Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
edi nie wiem czy nie za późno odpisuje ..ale jakby co pisze ...wchodzisz w zakładkę zmień...po otworzeniu sie na górze masz zmień opis przedmiotu a na dole odwołaj oferty ...zaznaczasz czy chcesz tylko odwołac jedna oferte lub wszystkie i klikasz odwołaj albo jak chcesz wcześniej zakończyc aukcje i odwołac oferty to tez to zaznaczasz na samym dole ..musisz podac powód ..wystarczy napisać,,pomyłka w aukcji ,,i zatwierdzić klikając odwołaj...możesz odwołac która chcesz ofertę albo wszystkie na raz...jestem pewna że na 100% dasz sobie radę...przepraszam że tak późno ale dopiero przed chwilka zajrzałam na forum 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do fotelika to ja tez mam podobny raczej do tego Fisher Price..a dokladnie MaxiCosi Priori XP od 9-18kg http://allegro.pl/fotelik-maxi-cosi-priori-xp-11-kolorow-9-18-kg-i1911024213.html tylko w kolorystyce czarno-błekitnej(tapicerke i tak musze zmienic na nowa bo juz jest wypalona od słońca niestety...Martynka ma go po moim synku a synek biedaczek czeka na nowy i nie wiem kiedy sie doczeka bo tez sie zdecydować nie mogę...ale stawiam tylko na maxi cosi a dokładnie ten http://allegro.pl/maxi-cosi-fero-2-kolory-poznan-i1923646612.html ..czekam może ktoś używany wystawi :O)jak na razie dzieci woże oddzielnie ..jak jedzie mała to synek nie i jak jedzie synek to mała zostawiam z mamą 😜..ja z tego fotelika jestem bardzo ale to bardzo zadowolona!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,przepraszam,ze nic nie pisze,ale nie mam sily.Przypaletalo sie cos do mnie.Najpierw 3 dni zatoki zawalone mialam,a jak juz sie lepiej poczulam,to jakiegos wirusa zlapalam i 3 dni non stop wymiotuje 😞 😞 Masakra nie mam sily.Dobrze,ze Piotrek dzis ma wolne i mala sie zajmuje.Capslocc boska masz lobuziare 😁 A jakie dlugie wloski ma.Wow!A co do fotelika,to juz kupilismy 🙂Edytko zgapowalam od ciebie haha.Nie, tak powaznie,to po obejrzeniu tamtych co chcialam,uznalismy,ze zaden nam sie nie podoba.A potem jak zobaczylam ten co ty masz,to innego juz nie chcelismy 😁 Zajebisty jest i widac,ze dobrej jakosci.I nawet na promocji byl 😁 A to ten nasz najnowszy nabytek:
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Travel-and-Pushchairs/Car-Seats-and-Boosters/Group-1-2-and-3/Graco-Nautilus-Car-Seat-in-Black-Stone-%280073955%29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja tez dlugo sie nie odzywałam bo od czwartku był mój brat i dzis miał urodziny więc trochę świetowalismy, bylismy na zakupach itd, mała dziś mi sie przeziebiła ma gorączke, ale zobzczymy może przejdzie po czopkach i syropkach jak nie to lekarz;

Maria bardzo dziekuje, po prostu zapomniałam jak to sie robi i ostatnio zrobiłam to samo i musialam z brata konta przelicytować, ale po co placic prowizje, bardzo dziekuje, jestem roztrzepana i czasami tak sie mylę, Teoja malutka jest słodka i coraz bardziej podobna do braciszka zwlaszcza oczka 🙂

Monia wspólczuje choroby wiemy jak moze wykanczac, ja tez nie najlepiej sie czuje i napisalam dzis do lakarza do Warszawy od chorób odkleszczowych i zobaczymy co odpisze, bo dzis na basenie małej nie moglam utrzymac zanikaja mi mięsnie,

