Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w pierwszej ciąży nie miałam ani jednych spodni ciążowych, gdyż nie było takie potrzeby- wystarczyło, że nosiłam biodrówki. Brzuszek uwidocznił się dopiero w 6 miesiącu( ale nieznacznie). Zaś druga ciąża jest całkiem inna, brzusio już mam- nieduży ale widoczny, spodnie powoli robią się za małe, większość poszła mi w tyłek i biodra. Mam nadzieję, że po porodzie szybko wróce do formy- a póki co chyba muszę wybrać się na jakieś zakupy i kupić kilka większych ciuszków i staników 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Kochane 🙂 Witam nowe mamusie,ja jak narazie mam 1kg do przodu i jem wszystko az mnie to dziwi,a brzuch mam jak niewiem....no moj Bartek tez sie cieszy ze piersi mi bardzo bardzo urosly niz byly takie male przed ciaza i tez nie ukrywam ich w domu,a spie w koszulce,z ktorej bardzo sie wylewaja...takze wiecie co sie potem dzieje 😁 ja dzis fatalnie sie czuje....gardło mnie boli,mam katar...to przez te lody bo jedlismy nad jeziorkiem w drugie świeto i kurcze masz...Nie macie jakis sprawdzonych wywarow albo cos na gardło dla cięzarnych?? kurcze nie wytrzymam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia, można się miodem leczyć albo, co bardziej skuteczne, rozcieńczyć trochę wodę utlenioną i płukać gardło (podobnie płukanie wodą z solą). Działanie udowodnione 😉

ja jeszcze mieszczę się w "stare" spodnie, ale coraz częściej jak siedzę rozpinam guzik i luzuję pasek 🙂 a do przodu mam 1kg, niemniej biorąc pod uwagę moją budowę ciała, spodziewam się, że będzie ze mnie niezła Fiona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łee jak fajnie, u mnie takiego nie ma 🤨 ale za to mam takie dwa na osiedlu, gdzie pani mi odklada ciuszki ciazkowe i dzis znow tam bylam i przyciagnelam tunike 🙂wczoraj trafilam na zajefajny sweterek zawiazywany w pasie, a w piątek przyciagnelam cala wieka siate i wczoraj robilam wielkie pranie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola a mi jednak po 1,5 miesiąca baba przysłała tunikę, którą zamawiałam 😁 ale zamiast koloru beżowego, mam białą... Ale już nie będę odsyłać, bo znowu będę czekać tyle 😮
Ja sobie zamówiłam legginsy i po 2-óch dniach już je miałam 🙂
a co do ciucholandów muszę się przejść niebawem obczaić co jest ciekawego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Karolachyba będziesz potrzebowała nowej szafy jak tak dalej pójdzie 😉
Idę mandat M zapłacić bo poszalał i kamerka fotkę mu pykła 😠

No wlasnie juz nie mam miejsca w szafie 😮 a dopiero zaczelam sie rozkrecac z tymi ciucholandami i powiedzialam paniom, ze co tydzien bede przychodzic po ciuszki 😮 moj to sie zalamal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane zestresowana jutrzejszym USG i tym, że mam skierowanie z 8.02. zadzwoniłam na infolinię NFZ z pytaniem o termin ważności takiego skierowania - dowiedziałam się, że takie skierowanie nie ma określonego terminu ważności jednak badanie powinno się wykonać jak najszybciej. Powiedziałam pani, że nie chciałam robić nie wiadomo ile badań, więc skoro nie było terminów wcześniej to zarezerwowałam termin na połówkowe. Powiedziała że nie powinno być problemów a jak placówka mi odmówi przyjęcia skierowania to powinnam poprosić o odmowę na piśmie z podaniem powodu i wtedy mogę składać skargę.
Tak w ogóle to może jutro poznam płeć!!!!!!!!!!!!!!1 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...