobrze zarabiają ale nie wszyscy. To są ogromne pieniądze jak za mieszkanie - jeszcze gdyby to były apartamenty to rozumiem. Ale za zwykłe mieszkanie nie dałabym tyle kasy. Nam się marzy mały dom pod miastem, ale musi być na tyle dobrze skomunikowany z najbliższymi Katowicami abyśmy nie robili za taksówki dla naszych dzieci, żeby mieli dostęp do szkół, rozrywki a nie siedzieli na wiosce gdzie jedzie jeden autobus. U nas przedmieścia są przepiękne ! Mnóstwo nowych pięknych domów się buduje, fajne dzielnice i bardzo blisko do centrum Katowic - jakieś 15 min samochodem 🙂 Wprawdzie Katowice stają się coraz droższe, są modernizowane cały czas i pomału zaczynają przypominać europejską stolicę ale z miast ościennych nie jest trudno się do nich dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka aga macie gdzieś w pobliżu Fielmann taki salon z okularami? o tu adresy http://www.fielmann.pl/salon-fielmann/ ) tam jest taniej nie tylko szkła ale i ładne oprawki mojemu tam kupiłam zwykłe do patrzenia w dal to wybuliłam 59.50 wizyta nic nie kosztuje 🙃
ach ot juz dziś po 15 gin musze spisac co mam spytac lekarza bo zapomne 🤪 synek też zjada mi rozum ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris Tymon jest super (kojarzy mi się z Tymonem Tymańskim 😁) - bardzo ładne imię 🙂
Zuziaczku różowiutko tam masz na tych kupkach Majowych 🙂 te dziewczyńskie ubranka fajne są i śliczne 🙂 więc wcale Ci się nie dziwię że wpadłaś w szał zakupów 🙂
Natalka fajnie że znaleźliście coś odpowiedniego 🙂 życzę Wam zebyście szybko i bez problemów sfinalizowali formalności i żebyś mogła już urządzać mieszkanko 🙂
Jak sobie ceny warszawskie przypomnę to mnie ciary po plecach przechodzą brrrrr pamiętam że w Piasecznie wynajmowałam to płaciłam za 42m 1400 miesięcznie a tu tylko 700 za 48m płacimy i to w nowym bloku 🙂 także różnica jest kolosalna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
Ja dziś od rana zabiegana, bo otworzyli u nas nową aptekę i dla pierwszych 50 osób były bony na 25 zł, więc poszłam i udało mi się załapać. Kupiłam małej trochę kosmetyków i coś tam dla siebie i zamiast 65 zł zapłaciłam 40 😆 A wczoraj nam wkońcu kurier przywiózł wózek 😁 😁 😁 Cieszyłam się jak oszołom jak go składałam, super jest bardzo mi się podoba już nie mogę się doczekać spacerów 😜 Ogólnie jak popatrzyłam sobie na moją 'wyprawkową liste' to już dużo nie zostało, najdroższy został śpiwór do wózka i przewijak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Dziewczyny za miłe słowa:*
Dzisiaj idziemy do banku o ile mój mężoliński zdąży wrócić z pracy przed 18. Juz mam starcha bo wiem, ile takie formalności się załatwia i ile nerwów na to potrzeba, no ale nic czego to sie nie zrobi, żeby było później dobrze.
Iris super imię wybraliście, bardzo mi się podoba.

