Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
A więc rozpoczynam dane do tabelki: Wciskajcie CYTUJ i tylko się dopisujcie a potem stworzę z tego tabelkę i wrzucę gdzieś jeżeli się nie okaże to dla mnie za trudne 🙂

Marzenka Warszawa 13 tydzień 26 lat plus 3 kg 🙂 prawd. dziewczynka termin 14.10.11


Madziek84 Dublin 12 tydzien 27 lat -2kg jeszcze nie wiem termin 19.10.11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marzenka u mnie w Dublinie pogoda od tygodnia jest piekna,wczoraj rowniez ponad 20 wkoncu krotki rekaweki spacerk nad morzem.dzis sie troche ochlodzilo i przechodza chmurki co sypna deszczem ale jak szybko przychodza tak szybko odchodza.Marzenka podobnie jak u Ciebie.

Bylam u tej dentystki w tej samej klinice co chodze do gin i we dwie skakaly kolo mnie jakbym jajkiem byla,heheh to bylo dziwne ale mile,ze sie tak przejmuja.zabka mi nie usunela,dala mi jakies znieczulenie co nie zagraza dzidzi i jakos usunela stata plombe i dala nowa.Co sie doweidzialam,to ze moje zabki niestety strasznie znosza moja ciaze i musze zadbac o nie teraz bardzej.
Jutro 10.15 usg 🙂 odliczam minuty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula88 napisał(a):
bajka1202 napisał(a):
marzenka napisał(a):
A więc rozpoczynam dane do tabelki: Wciskajcie CYTUJ i tylko się dopisujcie a potem stworzę z tego tabelkę i wrzucę gdzieś jeżeli się nie okaże to dla mnie za trudne 🙂

Marzenka Warszawa 13 tydzień 26 lat plus 3 kg 🙂 prawd. dziewczynka termin 14.10.11

Bajka Brzeg 14tydzień 20lat plus 2kg płci jeszcze nie wiem termin 9.10.11

Madziek84 Dublin 12 tydzien 27 lat -2kg jeszcze nie wiem termin 19.10.11

Asia Kraków 15 tydzień 23 lata plus 3 kg płeć jeszcze nie znana termin 5.10.2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
Asiula88 napisał(a):
bajka1202 napisał(a):
marzenka napisał(a):
A więc rozpoczynam dane do tabelki: Wciskajcie CYTUJ i tylko się dopisujcie a potem stworzę z tego tabelkę i wrzucę gdzieś jeżeli się nie okaże to dla mnie za trudne 🙂

Marzenka Warszawa 13 tydzień 26 lat plus 3 kg 🙂 prawd. dziewczynka termin 14.10.11

Bajka Brzeg 14tydzień 20lat plus 2kg płci jeszcze nie wiem termin 9.10.11

Madziek84 Dublin 12 tydzien 27 lat -2kg jeszcze nie wiem termin 19.10.11

Asia Kraków 15 tydzień 23 lata plus 3 kg płeć jeszcze nie znana termin 5.10.2011


mdoundi Londyn 15 tydzień 28 lat plus 5kg plec: jeszcze nie wiem termin:7/10/11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuchatki kochane!

Jakie plany na dziś? U mnie piękna pogoda. Jak co wtorek odpuściłam sobie wykład i pewnie będę się uczyć do CAE, a wieczorem postanowiłam pójść na pobliską siłownię i poćwiczyć na rowerku stacjonarnym. Pytałam lekarza i jak najbardziej zalecał. A Wy jakieś sporty uprawiacie czy kompletny brak czasu na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
U mnie też ładna pogoda i zapowiada się znowu ok 20 stopni ciepła więc super! Co do sportu to w moim przypadku jest zakazany i mam się oszczędzać ale chyba sobie dzisiaj nie odmówię spaceru - taaaaakie słońce toż to witamina D za free! :-)
Poza tym odliczam czas do przylotu mojej mamuśki (to już ta sobota!) ...i zastanawiam się co by tu na obiad zrobić. Z tabelki widać że przytyłam z nas wszystkich najwięcej (chociaż mam przypuszczenia że przytyłam nawet więcej bo nie jestem pewna ile ważyłam przed ciąża...) -no ale po tych tygodniach wymiotów nie mogę sobie jedzenia odmówić, hehe ;-) No ale postaram się być grzeczniejsza i nie wyglądać niedługo jak Godzilla :-)
Buziaki i miłego dnia! x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mdoundi napisał(a):
marzenka napisał(a):
Asiula88 napisał(a):
bajka1202 napisał(a):
marzenka napisał(a):
A więc rozpoczynam dane do tabelki: Wciskajcie CYTUJ i tylko się dopisujcie a potem stworzę z tego tabelkę i wrzucę gdzieś jeżeli się nie okaże to dla mnie za trudne 🙂

