Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karolka niepokoj??? 🙂 Jeszcze mamy 3 miesiace 🙂 Spoko loko looz i spontan 🙂
Ja bym musiala podkosczyc po wozek,bo bym chciala zobaczyc jak wyglada ten drugi i pomyslec na ktory sie zdecyduje 🙂 a poza tym nie chcialabym, zeby komus innemu sie czasem spodobal 😉) hehe 🙂

Ja bardzo zadowolona jestem z Vienetty jesli chodzi o pizamy. Praktycznie nic sie z nimi nie dzieje, nie poce sie w nich, dobry material i tez do karmienia taka mialam w szpitalu 🙂)

Nie przyczailam kto pisal o piersiach, ale chodzenie z piersiami przepelnionymi mlekiem bez stanika, jest najgorszym czym moze byc dla takich ciezkich piersi.Psuje ksztalt dosc mocno...;//
Po porodzie jak bylam to chodzila laktacyjna polozna i zwracala mocno uwage na noszenie stanika bezpsrednio poporodzie choc niekoniecznie jest to wygodne.. mnie strasznie draznilo, ale z racji tegoze mam biust rozmiaru XXL nie chcialam, zeby przeszedl w wiszacy muszynski 😉
No.. a dwa jak piersi zostawione bez stanika to sila ciazenia mleko z nich leeeeeeeeeeeciii 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no niepokoj jakis sie roi u mnie w glowie 🤔 kuźwa a ja mam z wozkiem zajebista doline. tescie powiedzieli, ze mamy sobie wybrac jaki chcemy, a oni kupia,a na weekend im pokazalismy nasz wybrany to tesc stwierdzil, ze troche drogi, ale mamy jeszcze mnostwo czasu na jego kupno, no wiec nie ma co sie spieszyc. Normalnie myslalam, ze wyjde z siebie 😠 Postanowilam, ze nie bede sie prosic i poszukam sobie jakiegos uzywanego za pół ceny i bez laski i kupie go wtedy, kiedy ja bede chciala. Bo bedziemy laskawie na jego siano czekac, a pozniej sie okaze, ze i tak nam nie kupi 🤨 wkurza mnie takie cos, bo po cholere trabi od stycznia, ze wozek to jego dzialka, jak teraz entuzjazmu do kupna nie widac. Mam mega wkurw 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobryyyy a ja juz od 7:30 na nogach...musze isc do sklepu i jeszcze pare rzeczy kupic do szpitala by się nie nudzić i jakas oliewke na brzuszek....moja córka już nie daje kopniakow tylko sie przesuwa po calym brzuszku...jej boje się,że po tych zastrzykach nic z tymi płuckami się nie rozwinie i będę musiała mieć cesarke wcześniej....kurcze 🥴 ale wiem,że jestem pod dobrą opieką lekarza....no i będę znow musiała przełozyc wizyte do mojego gina....na przyszły tydzień jakoś jak wyjde,ale to zadzwonie w środe...bo nie wiem kiedy mnie wypuszczą z tego szpitala czy w piątek czy w sobote...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobryyyy a ja juz od 7:30 na nogach...musze isc do sklepu i jeszcze pare rzeczy kupic do szpitala by się nie nudzić i jakas oliewke na brzuszek....moja córka już nie daje kopniakow tylko sie przesuwa po calym brzuszku...jej boje się,że po tych zastrzykach nic z tymi płuckami się nie rozwinie i będę musiała mieć cesarke wcześniej....kurcze 🥴 ale wiem,że jestem pod dobrą opieką lekarza....no i będę znow musiała przełozyc wizyte do mojego gina....na przyszły tydzień jakoś jak wyjde,ale to zadzwonie w środe...bo nie wiem kiedy mnie wypuszczą z tego szpitala czy w piątek czy w sobote...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to sie nie dziwie ;// mozna sie podkurwic nieziemsko ;// a nie mozecie sie dogadac, ze on da tyle ile go stac, a wy reszte dolozycie???

Ja mam dwa i sadze, ze bedzie jazda, bo mi sie raczej ten gleboki srednio podoba, a Darek niego zadowolony,bo dosc wysoki i Dariuszowi wygodnie 🙂)

