Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć Dziewczyny!
ja w pracy.. ale.. juz niedługo.. chyba snowu potrzebuje przerwy.. zwłaszcza, że ten remont.. w koncu kupujemy wannę, walę w czapke ten brodzik!
nie dość, że jak dla krasnali mały, niewygodne to, to drogie i same problemy z tym..

Jeśli chodzi o Dzidzię, moja tez uwielbia po prawej stronie, i czasami czuje takie 'twardsze' miejsca, to wiem, że to albo plecki, albo pupcia, albo główka 🙂 Mój sie smieje, że niedługo to na USG nie bede musiała chodzić,b o przecież wszystko czuje...
Bobaleńko nasze ożywia się, jak zjem coś slodkiego, wieczorami, albo jak sie zdenerwuję..

Słuchajcie moje Brzuszki- czy Wy pijecie gazowane napoje?
ja raz w tyg.-w sobotę sobie pozwalam na puszkę jakiegoś gazowanego- cola, sprite, szłeps 😉 , fanta.. a dziś kupiłam pepsi i chyba ja wypiję, bo tak na mnie patrzy 😜 że muuuszę..
Mam nadzieję, że to ie zaszkodzi Dzidziołce.

no i kupiłam sobie taki pasztecik i go jem.. wiem ze pasztetow nie można, ale te takie 'w puszkach' to pewnie koło pasztetu nie leżały, a ja miałam taaaką ochotę..
generalnie nie mam zachcianek, ale jak mnie na coś najdzie to wiem, że za 3 dni muuuszę kupić..

a praca- nie wiem czy dam radę dłużej pracować, jestem przemęczona, moja wydajnośc spada, a oczekiwania szefowej rosną (czy po złości??? 🤨 obawiam się, że tak.. 🥴 ) trudno tez mi jest wysiedzieć te 8 godzin przy biurku.. nie wiem sama co robić.. wiem, że nie odpoczne po porodzie.. a jak mieliby mnie zwolnić to czy tak czy siak.. chociaż w głowie mams łowa szefa- że mam do czego wracać..
ehh wszytko dlatego, że jestem perfekcjonistką, i zawsze musze najlepiej, do końca.. a teraz?! fizycznie nie daje rady.. i tez psychocznie nie radzę sobie z tym moim wyglądem, zmieniającym sie ciałem, problemami ze wstawaniem, ubieraniem, zadyszką..
teraz nie męczą mnie myśli, czy dzidzia będzie zdrowa- bo wiem, że będzie.. ale to mnie męczy czy ja bedę dobrą mamą i czy ja przypadkiem sie nadaję.. i czy nie powinnam sie bardziej cieszyć.. i oszczędzać?! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj Dziewczyny ja juz jestem 😠 ale to dlatego,ze pewna znajoma wyprowadzila mnie z rownowagii i juz przeszla mi chec zakupow.
Sluchajcie spotkalam znajoma z ktora pracowalam tu ponad dwa lata noi jak sie dowiedziala,ze bede miec dzidzie no to,ze super ALE....
i zaczeło sie 100 pytan do... liedy rodzisz,gdzie rodzisz,daj pomacac(brzuch),kurde nie byla moja az tak bliska znajoma,zeby mnie obmacywac 😠 ale to nie koniec
potem kiedy wesele na ile osob itd. Kuzwa skad ja mam to wiedziec 😮
Wiec jej mowie,ze wesele dopiero jak sie dzidzia urodzi a dokladnie w kwietniu,co ja juz dziwenie oburzyło,ze moja dzidzia bedzie nieslubna 😠 a mnie to nie przeszkadza 🙂 wazne ze ma dwoje kochajcych rodzicow 🙂
Kurde ale wieccie czym sie najbardziej oburzyla....ze jak juz bede miec to wesele,ze jak ja moge zalozyc biala suknie!!!! 😠 alez mnie rozloscila. 😠
No nic,na szczescie juz jej wiecej mysle nie zobacze a jej uwagi mam gleboko w d..ie.
Tylko po tak ciezarna denerwowac 😉