Marzenka Warszawa 13 tydzień 26 lat plus 3 kg 🙂 prawd. dziewczynka termin 14.10.11

Bajka Brzeg 14tydzień 20lat plus 2kg płci jeszcze nie wiem termin 9.10.11

Madziek84 Dublin 12 tydzien 27 lat -2kg jeszcze nie wiem termin 19.10.11

Asia Kraków 15 tydzień 23 lata plus 3 kg płeć jeszcze nie znana termin 5.10.2011


mdoundi Londyn 15 tydzień 28 lat plus 5kg plec: jeszcze nie wiem termin:7/10/11


Aneta84 Olsztyn 15 tydzień 26 lat plus 1 kg pleć: być moze dziewczynka termin 06.10.11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mdoundi napisał(a):
marzenka napisał(a):
Asiula88 napisał(a):
bajka1202 napisał(a):
marzenka napisał(a):
A więc rozpoczynam dane do tabelki: Wciskajcie CYTUJ i tylko się dopisujcie a potem stworzę z tego tabelkę i wrzucę gdzieś jeżeli się nie okaże to dla mnie za trudne 🙂

Marzenka Warszawa 13 tydzień 26 lat plus 3 kg 🙂 prawd. dziewczynka termin 14.10.11

Bajka Brzeg 14tydzień 20lat plus 2kg płci jeszcze nie wiem termin 9.10.11

Madziek84 Dublin 12 tydzien 27 lat -2kg jeszcze nie wiem termin 19.10.11

Asia Kraków 15 tydzień 23 lata plus 3 kg płeć jeszcze nie znana termin 5.10.2011


mdoundi Londyn 15 tydzień 28 lat plus 5kg plec: jeszcze nie wiem termin:7/10/11


Aneta84 Olsztyn 15 tydzień 26 lat plus 1 kg pleć: być moze dziewczynka termin 06.10.11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mdodundi, nie przejmuj się tym jak tyjesz, u mnie to się tak waha, że masakra. Dziś wchodzę rano na wagę i co z trzech plus zrobiło się 1,4 mniej i znowu jestem półtora kilo tylko na plusie. Kobieta w 15 tygodniu powinna przytyć około 2,5 do 3 kg, ale to jest tylko średnia. Ważne, żeby dzidziuś nam rósł w brzuszku, a potem biegając za nim i tak wszystko zrzucimy. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
A więc rozpoczynam dane do tabelki: Wciskajcie CYTUJ i tylko się dopisujcie a potem stworzę z tego tabelkę i wrzucę gdzieś jeżeli się nie okaże to dla mnie za trudne 🙂

Marzenka Warszawa 13 tydzień 26 lat plus 3 kg 🙂 prawd. dziewczynka termin 14.10.11




Agnieszka Szczecin 13 tydzień 21 lat plus niecały 1 kg :P mówią że dziewczynka termin 15.10.11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula88 napisał(a):
Mdodundi, nie przejmuj się tym jak tyjesz, u mnie to się tak waha, że masakra. Dziś wchodzę rano na wagę i co z trzech plus zrobiło się 1,4 mniej i znowu jestem półtora kilo tylko na plusie. Kobieta w 15 tygodniu powinna przytyć około 2,5 do 3 kg, ale to jest tylko średnia. Ważne, żeby dzidziuś nam rósł w brzuszku, a potem biegając za nim i tak wszystko zrzucimy. 🙂


