Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Suuperbaba nie ma co się bać szpitala, dzieciaczek najważniejszy... Ja też to traktuję jako ostateczność, ale gdyby faktycznie było coś nie tak to nie wybaczyłabym sobie... Z resztą ja to wyjścia nie mam, bo mój mąż to jak tylko coś to zaraz by do ginki dzwonił albo na IP jechał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bylam u gina..jeju ale bolalo mnie dzis badanie 😞Bol i szczypanie, az zbadac nie mogla..i nie wiadomo czemu bo mowi, ze w srodku wszystko ok:/ Na te bole mam brac to o biore,odstawic na chwile zelazo i inne leki i dbac o to, zeby wyprozniac sie codziennie! Mala jest strasznie nisko ta glowka i to lozysko przodujace..srednio jest:/Mam naprawde odpoczywac i polegiwac tylko..17.05 m usg z ocena lozyska ostateczna. Ogolnie szalu nie ma, ale musze wyluzowac bo to nie pomaga..

Szpital to w razie plamien i mega silnych boli..wiec olewam 🙂Teraz i tak ciutke lepiej - te czopki jednak dzialaja 🙂 Jade powoli do domku i zalegam do lozka!Buziaki Mamusie..piekna pogoda-sio na spacerki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba, to teraz tylko relaks i odpoczynek dla Helenki, zdrowe i regularne posiłki.
Mój hemoroid po maści zniknął, więc nie żałuję, że zaryzykowałam, ale dzisiaj jeszcze boję się wypróżnić 🤢 Moja mama ma jakąś maść z naturalnych składników, napiszę później, jak się nazywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co zauważyłam wczoraj co do twardniejącego brzuszka? :P Jak już leżałam w łożeczku gotowa na sen ( a moja córcia jak zwykle jeszcze nie) po prawej stronie brzuszka miałam twardy, a po lewej mięciutki u doły i góry też. Po zrobieniu małego teściku i popukaniu w brzuszek okazało się, że mała ułożyła się po lewej stronie. :P Tak więc te twardnięcie brzuszka po bokach i u dołu zależy od tego jak nasze dzieciątko jest ułożone. ;p czasem mam twardy od dołu tzn. że jest ułożona główką do dołu. 🙂 ja już się tym nie stresuję. Gina zresztą też powiedziała, że to normalne odczucia, tymbardziej jak ma się szczupły brzuszek i nie zalega żaden tłuszczyk. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny racja z tymi nerwami , nawet zaczelam pic meliske i jak na mnie dziala 🙂 Bylam u mechanika (na nozkach 🙂 🙂 bo rdza mi cosik bierze progi i strasznie drogo to wyjdzie az sie zalamalam, nio ale coz samochodzik poczeka, wazniejszy wozeczek
A brzuszek od arna mam tawrdy ale to raczej przez ulozenei + wczorajsze obzarstwo 🥴
Normalnie dzis Piotrus na brzuchu zrobil mi takiego mielblada 😮 jeden garb to chyba glowka. pozniej w okolicy pepka spadek na szyjke nio i kolejny garb na brzuszek ehhehe cwaniaczek a bolalooo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam od kosmetyczki - dopełnianie rzęs + regulacja brwi i nie mogę chodzić 🤢 Takie leżenie na plecach ponad godzinę to już nie dla mnie, myślałam, że nie dotrwam do końca 😞 Ale dałam radę i mogę trzepotać mężowi 😉 A w domciu na obiad paella z krewetkami, a na deser truskawy 🤪

Byłam dziś na chwilę w pracy, spotkałam znajomych, aż mi się zachciało wrócić, tak się za pracą stęskniłam - kto by pomyślał hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazdroszcze Dodi, ze tak mozesz biegac 🙂 Ja do konca ciazy bede brzydka i zaniedbana..dupa:/

Co do uspokajania..na mnie melisa nie dziala, ale to dlatego ze ja zdiagnozowany nerwicowiec na ktorego tylko leki dzialaja:P Natomiast na sytuacje awaryjne mam na szafeczke hydroksizine na panike i mega nerwy..aczkolwiek jeszcze niekorzystalam 🙂 Zostawiam na gorsze czasy...

