Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
initram już mam wybrane co chcę zamówić. Ale czekam na siostrę żeby się zdecydowała co potrzebuję bo zamówimy razem. A z nią to ciężko się dogadać bo zapracowana...
i jeszcze M mnie wkuł twierdzi, że co dostane jakąś kase to do zera muszę wydać nawet jak nic nie potrzebuje 😮 normalnie mnie z równowagi wytrącił 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu mój ostatnio też tak mi powiedział... 😉 trochę się zdenerwowałam ale szybko mi przeszło.

właśnie wyczułam że mój maluch jest ułożony poprzecznie... i jak się wyciąga to zachodzi mi swoimi pleckami i pupą w moje żebra, nogi wystawia po jednym boku a główkę po drugim... zaraz mnie rozerwie w dodatku męczy go ta nieszczęsna czkawka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahh normalnie bym go zjechała i tyle, ale teraz jakoś mi aż płakać się chce ze złości. To chyba hormony. Za to obiadu mu dziś nie robie 😁
isa to rozciąganie to jakaś masakra, mój na szczęście dziś dość spokojny. Ale czkawki to chyba najgorsze co może być, nigdy nie wiem jak małemu pomóc 😞 a to na pewno nie przyjemne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu wszystkie chłopy takie same. ostatnio w biedronie kupiłam 3 paki pampersów po 50 zł były takie wielkie ponad 150 szt. to on się pyta po co mi tyle i że to starsznie dużo kasy 😠 a ja mu mówię że jakbym płaciła kartą to by nawet nie wiedział a tak zobaczył żywą gotówkę i buczy 😁 a i jeszcze zdziwiony że tyle rzeczy musialiśmy kupić, no dziwne jakby chłopaka ubrać w te ciuchy po córce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Dziewczyny oto dowód, na to że niestety lekarze też mylą się mówiąc całą ciążę że bedzie chłopiec a tu dziewczynka....

"Dziś o 3:53 przyszła na świat Marcelinka, waży 3220g i mierzy 56cm, dostała 10pkt.
Zrobiła rodzicom niespodziankę bo przecież miał być Piotruś "

To z sierpniówek, napisane 6 dni temu.

A myślałam że pomyłki mogą być ale gdy lekarz powie że dziewczynka i może urodzić się chłopak...Więc teraz tymbardziej do szpitala biorę neutralne kolory ciuszków dla maluszka...Co to będzie... 🙂


O kurcze..........ale jaja 🙂.Już widzę miny rodziców 🙂...no ale najważniejsze że zdrowe 🙂


marylu
: może za mało jesz,stąd ten mały brzuszek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith haha tak to właśnie jest, korzystasz z promocji i oszczędzasz, a faceci tego nie widzą 🙂
mamusiak oprócz ostatnich kilku dni bez apetytu, to cały czas jadłam za dwóch 😉 i wszystkie poprzednie usg maly zawsze byl minimum o tydzien doprzodu 😞 wiec nie wiem co sie stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie zamówiłam sobie dwa takie regały na kółkach 🙂
http://www.aletofajne.pl/pl/p/Regal-plastikowy-z-szufladami-CURVER-DECO-SET-bambo/336
Będą stać przy łóżeczku,na łóżeczku mam przewijak i w tym regale będę mieć kosmetyki do małej, pampersy, chusteczki itd 🙂 mogą stać dwa obok siebie,lub jeden i wtedy dołożyć od drugiego z dwie półki i będzie razem pięć półek na jednym regale.
Kurde chcę już piątek, gdy przyjdzie wózek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Pestka bardzo fajne te regały 🙂

Dzięki 🙂
Mam nadzieję że w końcu się ogarnę bo wszystkie kosmetyki dla małej,pampersy itd gdzieś po szafach się upychają w reklamówkach, a komandora nie wiem kiedy będę mieć...temat rzeka, a teściu jak nie przyjeżdża wymierzyć ścianę tak nie przyjeżdża...ehh

No właśnie Natalia, chciałam na kółkach by w razie potrzeby \\\\\\\\\"przyciągnąć\\\\\\\\\" go do siebie jedną ręką i wziąść co potrzeba w danej chwili, np przy przebieraniu małej,bo będę mieć stracha tak na tym przewijaku zostawić ją,jak zapomnę czegoś i pobiec do szafy parę metrów dalej, nawet wiedząc,że noworodek nie jest w stanie się przekulnąć, to jakoś tak strach....

