Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja się głupol martwię, że duże dzieciątko mi w brzuchu rośnie.... przecież w drugą stronę dużo gorzej... inirtam trzymaj się i niech rośnie ładnie maluszek i wierci się na zdrowie 🙂

Mój M mnie właśnie zszokował rewelacją, że on wyłączy kanały z bajkami z pakietu Cyfrowego Polsatu, bo dziecko od takiego kanału gdzie non stop lecą bajki głupieje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
inirtam na patologii lezala kobitka ktorej synek tez malo przybieral na wadze od czwartku lezala wczoraj bylam zajrzec co u nich bo wypis odbieralam i w ciagu kilku dni maly przybral 600g a bylo podejrzenie ze zyly nie drozne czy cos ze maly nie dostaje wystaczajaco pokarmu bo za maly wyniki wyszly pozytywne mysle ze wsztstko przed Tymkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstąpiłam tu do Was na chwilkę, żeby powiedzieć Wam dobranoc.
Ból brzuch z prawej strony od popołudnia znowu mi się nasilił. Ja już nie wiem, czy to macica mnie boli, wątroba, jelita czy moze coś innego. Zaczynają mi po głowie chodzić jakieś głupie myśli, że może łożysko mi się odkleja 😮 🤢 Wiem, że to głupie myśli, ale nic nie poradzę, że już takie nawet mi przychodzą do głowy. Nie są to skurcze, ale ból jakby mnie ktoś skopał w brzuch po prawej stronie tuż pod żebrami. Jak leżę na lewym boku, to po jakimś czasie mi przechodzi, ale jak wstanę to po 5 minutach ból wraca i aż mnie zgina w pół. Musiałam nawet przerwać moje dzisiejsze spotkanko z kumpelą, bo po godzinie już nie mogam usiedzieć. Teraz leżę w łóżku z lapem pod ręką i kubkiem ciepłego mleka, oglądam Miłość Szmaragd i Krokodyl na Polsacie i może do rana mi ulży. Jak nie, to jadę do szpitala, żeby mnie zbadali.

Dobrej nocki kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira jak się martwisz najlepiej pojedz do lekarza jutro. Lepsze to niż głupie myśli!
Initram, nie martw się tylko zbyt wiele, jak się tyle rusza to jest zadowolony 😉 Teraz ginka powinna albo dać Ci jakieś leki, albo na oddział. I do końca ciąży to on jeszcze może dużo przybrać. Moja siostra jest w 35tyg, i ten lek o którym pisałam może jeszcze dwa tygodnie brać. Niby mało- ale każdy tydzień z takim lekiem jej synek przybiera podwójnie szybko na wadze i wyrównuje zaległości 🙂 Więc może i dla Ciebie takie dwa tygodnie na tabletach by coś dały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inirtam, nic się nie martw, mój mały tez nie jest wielkoludem, bo w 33 tyg ważył 1480g, a w 35 tyg 2180g, czyli ładnie sobie przybrał przez te ostatnie dwa tygodnie między badaniami.
A tez lekarce się wcześniej nie podobało,że mało przybiera.
Może mu się odmieni i urośnie tak jak mój.
Wystarczyło, żebym po obiedzie trochę odpoczywała na lewym boku, podobno tak się najlepiej malucha dokarmia.
Będzie dobrze! Miłej nocki brzuszki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zmobiizowalam meza do sprzatania naszych notatek ze studiow wiec caly wielki kosz makulatury sie zrobil... ale tez miejsce w szafie 🙂)

Sie wkurzylam i wszystko co za male i dwie zimowe kurtki meza poszly na smieci ;// ile mozna je nosci?? kurcze 🙂 Przynajmniej sie zmobilizuje zeby nowa kupic 🙂 Choc moglismy to zrobic na koneic zeszlego sezonu...

Moja tez malutka, dlatego juz sie nei moge doczekaz wizyty... duza sie te ostatnie dni do niej...
A dwa jakos tak nakoniec chyba nas dopadaja takie dziwne mysli ;// bo mi tez chodza po glowie... wczoraj to nawet spac nie moglam przez to ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam się wczesnym rankiem 😉 ja już od godziny na nogach...
nie mogłam spać.. wieczorem natłok myśli... oczywiscie zastanawianie się, co by było, gdybym... np. brała jakieś witaminy, więcej leżała/ruszała się i takie tam... ale z drugiej strony, wiem, że jeśli miałby zwolnić to i tak by zwolnił wzrastanie, bo taki jego i mój urok... o 4.30 oczy już w 5zł i witaj kolejny dniu rozmyślań... dziś dopiero piątek 😠, nie wiem, jak do poniedziałku wytrzymać 😜 w dodatku wizyta dopiero o 16, eh... jutro ślub z imprezką u znajomych, więc jakoś dzień minie.. dziś się może na jakieś zakupy wybiorę, zostanie niedziela... pewnie u rodziców i w pon gwarantowana pobudka o 4 😁 😁 hehe...
Madzia ja cały czas leżę na lewym boku, bo inaczej to nie ma opcji, na prawym zgaga, a na plecach to za długo się nie da 😉 😜 powiem Wam, że już się nawet do tego lewego boku przyzwyczaiłam, nie mniej śpię przez to wyłącznie plecami do M, a i lewe ucho mnie boli 😉
Marylu zobaczymy, co ta moja zdecyduje... wcześniej mówiła, że niby na tabletki za późno i raczej brała pod uwagę oddział... ale w sumie, maluch nie stoi całkiem w miejscu, tylko coś tam urósł, to może wystarczy kontrolne ktg i usg... a jak urodzę, ze dwa tyg.wcześniej, to też się nic nie stanie 😉
w jakimś pozytywnym nastroju jestem 😉 😁

Sandra, a Ty o której w pon masz tą wizytę?