Mam do Was prosbe Babeczki - czy jesli ktoras z Was kupowala w necie koszulke/pizame ciazowe, szlafrok czy staniki koszulki i sie sprawdzily, to moglaby mi wyslac na to linki, namiary? Bo chyba musze przylozyc sie raczej do takich zakupow dla siebie...Strzauka-Ty napewno zamawialas jakies koszulki.Dzieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja klebek nerwow czekam na wiesci. Lekarze nie odbieraja telefonu, ale tez i uprzedzali, ze o tej porze nie gwarantuja, ze ktos odbierze....i musze dac minusa polskiej sluzbie zdrowia, za to, ze laske robia, ze powiedza rodzinie jak pacjent.... w ogole komunikacja lekarz- rodzina jest beznadziejna, wiem jak moja mam chorowala. 😞
Dodi, dobrze, ze spara hemoroidow sie polepszyla.
SUperbaba, milo slyszec, ze ogollnie lepiej 🙂 Ja mialam od sioastry dwie koszule do karmienia i ich praktycznie w ogole nie uzywalam. Sama sobie kupilam tez pidzamke do karmienia i fajne spodnie na duzy brzuch ale ta opcja z rozcieciami na cyce w ogole nie dla mnie, nie podpasowala. Za to oczywiscie staniki do karmienia- rewelacja. Widac kazdemu co innego pasuje.
Milako, dawno temu! Dobrze, ze ogarniasz i zycie nabiera kolorow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - mI bardziej chodzi o koszulki/pizamki na duzy brzuch, ew.do szpitala czy po porodzie 🙂 A staniki takie sportowe, bo musi mi byc wygodnie jak mam w tym lezec:/

Ale u nas lalo, burza wiosenna i pochmurno sie zrobilo 😞

Magda - czyli nadal nic nie wiesz? 😞 Ale to swinstwo i nerwy..dobijaj sie tami dawaj znac. Jestesmy z Toba:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Magda - mI bardziej chodzi o koszulki/pizamki na duzy brzuch, ew.do szpitala czy po porodzie 🙂 A staniki takie sportowe, bo musi mi byc wygodnie jak mam w tym lezec:/

Ale u nas lalo, burza wiosenna i pochmurno sie zrobilo 😞

Magda - czyli nadal nic nie wiesz? 😞 Ale to swinstwo i nerwy..dobijaj sie tami dawaj znac. Jestesmy z Toba:*


He, te koszulki co o nich mowie, to na duzy brzucho 😉 i do tego to pasowaly, a na karmienie to staniki bawelniane, takie sportowe i odpinanymi klapkami...najlepsze.
Ja siedze i mam nerwa. Ella idzie bye bye...rozebrala sie z pidzamki, zalozyla kamizelke i idzie...hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba zamawiałam koszulki z tej aukcji:
http://allegro.pl/duzy-wybor-koszula-do-karmienia-roz-l-xl-promocj-i2219293024.html

Ale jeszcze nie dotarły, więc nie wiem jak z ich jakością, w każdym razie to tylko do spania, więc za tą cenę się cudów nie spodziewam, hehe 😉 No i na wszelki wypadek wzięłam większy rozmiar 😉

Jeszcze staniki do karmienia musze kupić ale nie mam pojęcia jaki rozmiar, bo teraz mam F a nie wiem czy jeszcze nie urosną do G...

