Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No nie wierze 🙂 Dziewczyny GRATULACJE. Mdoundi dobrze że się udało, Asia85a pozazadrościć porodu.
Joanne czyli jednak USG wskazuje złą wagę bo ostagtnio pisałaś że Igorek waży 3900
Cieszę się że porody szczęśliwe to najważniejsze. A że boli no cóż.. nikt nie powiedział że będzie łatwo:P ciekawe co powiem jak sama zaczne rodzić 🙂
Dziś dzowniła do mnie moja ginka i się pytała czy urodziłam. Normalnie mnie zszokowała 🙂 Pewnie chodziło o to że nie mają miejsc w przychodni a że został mi trochę ponad tydziń to stwierdzili że zadzwonią bo może na poniedziałek będzie miejsce wolne:P
Kurde czuję że przenoszę. Chociaż mam wrażenie czasem że to już. Boli mnie żołądek cały czas od kilku dni. Nie wiem czy to mała uciska czy może to są te skurcze a mi się wydaję że żołądek. Bo nie boli mnie na dole tylko pod żebrami. Ale taki ból jakby mnie wzdęło albo kupę mi się chciało..
Poza tym wczoraj wszystko załatwiliśmy dziś jedziemy wieczorem sppisać protokół zdawczo odbiorczy mieszkania 🙂 jejeje 🙂
Kurde ciekawe która teraz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę coś, że Asia to miała 'ruchomy' termin... Koniec września chyba z miesiączki, a z usg październik albo odwrotnie. Sama nam powie, co i jak jak będzie mogła na chwilkę dłużej usiąść na brzuszku po powrocie do domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdoundi napisał(a):
Brzuszki kochane mamy Amelke . Urodzila ze o 23:03, 3058g ole cm nie wiem Bo w tym kraju nie spr. Przezylam koszmar zycia, ale bylo warto jest taka malitka I cudowna. Wlasnie nas przywiezli na sale poporodowa I jutro do poludnia bedziemy w domku.


MONIKO TO CUDOWNIE ŻE AMELKA JEST JUŻ Z TOBĄ !!!
GRATULACJE!!!! NIESAMOWICIE DZIELNA JESTEŚ, TYLE CZASU TO TRWAŁO ALE NA SZCZĘSCIE JEST JUŻ PO, A TERAZ ZACZYNA SIĘ KOLEJNY "ROZDZIAŁ" 😉
SZCZĘŚCIARO 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
Już jestem po o 3 w nocy pojechałam do szpitala rozwarcie na 7 cm o 6.40 wody mi odeszly jak parłam o 6.50 urodziłam zuzie 3 parte i już ja miałam 56 wz waga 2850


O JEJJJJJ TERAZ DOCZYTAŁAM, ŻE RÓWNIEŻ ASIA TULI JUŻ SWOJE MALEŃSTWO!!!
TOBIE RÓWNIEŻ GRATULUJE KOCHANA!!! ODPOCZYWAJ DUŻO I UCALUJ ZUZIE OD NAS 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joane0509 napisał(a):
Urodziłam Igorka przed 3 w nocy 🙂 Waży ponad 3,600 i ma 57 cm. Ma 10/10 punktów 🙂 Jak wrócę ze szpitala to wstawię zdjęcie.


TO JEST NIESAMOWITE!!!! 3CI BOBASEK DZISIEJSZEJ NOCY 🤪
OCZYWIŚCIE MOC GRATULACJI !!!!!!! JAK JA WAM ZAZDROSZCZE, ALE TAK POZYTYWNIE 😉 PRZYTUL IGORKA OD CIOĆ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny az sie boje brzuszka otwierac 😉bo co kukam to nowe wiesci i emocje 😉 😉
Asia85 gratulacje!!!!normalnie w szoku jestem ze tak szybko poszlo 😉
Joane rowniez gratulacje!!!!
czekamy na zdjecia 😉
Ciekawe co z nasza Gosia???

Wlasnie kuklam na tabelke,alez ona sie szybko zapełnia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wooow tyle się działo tej nocy, a ja spalam jak niemowlę. Pierwszy raz od dłuuugiego czasu. Poszłam spać o 22:00 a wstałam o 9:45!!! Normalnie szok. Prawie dwanaście godzin, bez ani jednej przerwy. Pewnie odsypiałam te godziny, w których dziewczyny rodziły. To było za wasze zdrówko kochane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkim świeżo upieczonym mamusiom serdecznie gratuluję!!!!

