Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj Laseczki ja wierzę w to że każda z nas urodzi w odpowiednim czasie zdrowego maluszka.
Moja kuzynka urodziła 2 tygodnie po terminie, miala bardzo ciężki wywoływany poród z użyciem kleszczy i jej synek urodził się podduszony. Teraz w napięciu czekają na wyniki tomografii czy nie doszło do uszkodzenia mózgu przez to niedotlenienie. Więc nie tylko poród przed terminem jest ryzykowny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
właśnie wróciłam z wizyty... o ile można to nazwać wizytą 😮 gin się spieszył miał tyle kobiet że głowa mała... ale dał mi posłuchać serduszka no i niby wszystko ok 🙂 i oby tak dalej...
18 czerwca mam wizytę gdzie poświęci mi więcej uwagi... przynajmniej tak mi obiecał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe, ja tez jak przestalam w ciazy, to juz nei wrocilam... mam az jedne w szufladzie i nie wiem czy bym teraz zalozyla 🙂)
no i dupa juz nie tak atrakcyjna hahah 🙂)

Pierwszy dzien nieobzarstwa zakonczoy sukcesem jak dla mnie 🙂 i nawet nie bylo tak zle 🙂))

Malzonek jutro wyjezdza na dwa dni do Zielonej Gory, a pozniej jedzie nad morze na imprezke sluzbowa... Takiemu to dobrze, dopiero co prace zmienil a juz imprezki.. aaa i pt najprawdopodobniej ma wolne 🙂) wiec 4 dni z mezem.. my sie chyba pozabijamy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no z moja dupa to tez coraz gorzej 😁
dzis mialam nieprzyjemna rozmowe z moja babcia, az mnie zaskoczyla,bo zawsze byla po mojej stronie i zero klotni bylo miedzy nami, ale cos jej sie odmienilo i zaczela sie wypytywac kiedy slub koscielny wezmiemy, zeby jeszcze z brzuchem najlepiej, zeby pozniej wstydu nie bylo 😮 😮 no masakra normalnie. Powiedzialam, ze to nasz sprawa i slub wezmiemy tylko dla siebie, kiedy tak zadecydujemy, a nie dla opinii publicznej...co mnie inni interesuja... achh szkoda gadac co sie pozniej dzialo, az sie zamknelam w kiblu i sie poplakalam, bo strasznie przykro mi sie zrobilo, ze to co ludzie gadaja jest dla mniej wazniejsze niz to, ze tak jestem szczesliwa, i ze zamiast sie cieszyc, ze bedzie miala kolejna prawnuczke to bardziej przejmuje sie gadaniem ludzkim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie denerwuj się Karolina. Wazne, co wy uwazacie...
Ehhh, tak to z tymi babciami jest, ze ciezko im przetlumaczyc niektore rzeczy..;//

Ja tak mam z tesciowa, ze nie moze zdzierzyc ze np. 1.11. gdzie maja rodzinna tradycje, ze ja zostaje w domu, bo po ludzie powiedza??
To jej sie pytam czy lepiej mowic glosno i wyraznie, ze sie jest niewierzacym i nie uczestniczyc, czy mowic glosno i wyraznie i obludnie uczestniczyc...;//
Choc Nadie ochrzcilimy, bo by mi chyba tez zyc nie dali... i to o dziwo moja mama tez, ktora nie jest koscielna osoba...;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do majtasków to u mnie jest różnie... nie zrezygnowałam ze stringów ale też nie gardzę takimi 'normalnymi' albo figami itp 😉 ale to o wygodę chodzi a nie o wygląd 🙂
mój M lubi jak noszę bokserki ... mówi że się napatrzeć nie może 😁 i zawsze jak kupuje mi coś z bielizny to bokserki damskie 😉

Karolka nie przejmuj się gadaniem babci... ja często mam z nią spięcia ale tłumacze się tym że to starszy człowiek, starej daty i czasami powie o jedno zdanie za dużo.. no ale jednak słowa bolą... więc się nie przejmuj 🙂
na szczęście nas wszyscy zostawili w spokoju... bo jesteśmy już po ślubie kościelnym... ale widzę jak się wyżywają na mojej siostrze ;/ czasami aż to ja się kłócę z nimi zamiast ona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach ja nikogo nie bede uszczesliwiac wbrew sobie...zdaje sobie sprawe, ze babcia ma juz swoje lata i swoje teorie, no ale tak czy inaczej robi sie przykro slyszac takie slowa od ukochanej babuni 😞 pogadala, ponarzekała a pozniej wyciagnela z szafy prezenty jakie porobila juz dla Uli, kocyki, dresiki, skarpetki, ale juz mi sie nawet tego nie chcialo ogladac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...