Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
_____§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§______///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥

Niech czas wielkanocny
utrzyma nasze marzenia w mocy
a wszystkie nasze życzenia
aby okazały się do spełnienia ...
aby nie zabrakło nam
wzajemnej życzliwości ...
abyśmy przez życie kroczyli
w ludzkiej godności
a niech symbol Boskiego Odrodzenia bedzie dla nas - celem do spełnienia.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Życzą Mamusie Listopadowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!!!

Ja już w Polsce 🙂 Jechaliśmy jak poradziłyście w nocy,ale Phillip i tak o 24 nam się obudził.
Ogólnie podróż przebiegła spokojnie bez płaczu 🙂
Niestety ma zapalenie oskrzeli,ale byłam u lekarza i już,zdrowieje.
Kochane życzę Wam spokojnych,zdrowych i wesołych Świąt.Zamelduję się jak wrócę do domku,muszę się nacieszyć rodziną 🙂

buziam was mocno 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, Toja, ale pisaneczki, fiu, fiu 😉

Mimi, ale Szymuś miał mpowitanie z babcią
😞 Ale na pewno szybko się przyzwyczai

🙂Karolka83 z moim Kubalą było ostatnio tak samo przez ok. tydz. Co noc ok. północy urządzał histerię, ale taką dosłownie 1 minutową i zaraz usypiał, albo przy mleczku... Narazie dwie nocki jest spokój, ale co to było? 🥴

A Kubuś dziś na święceniu w ławeczce z nami siedział, bo nie zabieraliśmy wózka. Ale mu się spodobało... Może też będzie taki grzeczny podczas chrztu 🥴 Do tej pory to w Kościólku raczej zawsze spał, bo chodzimy na taką godzinę, kiedy on ma drzemkę. I przeważnie chodziłam z wózkiem przed Kościołem 😉

Buziam 😘

PS. Pierniczy się coś edytor tekstu, ciągle mi buźki wskakują w środku słowa 🤨 Wkurza mnie ten nowy brzuszek 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!!!!
Ja w domku czuje się jak w raju 🤪 🤪 🤪, ciesze sie rodzinką ile tylko moge,tak jak Aguska 😜 😜 😜
Zajrzę do Was po świętach jak już bedziemy na własnych śmieciach, póki co wracam śiwętować 😆 😆 😆
Spokojnych świąt kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór kochane moje 🙂
Toju piekne zdjęcie...
u Mnie sił brak i czasu 😞dziś byłam jeszcze w pracy do 17tej...
gdy wróciłam to w kuchni troszkę szalałam i na koniec sprzątałam...

Dziewczyny:
Wielkanocnych pisanek
uśmiechu cały ranek
jajek na twardo
królika z kokardą
mokrego Dyngusa
fajnego psikusa

rzeżuchy po pachy
i smacznej kiełbachy!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ledwo przezyłam ten dzien, juz dawno tak nie miałam - totalny brak sił a mnustwo pracy
ale udało mi się granąć całe mieszkanko na glanc dzięki temu mama miała lżej a w tym czasie Łucyjka była z dziadziem poświęcić jajeczka 🙂

popołudniu pojechaliśmy do znajomych bo postanowili rozpocząć sezon grillowy (my oczywiście jedynie na tostach z grilla) Łucja trochę pospała ale miałam nadzieję, że jak się obudzi to posiedzi z nami ale tak okropnie wiało, ze nie było jak jej z wózka wyciągnąć 😞
więc zaczęło się marudzenie,bo tyle wokół się działo a ona w wózku musi być w dodatku folia była założóna, więc sie zebraliśmy do domu
po kąpieli zaczęłam jej czytać bajeczki ale nei miałam sił, chciałam sama iść się wykąpać tak mi się marzyła kąpiel w paince... 😉
więc A. powiedział, że ją uśpi, tylko wyszłam a tu histeria 🤨 🤨 nie pozostało mi nic innego jak przejąć dziecko, które na mój widok od razu przestało płakać a jak odłożyłąm ją do łóżeczka zaczęła przysypiać ale co chwilę zerkała czy jestem 🤔
nie ma to tamto... córeczka mamusi 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toju pisanki rewelacja, a Anulka słodziutka

Karolka PODZIWIAM!!! 🤪
ale pamiętam jeszcze jak byłaś w ciąży - WULKAN ENERGII 🤪 😁

Mimi korzystaj i wykorzystuj ile się da - odpoczywaj kochan i ciesz się rodzinką
ACSB podobnie 😉

dobra uciekam spać, nareszcie 🙂

DOBRANOC...
😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki!!!!
Ja normalnie padam z nóg 🤪 Nie dawno wrócilismy od tesciowej, jutro znowu kolejny kurs na szybko po rodzince i wracamy do Łasku niestety... 😞 Nawet dobrze miejsca tu nie zagrzałam, a już trza wracac na swoje smieci 🥴
Miłego świętowania kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo!