Ja mam dziewczyny pytanko, może któraś z Was miała podobne bóle. W nocy często budzę się na siku, jak pewnie większość 😉 po powrocie z toalety boli mnie strasznie brzuch, jest to takie "ćmienie" jak na miesiączkę, rozchodzą się na plecy, dodatkowo dochodzi hmmmm takie jakby to ująć-kłucie w pochwie... dosyć długo to trwa, na pewno kilka minut, brzuszek robi się twardy, ale po chwili to wszystko ustępuje. Martwię się o tyle, że te bóle nie mają charakteru skurczy następujących po sobie, jest to jeden długi, ciągły ból. Martwię się 😞

Nie omieszkam skomentować zdjęciaAgi33 🙂 Jestem pod wrażeniem bioderek i zgrabnych nóżek, z takim brzusiem wygląda to pięknie! Pozazdraszczam troszeczkę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetta_ sama nie wiem, ale to chyba jeszcze macica się rozciąga i przygotowuje do porodu. Ja też miewam takie bóle, nie koniecznie po wizycie w wc.

Co do GOSI, napisała, że właśnie -ŚMIGAM NA BADANIA I KROPLÓWKĘ 🙂 DAM ZNAĆ JAK ZROBIĄ BADANIA.-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no takie wieści,że aż dech zapiera...tak płakałam szlochając,że Wiktor przyszedł mnie pocieszać,głaskać,tulić i całować...i tak się słodko usmiechał,a mi łzy jak grochy ciekły 🙂ja nie wiem jak tak zacznę z bólu płakać a on tak mnie będzie pocieszał to chyba nic nie będzie bolało 🙂

Monia:super,że tulisz juz Amelkę 🙂strasznie się wycierpiałaś bidulko,ale masz już przy sobie swoją małą perełkę(imienniczkę mojej brzuszkowej córeczki)Troche czasu minie zanim powrócisz do pełni sił ale będziesz w domku...i to jest ta dobra różnica dzieląca Anglię od Polski...jednak w domku szybciej dochodzi się do siebie 🙂tulę Cię do serducha i gratuluję Tobie i mężowi oczywiście 🙂

Joane,Asia:Wam też składam najszczersze gratulacje z okazji narodzin Igorka i Zuzanki 🙂Wygląda na to,że wtorek pusty,ale we czwartek az 2 kruszynki...proponuję iść dalej i obstawiać piątek...choć czuję,że dziś jeszcze do grona szczęśliwych,czwartkowych mam dołączy Gosia 🙂nawet jej tego życzę,bo takie w szpitalu leżenie potrafi człowieka zdołować...No i ciekawe jak tam postępy u Edytki...później do niej napiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetta:te bóle i kłucia to ja mam podobnie...przypuszczam,że to jakieś zapowiedzi końca;skurczy tez nie odnotowuje...ja chyba tak mam bo w pierwszej ciąży ktg zapisywało nawet wysokie skurcze,a ja ich wcale nie czułam...a to kłucie to wydaje mi się,że szyjka sie przygotowuje,może się skraca albo robi sie rozwarcie?Bedę w sobotę do południa na wizycie to się może czegoś dowiem napewno,bo narazie to tak gdybam...
A i dzięki kochane moje za pozytywne opinie na temat nowej foty,już się nie będę czepiać szczegółów ale mam w swoim dorobku lepsze zdjęcia...hihi,tak czy inaczej ciesze się że dałam się jeszcze sfotografować,bo faktycznie to pewnie ostatnia sesja była,albo przedostatnia,a wiem ze za jakiś czas z rozrzewnieniem będę wracała do tych chwil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atagusia ja tez nie potrzebuje zadnych ubranek do szpitala bo daja swoje tylko na wyjscie 🙂
Oj biedna Gosia oby szybko poszło...
Ziuziaczku i bardzo dobrze powiedzials swojemu chyab wszyscy faceci uwielbiaja swoje skarpetki zostawaicna srodku pokoju ciekawe co by zrobili jak my bysmy tak majtki albo staniki zostawialy...;/
Mdoundi gratuluje!!!!! Tyle sie nameczyłas dzielna baba z Ciebie!!! Ale juz masz za soba i możesz teraz tylko sie cieszyc córeczka!!! Odezwij sie jak
odpoczniesz czekamy tutaj wszystkie 🙂
Jej
ku Asiu super szybko poszlo gratulujeee!!!!!!!!
Koko
sanko chciała bym zeby taka była kolej 🙂
Joane ty tez juz po... Gtaruluje kochana!!!!
Ja pie
rdziele juz trzy bobaski w jedna noc ale sie dzieje!!!
Marzenko ja tezmam dziwne przeczucie ze przenosze i bede musiala isc do szpitala ze skierowaniem... 😞
Dzisiaj mi sie nawet to sniło....
Ja to wogole sie juz schizuje zelekarz cos nie tak policzyl albo cos bo wedlug miesiaczki wychodził mi termin na 28 wrzesnia bo miesiaczke mialam 22 grudnia a wg USG INNY TEN NA PAZDIERNIK.
Anetta znam ten bół tez mam takw nocy budze sie strasznie siku wracam boli cały brzuch!! Nie wiem od czegoto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia:witamy powoli w październiku 🙂niechetnie oddajemy nasze październikówki ale tam oddajemy...one zawsze będa nasze,co nie stoi na przeszkodzie żebś dołączyła do październikowej rodzinki 🙂Wiem jak Ci cięzko,bo sama pierwszą ciążę przenosiłam o 2 tygodnie z nadbagażem prawie 30kg...teraz tez się ledwie toczę,bo czekam na bliźniaki,ale ja nie pęknę do października 🙂Trzymaj się dzielnie kochana,i zaglądaj tu do nas po wsparcie 🙂u Was pewnie tego wsparcia mniej bo większość juz tuli swoje pociechy...i bądź dzielna,październikowe ciotki witają na pokładzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Az nie moge uwierzyc! Mamy 3 nowe kruszynki na swiecie i to w 1 noc! 😁 Gratuluje Mdoundi, Asia85a i Joane0509. Jejciu, jakie emocje 😆 A pazdziernik sie jeszcze nie zaczal. Jeszcze raz serdeczne gratulacje, bylyscie bardzo dzielne. A teraz tulcie swoje pociechy i wracajcie do sil 🙂
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdoundi napisał(a):
Brzuszki kochane mamy Amelke . Urodzila ze o 23:03, 3058g ole cm nie wiem Bo w tym kraju nie spr. Przezylam koszmar zycia, ale bylo warto jest taka malitka I cudowna. Wlasnie nas przywiezli na sale poporodowa I jutro do poludnia bedziemy w domku.




