Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzusie!!!
Ale już od rana ruch 🙂A mój M wczoraj wolne i tak cały dzionek rodzinnie spędziliśmy!!!Ja też już myślę o antykoncepcji bo dla mnie 2 to w zupełności wystarczy tym bardziej że tu wszystko za darmo,M przeciwny każdej chemii i mówi że jak się trafi trzecie to trudno(łatwo mu mówić 🤢)
Sandra to córcia zazdrosna,ty i tak masz lepiej bo jej możesz wytłumaczyć co się dzieje a moja jeszcze nie rozumie i obawiam się jak to będzie jak jej mamusia na wyłączność wróci do domu z małą dzidzią 🥴M obiecał że miesiąc ze mną w domu zostanie ale i tak jakoś tą miłość i uwagę trzeba będzie równo podzielić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Sandra to córcia zazdrosna,ty i tak masz lepiej bo jej możesz wytłumaczyć co się dzieje a moja jeszcze nie rozumie i obawiam się jak to będzie jak jej mamusia na wyłączność wróci do domu z małą dzidzią 🥴M obiecał że miesiąc ze mną w domu zostanie ale i tak jakoś tą miłość i uwagę trzeba będzie równo podzielić.


Wlasnie nie zazdrosna, ona mi zrobila jazde o to, ze ja nie chcialam nic kupic dla malej.
Poki co wszystko jest dla siostrzyczki, nawet sie z komody grzecznie wyprowadzia.. ale jak sie urodzi, pewnie sie zmieni wszystko o 180....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
U mnie pogoda też nie za fajna. Co prawda nie pada ,ale nie wiem czy nie zacznie.
Co do seksu to ja z mężem to z dwa może trzy razy w tygodniu , jak nam się chce 😜
Antykoncepcje mam już chyba całą przetrenowaną oprócz spiral , zdecyduję się na zastrzyki lub plastry ,ale to jeszcze mamy czas.
Ja też zaprzestanę na drugim dziecku i basta sama jestem jedynaczką i chciałam mieć dwójkę . 🙂
Muszę się wziąsć za pranie i obiadek ale mam takiego lenia ,że nie wiem czy dupsko podniosę.
Co do wagi to od ostatniej wizyty 1 kg mi przybyło więc w sumie 7 kg.
Ale ostatnio przestałam się pilnować i słodycze wtargneły w mój jadłospis , coś mnie na nie ochota bierze 🥴
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
ale dziś pospałam - chwilę przed 10 się obudziłam 😉

dziś mamy z mężem 5 rocznicę naszego związku także jak wróci z pracy to idziemy szaleć 😉 najpierw jakiś obiadek w restauracji, potem spacerek i jak damy radę to jeszcze gdzieś na deser pójdziemy 😉
a jutro do kina idziemy na "Jak urodzić i nie zwariować" bo jest jakiś pokaz przedpremierowy 😉 film o 19, więc wszyscy mecze oglądają i na razie dopiero 3 pary zarezerowały bilety, a reszta kina wolna 😉 hehe-będę mieć dużo miejsca by się wygodnie wyciągnąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buffy to szczęścia przez kolejne lata z okazji rocznicy ! 😉

Co do antykoncepcji to ja wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne, no i nie narzekałam... co miesiąc robiłam przerwy na okres i dalej kolejne opakowanie... i szczerze to chyba do nich powrócę, lekarz przypisał mi takie po których dobrze się czułam i nie tyłam... ostatnią tabletkę wzięłam na naszych poprawinach 😁 i 2 opakowania leża jeszcze w lekarstwach... i czekają 😉
nie wyobrażam sobie tej spirali i tych zastrzyków... moja mama je stosowała i teraz ma spore problemy kobiece ;/
a gumki to u nas zdecydowanie odpadają... bo mam uczulenie na lateks 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 😁 tez sobie pospalam otworzylam oczy o 10:42 🤪
mi nie odpowiada stosunek w gumkach tabletek tez nie bralam raz przeez tydzien gdzie zaczelam jesc jak zwierz az stwierdzilismy ze z dzidzi bedziemy sie cieszyc 😁
a teraz postawie chyba na plastry chociaz jeszcze nie wiem nie chce tabletek bo lubie o czyms takim zapominac 🙂
to ja chyba najwiecej przytylam bo mam juz 9 kg na plusie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy 🙂
pewnie, że film nie zając, ale my jakimiś mega kibicami nie jesteśmy i oglądamy tylko mecze Polski 😉 więc jutro mamy wolne 😉 hehe. i dopiero w sobotę będzie piłkoszał 😉
ja jeszcze o antykoncepcji po nie myślałam... ale na pewno nie gumki... co prawda uczulenia nie mam, ale jakoś ani ja ani mąż nie przepadamy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Hehehe 🙂)

To cos zle doczytalam, bo myslalam, ze rezygnujecie z meczu Polski 🙂) na rzecz filmiku 🙂)
To z grupowego tez bym zrezygjnowala 🙂) hehe 🙂)


nie no, aż takimi ignorantami nie jesteśmy 😉
ale jest też pokaz w sob o 19 - hehe - ciekawe czy się w ogóle odbędzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie ostatnio bierze bardzo na słodkie.. aż się boję wejść na wagę na kolejnej wizycie
ciągle bym jadła owoce i jakieś ciacha
w związku z tym dziś na obiad naleśniki z serkiem waniliowym i truskawkami, 🙂
mąż będzie zachwycony bo z niego to dopiero słodka dziurka jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mówicie 9 kg na plusie... ja mam 12 🤪 serio...

Dajcie namiar na tą hurtownię w Komornikach proszę 🙂 też jeszcze nic nie mam - ani jednej sztuki. Ale 30 czerwca jest wesele w rodzinie M, więc pewnie coś nam pozwożą... A potem sami już coś pokupujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Emi ja tez musze sie dzis ogarnac z goleniem, bo tez mam jutro wizyte, ale chyba nie obedzie sie bez lusterka, bo moj wzrok nie siega juz wszedzie 😁

W carrefourze arbuzy bezpestkowe za 1.89 zł/kg 😁

ja wlasnie sie zastanawiam jak tym razem z moim goleniem bedzie 😁
aa kerfura mam kawalek co mi sie nie widzi wcale a wcale 😁
wykonujecie te cwiczenia kegla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...