Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam torbę do wózka jaka była dołożona jak kupowaliśmy, ale dla mnie jest ona malutka jak na ilość rzeczy którą czasem trzeba zabrać na dłuższe wyjście z maluchem... poza tym z takiej torby chcę korzystać przy okazji wszelkich wyjść z domu z dziećmi a nie tylko przy wózku. A do środka butelka, pampersy, chusteczki, smoczek, mata-przewijak, pielucha tetrowa, itp itd... a jeszcze woda dla mnie do picia, zapasowe wkładki laktacyjne, ew. ubranko na zmianę dla dziecka, portfel., klucze, telefony..... moja torba musi być pojemna 🤪 🤪 🤪

Edith możesz pokazać linka jaką masz tą z primarka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a każdą torbę z dłuższym uchem da się zaczepić na wózku? bo ja jakąś tam większą mam, ale nie chciałabym jej na ramieniu nosić, bo też nie o to przecież chodzi... i nie ma przegródek w środku, więc byłby pewnie niezły bajzel w środku 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam z Carlsberga torbę więc jak tam z nią wlecę to może śmiesznie wyglądać.
Mimo twardego brzucha, poprasowałam reszte ciuchów dla małej,pieluszki tetrowe i flanelowe i falbankę do łóżeczka i ciuchy M.
Jak siedzę, jest ok,ale jak stoję i chodzę to mam napięty brzuch w cholerę. Dziś byłam też na zakupach i był to dla mnie wyczyn...Dla mnie to nowość bo nie miałam takiego czegoś wcześniej. Ale jakoś nie umiem usiedzieć, wciąż coś do zrobienia jest. Już mi ciężko,nie daję rady,boję się znów nocy bo nie usnę pewnie.Ciepło w pokoju jest,szykuje się katorga. Chcę już po wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
a każdą torbę z dłuższym uchem da się zaczepić na wózku? bo ja jakąś tam większą mam, ale nie chciałabym jej na ramieniu nosić, bo też nie o to przecież chodzi... i nie ma przegródek w środku, więc byłby pewnie niezły bajzel w środku 😜 hehe
torby przystosowane do wózków zwykle mają zatrzaski na pasku żeby torbę przypiąć na rączce wózka.gdzieś kiedyś widziałam takie uchwyty do mocowania torby do wózka ale nie mogę tego teraz znaleźć.. poza tym właśnie dobrze jest żeby było duuużo przegródek, kieszonek z gumkami itp żeby łatwiej było się odnaleźć...
w tej torbie są takie dodatkowe uchwyty na drugim zdjęciu pokazane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka na tym etapie to chyba każda już ma takie własnie dolegliwości... ten twardniejący, napinający się brzuch, kucie w kroczu itp... musimy jakoś spiąć poślady i wytrzymać jeszcze troszkę! 😉

ja też chce coś zrobić, wysprzątać itp... ale tak szybko się męczę że szok!! i tylko się na siebie denerwuje, całe gówno zrobię a sapie i pocę się jak pies 😠 ... człowiek jest taki bezradny i czasami bezużyteczny że tylko czekać aż maleństwa się wyklują...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Uciekam spać 🙂
Rano o 6 pobudka i na te badania...
Później trzeba iść stanąć w kolejkę Sandrze na to USG 😁 haha

Więc dobrej nocy Wam życzę brzuchyy 🙂


powodzenia jutro dziewczyny!! i zebyscie nie musialy za dlugo w kolejce stać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
no właśnie... i chyba dlatego skuszę się, żeby takową kupić...

Spodobała mi się ta http://allegro.pl/x-lander-bag-iii-torba-do-wozka-xa-xq-xt-xrun-i2523223557.html
ale poszukam jeszcze innych, tańszych...
Mnie się taka podoba: http://allegro.pl/torba-torby-do-wozka-34-wzory-producent-i2511334699.html a z bardziej "eleganckich" taka: http://allegro.pl/torba-dla-mamy-wakacje-z-malym-dzieckiem-przewijak-i2491319461.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze rozmawiacie o torbach do wozka, wlasnie sie tak zastanawiam czy taka wielka z primarka zdalaby sie na torbe do wozka ale hmm 🤨 sama juz nie wiem,


jestem mega spiaca i objadlam sie na maxa teraz moge przynajmniej spokojnie zasnac najedzona i zmeczona obym przespala cala noc bez zadnych pobudek co godzine 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti ta szara super.
U mnie przy wózku niebylo żadnych akcesoriów. Każda jedną rzecz trzeba.dokupić, więc i ta torba ciąży nademna. Najgorsze ze ja zawsze chcialam szary wózek, i do niego mialam wybrana super torbe. Ale M koniecznie chciał limonkowy, i teraz Wejz tu torbę dopasuj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 zawsze plany popsuja co 😁 😁 😁

ja tak sobie kraze wlasnie po ebayu i patrze na te torby do szpitala juz spakowane co oni tam daja

http://www.ebay.co.uk/itm/BROWN-SWIRL-PRE-PACKED-HOSPITAL-MATERNITY-LABOUR-BAG-PREGNANCY-BABY-SHOWER-/200793158951?pt=UK_Baby_Maternity_Pregnancy_MJ&hash=item2ec0347527
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 ja mojego tez nie , ostatnio sie usmialam bo mowie do niego ze potrzebuje kupic maternity towels a on zaprowadzil mnie do primarka i kaze mi wybierac recznik 😮 😁 patrze sie na niego i mysle o co mu chodzi ze mnie tu przyprowadzil, a on zdziwiony patrzy i mowi ze przeciez pytalam go o kupno recznikow do szpitala 😁 😁 mezczyzni 😁

szkoda kasy na to, bo tylko zdzieraja na tym w sumie, sama sobie lepiej skompletujesz, tymbardziej ze w wiekszosci tych toreb nie masz wszystkiego co tak naprawde potrzebujesz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...