A mnie dopadł dołek wagowy, wiem , że w ciąży trzeba przytyć i już sie z tym pogodziłam, tylko do tej pory myślałam , że wszystko poszło mi w cycki i brzuszek. I do dzisiaj żyłam w takim przekonaniu dopóki nie przymierzyłam kiecki z zeszłego roku. Jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłam że brakuje mi z dobre 15 cm żeby się dopiąć. Muszę jechać dzisiaj do krawcowej, może coś wymyśli, żebym mogła się w nią zmieścić, bo za tydz idziemy do babci mojego męża , która wyprawia swoje 80 urodziny. Chciałabym wyglądać ładnie bo będzie tam full ludzi, i w dodatku będą też tańce więc się trochę wybawię 😉

Minona czekamy na zdjęcia wózka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia, Natalia ciesze się że imię się Wam podoba 🙂 Mi też się z Tymonem Tymańskim kojarzy bo to jedyny Tymon jakiego znam, ale sławnych Tymonów jest więcej sami krytycy literaccy, poeci, artyści 🙂

Natalia Ty się nie daj nerwom, pomyśl sobie, ze przez ten gąszcz formalności trzeba przebrnąć i się wyluzuj. Twoje nerwy tego nie przyspieszą, a jak będzie to długo trwało i będize nudno to urządzaj w myślach sobie pokoje i to Ci pomoże 🙂 hi hi A z wagą to na prawdę się nie przejmuj. Może krawcowa coś wymyśli z tą sukienką a jak nie to kup sobie coś na wyprzedaży, teraz za 40 zł możesz super sukieneczkę letnią kupić. Ja mam 11 kg na plusie i postanowiłam się tym nie dołować. Moja przyjaciółka powiedziała mi ostatnio, ze na pewno szybo dojdę do formy bo będę miała inną motywację po urodzeniu Tymka, iż miałam przy Miśku. Teraz wracam szybciej do pracy więc będę chciała wyglądać. Już sobie wymyślam dietę i ćwiczenia plus spacery i nie damy się!!!

Minona śliczny wózeczek 🙂

Basia no ceny wynajmu to też są kosmiczne. Nam się tez udało bo za 3 pokoje z dużym balkonem i dużą kuchnią płacimy 500 zł odstępnego plus czynsz to jest jakieś 1200 zł w sumie. Na swoje jak pójdziemy kiedyś to nie będzie mi szkoda, ale na cudze lepiej jak najtaniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
częśc,
króciutko!!

IRIS- superowe Imię!! Tymon 🙂 Tymek i Mikołaj 🙂
śliczne!

Zuziaczek- do pozazdroszczenia ten zbiór 🙂
super! ja tez mam takm różowo, nie martw się

Miniona- tobie także zadzroszczę że już masz komplet wyprawkowy 🙂
mi zostały pajace, cieplejsze ubran,a wanienka, kosmetyki, podkłady, wyprawka dla mnie do szpitala (jeszcze ze 3 pidżamki, majtuchy itp)

reszte bede dokupywać "w miedzyczasie"


aha- wróciłam włanie z GLUKOZY spoko- smakuje jak przesłodzona herbatka- taki kleik cukrowy 🙂 najgorsze jest czekanie..
ale nie mialam żadnych niepokojących objawów 😉
ale jak sobie przypomniałam o Asiuli 🙂 to mi sie gorrąco zrobiło, i zrobiłam 'sio sio z mojej głowy" i juz bylo mi lepiej.
wiec IRIS jak jesteś przed to spokojna głowa- nic strasznego
gorzej te cholerne pobieranie krwi...


😠

aha mieszkanie w Warszawie

no mamy szczęście z Moim bo tak-jakby mamy trzy mieszkania dwupokojowe, ale w każdym z nich mamy lokatora.. 😉

wiecie jak to jest= człowiek sam nie kupi bo sorry ja chce 3/4 pokoje, to tzreba z 400-500 tys liczyć..
mamy 2 mieszkania po babci, i jedno jest Mojego i jego Ojca.. wspólne
teraz bedziemy mieszkac z Moją babcią z wiadomych powodów. 🙂
mieszkanie po jego babci jest wykupione i przepisane na Mojego więc luzik 🙂

kiedyś sie wynajmie jedno, a drugie sie sprzeda/zamieni na wieksze..
a nasze dziecko/dzieci cos po nas będą miały..