święta, święta i poświętach 😉
jak Wam minęły moje drogie?

My wczoraj gościlismy się u mojej babci i cioci na świątecznym grillu Łucyjka dusza towarzystwa, uśmiechała się do wszytskich 😁
dziś byliśmy spacerkiem na obiedzie u teściów (niezbyt dobry-zawiodłam się 😜) i padam, bo nie dodałam, że wczoraj troszkę wyszliśmy się zabawić, moja mama została z Łucyją a my w tany fajnie było ale pobudka po 3 godz niezbyt fajna. ale dzień się skończytł, dziecię od godz śpi więc ja zaraz tez zmykam odespać 😁

Kolorowych snów... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!]
My już spowrotem w domu, podróż minęła nam nawet szybko, tylko mały troszkę nam marudził 🤢 Teraz bidulek nie może zasnąc, bo znowu w nowym miejscu jest 🥴 A wczoraj tak się wymeczyl u babci jednej i drugiej, że przespał całą nocke, aż Go budziłam na karmienie, bo piersi jak kamienie miałam 😲
Zmykam, bo musze szkrabika utulic do snu 🙂
dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!!!
jak po Świętach?? Nam minęły iście rodzinnie 🙂
wczoraj byliśmy na śniadaniu u pradziadków 🙂obiad zaliczyliśmy u teściów 🙂potem spacerkiem powędrowaliśmy do siostry teścia, na urodziny kuzyna 🙂tam spędziliśmy resztę niedzieli 🙂
dziś świętowaliśmy z moimi rodzicami 🙂obiad w domu 🙂pózniej pojechaliśmy przywitać wiosnę na działce,gdzie dzieci szukały prezentów ukrytych w trawie 😉po 1,5godzinie wróciliśmy i do kolacji byliśmy u mamy 🙂
teraz dzieci wykąpane już 🙂starają się usnąć 🙂

jutro z Natalką i Bartkiem śmigam do pediatry, bo znów zakatarzony młody na maxa 😞a Nati ma kaszel krtaniowy 😞zeszłą noc na cycu wisiała, wciąż piła i kaszlała 😞

no i zaczynam przygotowania do chrzcin 🙂
wczoraj upatrzyliśmy co kupimy młodej po imprezce 🙂 oprócz fotelika oczywiście 🙂
http://www.allegro.pl/item902586929.html


DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej cioteczki 🙂
U mnie święta do bani 😞. W niedziele pokłócilismy sie z teściówką, tzn M sie pokłócił(jego rodzice całą ziemię z domem dali braciszkowi,żeby sobie sprzedał bo się buduje i mu pieniędzy brakło, a my to kredyt mieszkaniowy możemy spłacać przez następne 25 lat)a mnie sie później dostało przy okazji 😠, bo stwierdziła że dzieci przeciwko nim nastawiam. Więc po paru ostrych słowach wyjechaliśmy z piskiem. Mam ich głęboku w d.. DOSŁOWNIE!!!
A wczoraj rozłozyłam nam sie Jagoda i Maksiu 😞. Młoda miała oprawie 40C, młody smarka i kicha. Idziemy na 13 do lekarza. Kurcze mamy jechać w niedziele na ta komunię do Kędzierzyna. Zobaczymy co lekarz nam powie na to i jak dzieciaki będą sie czuły. Ehh do kitu z tym wszystkim 😞.
Dobra zmykam bo Jagoda ciągle na rączkach by siedziała.
Dobrze że u Was Swięta się udały 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
Moni współczuję przykrej sytuacji 😞 To na prawde niesprawiedliwe,ze Twoja tesciowa pomóc chce tylko jednemu synowi, zamiast obydwu równo podzielić 🤨 Kochana, może do niedzieli dzieciaczki wyzdrowieją, pojedziecie sobie na ta komunię, troche sie odstresujesz i bedziecie dobrze sie bawić 🙂
U nas pogoda dzisiaj paskudna jak noc listopadowa 😠 Szaro,zimno, nie wiem chyba tylko do sklepu pojedziemy z małym, bo jakoś nie chce mi się turlac z wózkiem po tym przygnębiającym mieście w taka pogode 🥴
Karola, ja też juz szaleje z praniem 😜 Obiadu dzisiaj nie robię, bo tyle nam jedzenia rodzice nadali, że lodówka nam w szwach peka 😲 😁
Karola, fajny ten prezent dla Natalki 🙂
Zmykam poszalec po necie, póki mały spi 😉
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki!