jednak bardzo sie cieszę, że kupiłas taki sam fotelik, bedziesz zadowolona jest super... gdybys czegos nie wiedziala to służe pomoca, bo niby prosta sprawa a zastanawiała sie jak pasy zosszerzac i obniżac, latwo sie montuje, jest lekki i funkcjonalny, pojemnik jest na napoje i z boku na zabawki, udało mi sie na allegro za 10 zl kupic śpiworek w takich samych kolorach, co ważne ma tez przyjemny material nie taki sztywny jak zazwyczaj, ten pierwszy miałam taki wózkowy materoal, a tu z miekkiej pianki, szybko sie zapina dzieco, a gdybyście dużo jezdzili polecam taki fajny organizer torbe firmy bebe confort, nam służy na wyjazdy i na basen,
dodaje linka ja kupiłam nowy za 50 zl na allegro, często wystawiaja bo widzialam

http://www.tosia.pl/sklep/product/p/373/b.php

pozdrawiam i życze powrotu do zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
osz MONIA JA TEŻ MAM CHORE ZATOKI I OD 4DNI JESTEM NA ANTYBIOTYKU PLUS CAŁY CZAS PRZECIWBÓLOWY IBUPROM ZATOKI BEZ TEGO LEKU NIE MOGĘ FUNKCJONOWAĆ...NAWET DOTKNĄĆ CZOŁA NIE MOGĘ...A SCHYLIĆ GŁOWĘ BROŃ BOŻE...DLA MNIE JAK CO ROKU SEZON SIĘ ZACZĄŁ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny moja Martynka od 5dni nie zrobiła mi kupy?już się martwię bo tak normalnie to robiła 3dziennie a teraz nic?dziś jest 5dzień nie boli ją brzuszek a gazy ma strasznie śmierdzące sama nie wiem czy powinnam poczekać czy zastosować czopek lub podać lactulose lub debridat?zdarzało wam się podobnie?ma taki twardy ten brzuszek...poza tym strasznie jest marudna i sama już nie wiem czy to od brzuszka czy zębów?poza tym ma syndrom wyjścia tj nie mogę jej nawet na chwilę zostawić bo jak wychodzę to od razu płacze...gadzina 😉no a myślałam że zęby to wszystko co nas teraz może spotkać ale jak widać myliłam się... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maria polecam Lactuloze tez tak mialam i pomogło, mało tego jak karmiłam ja piłam i na mała tez działalo 🙂
u nas odwrotnie kupy po szyje codziennie z lądowaniem w wannie, dziś juz jest lepiej, został katarek, goraczka minęła 🙂
dr mi odpisał i wybieram sie w poniedziałek do Warszawy na badanie i zobaczymy co dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jest 7rano a my juz od 5nie spimy dodam że poszłam spac około 2...powodem był mój synek który odkąd śpi razem z tata tak i wstaje jak tata no i oczywiście przychodzi do mamusi i przy okazji budzi mała i tak juz kolejny dzień ..mąz go próbuje postrzymac i nakłonić do spania ale nie da sie łobuziak przekonać tak więc wiem że ciężki dzień przede mną...dzis w nocy malutka zaczęłam mi strasznie kaszleć...kaszel ma taki ,,żabi,, i chrypkę ma ...podałam jej DROSETUX...ale musze jeszcze po Stodal skoczyc do apteki i Mucosolvan bo z tym cholernym kaszlem to się całą rodzina juz od dwóch tygodni mordujemy..oczywiście zaczęło się od mojego synka który przywlókł to cholerstwo z przedszkola...taka jestem wkurzona z tego powodu bo jak mój synek chorował ze 3razy w ciągu pierwszych trzech lat tak po pójściu do przedszkola choruje cały czas..tydzień chory tydzień zdrowy...tragedia a teraz przy okazji wiadomo malutka od niego łapie i ostry dyżur mam juz w domu od połowy września na zmiane jak nie jedno to drugie to znowu my....czasami sie zastanawiam czy nie zrezygnowac z przedszkola ...ale szkoda mi go troche bo mały super sie tam czuje i każdego dnia zaskakuje mnie czyms nowym czego niegdy wcześniej nine wiedział lub nie robił...no i b adż człowieku mądry ..co robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane 🙂
Monia współczuję mam nadzieje ze to kolejny ząbek 🙂 i za chwilę będzie dobrze.
Przesyłam buziaki.
