Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzięki Fikumiku 🙂
No ja tak się pocieszam ,że wszystko jest do przeżycia 😉 Nie ja pierwsza i nie ostatnia 🙂 A że jestem cykor to już inna sprawa 😜 Najważniejsze żeby malutka była zdrowa 🙂

Jejku Fiku Twój Jasio niedługo będzie miał już miesiąc 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
meti84 napisał(a):
A tak troche z innej beczki. Jak wyglada u Was sprawa z seksem? Bo ja od kilku miesięcy to nawet nie miałam ochoty i tak jakoś mój mąż to przeszedł bez większego marudzenia. Z kolei teraz to mam taką chcicę, że są momenty, że nie mogę wytrzymać. I nie wiem czemu, ale się boimy. Grześ ucieka i mówi, że nie mozemy, ja tez mam jakies opory. Lekarz powiedział, że nie ma przeciwwskazań zadnych, a my jak te sredniowieczne uparciuchy dalej nic... 🤔

Meti u mnie też nie ma żadnych przeciwskazań do seksu, lekarz wręcz kazał aby przyspieszyć, ale niestety ja chcę a mój Michcio nie i koniec. Boi się strasznie i żadne argumenty do Niego nie trafiają, więc pozostaje mi czekać na to co matka natura postanowi 🙂


No mój Grześ też ma nerwa, nie wiem czego on sie boi, ze dziurę małej w głowie zrobi czy co??? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Hejka 😁 hm...nie mam czasu, ale wczoraj wyszłam z moim obżarciuchem 🙂
zmęczona jestem jak chuj, nie mam czasu aby zaległości nadrobić, wiem kto urodził a kto nie, GRATULUJĘ:*
wejdę potem, a fotkę zaraz dam jak mi się uda we wątek.

Ps. tęskniłam za wami ☺️ ☺️


My też tęskniłyśmy 😘 ☺️ Fajnie, że znów jesteś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo w jakiejś innej drogerii Kasia popatrz, u nas to wszędzie te ziajki są.

Boli mnie brzuch...ale to nie skurcze, tylko raczej kapuśniak + zimne mleko 😁 a mogłyby to być skurcze, tak na nie czekam...

obdarzona, pokaż Fifola 🤪 (jak to brzmi w ogóle haha)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
Kika z tym odwlekaniem porodu doskonale Cię rozumiem bo ja też się nie spinałam ale wyszło jak wyszło ;] I tęsknie za brzucholem.
A jeśli chodzi o cesarkę.. W porównaniu z tym co było przed, dla mnie to był istny błogostan. Znieczulenie nic nie boli, operacja tym bardziej a to co jest po szybko leci 🙂


ja tez uwazam ze cc, jeszcze umówione to super, choc ja sie w sumie ciesze ze znów mnie wzieło z zaskoczenia i sie nie stresowałam jak Izunia. Kika pomysl ze tyle kobiet zamieniło by sie i chciało cc na zyczenie. tak do tego podejdz Kochana. potem jest troche gorzej dojsc do siebie, choc ja tego tak starsznie nie wspominam. wczoraj połozna zdjecła szwy wiec mniej ciagnie, i juz całkiem sprawna jestem, sama sie kąpie, nawet wchodze do naszej wysoko zabudowanej wanny pod prysznic, takze spoczko, z kazdym dniem jest lepiej. a mnie Zuzia postawiła pzred faktem dokonanym tak jak ciebie dzidzia i nie miałam nic do gadania. a teraz tez sie jednak ciesze ze nie musiałam sama rodzic, hehe poszłam na łatwizne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, za lekko Ewcia Ci poszło 😁 czyli jednym słowem - mimo dwójki dzieci, nie wiesz co to poród hehe
niektóre to szczęściary.
Ja coś czuję,że się namęczę...znowu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia dzięki za słowa otuchy 🙂
No właśnie niestety nie mam wpływu na to jak urodzę, malutka się nie obróciła i nic na to nie poradzę.
I wcale się nie czuję z tego powodu szczęściarą wręcz przeciwnie bo naprawdę chciałabym rodzić naturalnie a tak wyjmą mi dziecko z brzucha 🤔
No ale nie mam wyboru, oby tylko wszystko było dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety, zdecydowanie jest mniej czasu niż w ciąży 😜
Ja byłam dzisiaj u dentysty i zrobiłam sobie zęba na fest, ale mam 3 karmienia do wyrzucenia bo nie dałam rady bez znieczulenia 😜
Noc pięknie przespana, jedzonko tylko z moich mało produktywnych cyców starczyło 😜
Kasia pisałaś coś o wypróżnieniu, po porodzie to są dopiero problemy, ja do tej pory je mam. Ale odkryłam dobry sposób szklanka ciepłej wody z łyżeczką miodu na czczo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, czasu dla siebie malutko 🙂 Ale nie narzekam. Właśnie wróciłam ze spacerku 🙂 Udało mi się pozałatwiać na mieście wszystko co chciałam, a w planie na dziś mamy jeszcze usg bioderek, ale to o 16.00 dopiero.
Kupiłam kolejny smoczek - moze ten wreszcie małej spasuje, bo nie podoba mi się ze mój cycek robi jako uspokajacz.
Idę robić obiad.

