Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 😉 u mnie rewolta... i co z tego że wczoraj sprzątałam jak dzisiaj od 7 jest wiercenie i kucie ścian 😞 nie wytrzymam!
życzę udanego weselicha! 🙂
no i wszystkim dziewuchom dzisiaj powodzenia na wizytach 😉
a ja uciekam bo dzisiaj dalej szykuje jedzonko dla armii i to pierogi 🤪 chyba 3h będę je lepiła, dobrze że babcia i mamuśka mi pomagają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith napisał(a):
nie, nie mieszkam w UK tylko jak chodzę na szmaty z siostrą to zawsze obładowane wracamy i rodzice z nas śmieją że w Londynie byłyśmy 😁 😁 😁

też nie widzę zdjęć 😞



haha, to ja siedze w anglii w marcu bylam w Polsce, mama mnei zabrala do lumpka mowi sluchaj natalia super lumpeks otworzyli dawaj, pojechalysmy tam, patrze a tam angielskie i irlandzkie rzeczy, dziewczyny tak sie obkupilam takie fajne ciuchy wszyscy sie tak smiali ze z anglii przyjechala i jeszcze lazi w polsce po lumpeksach hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂 jak sie ciesze, ze juz piatek 😁
Jutro intensywny dzien mnie czeka, bo tescie do nas przyjezdzaja 😮 na szczescie tylko na sobote 😉 mamy łazic po miescie i robic zakupy i jesc cos dobrego - w sumie zapowiada sie fajnie, zwlaszcza z tym jedzeniem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się z rana 🙂 za oknem piękna pogoda ☺️
Musiałam wstać, żeby pościągać tacie piosenki, bo jutro jedziemy do Warszawy na święcenia mojego wuja na księdza... Czuje to jak wstane o 4, wyjazd o 5 i jedź tu 5h... Co godzinę postój na moje siusiu 😁 Ale mama powiedziała, że usiądzie ze mną z tyłu i naszykuje duuuużo jedzenia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Witam się z rana 🙂 za oknem piękna pogoda ☺️
Musiałam wstać, żeby pościągać tacie piosenki, bo jutro jedziemy do Warszawy na święcenia mojego wuja na księdza... Czuje to jak wstane o 4, wyjazd o 5 i jedź tu 5h... Co godzinę postój na moje siusiu 😁 Ale mama powiedziała, że usiądzie ze mną z tyłu i naszykuje duuuużo jedzenia 🤪

Ja2 tyg temu jechałam do Krakowa też niecałe 5godz i dałam rade to Ty też dasz. i ani razu nie bylo postoju bo nie piłam,zeby nie stawac wciaz na sikanie.Napiłam się dopiero pod krakowem.Jak zajechaliśmy to od razu do wc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,nadrobiłam wasze wczorajsze pisanie 🙂
A do nas znajoma z Polski przyjechała i właśnie się z nią na zakupy wybieram,może znajdę coś ciekawego 🙂
Dzonatalie gratulacje córci,wrzesień babskim miesiącem 😁
Miłego piątku,buźka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Witam się z rana 🙂 za oknem piękna pogoda ☺️
Musiałam wstać, żeby pościągać tacie piosenki, bo jutro jedziemy do Warszawy na święcenia mojego wuja na księdza... Czuje to jak wstane o 4, wyjazd o 5 i jedź tu 5h... Co godzinę postój na moje siusiu 😁 Ale mama powiedziała, że usiądzie ze mną z tyłu i naszykuje duuuużo jedzenia 🤪

Ja2 tyg temu jechałam do Krakowa też niecałe 5godz i dałam rade to Ty też dasz. i ani razu nie bylo postoju bo nie piłam,zeby nie stawac wciaz na sikanie.Napiłam się dopiero pod krakowem.Jak zajechaliśmy to od razu do wc 🙂

No zobaczymy jak to będzie 🙂 Pić w sumie dużo nie muszę. Ale jedzeniem nie pogardzę 😁 Gorzej w kościele, bo nie wiadomo ile tam będzie trwać to święcenie wszystkich 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski!
Ale popisałyście sobie ! Wczoraj na siłowni byłam i już wieczorem nie chciało mi się na forum, a dziś taka niespodzianka 🙂

    -karolka super nowa fotka 🙂
    -isa musisz dobrze żywić ta swoją armię, żeby szybciej pracowali. Chyba, że polubia Twoje obiadki i będą chcieli zostać na dłużej 😁
    -powodzenia dziewczyny na usg!
    -ja słyszałam, że dzieci to i przed samym porodem potrafią się kilka razy w brzuchu obrócić.
    -co do wózków, moja Mama też poleca mi kupić samą gondolę. A potem jakąs lekką parasolkę- taką żeby dało się rozkładać na płasko. Szczerze to zastanawiam się jak długo dzieci w gondoli jeżdzą? ja słyszałam, że mogą do roczku? to możliwe?

Ja za to już dziś zdążyłam dla siebie nowy stanik kupić, bo ten co kupiłam miesiąc temu już ciśnie! mam nadzieję że na tym się skończy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...