Ja nie mogę narzekać bo Nikola ostatnio jest bardzo grzeczna - zajmie się sobą, a ja wszystko mogę zrobić. Oby tak zostało/
Tylko nadal dwukrotnie je w nocy 🙃
Tylko mamy problem z pupa, mała ma odparzenia prawdopodobnie od pampersów. Od urodzenia ich używamy i nigdy nie było problemu a teraz tyłek ma czerwony i krostki do tego 😞 Muszę zmienić pieluchy tylko nie wiem na jakie, Hugisy używałam ale nie było poprawy. Może coś polecicie?
Dzieciaczki macie słodkie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
hej kochane 🙂
Monia współczuję mam nadzieje ze to kolejny ząbek 🙂 i za chwilę będzie dobrze.
Przesyłam buziaki.
Ja nie mogę narzekać bo Nikola ostatnio jest bardzo grzeczna - zajmie się sobą, a ja wszystko mogę zrobić. Oby tak zostało/
Tylko nadal dwukrotnie je w nocy 🙃
Tylko mamy problem z pupa, mała ma odparzenia prawdopodobnie od pampersów. Od urodzenia ich używamy i nigdy nie było problemu a teraz tyłek ma czerwony i krostki do tego 😞 Muszę zmienić pieluchy tylko nie wiem na jakie, Hugisy używałam ale nie było poprawy. Może coś polecicie?
Dzieciaczki macie słodkie 😘



ohhh znam ten temat...moja Martynka jakis czas temu jak brała antybiotyk to tez sie tak zaczęła odparzać że strach pomysleć...normalnie otwarte ranki miała 😞 i próbowałam wszystkiego nawet maść ze sterydami i nic nie pomogło jedynie lekko złagodzilo i w końcu babcia kazała mi małej pupke mąka ziemniaczana posypywać i tak zrobiłam choc nie dowierzałam ale pomyslałam co mi szkodzi spróbować...i POMOGŁO !!!POTEM ZROZUMIAŁAM ŻE MĄKA WYKLUCZA PO PROSTU WILGOĆ WIĘC POJECHAŁAM DO SKLEPU I KUPIŁAM ZWYKŁY PUDER DO PUPCI GOHNSON`S BABY i używam go cały czas od tamtej pory a małej pupka sie po nim po prostu w mgnieniu oka wykurowała...na początek warto go nie żałować i sypać sporo...i często zmieniać pieluszkę gwarantuję że ta metoda pomoże a i wietrz pupcie malutkiej tak często jak to możliwe a jeżeli myjesz pupkę chusteczkami nawilżonymi to przed użyciem przepłucz je w ciepłej wodzie (po prostu w miseczke wlej ciepła wodę dobrze aby była wcześniej przegotowana wrzuć chusteczki tyle ile potrzebujesz i przepłucz je ..wyciśnij i taka chusteczka dopiero myj pupcie aby jej dodatkowo nie podrażnić) ...najlepiej abyś nie zmieniała marki pieluszek tylko stosowała te które zawsze nosiła bo przy każdej zmianie moja mała tez sie zaczynała odparzać więc juz nie kombinuje tylko trzymam sie tych co uzywałam od poczatku...ja uzywam cały czas DADA te z biedronki i są rewelacja jak dla nas...HAGISY SA MOIM ZDANIEM NAJGORSZE WIĘC OSTRZEGAM PRZED NIMI!!!SPRÓBUJ TEJ METODY U MNIE ZADZIAŁAŁA A BYŁO NAPRAWDĘ BARDZO ŹLE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Trzymajcie mnie,bo wysiadam.Ona od 3 dni ciagle sie drze i nie spi po nocach 😞 😞Chyba nam 2 zab idzie..Jak tak dalej pojdzie,to oszaleje,zanim jej polowa wyjdzie 😞 😞 😞