Carpioo ja tam pije od czasu do czasu gazowane pepsi albo cole.tak raz w tygodniu pozwalam sobie,bo nie ukrywam jest to poniekad moja zachcianka,ze ooooo ale bym sie napila czegos gazowanego hehe 😉 tak to u mnie jest.czytalam,ze w niewielkiej ilosci nie powinno dziecku zaszkodzic.
A co do Twojej pracy,to moze wez jakies L4,na 2 tygodnie zeby cos odpoczac a jak nie to na dłuzej.Kofana kiedy odpoczniesz jak nie teraz 🙂jak sie dzidzia urodzi to przypuszczam,ze ciezko bedzie o odpoczynek jakikolwiek na poczatku,wiec korzystaj teraz poki mozesz 🙂

natalka nie martw sie,bo na pewno jest wszystko oki 🙂
Ja jak poczulam dzidzie pierwszy raz to potem przez dwa dni była cisza albo to bylo tak delikatne,ze nie wyczulam.tak wiec głowa do gory bo dzidzi nic nie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,
Ale dziś piękny dzień mamy 🙂

Za napojami gazowanymi nie przepadam, więc nie piję ale za to w weekend na karmi sobie pozwoliłam i trochę chipsów pojadłam. Później miałam wyrzuty sumienia, że Maleństwo takie świństwo musi jeść, ale nie mogłam się powstrzymać 😞

Carpioo, nawet sie nie zastanawiaj, tylko na zwolnienie śmigaj. Odpoczynek Tobie i Maleństwu sie należy 🙂

W weekend kupiłam pierwsze spodnie ciążowe-rurki jeansowe z h&m, bardzo fajne są, tyłka nie spłaszczają i mają mięciutki jeans.
Teraz poluje na strój kąpielowy, w sieciówkach nic nie znalazłam, więc chyba zamówię przez internet. W bon prix jest kilka fajnych dla ciężarówek:
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?pr=58285&reko=o (tylko mniejsze romiary sie skończyły 😞 )
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?pr=61807&reko=p&wkz=3790

Co do opalania,to troszkę zamierzam na plaży posiedzieć, oczywiście brzuszek zakryję i filtrami się nasmaruję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziek niektóre osoby, jak Twoja znajoma to mają talent do psucia humoru 🙂 nie ma co. Trzeba przymrużyc oko na "dobre" rady i robić swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, nie bylo mnie 3 dni a tu tyyyyle do nadrobienia...
Przedwczoraj wybralismy sie na zakupy kupic wiecej sukienek, halki pod tamta przezroczysta sukienke, jakies bluzki obcisle pod sukienki (sukienki mam wszystkie na ramiaczkach a w Damaszku pokazywanie ramion i dekoltu 😮 zgroza, nie chce tlumu wiesniakow i Kurdow podazajacych za mna). Przy okazji zobaczylismy fajne nosidelko na wystawie i kupilismy. Kupilismy tez torbe na rzeczy malucha oraz pajacyk 😆 Sa wiec pierwsze zakupy dla dzidzi 😆 Wszystko w kolorze kremowym, poki nie znamy plci. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama76 ale fajnieeee....że już pierwsze zakupy macie. Ja nadal się trzymam planu...ale nie wiem czy długo wytrzymam, bo brzuś coraz większy i korci strasznie 😆
Madziek....eh....ludzie.....olać ich ja to ja mówię 😉 gadają głupoty, są wścibscy i nie taktowni. takich to szerokim łukiem omijać dla zasady 😁
Carpioo przystaje za tym co piszą dziewczyny. Jak tylko możesz bierz L4, bo się wykończysz i dla maluszka to też dyskomfort 😞 Powiem Tobie tak- ja siedzę w domu a nie raz nic nie zrobię w ciągu dnia.... nie z lenistwa tylko z braku sił. Nigdy bym się nie spodziewała. Z obowiązków zostało mi tylko napisanie mgr(chcę się bronic w lipcu, więc prace muszę do końca czerwca oddać). Ale dla mnie to nie "tylko" ale "aż". Wstając myślę dam radę..... a później dupa załamka bo sił brak...dziś to aż płakałam z tej niemocy 😞
Pytałaś także o napoje.... ja jak mam chęć to wypiję gazowane i kolorowe 😉 I tak dbamy o siebie bardzo, żeby maleństwu nie zaszkodzić i nie ma co wpadać w paranoję..tak myślę. A że pasztecik zjadłaś raz czy dwa też pewnie nic nie będzie. Wiadomo trzeba znać umiar 🙂
Natalko głowa do góry, bo maluch to czuje 😉 nic mu nie jest obrócił się i go nie czujesz. Mój też nie zawsze kopie 4 razy dziennie, ale kopie a to najważniejsze.
W przyszłym tyg. mam iść na badanie USG bo to będzie już po 22 tc. Nie mogę się doczekać bo może w końcu sie dowiem kto tam sobie mieszka w brzuszku u mnie 😜 dziewczyny strasznie Wam zazdroszczę, że już wiecie 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki, pewnie macie rację , na szczęście teraz dzidzia daje coraz bardziej o sobie znać. Co do gazowanych napoi to na początku ciąży mialam ciagłą ochote na cole, teraz pije gazowane ale tylko białe mineralne. są na pewno duzo zdrowsze niż kolorowe bo nie zawierają tych wszystkich konserwantów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba tak zrobię, chociaż na 2-3 dni.. bo wiecie- w pracy zawsze coś....

Koyotka- u mnie też lipa z ta MGR, ja nie mam siły i mam lenia.. 😉

Madziek ja takie same oglądałam.. polecam go sport.. ja kupiłam jednoczęściowy ciążowy za 70-czy 90 zł. jest stalowy z różowymi ramiączkami.
ak wpiszesz "kostium ciążowy go sport" w google-grafika to wyskoczą ci fotki kostiumów, to będzie z adresu moda.allegro ale aukcja się tam skończyła i nie można podejrzeć foty w konkretnym linku.. to będą zdjęcia na podłodze takiej drewnianej robione.. wzięłam M i nie żałuję, mimo, że zawsze XS.. przynajmniej mi cycków nie ściska zanadto i tyłka.. 😉 brzuchol pięknie wyeksponowany.. dobra jakość- niska cena 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaale muszę wam coś powiedzieć.. w piatek na swoim biurku w pokoju zopstawilam wydruki praw kobiet w ciazy i karmiących.. ze przed kompem 4 godziny, ze tego tamtego nie moiżna.. bo dyrektorka byla złośliwa..
wiedziałam ze jak tylko wyjde z pracy to ona pozagląda..
no i dzis woła mnie do siebie, ze jakos od przyszłego tygodnia to moze pomyślimy nad tymi obowiązkami tak, zeby przed kompem 4 godz wychodziły..
ja oczy w 5 złoty 😮 i nie wiedziałam co powiedzieć.. w głowie tylko myśl, że 🤪 udało się 🤪 mam nadzieje, ze jak zobaczy ze tak naprawdę bez kompa nic nie zrobię, to mnie zwolnia do domu.. ☺️ oby... 🙃


aha..wiem ze zamieszczałyśmy ten temat już ale dla przypomnienia .. 1. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko"

1 miesiąc - 1-4 tygodzień,
2 miesiąc - 5-8 tygodzień,
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień.

2. Sposób ściągnięty z innego forum

1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
4 miesiac - 13,5-18 tyg.
5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
9 miesiąc - 36-40 tyg.