a trzecie- zalezy jak sie życie potoczy (to wspólne z jego ojcem)
wiec jestem szcześliwa..
dlatego teraz sie nie pakujemy w kredyty bo to nie ma sensu, życzymy wszystkim zycia 100 lat.. bo nie chcemy czychac na czyjąś śmierć bo to straszne jest.. ale taka kolej rzeczy każdego z nas.. na moją śmeirśc moi wnuczkowie tez będą "czekały" 😉 człwoiek się rodzi by umrzeć..

naprawde 110 tys za 43m2.. bez mrugnięcia okiem poszłabym dzisiaj po kredyt 😆
asle ja sie nie wyprowadze z Warszawy.. tutaj moja rodzina od zawsze meiszkała.. moja pra babcia do tej ma kule od niemca w nodze jak w powstaniu walczyła..
moi pra-pra dziwdkowie byli Hrabiami 🙂 naprawdę..
mamy obrazy na włościach przodków 🙂 i tata tej mojej bpra-babci z kulą postrzałową miał nawet kamienice na ul. Foksal (samo centrum miasta) pra babcia do tej pory nie chce powiedziec gdzie trztyma na te kamienice dokumenty 😠 ale dobrze robi.. majątek tylko rodzine mółby skłocić.. a tak kiedyś bedziemy z mapą szukac skarbów 🙂
ja licze na to, co sama wypracuję.. i jak bedzie trzeba to wezmę kredyt, ale na 2 pokoje z oddzielną kuchnią.. 😆 i to bedzie MOJE MIESZKANKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Wczoraj mialam wlaczonego kompa od poludnia do polowy nocy az sie przebudzilam.... chcialam zajrzec ale zasnelam usypiajac Wiki .

Akneri a moja wogole scian nie chce malowac i cale sczescie!!! jedyne co rysuje jak dorwie dlugopis to gazety i swoje raczki, nozki :P

ja baby shower nie bede organizowac... przeczuwam ze to by bylo zle odebrane przez moich znajomych wiec stwierdzam ze sobie daruje noooo chyba ze ktos z kolezanek zaproponuje to jak najbardziej, bardo chetnie 😁

Iris 3 talerze zupy to moja corcia zjada jak jej zasmakuje :P

Bojalubie czasami ciezko jest wychwycic serduszko, dobrze ze juz jest ok 🙂

Zuziaczku widze ze pokazna kolekcja taka jaka ja mialam :P

Aneta ale maja wskazania do znieczulenia..... niezbyt wiele ich 🙂

Zuziaczek to za te pieniadze to moj G postawil dom 180metrow i duuuzy ogord! masakra..... a jak pieknie ah.... widok z tarasu - pole i las 🙂 a do miasta 2 km . no i opla orac nie musisz :P moj G. mieszka na wsi a jest zastepca kierownika Urzędu stanu cywilnego i niedlugo awans na kierownika a jego brat mieszkajacy w domu obok pracuje w warsztatach terapii zajeciowej jako terapeuta . to ze ktos mieszka na wsi nie znaczy ze musi pole orac 😁

aaaaa a za 110tys to ostatnio wisialo ogloszenie ze ktos sprzedqa dom pod moja miejscowoscia 110m. i jeszcze cena do uzgodnienia hehe. tylko pewnie do remontu no i na wsi ale jak ktos ma auto i prawojazdy to co to za problem ? 🙂


Minona bardzo fajny wozek!! tylko dziwi mnie ze robia teraz takie koszy na zakupy bo mam wrazenie ze wjedzie sie na dziure albo kraweznik i wszystko wypadnie :|

