Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

koyotko wyglądasz kwitnąco , pięknie , rewelacyjnie i w ogóle zajebiaszczo 🙂 I faktycznie , jak już zauważyła Aga nogi boskie 🙂 I pomyśleć ze to mówi inna kobieta , mająca właśnie kompleks tłustych nóg 🙂 🙂 🙂
Zuziaczku u mnie pogoda do dupy dzisiaj;( A ze mnie to pot się leje nawet jak pogody nie ma , wystarczy , że przejdę 3 metry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki 😆 dziewczyny za tyle komplementów 🙃 nie spodziewałam się.... ☺️ ☺️ zwłaszcza, że mam ładne nogi, bo teraz mi przytyły. ☺️
A nie potańczę niestety, bo po ślubie jest tylko skromne przyjęcie.

edytak ale cudny brzuś...i jaki już okazały!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej no laleczki...co tam z tymi wieściami?Zuziak,jajca sobie robisz?zaraz zasnę,a później ciekawość będzie mnie budziła setki razy i będzie Twoja wina?do kina się wybrałaś czy na pizzę?przestań już jesć i kliknij ciotkom co tam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko, ale duże mieszkanko ma Bartuś ! łał !!! 🤪 Super !!!

Koyotko, nawet nie widać brzuszka na tym zdjęciu, w ogóle jakbys w ciąży nie była, może bokiem jak staniesz to tak, ale na wprost to zero brzuszka !!! I śliczna sukienka ! Pasuje do Ciebie !!!
😎

Sprawozdanie z wizyty u gina:
Maja waży 1696 gram, mierzy ok. 43 cm.
Jest bardzo ruchliwa.
Powiedziałam lekarzowi, że 7 razy dziennie ma czkawkę, powiedział, że to może nie być czkawka, i ze lepiej sprawdzić to idąc na badania do szpitala.
Nawet przy nim zaczęła czkać, stwierdził, że to czkawka, ale Mała baaardzo sie wierciła i powiedział, że może coś jej dolega, że jest taka ruchliwa... 😞
Wypisał jakiś papier o tej ruchliwości i kazał to sprawdzić w szpitalu...
Trochę mnie wystraszył. Może jutro gdzies podjadę... ale nawet nie wiem gdzie i jak ? z bomby uderzyć ? czy na ostry dyżur położniczy ? :/

A teraz zgagi dostałam jak nigdy w życiu. Co się dzieje ? 😞

Dopiero teraz piszę, bo byłam na poczcie po awizowaną bazę isofix do fotelika Recaro 🙂
Potem kolacja i wypad do Lidla po nektary, soki i inne takie...
Obejrzałam te ubranka co były w gazetce wczesniej, nie są złe, kocyki najbardziej mi się podobaly, ale za te pieniądze na wyprzedaży w c&a czy w cubusie można lepszej jakości rzeczy upolować.
Albo w Zarze, w Zarze teraz od 9,90 do 16,90 są ubranka 🙂
Dzisiaj bylam i widziałam.
9,90 koszulki, 12,90 spódniczki, 16,90 spodenki i sukienki, 29,90 płaszczyki.
Ogólnie można coś upolować 🙂 I lepszej jakości niż w Lidlu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiuszka, Ty to turbo-laska normalnie jestes, ja już w nic sprzed ciąży sie nie mieszczę, nawet w piżamę 😞
A specjalnie nie chce mi się kupować nowych haleczek, bo za 2 miesiące będę już bez brzuszka 😉 na to liczę 😉 że będzie w miarę, a nie kawał schabu !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Kasiuszka wymiata 🙂

Zuziaczku:super wieści,mała już jest całkiem spora 🙂jedź jutro dla świętego spokoju skontrolować tą Majki ruchliwość,ale ja stawiam,że to po prostu żywe dziecię,a że ma jeszcze troche miejsca to se używa 🙂aaa i myślę,że to tylko czkawka spowodowana jej prawidłowym rozwojem 🙂nie bój nic mama i nie ściągaj na siebie nieszczęść za sprawą złych myśli.Głowa do góry,brzuszek do przodu i jutro sprawdz te niejasności,odrazu Ci ulży i bęfdzie po sprawie,tylko nie ociągaj sie jak dzisiaj i odrazu sprawozdanie do Rady Najwyższej Październikowych Matek pismo skieruj z wyjaśnieniami.

Pytałaś o środki piorące...ja używam płynu do prania i pukania loveli,wydaje mi się że plyn jest delikatniejszy od proszku i ten sam zestaw stosowałam przy Wiktorze,a że się sprawdził to nie ędę tego zwyczaju zmieniać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane no niestety zakupami sie nie pochwale bo znowu nic nie kupilam 😞ani dla malego ani dla siebie 😞dzis odwiedzil mnie koles juz chyba z czwarej firmy co robia kuchnie na wymiar i tez porazka co jeden co lepszy 😞
Natalia gratulacje z mieszkaniem 😉nie ma to jak wlasne 4 katy 🙂
Marzenko podpisuje sie pod tym co Dziewczyny pisza 🙂 no kto jak kto ale TY to dasz sobie rade 🙂
Koyotko sukineka swietna 😉
Kasiuczka no dajesz czadu z ta koszulka 😉 😉moje juz dawno schowane w szafie na dnie 🙃
Edytak brzusio sliczny 🙂i widze ze nie tylko na moim brzuszku wyskoczyły zyły na wierzch. 😉
Zuziaczku super ze Maja zdrowa 😉mnie tez sie wydaje ze raczej z niej ruchliwa babeczka no ale dla swietego spokoju lepiej to sprawdzic.co srodkow pioracych to ja zakupiłam ten co uzywa Aga czyli Lovela i jest oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziek84 napisał(a):
Kochane no niestety zakupami sie nie pochwale bo znowu nic nie kupilam 😞ani dla malego ani dla siebie 😞dzis odwiedzil mnie koles juz chyba z czwarej firmy co robia kuchnie na wymiar i tez porazka co jeden co lepszy 😞