3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża":

1 m-c : 1 - 4 tydzień
2 m-c : 5 - 8 tydzień
3 m-c : 9 - 12 tydzień
4 m-c : 13 - 16 tydzień
5 m-c : 17 - 20 tydzień
6 m-c : 21 - 24 tydzień
7 m-c : 25 - 28 tydzień
8 m-c : 29 - 32 tydzień
9 m-c : 33 - 38 tydzień

4. Wg encyklopedii Larousse:

1mc - 1-4tyg
2mc - 5-8tyg
3mc - 9-13tydz
4mc - 14-18tydz
5mc - 19-23tydz
6mc - 24-27tydz
7mc - 28-31tydz
8mc - 32-35tydz
9mc - 36-39tydz

ja mam 5 miesiąc.. Kobiałki moje 🙂 już bliżej niz dalej do porodu! do zobaczenia naszych Kruszynek!!
to już połowa, ale minęło!! hoo hooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe,no dziewczyny tak to juz jest,ludzie sa rozni 😉 ale ja myslalam,ze tamte czasy mineły,ze w białej sukience to moze isc tylko najlepiej dziewica 😉znajdz tu teraz dziewice 🙃hehe
kij tam 🙂
Koyotka Kofana doczekasz sie wkoncu 🙂
ja sie moze dowiem jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny własnie czytalam na wp.pl przesady ciazowe.cos typu nie nos korali,nie przechodz pod sznurem z prania,bo dziecko owinie sie pepowina albonie przymierzaj okularow bo dziecko bedzie miec zeza,lub nie patrzcie na ksiezyc,bo dziecko bedzie łyse....i wiele innych

wierzycie w cos takiego????bo ja jakos nie mam do tego przekonania,jakies glupie gadanie a czlowiek potem mysli. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 i dzionek dobiega końca...
a ja spełniłam swoje plany 🙂 i jestem zadowolona 🙂
poszłam z córeczką na Kortowo nad jeziorko... 40minut pieszo w jedną stron uff... trochę daleko, ale dałyśmy radę 🙂 i połączyłam przyjemne z pożytecznym, a i zadowolenie córki było dla mnie bardzo ważne 🙂 dziś w Olsztynie piękne słonko i ciepły wiaterek.. więc super!
przypiekłam się troszeczkę, bo jak tu się za bardzo chować, jak tak pali słonko... Na szczęście wszystko z umiarem, więc nie jest źle...
A nad jeziorkiem wcinałyśmy truskawki 😁 niam niam 😁 po prostu pycha 😁
Dodatkowo całe popołudnie na dworze, to na ławeczce, na leżaczku 🙂
Więc jeśli któraś z Mamuś zastanawia się nad L4, to ja polecam...(Carpioo...) Ja nie pracuję, ale odczuwam zmęczenie i to, że sił mniej.. A co dopiero pracować... Odpoczynek się należy! i Mamusiom i Dzieciusiom 🙂 żebyśmy pięknie rośli i zdrowi byli 😉

A to zdjątko ze spacerku
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/dsc04107g.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5575/dsc04107g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SUPER... ALE bym sie przeszła nad jezioro.. w warszawie same śmierdziuchy 🙂 czerniakowskie, wilanowskie.. itp.. nawet na Imielinie jest.. ale to takie sadzaweczki śmierdziuszki niż jezioro..
Akneri.. wezmę to zwolnienie.. bo nie pociągnę, chociaż na parę dni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akneri, pieknie jest w Kortowie, też niedawno byłam tam z mężem na spacerku 🙂 Blizej mam nad jezioro Bartąg, pół godziny spacerkiem tylko, że tam bardziej dzikie tereny, ławeczek niestety nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale super jeziorko 🤪
No ja dziś też prawie cały dzień na dworze, ale tylko przed domem. jednak to zawsze świeże słoneczko. No i udało mi się popisać mgr-kę 🤪 nie dużo ale zawsze to z dwie strony do przodu 😜
Carpioo zobaczysz, że złapiesz oddech przez te parę dni 🙂no i 3mam kciuki, aby puszczali Ciebie szybciej jak zobaczą, że nie masz co robić bez kompa 🙂
Przesądy - ja nie wierze. Noszę korale, okulary...to jakieś brednie, z których można się pośmiać 🙃
No a u mnie jakby nie było 5 miesiąc. Wiem, że już połowa, ale jak czytam Was to dopiero jakoś do mnie to dochodzi...choć nie do końca. Bo do widoku brzuszka już się przyzwyczaiłam. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koleżankę, która około półtora miesiąca temu urodziła drugiego synka.. Ona ciągle tęskni za ciążą, za kopniakami, za tym wspaniałym stanem... Niejako zazdrości Brzuchatkom 🙂 Dla niej ciąża mogłaby trwać i trwać... Powiedziała też, że gdyby miała pewność, że za 3 razem będzie córcia, to mogłaby już w ciążę zajść 😉

