Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laseczki.... bylismy wczoraj na tym festynie....ale długo nie zostalismy bo Kamil był juz zmęczony... no ale fajnie sie bawił 🙂 były koniki....malowanie twarzy.... jedzonko,przedstawienie które Kamil olał bo wazniejsze było namalowanie motylka ....wiec nie spiewal z dziecmi.byl dmuchany zamek calkiem calkiem. a tak poza tym to w nocy bylo nie ciekawie.Kamilek mial dusznosci...wiec nie poszedl do przedeszkola.idziemy popoludniu do lekarza.papa dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniunia nie ma za co. Powiem tak, moja pediatra powiedziała mi, że im rzadziej tym lepiej, ale jak ma pomóc to spróbuj zastosować kilka dni ale tylko na noc. I mam jeszcze jedną radę dla Ciebie. Moja Lala miała niesamowicie napuchnięte dziąsełka i 3 mają ciężko się wybić. Poradziła mi lekarka, żebym jej popsikała hascoseptem do buzi. Działa ochronne na gardełko a do tego przeciwbólowo i znieczula te dziąsełka. Liliance pomogło. A co do nadpobudliwości, my znalazłyśmy sposób - tańczymy 🙂 Włączamy muzyczkę, mama szaleje na parkiecie Lilianka za mamą 🙂 Czuje sie jakbym na dyskotece była:P I późnie obie jesteśmy padnięte 🙂 To nasz lek na nadpobudliwość mojej lali. Od razu później się wycisza, bo miała gdzie dać upust swojej energii 🙂 Anusia mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie. Tak jak mówiłam, miałam ten sam problem. Okazało się, że nie potrafię dobrze rozpoznać momentu kiedy mojemu dziecku chce się spać. Kładłam ją jak już naprawdę była zmęczona, a wtedy było już za późno spanie przetrzymane. Więc ją bacznie obserwowałam przez kilka dni i ustaliłam "sztywny" grafik spania 🙂 Od tej pory jest ok 🙂 Zaczełam reagować na pierwsze oznaki zmęczenia. Nie czekałam aż będzie wykończona...
Agnieszka no pogratulować, zdolna dziewuszka 🙂 Kamil też się śmieje, bo mówi do Lilianki włącz TV, wyrzuć do kosza, podaj szklankę, a ona ucieszona biegnie i robi o co się ją poprosi 🙂 😁
Milcia współczucia dla Kamilka 😞 Bidulek pewnie się męczył 😞 Najgorsza jest bezsilność. Jak te nasze Szkraby coś męczy a nie można pomóc w danym momencie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nam ze spacerku nic nie wyszło... 🥴 mały zasnął.. ale to dobrze 🙂 później na zakup chcę go zabrać i do teściów, bo włosy muszę pofarbować.. ale za to Julek pomógł mi posprzątać 😉 ostatnio tak mi pomagał w łazience,że wrzucił ręcznik do wc 🤪 na polecenia tez reaguje 🙂 przynosi, odnosi, podaje.. 🙂 najgorzej mu przyswoić jest chyba "odejdź od telewizora" 🤨 ale dzielnie z Tym walczę 😉 byłam ostatnio u koleżanki, która ma synka z maja 2009. Myślałam,że padnę z wrażenia! Dziecko mówi Tatuś, Mamusia, Koń...I to z takim naciskiem na "ś" i "ń".. Mówię Wam! W szoku byłam, tym bardziej,że mój Julek ostatnio coś nie chce za bardzo mówić...owszem po swojemu gada jak najęty...ale np mama czy tata już rzadziej... 🥴 No a dodatkowo, ten synek mojej koleżanki miał z miesiąc temu straszną biegunkę i gorączkę - na ząbki rzecz jasna i wiecie ile ząbków mu wyszło? 8 na raz !!!! w tym większość trzonowych ! Nawet nie potrafię wyobrazić obie tego bólu 😞








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żanka to w takim razie podam jej przez pare dni i zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Zapisałam małą na poniedziałek do pediatry z nadzieją że uda się ją zaszczepić, bo ten ostatni wirus pokrzyżował nam plany. A to ostatnia dawka pneumo wiec dobrze było by dać. Przy okazji jeszcze raz pogadam z nią o tych nockach. Choć ona nie jest jakaś skora do dawania leków, zobaczymy co powie n atemat tego syropku.
A Żanka te pare dni przerwy to ile było pamietasz? I ile razy powtarzałaś taki myk?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ja przez ostatnie dni mam też poza tymi nockami inny problem: mianowicie totalnie nie chce być w wóżku na spacerze, z chodzeniem samemu bywa różnie w zależności jak mi humor, ale najchętniej chodziła by na moich rękach, a mnie coraz bardziej boli kręgosłup, a ona wyje aż sie zanosi i co ja mam zrobić 😞. Kurna jak tak ostatnio czytam to najwiecej problemów mam ja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...