JESTEŚ DZIELNĄ KOBIETĄ! JA CIEBIE PODZIWIAM! TYLE CZASU WYTRZYMAĆ!
Na całe szczęście nasze bajki kończą się happy endem i masz już Ameleczkę Kochanieńką Różowiutką, pachnącą 😁 z małymi stokami i rączkami 🤪

IRIS- ty to o tej 4-5 rano to całkiem składnie myślisz – ja bym nie dała rady tak ładnie wszystkiego opisać.. A to, że Twój sprząta, robi zakupy, orientuje się w cenach „życiowych” to pozazdrościć.. Mój to na wszystko kładzie laskę.. tzn interesuje się tylko wtedy jak mu się za szybko kasa kończy : .. hahaha
Może się jeszcze nauczy.. gówniarz jest- ma 24 lata J może go życie nauczy.. to ze nie ma Mamy od 12 rż. Też ma jakieś znaczenie i wpływ na to.. a chował go facet który umiał ugotować tylko wodę na herbatę w czajniki elektrycznym. O porządek nie dba, a lóżko ścieli tylko na Boże Narodzenie, Wielkanoc i swoje urodziny. Po prostu brak słów.
Ja się cieszę, że i tak jest taki- jaki jest.. a swoją drogą będę go uczyła od początku wszystkiego przy Małej.. może mi się uda J i odniosę sukces w postaci idealnego mężczyzny?

asia85a napisał(a):
Już jestem po o 3 w nocy pojechałam do szpitala rozwarcie na 7 cm o 6.40 wody mi odeszly jak parłam o 6.50 urodziłam zuzie 3 parte i już ja miałam 56 wz waga 2850




i proszę, niby główkowo a jak szybko poszło! Super! Super ! super!

Joane0509 napisał(a):
Urodziłam Igorka przed 3 w nocy 🙂 Waży ponad 3,600 i ma 57 cm. Ma 10/10 punktów 🙂 Jak wrócę ze szpitala to wstawię zdjęcie.


Jejku! Ale to szczęście!
Serdeczne gratulacje! 3.600 to ładny bobasek!!Igrek ! 🤪 CUDOWNIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeku. ale sie dzieje..
ja napisałam o wszystkich narodzinach Koyotce 🙂
mam nadzieje ze sie zdziwi 🙂 hihhi jaką falę urodzeniową u nas wywołała 🙂 🤪

Edytka tez juz niedługo urodzi.. 😁
Gosia za moment 🤪

wiecie co.. boję się strasznie..
Boję się że mnie też odeślą do domu.. i jak ja bede miała tak czekać w niepewności to ja umrę! zed strachu! 🤨
napisałam tez na priv.. jestem po prostu prz:e-ra-żo-na!

ale cieszę się że coraz wiecej z nas ma Kruszynki przy cycusiu 🙂 to takie słodkie! ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...