Jeziorka to coś co lubię 🙂 Tu mam troszkę daleko, czy na Kortowo czy na inne jeziorko, w rodzinnej miejscowości 20minut 🙂 a samochodem jadąc to co chwila (Giżycko-Pozezdrze-Węgorzewo)
Mazury mają swój urok... Lubię jeździć do mojej rodzinnej wioseczki, bo tam można odetchnąć ... pod każdym względem 🙂 i cieszę się, bo za 3tygodnie tam jadę na 1urodziny mojego chrześniaka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
a propos obliczania tygodni i miesiecy ciąży to moje pytanie jest takie:
Czy tydzień ciązy liczy sie po skonczeniu tygodnia, czy jak sie zaczyna? Skoro moja ciąża trwa już 19 tygodni i 2 dni to w którym tygodniu jestem 19 czy 20 ????? mój lekarz mówi że 19, ale na necie jak wpisuje termin ciązy w kalendarzu ciąży to wyskakuje ze jestem już w 20 ;/, z kolei na stronie haczewskiego że 19 i 2 dzień ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć KOchane, wiecie że ja też mam ten sam problem jak Atagusia! Dzisiaj 18 tydz 1 dzień czyli jestem w 19 tygodniu, a moja mi mówi że w 18 - tym. Dla mnie to logiczne, że skoro 18 tydz i 1 dzień to w 19 -tym. Jak Wy uważacie?

A propos lekarza, wczorajsza wizyta minęła bardzo przyjemnie, zabrałam ze sobą Młodego, pokazaliśmy się Pani Doktor która zachwyciła się tym jaki jest duży i śliczny 🙂 Miś był zachwycony tym, ze poznał panią która go wyjęła z brzuszka mamy!!!! A potem była wizyta. Wszystko jest w porządku, wyniki bada prenatalnych OK 🙂, na kolejną wizytę mam zrobić mocz i będziemy oglądać dzidzię, mierzyć i dowiemy się jaka płeć. To będzie 20 czerwca, więc czekam!!!

A w nocy dzisiaj obudziłam się na chwilę, potem nie mogłam zasnąć i czułam jak moje maleństwo odreagowuje cały wczorajszy dzień !!! Kopniaków było chyba z osiem 🙂 Załowałam, że mojego Kochanego Męża nie ma teraz przy nas bo juz na pewno bym go obudziła. Czułam pierwszy raz kopniaczki przez skórę!

Byłam też wczoraj na zakupach i kupiłam świetny biustonosz z regulowanym stanem pod biustem. Pierwszy raz taki widziałam. Ma z tyłu na pasku regulację długości, więc jest szansa to będzie jeden porządny dobry do końca ciąży stanik 🙂