Moja Ula skończyła dziś miesiąc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
No, za lekko Ewcia Ci poszło 😁 czyli jednym słowem - mimo dwójki dzieci, nie wiesz co to poród hehe
niektóre to szczęściary.
Ja coś czuję,że się namęczę...znowu...


nio za pierwszym razem nie miałam wyboru, a teraz niby mimo wyboru jednak zdecydowałam sie na cc. ale nie wiem czy to prawda czy nie bo w karcie informacyjnej wpisane mam cc, zagrazające pękniecie macicy i zagrazająca infekcja wewnątrzmacicczna. albo tak rzeczywiscie było albo gin jak musiał cos wpisac to wpisał. a sumie miałam ta grzybice i zapalenie układu moczowego jako powikłania w ciazy wpisane tez. nio nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może lepiej Ewcia,że była ta cesarka, nie wiadomo jak by się skończyła próba rodzenia naturalnie.
Mama do mnie dzwoniła,że koleżanka urodziła i przy nacisku lekarza na brzuch pękła jej miednica, dziecko duże, zatrzymało się w kanale i chcieli szybką akcję,a tu biodra za wąskie...i teraz biedna leży na jakiejś ławie z obciążnikami przykręconymi do miednicy po bokach i nie moze się ruszyć. Dla mnie masakra i chyba bym tych lekarzy zgnoiła na jej miejscu. Nie znam szczegółów, ale i tak jestem w szoku jak tak można...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva napisał(a):
Faktycznie, czasu dla siebie malutko 🙂 Ale nie narzekam. Właśnie wróciłam ze spacerku 🙂 Udało mi się pozałatwiać na mieście wszystko co chciałam, a w planie na dziś mamy jeszcze usg bioderek, ale to o 16.00 dopiero.
Kupiłam kolejny smoczek - moze ten wreszcie małej spasuje, bo nie podoba mi się ze mój cycek robi jako uspokajacz.
Idę robić obiad.

Moja Ula skończyła dziś miesiąc 🤪


hehe, smoczek?? my przy Zuzi chyba z 10 kupilismy i nic, zadnego nie zaakceptowała i tyle. potem sie z tego w sumie cieszyłam do czasu, jak jako uspokajacz zaczał jej słuzyc kciuk, i dopiero w sumie z pół roku temu czyli w 2,5 roku udało nam sie go odseparowac od buzi małej. teraz niby Idze tez pcham smoki, ale czuje ze moze byc tak samo. Moze Twoja Ulenka tez niesmokowa dziewczyna. a nby mówia ze to chłopy raczej sie tak do mamowych cycusiów przywiazuja 😉 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulekk napisał(a):
Leliva a próbowałaś dać małej umyty palec, moją zajebiście to uspokaja 😉

Ta, naucz ją dawać umyty palec, to mała będzie rosła, a Ty będziesz nad nią stała i trzymała jej ciągle palec w buzi, bo się do niego przyzwyczai 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej w ogóle to chciałam zauważyć,ze dobrze wywróżyłam Lady z globusa 🤪 hehe
A mi kto powróży? Tylko nie Sztunia, bo ona daje ciała, jak ktoś tu już słusznie zauważył 😉 Mamy tu jakąś skuteczną wróżkę na etacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
I może lepiej Ewcia,że była ta cesarka, nie wiadomo jak by się skończyła próba rodzenia naturalnie.
Mama do mnie dzwoniła,że koleżanka urodziła i przy nacisku lekarza na brzuch pękła jej miednica, dziecko duże, zatrzymało się w kanale i chcieli szybką akcję,a tu biodra za wąskie...i teraz biedna leży na jakiejś ławie z obciążnikami przykręconymi do miednicy po bokach i nie moze się ruszyć. Dla mnie masakra i chyba bym tych lekarzy zgnoiła na jej miejscu. Nie znam szczegółów, ale i tak jestem w szoku jak tak można...


nio własnie hardcore az szkoda gadac, ja słyszałam o takich akcjach ze spojeniem łonowym ze potem tzreba lezec z jakimis obciaznikami, i mozna sie z tym pieprzyc do pół roku a nie ma gwarancji czy np sie operacja ortopedyczna nie skonczy.

ja to własnie niewiadomo czy bym urodziła sn jak u mnie mimo skurczy i odejscia wod nie było rozwarcia a nie mogli dac oxy zeby sie blizna po poprzedniej cc nie rozeszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mama mi tak coś tłumaczyła, ale sama dobrze nie wiedziała co tam za akcja wyszła, może to spojenie trzasnęło a nie miednica, straszne i tak. Ani przy dziecku nic nie zrobi, ani nic... współczuję biduli. I właśnie mama mówiła,że póki co to 5 miesięcy jej powiedzieli,że poleży, ale ile tak naprawdę będzie leżała - nie wiadomo...
co za lekarzy trafiła to ja nie mam pojęcia 🤨 bidula...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdole ca za akcja astra, to jest banda debili
ale są lekarze i lekarze

dzieci znowu spiochaj, ja obiad
Majka poszalała z jedna córą mojej kuzynki
a wieczorem jedziemy znowu do mojego kuzyna
tam jest 2 laetni Bartek i sistra co w sylwestra się urodziła
wiec pokazemy sobie dzieci 🙂 hahaha
tylko tego Bartka się boje bo on jest hardcore i Maja zawsze ma coś przez niego zrobione

astra nie wypominaj mi tez wróżby bo mi przykro i zamkne się w sobie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Wróżko Astro wywróż mi proszę kiedy ja urodzę 🙂

Nie.
Ty rodzisz ze mną przecież 😜

No dooobra niech Ci będzie 🙂 ale Ty pewnie prędzej bo masz rozwarcie, a ja kurwa rozwarcie mam tylko w dupsku jak kupę robię! 😎 więc stawiam, że będę na szarym końcu, bo Mulant pewnie ciśnie już tam Hubcia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Jeżu kolczasty, własnie, mulant 🤪
to pipka! zapomniałam o niej!!!
A może już Hubcio jest, a my nie wiemy hehe

A moze nie 🤨
Ja mam rozwarcie, nie mam czopa, a od dłuższego czasu nawet mi brzuch się nie stawia... ja pitole, co to ma znaczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...