Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam dziewczyny! 🙂
miałam zostać u teściów na dłużej ale po pierwszym dniu spędzonym razem zrezygnowałam i musiałam wrócić do domu... 😉
impreza się udała... spiłam się Bavarii i o 3 zakończyliśmy grillowanie 😁 troszkę się wymęczyłam... jednak takie imprezy już nie są dla mnie... na szczęście była jeszcze jedna ciężarna i jedna karmiąca piersią, to miałam z kim pogadać 😁

ide was troszkę nadrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już skończyłam pranie maluszkowych rzeczy. Mam poprane do rozmiaru 68 chyba i to pewnie na następne lato będzie dopiero... poukładałam w szafie rozmiarami i ledwo mi miejsca wystarczyło 🤪 🤪 🤪 Tych większych rozmiarów nawet nie prasowałam. Będą potrzebne to wtedy będę prasować. A jak Mała będzie wyrastać z tych najmniejszych to od razu będę sprzedawać chyba...

Alexia podejrzewam że jak Ci Dzidzia zrobi taką kupę, że będzie ufajdana po same pachy to tak właśnie pod kranem będziesz tą kupę zmywać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisza, nie wiem jak to jest wszędzie, ale mi ginka robiła ten wymaz i ja zaniosłam go tylko do laboratorium.
Moim zdaniem, jeśli wtedy będziesz w 37 tyg ciąży,to dobrze,bo chyba im świeższe badanie tym lepiej.
Alexia mnie jakoś ten widok nie zdziwił. Już dawno wiedziałam że w szpitalu myją dzieci pod kranem. One wiedzą jak trzymać dziecko,mają w tym wprawę, tak jak Doti mówi, robią to praktycznie non stop.Nie ma się czym przejmować.
Kurde czekam za tymi regałami i czekam 😞

Podoba mi się ten stanik do karmienia. Cielisty z koronką:
http://moda.allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-gladki-koronkowy-85-c-i2530198911.html
Boję się zamówić przez allegro,ale chyba nie będzie mi się chciało jechać do miasta po niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka, my po calym dniu lazegowania sie meldujemy 🙂

Zalatwilam sobie badania, zalatwilam polozna, wiec jakis postep nieziemski 🙂

Ehhhh, ciekawa jestem jakie mam te wyniki Hb, bo kurde kiepsko sie cos czuje od kilku dni ;// ale dopiero jutro mi maz odbierze...i sie okaze... a w pon do gina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam taki stanik w różu bo taki akurat był w sklepie - zapłaciłam za niego 13zł 😉 Po niedzieli wybieram się kupić jeszcze ze dwa takie i co najmniej jeden sportowy.
Moje chłopaki śpią..... a mi sie marzył basen popołudniu i dupa.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pestka, rzeczywiście śliczny ten w kolorze cielistym 🙂 może i ja się skuszę, bo jak na miękki stanik do karmienia wygląda wyjątkowo dobrze 😉
ja oczywiście nie wyszłam na opalanie, bo chmury przyszły, a teraz kiedy znów wyszło słonko to mi się nie chce 😞
posegregowałam rzeczy do prania, i mam podzielone na pranie ręczne, 30stopni, 40stopni, potem mam niektóre rzeczy na 60stopnie, i pieluchy tetrowe mają wypisane 95stopni?
I tu pytanie, czy takie rzeczy na 40stopni, mogę wyprać z tymi na 30stopni? i drugie pytanie czy tetrowe muszę prać w tak wysokiej temp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm..., ja to sie chyba nie znam specjalnie 🙂 bo ja wszystkei ciuszki piore w jednej temperaturze do tzw. prania codziennego i nie mam pojecia co to za temp jest ustawiona...

Pieluchy tez bede prac w takiej normalnej temperaturze.... chyba, ze uzywac je bedziesz zamiast pampersow, to chyba powinno sie w takiej wysokiej.
Ja bede uzywac pieluszek do wycierania buzki i do kapieli, wiec piore normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu temperatura podana na metkach oznacza bezpieczną temp w jakiej nic sie nie powinno stać z materiałem. Czyli jeśli masz podane 95* tak jak tetrówki to znaczy że możesz je tak wyprać i nic im nie będzie 😉 Ale jeśli zalecenie jest np. 30* to lepiej nie dawać wyższej temp bo materiał może się skurczyć. Moim zdaniem wszystko co ma temp powyżej 40* możesz wyprać w 40* i wystarczy. Wyższa temp dla tetry przyda się na silne plamy później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu zasada jest jedna: nie przekraczać podanej na metce temp. bo może kolor puścić, materiał się skurczyć, aplikacje (zwłaszcza gumowane) mogą się zepsuć. Jeśli masz nowe ubranka i tylko chcesz je odświeżyć to wystarczy 30*, jeśli coś jest np używane z lekkimi plamkami to 40* lepiej spiera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czy tylko ja zostałam z tych co jeszcze nic nie piorą ? 🥴 chyba będzie się trzeba za to wziac.
dziś zobaczę co tam wogolę mam a jutro jesli zrobi się pogoda zacznę prać..
Dochodzę do wniosku że przydałoby się więcej miejsca w sypialni bo nasze łóżko,łóżeczko,wózek i dwie pufy-worki to stanowczo za duzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka20 napisał(a):
Czy tylko ja zostałam z tych co jeszcze nic nie piorą ? 🥴 chyba będzie się trzeba za to wziac.
dziś zobaczę co tam wogolę mam a jutro jesli zrobi się pogoda zacznę prać..
Dochodzę do wniosku że przydałoby się więcej miejsca w sypialni bo nasze łóżko,łóżeczko,wózek i dwie pufy-worki to stanowczo za duzo 😁

Pauleczka ja na razie segreguję 😁 do prania przystąpię w kolejnym tyg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nic nie mam wyprane ;//

Przeraza mnie wizja przywiezienia ogromnego wora od rodzicow... bo juz nie mam miejsca w komodzie, a co dopiero jak dorzuce to z worka ;//

Kupilam poki co jeden worek prozniowy i to co mi sie nie przyda obecnie, czyli rozmiary np. 68 chowam po prostu do wora i do lozka 🙂)
Tylko odkurzacza nie mam ;// hehe 🙂

Dzisiaj zasokoilam wczorajsza potrzebe czegos niedobrego 🙂 i zjadlam wlasnie hamburgera.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu, w zyciu bym nie miala 50 szt body, gdybym nie podostawala, bo na glowe nie upadlam 🙂)

No i u nas ogromny problem ze schnieciem ciuchow.. bo zimno w chacie, wiec tez dobrze, ze mam troszke wiecej...
Jak pracowalam to wozilam do zlobka do suszarni w pt wieczor i sobie w niedziele odbieralam, a teraz pewnie nie przejdzie ;//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...