Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kruszynka z córeczki Mroczi GRATULACJE!!! 🙂
a u nas ? hmm monotonia śpi je śpi.. noce przesypia, dwa razy ją karmię, za każdym razem zastanawiam się jaka będzie noc 🙂 zmęczenia jako takiego dużego jeszcze nie odczuwam, jak mała śpi w dzień to tez się zdrzemnę chwilkę..

dziś na spacerek pójdziemy 🙂

wilsonka trzymam kciukiii 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 😁 synekj wdał sie w mamusie i jest takim spiochem jak ja 😁 wiec dopiero wstalismy 🙂2 razy tylko mnie budzil na karmienie..teraz sobie lezy i próbuje wmowic ,ze znowu głodny 😠 bo sie z niego głodomor zrobił i wczoraj znowu puscil hafta 😠 aogólem coraz lepiej jka juz mniej boje sie opieki na nim i coraz wiecej mam pewnosci siebie 😁
jesł słodki 🙂
to jeszcze nam tylko Willsonka została????wyspij sie kochana porzadnie,bo od jutra zmieni sie całe Twoje zycie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam! 8 lipca zostałam mamusią!! synek nazywa się Dominik i ważył 3530kg. Ogólnie poród ciężki ale przeżyłam i teraz cieszę się moim skarbem =) pozdrowienia. [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN1367.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej lipcóweczki korzystam z chwili wolnego czasu. 🙂 mały śpi a mama korzysta. 🙂 🙂 dzisisj była u mnie środowiskowa i zdjęła mi nareszcie szwy bo nie szło wytrzymać. 🙂 Mały nauczył się jeść bez gumowych nakładek. 🙂 Z każdym dniem jest coraz lepiej. 🙂 🙂
Gratulacje Mroczi , Madziatre, Słodka25 dla was i waszych pociech pociech. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamki. Dawno nic nie pisałam. Ale moja Córa wypełnia mi praktycznie cały czas 🙂 Najchętniej 24h na dobę siedziałaby przy cycusiu 🙂 Niestety bez cyca spać nie chce 😞 I to nasz problem w sumie jedyny. Powoli się poznajemy i kochamy z minuty na mintę coraz bardziej!! O ile to możliwe. Za każdym razem jak patrzę na nią, to łezka mi się kręci w oczku i nie mogę uwierzyć, że ona MOJA 🙂 Już na zawsze...

Gratulacje dla mamusiek rozpakowaych. Wszystkie dzidzie są przesłodkie!! Trzymam kciuki wilsonka za Ciebie. Oby to długie wyczekiwanie na Twoje maleństwo wynagrodzono Ci lekkim i przyjemnym porodem 🙂

Widzę, że coraz mniej zagląda każda z mamusiek, nie dziwię się. Ja naprawdę czasu dla siebie nie mam, ale to wogóle nie istotne. Najważniejsza jest Lilcia. Cały mój świat!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratulacje laski 😁 😁 no to już chyba wszystkie,tylko jeszcze Anna została...ale to juz tylko do jutra:P
ja mialam dzis straszny dzien,bo Mały marudny,a ja nie wiedziałam co mu jest...i tak co chwile sie budzi i płacze 😞własnie zasnal mam nadzieje ze juz na noc..eh tak plakalam,bo ja bardzo nie lubie jak on mi płacze...zal mi go wtedy...aha połozna go dzis wazyła ...jakies 4400 wazy czyli wszystko w klasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamki. Moja pospala 3 godzinki, niedawno ja nakarmilam i znowu zasnela, ciekawe ile pospi tym razem :P Ciagnie z obu cycuszkow bardzo ladnie, a pozniej robi sliczna kupke hehe :laugh: Tez nie lubie jak mi mala placze, wczorajsza noc spedzilam jeszcze w szpitalu i plakala non stop 😞 Nie wiedzialam co mam robic, o 3 rano udalo Mi sie Ja nakarmic bo wczesniej nie chciala i zasnela. Spalysmy tak do 6 rana 🙂 Zalatwili Mi w szpitalu polozna polke, jutro bedzie u Mnie o 16, wiec super 🙂 Kocham Moja kruszynke !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to zostałam ostatnia 🙂

Na 14:00 mam być w szpitalu i zobaczymy 🙂 Wczoraj mąż mi opowiadał o żonach kolegów, które załapały dopiero po 4 kroplówce a od jednej do drugiej niby ma być 24 godziny przerwy...Bez komentarza. Pogadam z lekarzem, niech mi da coś super mocnego 🙂

Od rana mam dobry nastrój choć się nie wyspałam, bo zaczynam już przeżywać swój poród 🙂 Małgorzatka w brzuszku się ostro rusza, bo chyba wie co ja czeka. 🙂 Mnie mama też musiała siłą z brzucha wyciągać bo po dobroci nie chciałam wyjść.

Fajnie lipcóweczki, że się wszystkie już szczęśliwie rozpakowałyście. Mam tylko obawy co do armiatki...wydaje mi się że jej dzidzia to jednak niestety chora. Bo tak by pewnie napisała co i jak, że jest ok, a tak od czasu wyjechania do tego szpitala cisza...

Zjem śniadanko i ide się podgolić tam i ówdzie, skrócić paznokietki i dopakować. Mam numer do milci i jeszcze do kliku z Was więc dam cynk.

P.S. Ale mój mąż przeżywa poród. Hihi. Najbardziej mnie bawi jak wszystkim mówi, że dziś rodzi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...