Chyba sie nie rusze z domu.. choc moze skocze do hurtowni i ceny posprawdzam jak Doti 🙂 bo pozniej mam wyrzuty, ze wy juz tak daleko a ja ciagle w polu 😉)
Ale z drugiej strony to po co mam kupowac juz kosmetyki itp, a w wiekszosci tego mi brakuje 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, nie denerwuj się z teściami tak już bywa... Moi nawet nie wspomną żeby się do czegokolwiek dołożyć, twoi chociaż wyrażają dobre chęci. Oni tez mówią,że mamy dużo czasu itp. to się tylko tak wydaje, a czas leci nieubłaganie i nie ma co wszystkiego odkładać na ostatnią chwilę, takie jest moje zdanie.
Na szczęście mamy pieniądze żeby samemu kupić.
Zamówiliśmy wczoraj wózek: Graco Symbio Moon z fotelikiem i będzie już jedna większa rzecz z głowy. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂 nocka przespana i tylko raz siusiu wstalam normalnie szok 😁 pogoda nieciekawa pochmurno sie zrobilo ale lepiej dla mnie przynajmiej nie bedzie mi zal dupy sciskal ze kazdy nad woda 😁
karolka tez mialam akcje z wozkiem w sobote i stwierdzilam ze mam to gdzies i tak nie wygram wiec odpuscilam sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz patrzylam na allegro uzywane i sa calkiem niezle, wygladaja jak nowe i 3 w 1 , ale niestety stelaze juz nie takie male jak tamten co chielismy, wiec sie do auta nie zmiesci, no chyba, ze kola sciagniemy. No ale problem z glowy - nie bede musiala do tesciow jezdzic 😜
Emi, a co u Ciebie z tym wozkiem?
Madzia my na upartego tez sianko jakies mamy i by straczylo, ale chodzi o sam fakt zawracania dupy przez pol roku. Wczesniej mowilam im, ze chcemy uzywany, bo nie ma sensu na nowy tyle wydawac, to sie tesc uparl, ze nie ma mowy - musi byc nowy, a teraz nawet zadnego nie ma zamiaru chyba kupic, ani sie dolozyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie, moja siostra kupila fajnego x-landera uzywanego za tysiaka, a wygladal jak nowy i jeszcze jakies gratisy dostala 🙂 niestety nie odziedzicze go po siostreznicy, bo na maksa go zluzyli - mieszkala pod Poznaniem, gdzie jeszcze drog niema tylko jakies polne wertepy, wiec sie troche zjechal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Dzien dobryyyy a ja juz od 7:30 na nogach...musze isc do sklepu i jeszcze pare rzeczy kupic do szpitala by się nie nudzić i jakas oliewke na brzuszek....moja córka już nie daje kopniakow tylko sie przesuwa po calym brzuszku...jej boje się,że po tych zastrzykach nic z tymi płuckami się nie rozwinie i będę musiała mieć cesarke wcześniej....kurcze 🥴 ale wiem,że jestem pod dobrą opieką lekarza....no i będę znow musiała przełozyc wizyte do mojego gina....na przyszły tydzień jakoś jak wyjde,ale to zadzwonie w środe...bo nie wiem kiedy mnie wypuszczą z tego szpitala czy w piątek czy w sobote...

Natalia ja też dostałam te zastrzyki na płucka- nie wiem czy takie same - ale ja co dwa tygodnie muszę leżeć na oddziale bo te zastrzyki działają tylko przez 14 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam wychodze z zalozenia, ze co sami to sami i nikt ci pozniej nie wypomni...
Wiec ja podziekowalam za pomoc, jesli chcieli to po prostu sami kupowali, jedynie tesciowa dawala pieniazki, od czasu do czasu, bo to starsza kobitka no i nie bardzo sie zna czy na ciuchach czy na czyms.. a jak np. nie wiedziala co kupic to kupowala pieluchy badz mleko i wszyscy byli szczesliwi 🙂)

I teraz tez tak powiem, ze na chrzciny czy cos to chce pampry, bo w sumie wieksze rzeczy mam po Nadii.. a po co mi np. nowe krzeselko do karmienia, jak to moze jeszcze posluzy 🙂) Choc nie wiem czy Nadia odda, bo je teraz uzywa jako stolik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
karolka my kupimy http://allegro.pl/komeko-s-line-nowosc-w-promocyjnej-cenie-i2410147493.html
chca nie chcac nie mam nic do gadania 🙂 😁


prezentuje sie bardzo ladnie 🙂 tylko, ze najpierw fajnie by bylo obejrzec go na zywo.. Macie taka opcje?

nie w tym sens ale w ciagu 10 dni mozna go odeslac 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oki uciekam, choc czuje sie fatalnie....

Skocze na te Polna pogadac z tymi co 100 lat ich nie widzialam 🙂) bo musze jeszcze pogadac czy wpuszcza mnie do porodu,bo kumpela ma termin na 3.07. i prosila zebym byla przy porodzie 🙂 choc znajac zycie i moje szczescie bedzie rodzic w nocy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ,ja od rana zalatana dopiero teraz wróciłam do domku.
Emilia co do wózka to bardzo ładny wybrałaś no i cena zachęcająca. Jeżeli nie masz możliwości go dotknąć to chociaż poczytaj opinie na necie . 🙂
Bo potem z odesłaniem takiego gabarytu może być problem.
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...