Emi, pokaż się w nowej fryzurze!! mam nadzieję, że humor już Ci się trochę poprawił 😉

Doti skurcze odpuściły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej witam się i ja .
Wyspana jak zawsze lecz troszeczkę połamana po wczorajszej działce ,a dziś jeszcze jazdy po sklepach mnie czekają bo pusto w lodówce ,a na niedziele maj przyjechać rodzinka mojego M łącznie z nocowaniem u nas , więc trzeba zabłysnąć bo to mój teść .
Widujemy go raz w roku bo mieszka daleko w Niemcxech .
Ale za to potem lecimy do nich nad morze w tygodniu o ile wcześniej nie urodzę 🙂
Jescze dzisiaj ide z młodą do kina popołudniu więc się troszeczkę zrelaksuje i podjem popkornu 😜

Aj właśnie pomyślałam ,że jeszcze tylko 30 dni do mojego terminowego rozwiązania 🤪

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. U mnie noc lepsza od poprzednich, obudziliśmy się godzinkę temu ale jeszcze leżakujemy po śniadanku. Za jakąś godzinkę może wsiadamy w autko i pojedziemy na plac zabaw żeby synal miał zajęcie...Jak mi ochota nie przejdzie 😉
Inirtam skurcze odpuściły, dzięki że pytasz 🙂 Dobrze, że Ty masz pozytywne nastawienie 🙂
M kilka razy dziennie pyta się mnie kiedy idziemy rodzić... Powiedziałam mu że jak chce jechać dziś to wystarczy żeby się wreszcie ze mną kochał 😁 Stwierdził że może za tydzień hihihi
Emi czekamy na foteczkę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Mixi jak ten czas zlecial, miesiąc minie nawet nie zauważymy 🙂
Initram ważne ze mały jest szczęśliwy. W sumie to wszystkie wybrzydzamy z tymi wagami i normami. Ciekawe jakie różnice by były jakbymy nasze wagi porownaly na forum 🙂 pamiętaj ze jestesmy z Tobą, i nie zamartwiaj sie w samotności!!! Pisz jak tylko Cię coś będzie męczyć.
Emi wrzuc fotke 🙂

Ja sie zbieram na pobranie krwi. Wiecie może ile dni po skończonym antybiotyku na pęcherz trzeba zrobic badanie czy wszystko ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dzionek 🙂)

Inirtam ja ide na 14, wiec pewnie tak o 15 wejde 🙂) To prawie na te sama 😉)

Maz odebral mi wyniki, no i jak przypuszczalam...;//
Pani laborantka okreslila je jedynie: "beznadziejne' . Milo z jej strony 😉

Ja mam Hb 8,4 w tych jednostkach co norma jest od 12-16, a hematokryt 27... wiec tez niezle w dol polecial... no ale coz do poniedzialku musze wytrzyac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Dziewczyny ten dobry specyfik na kolki,niemiecki to sab simplex? znalazłam taką stronę gdzie gościu wysyła je z niemczech. 37zł i 14zł za pobranie.Myslałam ze nie mozna tego dostac na necie. Muszę dodać stronę do ulubionych, w razie W zamówię, jak mała będzie cierpieć.
Jak dziś wózek nie przyjdzie to się wkurzę...
U mnie nocka wporzo,tylko raz wstałam na siku, trochę czasu zajęło mi ponowne uśnięcie,bo to co mała robiła w brzuchu to szok,ale dałyśmy radę 🙂
U mnie 23 dni do terminu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakaś niemoc mnie dziś ogarnęła... nie mam ochoty się ruszać w ogóle.. Dobrze, że mam kochane dziecko, które zajmuje się zabawą samo.
Pestka, to cudo niemieckie to sab simplex ale ja się ciągle zastanawiam czemu on jest lepszy od polskich odpowiedników skoro skład chemiczny jest ten sam...... Mam nadzieję, że żadna z nas nie będzie się musiała zmagać z kolkami Maleństwa 🙂
Ehh muszę zrobić listę jeszcze rzeczy aptecznych do kupienia w najbliższym czasie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja 🙂 ale mialam koszmarna nocke...o 3 zakrecilo mi w brzuchu i polecialam do wc - biegunka 🤨siedzialam tam pol godz i sie na calego rozbudzilam, pozniej do 5 nie moglam zasnac...obudzilam sie przed 9, zjadlam sniadanie i znow biegunka - nie wim co jest grane 😮

Ja na mocz i morfologie ide jutro, az jestem ciekawa jak teraz moje wyniki beda wygladac... Sandra Twoje to rzeczywiscie sredniawe sie zrobily...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...