no mam nadzieję że zrzucimy ;-) chociaż u mnie w sumie nic nie widać - tylko cyce i brzuch większe ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Umnie też cyce i brzuch. Mi się wydaje, że jeszcze tyłek. Przeraża mie to ile mogę ważyć. Wy wzystkie raczej szczupłe więc pewnie 70 nie przekroczycie a juz ponad 70 waże 😞 Ale mój miś mówi, że jestem piękna i seksowana 🙂 Więc pocieszam siętym, że jemu nadal się podobam 🙂
Mi rower odradził lekarz. Ale ja stwierdziłam, że nie ma co sięprzejmować. Jak zdrowa ciąża to rowerek jej nie zaszkodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wczoraj byłam u dok.gin widziałam dzidze cały czas termin wychodzi na 22 wrzesnia z usg , ale do karty mi wpisała ze to 13 tydzień niewiem czemu a z usg 16 tc jest dzidzus jest pośladkami ułożony i nic niezobaczyłam zapomniałam jej powiedzieć że czuje jak mi sie rusza jestem juz pewna na 100 % 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta84 napisał(a):
mdoundi napisał(a):
marzenka napisał(a):
Asiula88 napisał(a):
bajka1202 napisał(a):
marzenka napisał(a):
A więc rozpoczynam dane do tabelki: Wciskajcie CYTUJ i tylko się dopisujcie a potem stworzę z tego tabelkę i wrzucę gdzieś jeżeli się nie okaże to dla mnie za trudne 🙂

Marzenka Warszawa 13 tydzień 26 lat plus 3 kg 🙂 prawd. dziewczynka termin 14.10.11

Bajka Brzeg 14tydzień 20lat plus 2kg płci jeszcze nie wiem termin 9.10.11

Madziek84 Dublin 12 tydzien 27 lat -2kg jeszcze nie wiem termin 19.10.11

Asia Kraków 15 tydzień 23 lata plus 3 kg płeć jeszcze nie znana termin 5.10.2011


mdoundi Londyn 15 tydzień 28 lat plus 5kg plec: jeszcze nie wiem termin:7/10/11


Aneta84 Olsztyn 15 tydzień 26 lat plus 1 kg pleć: być moze dziewczynka termin 06.10.11

Carpioo Warszawa 24 lata 12 tydz, 5 dzień, plus 3,5kg: powiedziano że dziewczynka, termin na 20.10.2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hooollaaaa!
nie pisałam wczoraj bo Internetu zapom,niałam zapłacic z tego wszystkiego 🙂 i mi wyłączyli neta w domu 🙂 w pracy dziś beiganina, spotkania i szkolenia więc krótko-
Zdrowe dzięcię nosze pod sercem, duże, jestem dzisiaj w 12 tyg. i 5 dniu, prawdopodobnie Dziewczynka 🙂 71,6 cm długości 🙂 serduchu w normie, znowu 163 razy na minutę- i jest to najwspanialszy dźwięk jaki może słyszeć Mamusia 😉
Pan powiedział, że ciąża wzorcowa 🙂 nie mam sie o co martwić, 100%zdrowia to moje maleństwo 🙂 🙃
i powiem Wam szczerze- nastwaiłam sie na Synka, i moja pierwsza reakcja 😮"zaraz zaraz- przeciez lepiej wiem co amm w brzuchu" 😉.
Ale chwile potem, już mnie nie obchodziło czy siusiak czy cipka 😉 po prostu dziekowałam Bogu i wszystkim innym ludziom i zjawiskom na świecie, że jest wszytko OK 😉
no i odkryłam jeden plus- to mojemu Facetowi teraz nie będą pasowali kawalerzy i adoratorzy Córuni 🙂 a nie przyszłe dziewczyny i narzeczone mojego Synusia 🙂
hihihi
oczywiście lekarz powiedział, że czasami siusiaki rosna jak grzyby po deszczu- i nastepne USG mam miec dopiero 🤢 w 20 tyg.. więc DOPIERO spotkanie z moją Fasoleczka za 2 miesiące 😞