dzisiaj wieczorem wizyta u gin i juz jestem w stresie!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co Dziewczyny strasznie mi szkoda ze Was jakoś tak bliżej nie mam, tak żeby razem po sklepach polatać itd.... hmmmmmmm 🙂 fajnie by było
Carpioo dobrze że się nie męczyłaś na tych badaniach 🙂
Iris ciekawe czy twój Tymuś będzie jak Tymański takim wariatem 🙂
wyobraziłam sobie jaki będe miała październik pełen emocji!!! przecież ja rodzę jako jedna z ostatnich (przynajmniej z założenia 🙂) i Wasze porody Kochane to prawie jak swoje będę przeżywać!!! chyba dzień i noc nie będe spać tylko czyhać na jakieś nowinki od Was (lub Waszych bliskich)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo dziękuję 😘 Ja już zakochana jestem w Tymciu po uszy 🙂 Ziemia się cały świat jak już człowiek wie co tam pod sercem się skrywa 🙂 A z tymi majątkami to niezła historia, Kochana będziecie chodzić jak Sherlock Holmes 🙂 Uwielbiam takie historie z obrazami, kulami w nogach itd. Dlatego uwielbiałam jak byłam mała jak babcia mi opowiadała o czasach swojego dzieciństwa, o wojnie, o tym jak jej ojciec z Niemiec do domu na Śląsk na nogach wrócił i poznała go tylko po oczach.... Ehhh

Fredeczka daj przepis na taką zupę 🙂 Mój Mikołaj uwielbia zupki, ale ja wczoraj na prawdę przegięłam z tym kwasem. Zgagę miałam 😞 U nas dzisiaj barszcz z ziemniaczkami ze śmietanką a na drugie gulasz z kluseczkami 🙂 Tak mi się pichcić zachciało że od rana na piecu coś się dzieje 🙂 Myślę jeszcze nad dobrą kapustką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo ja to ślepa jestem dopiero jak odpisałam to resztę Twojego posta wyczytałam 🙂 Moja rodzinka (od strony mamy) to Mokotów zasiedla i okolice i korzenie też mam warszawskie (babcia po wojnie jak Ją wypuścili z robót przymusowych się wyprowadziła) czyli jesteśmy ziomale 😁
Fredeczka nie bój się wizyty - trzymam kciuki żeby z szyjką było jak najlepiej no i żebyś mogła na wymarzony urlop sobie pojechać z rodzinką 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bachap napisał(a):
wiecie co Dziewczyny strasznie mi szkoda ze Was jakoś tak bliżej nie mam, tak żeby razem po sklepach polatać itd.... hmmmmmmm 🙂 fajnie by było

Iris ciekawe czy twój Tymuś będzie jak Tymański takim wariatem 🙂
wyobraziłam sobie jaki będe miała październik pełen emocji!!! przecież ja rodzę jako jedna z ostatnich (przynajmniej z założenia 🙂) i Wasze porody Kochane to prawie jak swoje będę przeżywać!!! chyba dzień i noc nie będe spać tylko czyhać na jakieś nowinki od Was (lub Waszych bliskich)


Oj szkoda Basieńko, byśmy się uśmiały coś czuję wszystkie razem 🙂 Ja mam termin porodu na 30 października wg miesiączki, na 26 października wg USG a moja gin powiedziała mi w poniedziałek, że jak widzi Tymka 🙂 w miednicowej pozycji, tak jak Mikołajka to czuje że będziemy robiły drugie cięcie, wiec pewnie urodzę w połowie października czyli w 38 tyg. Napiszesz mi numer swojej kom na wiadomość prywatną to Ci wyślę smska jak będzie po wszystkim, a Ty tu poinformujesz dziewczynki co i jak 🙂 Możemy się tak poumawiać, bo potem ze szpitala ciężko będzie o wieści online 🙂 Jak mój Tymek będzie jak Tymański to będzie zakręcony jak ta lala 🙂 Ja go już normalnie uwieliam, to imię mi dało taką energię dla niego że SZOK 🤪

