Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Hej

już dojechaliśmy do domciu, padnięta jestem niesamowicie... Już powkładałam kwiatki i zioła do osłonek i taka jestem uhahana :laugh: :laugh: :laugh: jutro jak puszki mi dobrze wyschną to przesypię sobie mąkę i cukier, hihi
Ale lubię takie pierdółki :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Dziewczyny jutro mam badanie krwi. Kupiłam 50glukozy jak ja mam ja zrobić - cała w szklance rozpuscic , po godzinie mam iśc na pobranie krwi...kurna nie pamietam jak mówił lekarz 🥴


Karola ja na badanie zabierałam moją glukozę do punktu diagnostycznego i panie w laborat. same mi rozrabiały i miałam cały plastikowy kubeczek ciepłej wody. Dla lepszgo smaku można do tego wycisnąć sok z połówki cytryny, nie jest takie mdłe, a cytryna nie zmienia wyniku. Tylko, że ja najpierw miałam pobieraną krew na czczo, dopiero piłam glukozę i później po godzinie jeszcze raz pobranie. Powodzenia 😉

Słodkich snów mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂Wpadłam powiedzec Wam dobranoc 😘
Wkurza mnie ta stronka 😠 pisałam sobie spokojnie w dzień a tu mnie nagle wywaliło i juz później nie mogłam wejśc 😠jakieś problemy techniczne były, teraz dopiero mi się udało.

Karola ja podobnie jak Inka, najpierw miałam pobieraną krew na czczo,piłam glukozę z sokiem z cytryny i po godzinie znowu pobrano mi krew.

Ok uciekam luli 🙂 Dobranoc brzuszki kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki.
Mnie tez stronka coraz bardziej denerwuje 😞
co do tej gukozy lekarz kazał mi wypic w domu i po 1h iśc na pobranie...ale na kartce od niego mam zalecane badanie:morfologia , glukoza naczczo,mocz ogolne...czyli powinnam mieć najpier pobrana krew bez glukozy...a potem po wypiciu z tego wnioskuje...
no nic od 8-mej w przychodni pobieraja krew to pójde i zabiore ze soba ta glukoze tak jak piszecie...
kurna juz mnie mdli na sam widok opakowania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski
dzis weszlam odrazu zalogowana na swoje konto 🙂 hura chyba wszystko jzu wrocilo do normy 🙂

ja dzis do doentysty- pozostawiam ten temat wrecz bez komentarza - bo u mieram z bolu

w czwartek mam obrone a odpowiedzi na pytania jeszcze nie mam, wiec dzis poszukiwanie odpowiedzi i od jutra nauka

toja fajnie ze udalo ci sie kupuc takie ciekawe rzeczy

karolka powodzenia nabadaniach 🙂 ja juz po glukozie i wszystko oki 😘

dzis moze wreszczie umowie sie do gina a w srode jade jeszcze na usg te mniej profrsjonalne 😜 bo juz za tydzien wroci moja babka od usg

buziaczki i slonecznego dnia zycze...chociaz u nas na taki dzien sie nie zapowiada:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Martus to tam ucz sie Nam co obronisz ładnie się 🙂
Powodzonka 🙂
...ja wychodze zaraz na badania...blllleee...


bedzie dobrze 🙂
a ja dziekuje 🙂

wiedze ze wskoczyl Ci 30 tydz-aale ladnie, a Toja bedzie miala za 2 dni studniowke 🤪

Atulka a Ty Slonko gdzie jestes? spisz? 🙂 dzieci wyjechaly to Ata leniuchuje 😜 hihihihi Buziaczkiiiiiiiiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jestem juz 🙂
oczywiście oddałam tylko mocz...a badanie surowicy we krwi po wypiciu 50glukozy mam jutro...dobrze, ze nie piłam rano bo piguła, powiedziała że musze tu na miejscu i nie moge chodzic bo glukoza sie moze zwazyc we krwi 😞...ale jutro bez kolejki ide 🙂

wyobrazacie sobie, ze mój mały robak spał 14h..jejku az ma oczki podpuchniete...ale mówi ze miał sny 🤪 ciekawe jakie 🤪 tez bym chciała tak spać...a mnie w nocy jakieś ciepłoty biora i przy oknach musze otwartych spać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia 😘 for you za ta oktywnosc basenową...ja jakos nie mam siły ani woli jechac na basen 🥴

ja tez dzien pracowity mam...wczoraj przywiozłam już reszte rzeczy dla Natki i dzis wszystko piore i prasuje...jest tego mniej niz poprzednio, ale i tak cięzka praca...
do tego pomalu pakuje torby na wyjzd 🙂:laugh: oby do piatku 🙂

Miłego popołudnia brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,pewno już Was nie ma 😞 byłam chwilkę w dzień na brzuszku i nie mogłam się wylogowac,a teraz długo długo męczyłam się aby wkońcu wejśc na stronke i cokolwiek naskrobac tak się muli okrutnie ,zaczyna mnie to drażnic 😠

Jakoś spac nie mogę 🥴 niby po basenie powinnam usnąc jak niemowlę a tu pełna energii jestem i o dziwo
mój synuś też nie chce za bardzo usnąc.

Lecę chyba na allegro,pooglądam to i owo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...