Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 w koncu sloneczko swieci 🙂 moze dzis uda mi sie polezaec na dzialce i nabrac troche kolorytu, bo wygladam jak truposz, zwlaszcza na twarzy 😮 zjadlam pyszne sniadanko i teraz czekam na rodzicow, bo poszli z kijkami w dlugą, a jak wroca to mamy jesc ciacho i rogaliki swiezo upieczone przez mame 😁 jutro wjezdza moja siostra z dziecmi, wiec juz nie bedzie takiego spokoju jak teraz, ale przynajmniej bede miala z kim sie zabrac z powrotem do Poznania w niedziele, bo tak to busem musialabym sie ciagnac... Milego dnia Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny powodzenia na wizytach!! 😉

ja ostatnio coś wogóle się nie wysypiam... mały cały czas buszuje w brzuchu i to do takiego stopnia że potrafi mnie zbudzić 😮 po pęcherzu, żebrach i czasami czuje jakby ustawiał się w poprzek brzucha i walił po bokach.... cały brzuch mi faluje 😁 no i zawsze rano budzę się z bólem podbrzusza i żeber... 🤨
i te pobudki w nocy na siusiu mnie wykańczają...

u mnie pogoda taka sama jak wczoraj... więc pozostaje łóżko i leniuchowanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dzien.. my juz po sniadanku 😉

Pierwszy raz mi mloda tak kopala, ze az usnac sie nie dalo..Nie dosc ze sie polozylam o 00 15 do lozka, to jeszcze mloda do 1 dziekie harce robila i za grosz nie chciala dac spac 🙂) Na koncu sie wkurzylam i polozylam sie na brzuchu 😉) ale nic sobie z tego nie zrobila.. hehe.

A od rana mam taki rozstroj zoladka, ze az niemozliwe.... ;// Zobaczymy co bedzie po snidaniu.. lepiej niech sie uspokoi ,bo mam plany na kino dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane. Wróciłam z wizyty - wystarczyło że inna położna była w rejestracji i dało się przyjąć. Okazało się że mam cukrzycę :/ coombs ujemny, więc konfliktu być nie powinno. Szyjka skrócona i miękka :/ zalecone usg kontrolnie i wizyta w katedrze chorób metabolicznych.... i duuuuuuuuuużo leżenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth nawet mi nie wspominaj o M. Pytałam go czy pojedzie ze mną na USG to stwierdził, że on absolutnie nigdzie nie jedzie i marudził że znów będę kasę wydawać 😞 😞 😞 😞 😞 A ostatnio na usg na nfz sam stwierdził że ten aparat już dawno na złom powinien iść bo nic na nim nie widać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti oni tak mają póki porządnie się nimi nie wstrząśnie to nie dotrze,że mają pomóc. Mój też jest taki nieznośny aż na niego nie nawrzeszczę 🙂 3maj się tam i ważne żeby było dobrze.
A co do spania i kopania to nic mi nie mówcie bo Tymek przechodzi sam siebie. Chwilami zastanawiam sie czy on w ogóle sypia bo ciągle mnie kopie i tak jak Zośka wchodzi pod żebra. A do tego dochodzi mi bezsenność i straszny ból kręgosłupa... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti uważaj na siebie ! i dużo odpoczywaj... a do M prędzej czy później to dotrze że robi źle... najlepiej to wykrzycz mu wszystko i niech się chłopina ogarnie! no i powodzenia na wizycie...

czas zrobić sobie kawkę... bo przez tą pogodę moje ciśnienie spadło 😮
u mnie nawet zza chmur nie ma słonka... taka nędza na dworze, że nie chce się wychodzić z domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na mojego M nawet krzyki nie działają.... w d... go mam. Jadę za godzinkę do rodziców z małym i tam sobie poleżę do wieczorka.
USG mam albo koło 14 albo koło 18... zależy ile pacjentek będzie. Bo dziś podobno tłoczno jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobryy 🙂) a moja myszka cos spokojna z rana a zawsze szalala w nocy co si obudzilam siusiu to czulam jak mnie podbrzusze ciagnie 😮
cos mi sie chce ale nie wiem co czy to chcica na owoce? tak by sie wydawalo ale do konca przekonana nie jestem 🙂
dziewczyny udanej wizyty 😁
no doti dobrze ze sie dostalas do gina wiesz na czym stoisz a teraz musisz o siebe dbac sie nie przemeczac i lezec lezec lezec a jak M cos nie pasuje to powiedz ze wrzesniowki moga mu to wytlumaczyc dosc skutecznie 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti to ty uważaj na siebie . Zrób wkoło małego ile dasz rade , a reszte olej może jak się twój M o coś potknie na podłodze , albo nie będzie miał co zjeść to się ocknie bo chyba innego wyjścia nie masz kochana .
A póki co to dbaj o siebie i kruszynkę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Pestka a nie masz możliwości zareklamowania tego badania? W sumie jakby nie było to usługa płatna, prawda? Jako konsument chyba masz prawo do reklamacji jeśli usługa została źle wykonana??? Moim zdaniem powinnaś iść i domagać się zrobienia prawidłowego badania na koszt laboratorium..,


Witam, pewnie, jak ginka powie mi że zrobili nie to co powinni to pojadę tam i powiem im swoje i powiem ze to ich błąd i maja zrobic na ich koszt. Tylko ze nie mam dowodu ze chcialam badanie na awidnosc bo skierowanie mi zabrała ta w laboratorium. Zobaczymy czy okaża się wredne czy ludzkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...