Tymek, Olek, Maks, Dawid, Szymon, Sebastian, Adaś, Igor, Kacper - niezła ekipa!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iris Twoja radość jest piękna!
Pamiętam, jak dowiedziałam się, że u nas będzie synek tak się cieszyłam, że skakałam na kozetce u Gin 🙂 A synek przez cały dzień brykał prawie non stop 🙂 Moja radość widać mu się udzieliła, a i mąż jest przeszczęśliwy 😉
Tylko to imię.. Ja mu mówię, że chciałabym się powoli oswajać z myślą nie tyle o synku, ale też przyzwyczajać do imienia 🙂 Zobaczymy może dziś się uda coś ustalić, jak mąż się wyśpi, bo jest po nocce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris gratuluję Tymka!! Imię też bardzo mi przypadło do gustu, muszę powiedzieć 😉
Zuziaczku ale ciuszków już masz.....a mi mówią, że mam dużo hehe...muszę chyba mężowi te foto pokazać 😉
Trosze mnie tu nie było i strasznie dużo do nadrobienia było....
Wczoraj ostatni raz przed porodem wybrałam się na wycieczkę do przyjaciółki pociągiem...powrót już nie był taki miły, bo mała tak się prostowała, że cały prawy bok bolał.
Muszę do lekarza zadzwonić, bo dowiedziałam się że od przyszłego tygodnia klinika zamknięta bo mają deratyzacje i dezynsekcje 🤢 a miałam w połowie przyszłego tyg. iśc do niego. pewnie zrobię to na koniec tego tygodnia.
Miłego dnia. w końcu słonko świeci drugi dzień, aż miło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
Iris Twoja radość jest piękna!
Pamiętam, jak dowiedziałam się, że u nas będzie synek tak się cieszyłam, że skakałam na kozetce u Gin 🙂 A synek przez cały dzień brykał prawie non stop 🙂 Moja radość widać mu się udzieliła, a i mąż jest przeszczęśliwy 😉
Tylko to imię.. Ja mu mówię, że chciałabym się powoli oswajać z myślą nie tyle o synku, ale też przyzwyczajać do imienia 🙂 Zobaczymy może dziś się uda coś ustalić, jak mąż się wyśpi, bo jest po nocce..


Pomolestuj go trochę, pojęcz, albo po prostu sama zajmij się wyborem - daj mu kilka propozycji taki naj naj fajniejszych dla Was, z opisami znaczenia imion i wiesz... przyciśnij go trochę i wybierzecie 🙂 Będę trzymała kciuki i czekam z niecierpliwością na imię dla kolejnego pięknego muszkietera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
Iris gratuluję Tymka!! Imię też bardzo mi przypadło do gustu, muszę powiedzieć 😉
Zuziaczku ale ciuszków już masz.....a mi mówią, że mam dużo hehe...muszę chyba mężowi te foto pokazać 😉
Trosze mnie tu nie było i strasznie dużo do nadrobienia było....
Wczoraj ostatni raz przed porodem wybrałam się na wycieczkę do przyjaciółki pociągiem...powrót już nie był taki miły, bo mała tak się prostowała, że cały prawy bok bolał.
Muszę do lekarza zadzwonić, bo dowiedziałam się że od przyszłego tygodnia klinika zamknięta bo mają deratyzacje i dezynsekcje 🤢 a miałam w połowie przyszłego tyg. iśc do niego. pewnie zrobię to na koniec tego tygodnia.
Miłego dnia. w końcu słonko świeci drugi dzień, aż miło