albo Ty taka wybredna 😉 hi hi 🙂
Jak to kobieta w ciąży, 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiuczka nie źle wyglądasz laseczko, ja to już dawno swoje sexi koszulki musiałam schować 😁 i obym mogła je po ciąży założyć, ale chyba nie będzie tak źle.
Zuziaczku nie leń się, choć wiem że to silniejsze od nas 😉 i idź do szpitala, bo ci to nie da spokoju. choć też wierzę w to że to czkawka i że Maja jest ruchliwa i tyle. U mnie mała też jak zacznie się ruszać to cały brzuch się trzęsie. Wczoraj jak oglądałam film to jak się obudziła to myślałam, że prawym bokiem wyjdzie, aż zabolało. Choć to takie dziwne uczucie- te szybkie ruchy i mocne. Ale widocznie mamy silne córeczki 😉 A twoja to ma tam pewnie więcej miejsca bo mniejsza od naszej. Ale i tak jak mówiłam-jedź i sprawdź. Spróbuj się wbić na izbę-choć nastaw się że tam położne nie są miłe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
mniejsza od naszej. Ale i tak jak mówiłam-jedź i sprawdź. Spróbuj się wbić na izbę-choć nastaw się że tam położne nie są miłe 😉

no własnie boję się tego wbijania na chama, nie lubię takich imprez... 😞
mniejsza, bo o 2 tygodnie młodsza 🙂
Z USG wyszło teraz, że ma 30 tydz i 5 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopiero wstałam z łózia ;p
u mnie jeszcze nie pada ale się zanosi jak to na weekend 😠
co do ruchliwego dziecka Zuziaczku nie martw się to normalne bynajmniej mój lekarz mi tak powiedział aż sam się zdziwił jak poszłam do niego na wizytę i nie dało się go zmierzyć itp tak się niesamowicie ruszał nie martw się śmigaj do szpitala i tak jak laski mówią dla świętego twego spokoju sprawdź to ale ja jestem dobrej myśli mała po prostu ma tyle energii po mamusi przejeła 🙃
co do prania i środków to ja wszystko wyprałam w dzidziusiu i jak dla mnie ładnie pachnie i jest mięciutkie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co.. Wczoraj pytamy Emilkę, jak będzie miał na imię braciszek.. A ona przytakuje tylko na imię Krzyś... i nawet zaczęła wczoraj mówić Krzyś 🙂 hehe
No i mamy 'problem'.. hehe.. Emilka chodzi i tylko ..Krzyś, Krzyś, Krzyś.. 🙂
Wczoraj dodatkowo znalazła swoją grzechotkę, przynosiła ją do mnie i grzechotała albo kładła na brzuchu i mówiła Dzidzi, Dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie sama byłam w szoku że się zmieściłam w koszulinkę 😁 a mam jeszcze kilka co na bank się wmieszcze i bedzie rewia mody :P
co do płynów ja też lovela i płatki mydlane ale je sama robię z mydełek dla dzieci potem powoli się bedę przestawiać na zwykłe proszki
u mnie od rana gorąco i parno zobaczymy kiedy popada
a byłam jeszcze w spółdzielni mieszkaniowej w sprawie spłaty kredytu zostało nam 11 tys i miała bym własnościowe!!! 🤪 jak się obudzi mężoliński po nocce to się naradzimy , myślałam że jakieś 15-20 jeszcze więc jestem optymistką i w tym roku to załatwimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja również dzidziusia używam. Chcę tak robić na początku a później przejść na proszek ten co dla nas używamy, aby mala przyzwyczajała się do normalnych produktów 😉

A nie zauważyłam Zuziaczku, że mamy taką różnicę w wieku naszych pociech. ☺️
wiesz na chama to nie wbijasz się na izbę, bo masz od lekarza papierek. Tylko tyle że tam mało kiedy ktoś miły jest. i trzeba się nastawić na surowe spojrzenie pani w stylu: a po co tu przylazła 😉

Kasiuszka super, że już mieszkanie prawie wasze. To ważne mieć swój kąt. A akneri na pewno tez się doczekasz. Tylko pozytywne myślenie i zobaczysz...może nie dziś czy jutro ale będzie.

ktoś może pomyśleć że jestem naiwna...ale ja sobie lubię pomarzyć o parterowym domku, z dużym psem, fajnym, zgrabnym samochodem no i ogrodem oczywiście bo to mój konik i nie tylko ( w sumie to mój zawód) No i my z dwoma bąblami 😁 ach...rozmarzyłam się 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...