Moni u nas podobnie, dzieciaki siostry męża non-stop obkupywane przez moją teściówkę, a Kubala narazie od niej jeden pajacyk i czapeczkę dostał 😞 No, ale mieszkamy u nich więc tłumaczę to tym, że i tak dużo dają, bo nas prawie utrzymują...

W niedzileę byliśmy cały dzionek w rozjazdach. Najpierw u moich rodziców na śniadanku, a później u pradziadków Kubusia. Pogoda była piękna, więc wyspacerowaliśmy się za wszystkie czasy . A w poniedziałek pobudka o 5-tej i szykowanie chrzcin 🤢 Na 11-tą msza, a po niej obiadek i ucztowanie do 19-tej. Kubuś cały dzień był radosny, podczas chrztu także. Uśmiechał się do księdza i nic się nie bał 🙂

Dziś odsypia święta na dworze, a ja mogę trochę ogarnąć i może jeszcze zdążę kawusię wypić 😉

Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po spacerku, Łucyjka ucina sobie drzemeczkę. Biedna wiercą jej znowu a ta bidulka zasnęła umęczona 🤨

Monia współczuje i to bardzo 😞
u mnie jest tak samo, tzn u A. jego brat ma wszytsko a Arek nic nigdy nie dostał.
Ja mu ciągle gadałam aż wygarnął rodzicom wszytsko to jego mama zdziwiona zapytała dlaczego ON dopiero teraz im to mówi???!!! wg niej to dzieci wychowują rodziców 🤪
dlatego Monia olej ich bo nie warto się przejmować takimi ludźmi.szkoda tylko, że Wam święta popsuli.
oby dzieciaczki wyzdrowiały szybciutko to sobie na komuni odbijecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

Dzień jakoś zleciał.Dzieciaczki już śpią 🙂. Mam chwilkę dla siebie 🙂. U lekarza okazało się że młody i Ola mają zapalenie gardła(jeszcze nie najgorsze), dlatego dostali jeszcze "lekkie" syropki. Jak nie przejdzie do piątku to antybiotyk wkroczy. A z Jagodą gorzej , bo dostała od razu antybiotyk.Więc czekamy do piątku i wtedy okaże się co z naszym wyjazdem.

Karola, fajny ten skoczko-chodzik 🙂
Dziewczynki o zachowaniu teściów już się nie będę wypowiadać. Szkoda moich nerwów. Jadą też na komunię więc spotkanie nas nie ominie 😞 😠.
Aaa młody waży już 9200, bo go ważyłam w przychodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia chyle czoła jak dajesz rade z trójką 🙂
ja dziś się poddałam... 😞Bati mnie wykańcza...przy nim wiecej trace sił, niż przy Natalce 😞
u pediatry okazało się, że Natka ma zapalenie krtani i zlecono jej inhalacje 🥴więc nawilżamy się 3rzay dziennie 🙂jednak bez antybiotyku 🙂
Bartuś ma nieżyt górnych dróg oddechowych- równieżinchalacje zleconemaale tylkoz wody mam robić 🙂do tego kilka syropków...i takim sposobem mam meksyk w domu 🤨
wierzcie mi, że dziś nie zdążyłam nawet zrobić obiadu, nie wspaminając o jutrze,kiedy ja w pracy bede 11godzin 😞

zmykam...padam na twarz...a o 6tej pobudka co jakoś ogarne moje robaki 🙂
buziaki dla wszystkich 🙂
ps.Monia podasz mi firme tego inhalatora,który polecałaś kiedyś 🙂 narazie porzyczyłam od siostry, ale chce zaopatrzyćsię na zapas...
papatki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...