Bardzo mi miło to czytać 🙂 Wiecie że jeszcze ikt nie powiedział, ze mu sie nie podoba ? A jak mówiłam że dla Córci Nataszka albo Marta to się co poniektórzy krzywili... 🙂 Wiesz w sprawie tego napinania to chciałam napisać Wam, że wczoraj jak wracałam popołudniu z zakupów to czułam takie ciągnięcie od góry brzucha do pachwiny, próbowałam lekko podnieść prawą nogę a tu jeszcze gorzej. Takie dziwne kłócie, że się trochę przestraszyłam. Na szczęście przeszło dość szybko ale już mówiłam do mojego Męża że ja kurde chyba rodzę bo to jest niemożliwe żebym tak czuła. Tak sobie tez myślę, że to może kwestia wyciągania się dalej macicy, albo co? No i dostałam magnez od mojej gin bo jak wstawałam u niej z usg to powiedziała, że widzi że ta moja macica się coś stawia i żebym sobie już brała. Więc łykamy i mierzymy ciśnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akneri ja też 3mam kciuki za wybieranie imienia. Ja sie tak z mężem do Imienia Zuzia przyzwyczailiśmy, że inaczej nie mówimy teraz do brzuszka. No i cala rodzina jak pyta o maluszka to o Zuzie hehe 🙂 A na początku bylo i tak dziwnie do brzuszka mówić po imieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie pytają o Helenkę 🙂 mimo że powtarzam w kółko, że to tylko pomysł był.. 🙂
że mamy jeszcze kilka..
i Barbara moim rodzicom bardzi przypadła do gustu 🙂
ale razemz nawzikiem po Tatusiu bedzie to smiesznie brzmialo.. BarbaraRA.... no zabawnie, mam nadzieję że gdyby została Basia, to by nasza córcia nie miala problemów z wymiawianiem 'R"

ja cały czas marzę o Majce.. Jagodzie.. zobaczymy 🙂

a tu wklejam zajkupy Mojego wczorajsze dla Córci- sam wybrał 🙂
te oczka na czapeczce mnie tak rozbawiły..
🤪 pocieszyły mnie te ciuszki, bo dla mnie mielismy kupić jakieś ładne wygodne i uniwersalne buty na lato, i jakąś keice dla cieżarnej ale wszytklo było takie brzyskie, a jak buty ładne to na obcasie a teraz boje sie chodzić w wysokich ...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/000000211.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4534/000000211.th.jpg[/IMG][/URL]
no i co to za Kobieta bez panterki? 😉 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/00000021.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1126/00000021.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ta czapeczka boska jest hihi.....no buciki jak dla prawdziwej laseczki 🙂 No ja chodziłam za butami dłuuugooo....bo wszystko na koturnach i obcasach a mi już nie wygodnie w takich. w końcu dorwałam jakieś a`la japonki u chińczyków za zawrotną cenę 20zł 😉 i juś....jedno co mnie męczy to na początku brat ma ślub....i w co ja się ubiorę?nie mam kasy na nową kieckę na 200zł, patrze na wyprzedażach ale lipa jest bo albo zbyt letnie 😉 lub nie na ciężarówkę 😉 a w H&M przymierzałam wczoraj jedną to wyglądałam jak w koszuli nocnej 🤪 😁 chyba zacznę patrzeć w SH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koyotko dla mnie tez początkowo było to dziwne że gadam do brzuszka, ale teraz np jak tak długo ie znałam płci to już w ogóle masakra. Ciągle mówiłam Dzidziuś a nie przepadam jakoś za tym słowem 🙂 Na szczęscie wszystko już mamy jasne 🙂

Carpioo jaka boska ta żaba!!!!!!!! W H&M jest jeszcze taka małpka 🙂 i chyba sobie ja kupię bo jest przepiękna! A z tymi ciuchami dla cieżarych to masz rację... straszydła takie że maakra. Jak byłam w poprzedni weekend w niedziele w Suchej Beskidzkiej to widziałam taki sklep z ciuchami i była w nim sukienka taka długa szarości granaty łada stonowana na szelkach cienkich z trójkątami na piersiach, bardzo fajna, i załozona była na koszulkę bokserkę białą i kosztowała 45 zł. Jak pojadę teraz w sobotę w góry na działkę to tam wpadnę i zobaczę co to warte bo nie była droga a na prawdę super no i oczywiście miejsca w niej było dużo na brzuch więc myślę, że by była dobra 🙂 Oceniałam jej zdatność do użytku przez szybę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...