Staniki sportowe używam teraz do chodzenia po domu i spania, bo bez tego mam wrażenie, że mi cycki zerwie, tak się skóra naciąga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam troche problem z innej beczki;/
Bo tak do 3 miesiaca lekarz zalecal zakaz baraszkowania ze wzgledu na mloda ciąże nio i na ciaze wysokiego ryzyka, nio a pozniej wyszla ta sprawa z lozyskiem i zakaz musial byc kontynuowany. Nio a teraz to moje bidne lozysko sie podnioslo i zglupialam (tzn ciesze sie ze sie podnioslo 🙂 ;/ Bo kurcze troche mi glupio przed mezem a z drugiej strony strasznie sie boje ze cosik sie podzieje. Sorki ze tak z grubej rury;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale zawrzalo na watku brzuszki w obiektywie 🙂
co do koszul to ja wlasnie dostalam "w spadku" taka jaka strzauka kupila, mam z ta rozowa zyrafka i calkiem fajna, widac ze za bardzo sie nie niszczy i nie rozciaga a siostra troche jej uzywala jednak, jest miekka i przyjemna w dotyku. nie jestem pewna na 100% czy to ten sam material ale niczym sie na zdjeciu nie rozni wiec smialo za te cene mozna kupowac
strzauka co do wielkich cyckow to mnie siostra nastraszyla wlasnie ze przed porodem najwiecej przybieraja 🤪 juz mi skoczyly o 3 rozmiary to co jeszcze kolejne 3 matko!!!!!!!!!!!
madzia nie denerwuj sie napewno wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad swego czasu my tu nawet o snach erotycznych sie sobie zwierzalysmy.... 😁
mi jakos checi brak 🥴 a niby 2 trymestr to mialo byc bogini sexu czy jak 🙂
ale jak macie ochote to czemu nie, zadowolona mama to i dziecko szczesliwe, no tylko calej kamasutry to moze nie przerabiajcie... tylko wiadomo trzeba ostroznie i nic na sile 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad - jak sie podnioslo i szyjka nie krotka..to czemu nie? 🙂 Nam od poczatku zabroniono i teraz tym bardziej szlaban:/ Ech...

No wlasnie o takich koszulkach mowilam...musze ze 2 kupic skoro mam lezec w szpitalu min 2 tyg przed cesarka:/ A te sportowe staniki tez cholera musze by net kupic , bo mi zabronili juz na zakupy isc 😞Chyba ze meza wysle do Hm po takie jak mam tylko miseczka C...bo sa fajne nawet..zobacze:/

Leze sobie, kimam, ogladam cos...monotonne zycie cholerka:/

Magda - Ty tam uwazaj na Elle, bo jeszcze koty wezmie za pgonek i wywedruje:P Nadal nie wiadomo co z tata?:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde zawsze musze sobie jakisik problem znalezc;/
Nio a co do koszulek tez mialam zamawiac przezz allegro nio ale jak bylam na kontroli to przeszlam sie na targ i kupilam pratycznie takie jak w linku. Nio tylko z rozmiarówkami trzeba dobrze patrzec bo co producent to inaczej sobie mierzy;/ nio i ekspedientka slusznie zwrocila mi uwage ze nie musze na czas po porodzie, te na karmienie brac takich duzych bo brzuszek przeciez cosik spadnie;/ Nio na to nie wpadlam 🙂 Nio i tez kupilam 2 po 25 zł z bawełny, teraz mysle ze moze jeszcze dokupic jakas na ramiaczkach bo to lato bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi już z dużego D skoczyło na G :P czuję się jakoś dziwnie,bo cycki są taaakie duże.
co do seksu to mi się marzy 😉 ale jak nie ma z kim to nie ma.trzeba przecierpieć 🙂
staniczki mam miękkie,ale zaczynają być ciutkę za małe.
mały bryka mi w brzuszku.jest aż niemożliwy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z D na G o kurcze 🙂 Zawsze chcialam miec wiekszy biuts bo mam tak w satndardzie 75B a teraz nosze staniki 90C i normalnie zaczelo mnei to przerazac 😲
Nio ale w domku przyznaje sie bez bicia ze chodze bez bo mnie uciska wszystko, mam tak jakby pod samym biustem opuchniety miesien 🤢 . Nio tylko jak wychodze lub ktosik przychodzi to sie zmuszam i zakladam zeby nei bylo ze jak zboczeniec :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...