ale za to jakie szczęsliwe :P


pozdrawiam Was moje Brzucholińskie i moich siostrzeńców i siostrzenice internetowe w brzuszkach skrywane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was, zaraz podam na pewno dane do tabelki 🙂 Ja właśnie korzystałam z wiosny przez ostatnie dwa dni, aż się pogoda dziś popsuła. Ruszyć się między ludzi to coś wspaniałego 😁 Brzuś rośnie mam podobny do tego zdjęcia z linku 😜
Mnie czeka leczenie zębów i wiem że dostane znieczulenie, właśnie takie nie zagrażające ciąży. Troszkę się popsuły w miejscach gdzie miałam obręcze podtrzymujące aparat ortodontyczny.
Zachcianek nie mam już raczej. Na początku były to litry lodów 🙃 Teraz cieszę się jak na coś mam ochotę, bo właśnie z apetytem różnie. Zwłaszcza, że początki to były ciężkie i wymiotowałam i ciągle mnie męczyły mdłości.
Przez to też nie przytyłam dużo. Raczej na razie wróciłam do wagi sprzed ciąży. Spokojnie dziewczyny jak na razie to chyba ja mam największą wagę. Mam teraz 74 kg z tym że mam 176 cm wzrostu. I tak jak wam poszło w brzuch i piersi 😆
U nas dziś skromny obiadek. Ziemniaczki z kalafiorem. Chętnie bym do tego jajko sadzone zjadła, ale wyczytałam, żeby je omijać, bo źle dosmażone może się podzielić salmonellą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez cyce bardzo urosły, brzucha mało co widać. A co do karmienia. Rożnie to bywa, jedne chudną, ale większość nie, bo organizm musi wtedy utrzymywać też zwiększoną ilość tłuszczu w organizmie. Moja mama przytyła 30 kg w obu ciążach i po każdej wróciła bez diety i ćwiczeń do swojej wagi czyli 55 kg. Ja ważyłam 54 kg przed ciąża i liczę, że tak jak mama wrócę do figury. Zresztą zawsze jadłam jak smok i miałam dobrą przemianę materii, więc liczę że hormony tego nie zepsują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
Aneta84 napisał(a):
mdoundi napisał(a):
marzenka napisał(a):
Asiula88 napisał(a):
bajka1202 napisał(a):
marzenka napisał(a):
A więc rozpoczynam dane do tabelki: Wciskajcie CYTUJ i tylko się dopisujcie a potem stworzę z tego tabelkę i wrzucę gdzieś jeżeli się nie okaże to dla mnie za trudne 🙂

Marzenka Warszawa 13 tydzień 26 lat plus 3 kg 🙂 prawd. dziewczynka termin 14.10.11

Bajka Brzeg 14tydzień 20lat plus 2kg płci jeszcze nie wiem termin 9.10.11

Madziek84 Dublin 12 tydzien 27 lat -2kg jeszcze nie wiem termin 19.10.11

Asia Kraków 15 tydzień 23 lata plus 3 kg płeć jeszcze nie znana termin 5.10.2011


mdoundi Londyn 15 tydzień 28 lat plus 5kg plec: jeszcze nie wiem termin:7/10/11


Aneta84 Olsztyn 15 tydzień 26 lat plus 1 kg pleć: być moze dziewczynka termin 06.10.11

Carpioo Warszawa 24 lata 12 tydz, 5 dzień, plus 3,5kg: powiedziano że dziewczynka, termin na 20.10.2011


Koyotka (Agnieszka) Wrocław, 29 lat, 15 tydzień, plus 2kg, płci nie znam, termin 08.10.11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
[(...)U nas dziś skromny obiadek. Ziemniaczki z kalafiorem. Chętnie bym do tego jajko sadzone zjadła, ale wyczytałam, żeby je omijać, bo źle dosmażone może się podzielić salmonellą 😉


kurde, nie pomyslałam, a ja ostatnio jaja na miękko i sadzone.. 😞 ale całe szczęście- wszytko ok!
Dobrze że napisałaś bo mi to zupełnie z głowy wyszło 🙂 a co najśmieszniejsze Mojemu kazałam wszytkie jajka wymyc dokładnie w ciepłej wodzie, zanim mi je do lodówki włozy 🙂 i biedactwo stało i myło te jaja :P
Ja mam klopsy gotowane w bulionie z warzywami, ziemniaczki młode i marchewkę z groszkiem (nagotowałam tego an 3 dni 🙂 ) więc trochę nudą powiało mi w kuchni, ale nie mam siły tak w kółko po pracy stac i gotowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
Madziek84 jak twoje USG?????

No wiec bylam ze swoim bo chcial strasznie jechac i przez cale badanie ja,pani gin i moj wszyscy mielismy usmiech na ustach a mi sie znowu lezka krecila bo;
dzidzia ma zdrowiutka,pani doktor pochwalila,ze jest super,bardzo ruchliwa i tez podejrzewa,ze to bedzie chlopak (czyli tak jak my i pol mojej rodziny,hehe ) nawet nam raczka pomachala co mamy na zdjeciu,serducho pieknie bije,normalnie muzyka dla moich uszu.
wychodzi ze to 12 tydzien i dzidzia ma 5.4 mm
dalej jestem taka podjarana,ze wszystko oki, czuje sie najszczesliwsza mama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...