Zastanawiam się nad tą zieloną matą edukacyjną, którą kiedyś Wam pokazywałam,ale kurde ona jest trochę wąska, 46cm...długa ale wąska.
http://allegro.pl/mata-interaktywna-rainforest-las-dzwiek-baby-gift-i2516706437.html
ta np jest o wymiarach 85x85 więc sporo większa...
http://allegro.pl/interaktywne-maty-edukacyjne-ocean-pozytywka-podus-i2535517646.html
chyba na taką się zdecyduję, bo jak mała zacznie się intensywnie ruszać to tamta może być za wąska
Kurcze ta jest też super ale droższa już. Kolorki ma extra i po odpięciu boków jest największa z wszystkich
http://allegro.pl/mata-edukacyjna-kojec-do-zabaw-wesola-farma-canpol-i2526917574.html
Musimy matę kupić, bo myślałam,że pewnie dostanie na chrzciny a okazało się że prawdopodobnie chrzciny będą dopiero 29 grudnia!!! dwa dni przed sylwkiem bo dopiero wtedy siora M zjedzie z Anglii do Polski na święta. Mała będzie miała 4 miechy to nie będę czekać na prezent- matę. Zamówię i frugo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zjadlam wlasnie kielbaske z ketchupem musztarda i ogorkiem konserwowym wypilam herbatke zjadlam ciacho i popilam pepsi 😁 a na kolacje wymyslilam sobie bule z wedlinka jogurcik z musli banana i sok z buraka popity mlekiem czekoladowym 😁
pestka naprawde swietne regaly ja juz mam tak zagracony pokoj ze szok 🤢
a pojazd mojej malej juz stoi zlozony i czeka na pierwszy spacerek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie bryka też już stoi i czeka 🤪 nie mogę się na niego napatrzeć 😁
ostatnio A. mówi do mnie kiedy będzie mógł wrescie sie przejechać na spacerek.
to mu powiedziałam że jeśli o mnie chodzi to może iść sobie nawet teraz, ale ostrzegam że mogą dziwnie sie ludzie patrzeć że jeździ z pustym wozkiem ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka20 napisał(a):
u mnie bryka też już stoi i czeka 🤪 nie mogę się na niego napatrzeć 😁
ostatnio A. mówi do mnie kiedy będzie mógł wrescie sie przejechać na spacerek.
to mu powiedziałam że jeśli o mnie chodzi to może iść sobie nawet teraz, ale ostrzegam że mogą dziwnie sie ludzie patrzeć że jeździ z pustym wozkiem ^^

A co tam, niech włoży jakąś lalkę 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sama sie doczekac nie moge co przechodze kolo wozka to go pcham tak jak i moj brat 😁 wczoraj wlozyl do wozka gruche taka do boksowania i jezdzil po domu cieszac pape jak nienormalny to mu powiedzialam ze bedzie mial okazje popchac wozek na dworze 😁
od wczoraj dobijam sie do lekarza bo w szpitalu kazali mi przyjsc po tygodniu na kontrole do lekarza prowadzacego a te piz** nie odbieraja i jak tu sie nie wkur**** 😠 a w piatek jak bylam u innego lekarza z tym bolem to mnie w delikatny sposob zjebal pytal sie czy lekarz prowadzacy mnie badal mowie ze tak 13 lipca i nastepna wizyte mam 18 sierpnia i pytal czy mowilam o bolach to powiedzialam ze tak ale lekarz stwierdzil ze nic sie nie dzieje to powiedzial ze jest wystarczajaco duzo innych lekarzy ze moglam isc do innego
tak wiec po porodzie zmieniam lekarza bo ch** mnie czasami trafia tak jak i teraz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy sie, ale panike tu siejecie 🙂)
A co by sie stalo, jakby maluch w szpitalu byl w niebieskich ciuchach a byl dziewczynka... 😮 Chyba nic 🙂)
Ja biore szaro/ niebieski dresik dla malej 🙂 Nadia w nim tez wychodzila ze szpitala, wiec jakis sentyment 🙂

My dzialkowalysmy caly dzionek 🙂 Bardzo przyjemnie bylo dzisiaj na dworze, choc jak wracalysmy sie na bure zbieralo, ale chyba jakos sie z nia minelysmy 🙂

Mowie Wam sprobujcie mojego sposobu, ja po spaniu na panelach 🙂 jestem wyspana jak nigdy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...