Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Koyotka gratulacje super zazdraszczamy ,że już tulisz malutką!!!!!
Kurcze wróciłam ze szkoły rodzenia a tu taka nowina 🤪
Ja poprosiłam położną,żeby mi zrobiła ktg bo mój lekarz nie robi i wyszły dość mocne skurcze ale co12 minut więc powiedziała mi,że na razie nie mam jechać do szpitala tylko czekać 🤢 Brzuch mi się bardzo mocno stawia normalnie szok i tak cały dzień. No zobaczymy , jestem już bardzo zmęczona .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że nasze forum oszalało ze szczęścia 🙂 🙂 🙂 napisałam do Koyotki, że u nas dreszcze, łzy i gratulacje dla nich 🙂 🙂 🙂 i poprosiłam, żeby się odezwała jutro jak jej i Zuzi samopoczucie 🙂 także czekamy na kolejne wieści od szczęśliwej MAMY i CÓRCI 🙂

Kochane ja już jestem po wizycie. Wszystko w porządku z Tymkiem. 10 października mam ostatnią wizytę zaplanowaną no i zastanawiałyśmy się dzisiaj z panią dr czy nie zrobić tego cięcia 21-go - wtedy w weekend bym sobie leżała z Tymkiem w szpitalu i w poniedziałek, a we wtorek moglibyśmy wyjść do domu na Mikołaja urodzinki 🙂 No i urlopu byśmy zaoszczędzili też na domek 🙂 Zobaczymy jeszcze jak sytuacja się będzie rozwijać. Tymcio rośnie nadal w siłę, nic nie wskazuje abym miała urodzić przedwcześnie więc mogę spać spokojnie - żeby się jeszcze dało, oj to bym spała i spała 😉 Trochę mi morfologia spadła więc wezmę na te ostatnie tygodnie żelazo, no i cytologia wyszła super więc się cieszę.

A teraz Kochane spadam na seriale i mam nadzieję wielką że w tę noc zaśniemy.
Buziaki
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja piernicze ale się ciesze!! KOYOTKO gratuluję Zuzi!! to już nasza 3 dziewczynka!! Alicja Minony, Laura i teraz Twoja Zuzia! no to teraz czas na chłopaka..Edytka, Joane, Gosia..może któraś z Was się przyłączy do Koyotki? Jeja, ale mi ciśnienie skoczyło!! Super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOYOTKO:brawo!!!!!!!!!!!!gratulacje!!!!!!!!!!zdrowia dla malutkiej i cierplowości w trudach wychowywania dla rodziców..i tylko szczęścia,przespanych nocy i samych powodów do uśmiechu dla całej trójki 🙂

no to poszły konie po betonie...niektórzy uważają że jaki poniedziałek taki cały tydzień 🙂to która zainteresowana jest wtorkiem?polecam...Wiktor urodził się we wtorek...i dalej...która we srodę 🙂ale emocje...mi serducho zaczęło walić jak przed zawałem...ech,niech ktoś mnie uszczypnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie sprawdziłam kiedy Koyotka pisała ostatniego posta...jeśli niczego nie pominęłam to wczoraj o 13,40...pisała,że ma sesje fotograficzną...no to sie wpasowała na ostatni dzwonek na sesję z brzuszkiem 🙂ależ się uśmiałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koyotko gratulacje!!!
Ja już po wizycie, mała wazy 2800 i ma sie dobrze, nie szykuje sie do wyjscia , wszystko szczelnie zamknięte 😉 Teoria lekarza to jedno a natura to drugie, wiec mam nadzieje ze rozpakuje sie w przyszlych 2 tyg.W przyszlym tyg mam sie zglosic na ktg do szpitala.
Ale fajnie ze znowu zostalysmy ciociami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O RANY GRATULACJE Koyotko Chociaż się troszku wymęczyłaś długo.

i małe pytanko do tych co robiły badanie na cytomegalie bo odebrałam wyniki i igg mam dodatnie 57 a igm ujemne i nie wiem czy to dobrze czy nie a wizyte mam dopiero w piątek więc może komuś już lekarz zinterpretował wyniki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...