Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja sie ulozyla tak, ze naciska na pecherz 🤨

tez mam mega stresa jak my sobie poradzimy z dzieckiem, ze zycie sie zmieni diametralnie, no ale taka kolej rzeczy...to taki kolejny wazny etap w zyciu i trzeba tylko sie z tego cieszyc,bo nie kazda moze byc w takiej sytuacji jak my.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to sie martwie, nie o to jak sobie poradze 🙂 tylko czy mi cierpliwosci wystarczy, bo daleko mi do matki polki 🙂)) ale coz 🙂 jakos to bedzie 🙂)

hehe 🙂)

My teraz rozwazamyh mega co i jak z mieszkaniem, czy zmieniac grzalki w piecach, bo sami nie wiemy czy uda sie wyprowadzic stad czy tez nie... i tyle niewaidomych ze szkoda gadac.. czas ucieka, a ciezko z perspektywa 😞 bo w taki martwym punkcie stoimy ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie - a my jedziemy jutro składać wniosek o kredyt mieszkaniowy bo chcemy kupić dom 🙂 także zmian w życiu ciąg dalszy. Z jednej strony fajnie bo bedziemy mieli własny kąt ale z drugiej zostanę sama z małym bo Marek cały tydzień w delegacji. Tak źle i tak nie dobrze 🤔
O ile dostaniemy kredyt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My kompletnie sami nie wiemy ;// bo ziemia jako tako jest, ale pytanie czy chcemy sie pozniej budowac?? hmmm..
chyba nie 🙂
Wiadomo, sa plusy i minusy 🙂) ale jak ja mysle, ze trzeba dojezdzac do miasta, przedszkola, szkoly. jakos juz jestem nauczona zycia w miescie 🙂)

No i na chwile obecna nie ma kasy 🙂) hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka cos kosztem czegos 😁 ja jak 'podrosne' 😁 znajde stala prace i M sie okresli gdzie chce zyc to tez bede musiala wiac kredys mieszkaniowy albo na dom M chce sie wybudowac ale jakos przeraza mnie mysl ze mialabm sie powiazac kredytem 500 000 do konca zycia 😮
chociaz marzy mi sie bezpieczne gniazdko swoje wlasne
na nastepny rok tak kwiecien-maj planuje wynajac cos koszt czynszu+wyajem to srednio 900 zl trzeba liczyc za 2 pokoje + rachunki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dokladnie, ja tez tego chce uniknac... tymbardziej, ze nigdy nie wiadomo jak to w zyciu bedzie.
W pon jestem, a we wtorek juz niet ;//
Choc jak sie wynajmuje za 1500 jak w Poznaniu, to lepiej placic tyle za swoje wlasne 🙂 Choc dla dzieci zostanie po tych 30 latach splacania kredytu 🙂)

Ale dobry meczyk na tapecie, a obstawialismy, ze bedzie gowniany... 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja siostra za rate na dom placi miesiecznie 3 tysiaki 🤪 no i to jest pod Poznaniem, wiec musza miec dwa auta, zeby wszedzie dojechac, na benzyne idzie kupa kasy 😮 az sie wszystkiego odechciewa 😮 chyba wole mieszkanko w bloku, skad mam wszedzie blisko i wszystko pod reka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja skonczylam gadac z mama i bylam wczesniej u kumpeli...wiec do szpitala na Polną idę w środę już na 8 mam się wstawić na izbe przyjęć...kurcze masakra boje się jak cholera....dzisiaj byłam z mama na zakupach i kupilam sobie koszulke na ramiączkach i do tego byłła podomka fajna nawet i laczuszki w panterkę,więc Bartek stwierdził piękniejszej na oddziale nie będzie 😁
dobranoc laski...dobrze,że Was mam 🙂 że mogę sie wygadać a Bartkowi wypłakać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się.
Nie mogę już spać.
Wczoraj usnęłam na meczu, wydawał mi się totalnie nudny.
Wczoraj kupiłam sobie podkłady na łóżko, podpaski poporodowe,majtki poporodowe i gaziki jałowe.Można odkreślić z listy 🙂
Dzisiaj jadę do laboratorium narobić dymu 🙂 hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja po weekendzie 🙂
U nas sobota i niedziela bardzo zabiegane...
W sobotę z moimi rodzicami do knajpki na obiad, później do znajomych, posiedzieliśmy do 24 i miałam już dość.
Wczoraj na małe zakupki do domku i przy okazji kupiłam w Mothercare brązowe sztruksy dla malego 🙂
No i do teściów na obiadek, później sprzątanie mieszkania i tak wolny weekend minął.
A teraz znowu w pracy :P
Miłego dnia brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂 nie mialam skurczy w nocy 🙂 i cala przespalam 😁 no wiec dzien zaczal sie szczesliwie 🙂
dzis mam zaplanowane wyjscie do sklepu - musze wziac ze soba liste i poszukac reszte drobiazgow, ktorych mi brakuje, bo niepokoj mnie ogarnia. No i na allegro czy gdzies musze poszukac koszuli do karmienia i poscieli dla dzidzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂 Przebudziłam się o 6 i już nie udało mi się zasnąć... Coś ten Wojtek nie przepada za długim spaniem. Teraz kopie mnie w okolicach pępka, a jak trafia to aż podskakuję... Niezbyt przyjemne.
Co do staników do karmienia to ja też nie chcę bez fiszbinów... Mam teraz piersi takie wielkie, że jak zakładam "ciążowy" miękki stanik to nie mogę na siebie patrzeć. Noszę normalny sztywny albo wcale. Pewnie kupię taki z fiszbiną żeby mieć co założyć między ludzi, a po domu może będę chodziła bez... Zobaczę jak wyjdzie w praniu wszystko.
Czy to normalne, że okolice pępka po spaniu robią się bledsze? Po 10 minutach chodzenia wracają normalne kolory brzuszka... Hihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I my już też wstałyśmy i witamy się z wami 🙂
W końcu nie pada to mamy okazję na spacerek się przejść 🙂A ja się cieszę że Angole odpadli trochę im to nosa utrze 😉
Natalko po to tu jesteśmy,zawsze możesz na nas liczyć!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...