Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu, dzięki 🙂

Doti, no nieźle wymiata na wiośle ten Twój mały gitarzysta 😁

Sandra, ja też mam jakiś problem z odpisywaniem, nie chce mi się odpalić okno do wpisywania postów 😞 Muszę resetować stronę za każdym razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A spróbowałby mi skierowania nie dać.... 😎
Ja mam jednak ciągle nadzieję, że mój dzień będzie troszkę wcześniej niż 2.09 😉 😜 😜 Wychodząc z gabinetu powiedziałam mu że mam nadzieję, że zobaczymy się już po porodzie hehehe Poza tym ta wizyta była chyba jedną z najmilszych w czasie całej ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra ja placilam za paciorkowca 12 zl i tylko z pochwy... kolo mnie w labo za wymaz z pochwy placi sie 39 zl, z odbytu tez tyle samo - zdzierstwo ja nie wiem co... 😮

A co do dziela sciennego w pokoju dzieciecym , to ja swojego czasu malowalam u mojego siostrzenca nad lozeczkiem Kubusia Puchatka i Tygryska jak pochylaja sie nad lozeczkiem 🙂 Mlody ich uwielbial, ale jak juz podrosl to nie mogli sie tego "dziela" pozbyc, bo tak sie mocno farby wpily w sciane 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
Ja wyprasowałam pierwsze ubranka dla maluszka. W sumie cały dzień mi zleciał a tylko kilka sztuk było do prasowania 🤔 I wyjęłam walizkę! na razie schowałam do niej podpaski poporodowe- ale to już coś 🤪
Isa szkoda że wizyta bez usg. Ale tydzien szybko zleci do kolejnej 😉
malgosia1986 jak sie czujesz?
Doti synek super 🙂 rockstar 🤪 no musimy niedługo zdecydować gdzie się przenieść. Na mamusiach to właściwie identycznie jak na brzuszku.

też jestem ciekawa co u mamusiaka słychać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedna Mamusiak....jej pewnie te laski ktore nic nie odczuwają i mają terminy pozniej niz My (na początek września) urodzą wcześniej....tak mi się coś zdaje 😁 😁 chociaż dopiero 17...ale coś czuję tak w głebi serca że jednak przyszły tydzień to już chyba się bedziemy rozpakowywać...jeju już się boje naprawdę tych skurczy,czy zdąże na porodowke...a Wy jak macie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...