Zdjęcia jeziorka boskie!!! Aż marzę o tym żeby połazić gołymi stopami w chłodnej wodzie .... mmmmm
Miłego dnia dziewczyny, ponoć będzie strasznyyyy upaał ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej w ten piękny dzień...kolejny 🙂
Atagusia miałam ten sam problem z tymi tygodniami. 😉 Ale będąc na pogotowiu i u swojego lekarza zauważyłam, że dla nich liczy się skończony tydzień a nie zaczęty. U mnie jest 21tydz. i chyba 3 dzień, więc nadal to 21 tydz. No chyba, że źle lekarzy zrozumiałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie to trudne do zrozumienia, bo logicznie rzecz biorąc, to ma się np 30 lat dopiero jak sie je skończy prawda ????? wczesniej ma się 29. Ale zaś miesiace ciaży liczy sie jak sie zaczynają , czyli jak się jest w 4 miesiacu i 1 tygodniu ciąży to jest to 5 miesiac, co nie ????? zagmatwane to jest.
ja jestem w 19 tygodniu i 2 dniu ciąży więc asekuracyjnie mówię że jestem w 19 🙂, ale jak to faktycznie ma być to nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki kochanie, jak jestes w 19 tygodniu i 1 dniu to jesteś w 19 tygodniu ciąży i skończysz go z dniem 20 tygodnia, zaczynając tym samym 20. To idzie normalnie, jak lata życia. Co do strony, zależy Atagusiu w którą wpiszesz. Jest jedna strona, która rzeczywiście podaje tydzień do przodu, ale nie weim o co w niej chodzi więc nie zaglądam. Tutaj masz fajną:

http://www.rodzice.pl/kalendarz-ciazy/kalendarz-ciazy.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooooo dawno Cie Asiula nie było - witaj 🙂 kiedy masz ślub???? czy już po ?????

Na tej stronce co podałaś nizej jak wpisuję to pokazuje że jestem w 20 tc a faktycznie jestem 19 t 2 d 🥴
e tam ja mówie faktycznie jak jest . Jak lekarz pyta to mówie tydzień skończony + dzień i nie ma kłopotu 🙂
ja się opieram na tej stronce : http://dziecko.haczewski.pl z tym, że haczewski zakłada że miesiąc trwa średnio 4 tygodnie. na suwaczkach babyboom liczą dokładnie każdy miesiąc kalendarzowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂tez zawsze mialam problem z tymi tygodniami..mi dzis mija równo 19 tygodni wiec od jutra zaczynam 20 tydzien i poprostu bede w jego trakcie,chyba.Dla lekarzy faktycznie licza sie pełne tygodnie.ostatnia wizyte mialam w 16tygodniu i 6 dniu a w karte wpisal mi 16 tydzien.

Jak tam u Was z waga...u mnie wskazówka troche za szybko poszła do góry w ostatnich 2 tygodniach +2,5kg,a w sumie +7 😞kurcze nie objadam sie,ale duzo pije i mam potworne zaparcia.Nastepna wizyte nam dopiero 17,06 i co ja powiem,ze z głodu tyje...wstyd mi 😞Jak tak patrze na te Wasze brzuszki to niektóre z Was wygladaja,jakby troche wiekszy obiad zjadly...moj jest ogromny,a do konca daleko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga33 ja sie nie waże w domu hehehe troche sie boje tego, co waga pokaże. Jak patrze na siebie i ciuchy to nie wydaje mi sie zebym strasznie przytyla, chociaz na ostatniej wizycie która miałam 10 maja miałam juz +6 od początku ciaży. Co teraz będzie to aż strach pomyśleć. Idę za tydzień to sie zważę.
Trudno, głodzic się nie mogę przecież. Jak jestem głodna to jem. Troche za dużo pozwalam sobie ze słodkościami, ale za to staram sie wiecorami nie jeść. Przyjdzie czas to bedę się odchudzać. Mam już doswiadczenie hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czeeeeść 🙂
Wczoraj byliśmy z maluchem na USG. Prawie 18cm, 313 g 🙂 Serducho bije pięknie. Jeszcze nie wiadomo czy dziewczynka czy chłopiec. Pewnie okaże się koło 24-28 tygodnia.

Mam do Was pytanie: czy macie problemy z oddychaniem? Ja zauważyłam, że oddycha mi się dużo dużo ciężej niż tydzień temu. Nie wiem czy to przez pogodę czy może alergia jakaś, ale mam czasem wrażenie, że objętość płuc mi się zmniejszyła o połowę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...