Monia ja mam to samo..na dodatek mała jest przeziebiona i wszystko sie kumuluje...poza tym cały czas marudzi..trze uszy...i wszystko by gryzła...nawet mnie próbuje gryźć...podaje jej NUROFEN FORTE...I VIBURCOL POMAGA TYLKO NA JAKIS CZAS I ZA KRÓTKO ABYM MOGŁA PODAC JEJ KOLEJNA DAWKĘ..MA JUZ DWA ZĘBY NA DOLE ALE MOŻE JEJ TERZ GÓRNE IDĄ ...OSZ KURKA SAMA NIE WIEM JUŻ JAK JEJ POMÓC I SOBIE...CHCE TYLKO NA RĄCZKI...USYPIA TEZ NA RĘKACH ALBO W WÓŻKU DO KTÓREGO JUZ SIE NIE MIEŚCI...ŁÓŻECZKO ODPADA BO OD RAZU PŁACZE...NAWET Z CYSIA REZYGNUJE I JE TYLKO WTEDY JAK BARDZO JEST GŁODNA...WIDZĘ ŻE NIE RAZ CHCE ALE JAK JUZ ZACZNIE SSAĆ TO ZACZYNA PLAKAĆ BO JA DZIĄSEŁKA BOLĄ...JA JUZ LEDWO ZYJE...MĄŻ ZNIECZULICA DLA NIEGO MOŻE PŁAKAC A MNIE SZLAG TRAFIA JAK SŁYSZE JAK PŁACZE BO CZUJE SIE TAKA BEZSILNA A ZARAZEM JESTEM ZA BARDZO ZMĘCZONA ABY CAŁY CZAS JA NOSIC CZY KOŁO NIEJ TYLKO SIEDZIEĆ BO JAKBY NIE BYŁO MAM WIELE INNYCH OBOWIAZKÓW NIE TYLKO WOBEC JEJ ALE TAKŻE SYNKA...CZASAMI CHCIAŁABYM TRZASNĄĆ DRZWIAMI I ZNIKNĄĆ NA JAKIEŚ PÓŁ DNIA MINIMUM I MOŻE ZROBIŁABYM TO GDYBY NIE FAKT ŻE NIE MAM NIKOGO KTO BY MI POMÓGŁ I SIE NIMI ZAJĄŁ A POZA TYM CAŁY CZAS KARMIE PIERSIA I MAŁA MAX.3GODZINY BEZ CYSIA MOZE WYTRZYMAĆ...NO WIĘC ZACISKAM ZĘBY I WALCZĘ...MY KOBIETY JESTEŚMY SILNE I PRZETRWAMY...MUSIMY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RANY MONISIU WSPÓŁCZUJE CI BARDZO ALE WIEM CO PRZECHODZISZ BO JA TEZ PRZEKLINAM TE CHOLERNE ZABKOWANIE...MOJEMU SYNKOWI ZĄBKI WYSZŁY NIE WIEM KIEDY A CÓRECZCE ..OSZ KURKA MAM SIE CO NIE MIARA..PRZEZ TO W DOMU MAM BARDZO NERWOWA ATMOSFERĘ..A MĘŻEM SIE O BYLE CO ŁAPIE A CO DOPIERO ZDĄŻYŁO SIE COKOLWIEK MIĘDZY NAMI POPRAWIĆ..SYNEK FIOŁA DOSTAJE I JAK MAŁA PŁACZE TO PRÓBUJE JA PRZEKRZYCZEĆ I WTEDY MAM TAKI CHAOS W DOMU ŻE LEDWO TO ZNOSZĘ...DZIS SOBOTA SYNEK NIE CHODZI DO PRZEDSZKOLA W SOBOTY WIĘC MIAŁAM CAŁY DZIEŃ TAKI SAJGON W DOMU ŻE CHYBA Z CZTERY RAZY TRZASKAŁAM DRZWIAMI I WYCHODZIŁAM NA DWÓR ODETCHNĄĆ ...POSTAŁAM.. POGADAŁAM Z PSEM I KOTEM ..ZAPALIŁAM I WRÓCIŁAM PONOWNIE DO TEGO WRZASKU...GŁOWA TO MI PUCHŁA DOPIERO JAK JUŻ NA NOC POPADAŁY TO SIADŁAM I ZŁAPAŁAM ODDECH BO TAK TO NAWET NIE BYŁO KIEDY...NOCE JA TEZ MAM FATALNE BO MAŁA BUDZI SIE CZESTO I Z KRZYKIEM ..NIE PŁACZE TYLKO KRZYCZY I PO CHWILI PRZESTAJE I ZASYPIA NA NOWO...PIERWSZE DWA ZĘBY BYŁY TRAGEDIĄ ALE TE GÓRNE JEDYNKI SĄ PODOBNO JESZCZE GORSZE...JAK JA TO PRZEZYJE JAK JUŻ LEDWO ŻYJE A JAKBYM MIAŁA JESZCZE DO PRACY PO TAKIM MEXSYKU PÓJŚĆ TO CHYBA TYLKO PO TO ABY W KOŃCU ZAZNAĆ CISZY???NO CISZY BRAKUJE I NAJBARDZIEJ...TEGO SPOKOJU I PORZĄDKU JAKI ZAWSZE MIAŁAM BO TERAZ MÓJ DOM WYGLĄDA JAKBY TORNADO PRZEZ NIE PRZESZŁO...MACIERZYŃSTWO TO NAPRAWDĘ TRUDNY I WYMAGAJĄCY OKRES W ZYCIU A NAJGORSZE ŻE NIE MA NA TO RADY...TRZEBA PRZETRWAĆ WSZYSTKO :o)POCIESZAJMY SIĘ TYM FAKTEM ŻE Z DNIA NA DZIEŃ MOŻE BEDZIE LEPIEJ...CHOĆ JAK PATRZE NA MOJEGO SYNKA A MA PRAWIE 3,5ROKU TO SIE NAPRAWDĘ OBAWIAM CZY JA TO WSZYSTKO PRZEŻYJĘ 🤨 🤔 😮 🤢 😞..ACH MUSI BYĆ DOBRZE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.Wczoraj szlam spac o polnocy,a moje dziecko wyspalo sie juz o 4 🤪 🤪 🤪I tak walczylismy do 6,az Piotrek ja uspil na 1,5h...padam na ryj 😞 Ale juz wiem dlaczego.Doczekalismy sie drugiej 1.Narazie to taka mala kropka,ale jest.A i kupilam dzis jej juz stroj na swieta.Zajebiste 😁 😁 Na zywo wyglada jeszcze fajniej. Tu macie linka:
http://direct.asda.com/george/baby/gifting/mrs-santa-2-piece-set/GEM76258,default,pd.html
Capslocc a tobie z 2 dzieci to mega wspolczuje.Ja to sie zastanawiam,czy kiedykolwiek sie odwaze na 2,bo narazie z pierwszym wysiadam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia jakie Julia robi postępy - spryciula kochana 🙂
A nam się udało znaleźć w końcu idealne pieluszki 🙂 Marysiu u nas problem był w tym że mała nie miała odparzonej pupy - więc mąka na nic by nie pomogła, ale krostki na udach, pupie i pod pępuszkiem. Więc ewidentnie wina pieluszek. Prawdopodobnie uczulenie na aloes, który jest w pampersach.
Zmieniłam na dadę - ale problem był jeszcze więksszy i dodatkowo nieprzyjemny zapach siuśków i pieluszka jak dla mnie mało chłonna bo po godzinie pupa mokra. I w koncu trafiłam na bella Happy - i to strzał w dziesiątkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bella happy sa tez bardzo dobre...ale jak juz pisałam najlepiej trzymać sie jednych i nie zmieniać...no chyba że tak jak u ciebie nagle coś zacznie maluszkowi przeszkadzać...ja na poczatku uzywałam Pampersów ale przez pierwsze dwa mc a potem juz tych Dada małej odpowiadają i nigdy nie sprawiły nam problemu...moja malutka mało siusia i może dla tego i czesto jej zmieniam pieluszkę bo mam juz na tym punkcie obsesje...moja mama zawsze mi kadzi że marnuje tylko pieluszki bo może malutka kapke w nia siusiu zrobiła a ja już zmieniam...po tym odparzeniu co miała po antybiotykoterapi nie żałuje pieluszek i zmieniam często tym bardziej że sa takie tanie...
wczoraj zaszalałam z nożyczkami i obcięłam małej włoski miało być dłużej ale tak wyrównywałam że teraz jest za krótko ..całe szczęście włosy nie ręka odrosną... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...