Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pestka super mata i oby kolory byly takie jak na zdj ja taka posciel znalazlam wlasnie w tym kolorze
baranek pomaranczowy albo zielone bociany 😁
http://allegro.pl/edisa-posciel-3-el-120x90-bawelna-producent-i2514442258.html
i ten groszek tez super 😁
a mi co raz to bardziej cieknie z cyca juz mnie to wkurza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Deira, my brlismy zazwyczaj materac z lozeczka i wkladalismy do tusytcznego 🙂

No właśnie doszliśmy do wniosku, że trzeba będzie tak robić 🙂 Na szczęście rozmiar materacyka z normalnego łóżka jest ten sam co w turystycznym, więc nie ma żadnego problemu by zastąpić ten pseudomateracyk turystyczny normalnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh ja dla Małej póki co już chyba nic nie kupuję. Za to muszę trochę synalkowi garderobę uzupełnić przed zimą. Przede wszystkim kombinezon i buty na zimę, kurtka na jesienne chłody, trochę skarpet... Kombinezon już wylicytowałam za całe 7zł, kurteczka kończy się za godzinę a dziś teściowa kupiła mu kurtkę zimową za 24zł 🙂 Najgorsze będą buty... najdroższe chyba do kupienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale super ten groszek i papryczki 🙂
U nas w domu tak jak u Izy, tata jak zrobi ogień to całą zimę chodzimy w krótkich rękawkach.24 lub 25 stopni w chacie.W sypialni całą zimę okno otwarte bo ja lubię świeże powietrze 🙂 Mała będzie hartowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixi ja ostatnio się babeczki spytałam, czy przed zwykłą morfologią koniecznie na czczo trzeba być i mi powiedziała, że nie wolno się obżerać, ale jak zjem kanapkę, to nie będzie to miało wpływu na wynik, więc katować się głodem nie trzeba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mnie zgaga meczy w sumie od wczoraj ale teraz juz przesada 😁
wzielam gaviscon i mam nadzieje ze sobie pojdzie precz 🥴
wykapalam sie , zjadlam kolacje i leze w lozku , moze moj M niedlugo skonczy prace 🤨
mala zaczyna swoje wieczorne wariacje i czuje ja po prawej stronie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
inirtam napisał(a):
a tu bardziej na ostro http://allegro.pl/papryczka-chilli-uroczy-spiworek-kombinezon-0-6mc-i2545778262.html
hehe 😁 😁

mój M mówi: kupmy mu tego groszka!! 🙂 hehe



moj M bylby dumny z tego chilli 😁


mój też, bo stwierdził, ze odzwierciedlałby naszą kuchnię... lubimy pikantnie 😜 ale groszek bardziej mu się podoba, hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha czasami mi sie sypnie za duzo chilli powder i do tego dodam jeszcze zielone swieze papryczki chilli i moj M placze doslownie bo sam tego przegryzc nie moze a jemu to naprawde duzo trzeba zeby powiedzial ze cos jest ostre ale coz od malego tak jedza wiec dla nich ostre to dla nas pieklo czy nie wiem jak to okreslic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zjadłam jajecznicę z pomidorem i jakoś mnie zemdliło 🤢 moja mama stwierdziła że dlatego bo cały dzień nic nie jem tylko pije... a na noc się objadam 😁 może i ma racje, ale w taką pogodę ciężko mi cokolwiek zjeść ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...