Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Pestka Ty też nieźle dziś się napracowałaś! 🙂
Ta Twoja zupka warzywna nieźle brzmi, może za kilka dni sobię zrobię. Bo na dziś i jutro obiad już zaplanowany.
JA też teraz chciałąm łóżko 180x200 ale mój M się uparł że za duże i musieliśmy wziąść 160x200 😞 ale szczerze to już jest całkiem wygodne 🙂 tylko że jak Krzyś podrośnie pewnie będzie do nas wskakiwał i wtedy może zrobić się ciasno 🙂

my mamy takie loże 180x200 ale i tak kulam sie na miejsce M a wtedy on z twarza przy scianie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
marylu345 napisał(a):
Pestka Ty też nieźle dziś się napracowałaś! 🙂
Ta Twoja zupka warzywna nieźle brzmi, może za kilka dni sobię zrobię. Bo na dziś i jutro obiad już zaplanowany.
JA też teraz chciałąm łóżko 180x200 ale mój M się uparł że za duże i musieliśmy wziąść 160x200 😞 ale szczerze to już jest całkiem wygodne 🙂 tylko że jak Krzyś podrośnie pewnie będzie do nas wskakiwał i wtedy może zrobić się ciasno 🙂

my mamy takie loże 180x200 ale i tak kulam sie na miejsce M a wtedy on z twarza przy scianie 😁

haha... ja też lubię leżeć na stronie M i mu zostawiać 20cm ale on i tak twierdzi, że mu tak dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja muszę się Wam pochwalić ,że byłam w hurtowni i zamówiłam taki wózek
http://www.maked.pl/wozekglebokospacerowyfotelikluckynr3-p-1598.html?zenid=8f3e1cff69bc8cb0214b60fd6ecfdf92
dokładnie taki nawet kolor 🙂
Cieszę się niemiłosiernie bo czeka się 4 tygodnie więc zdąrzy jeszcze się wywietrzyć 🙂
Także łóżeczko i wózek mam ,a co z resztą nie wiem jak najdzie mnie wena to za jednym zamachem wszystko dokupię . Może jak będę odbierała wózek to dokupię resztę i jakiś rabat wynegocjuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak wy wytrzymujecie te upaly? Ja juz nie moge sobie miejsca znalezc. Moj M zasnął jak dziecko 🙂 a ja leze obok i ciezko mi oddychac ...
Co do łóżka to my też mamy to 180/200 i chyba nie wyobrażam sobie spac na mniejszym 😉 a później jak synus podrosnie to bedzie wskakiwal do środka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Doti współczuje Ci,masz te bóle a na dodatek takie małe dziecko. Ja nie odważyłabym się na drugie tak wcześnie, ale niektórzy nawet wcześniej mają, podziwiam, dajesz radę, jeszcze trochę i urodzisz i pozbędziesz się tych bóli.

Kochana powiem Ci, że mój synuś jest na tyle samodzielny i komunikatywny że to przeważyło o drugiej dzidzi już teraz. Mówi pełnymi zdaniami, sam wszystko zje, dużo mi pomaga... I gdyby z ciążą było wszystko w porządku i gdybym tych bóli nie miała, gdyby ciąża przebiegała tak jak poprzednia to nasze życie wyglądało by tak jak do tej pory i nic bym się nie męczyła.
A teraz mam problem z wstaniem z łóżka i pójściem do toalety tak mnie boli cała miednica znów i dół macicy. Nawet z synem pospacerować nie mogę, wyjście na dwór z nim to też ryzyko bo on pierwsze co to do koni do stajni leci a zasuwa jakby miał motorek w dupci a ja się kulam za nim. A na to po prostu nie mam możliwości ruchowych. Bo nogi by chciały, głowa by chciała iść szybciej a tu ból blokuje...

My mamy takie łóżko wielkie 160x200cm i bez problemu synuś się między nami mieści. Poza tym ja zwykle śpię na brzegu a mój mężu rozwala się na całym wyrku. A już nie daj Boże jak do łazienki w nocy wyjdę - później go muszę albo obudzić albo przepychać na jego połowę żeby móc się w ogóle położyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Dziewczyny jak wy wytrzymujecie te upaly? Ja juz nie moge sobie miejsca znalezc. Moj M zasnął jak dziecko 🙂 a ja leze obok i ciezko mi oddychac ...
Co do łóżka to my też mamy to 180/200 i chyba nie wyobrażam sobie spac na mniejszym 😉 a później jak synus podrosnie to bedzie wskakiwal do środka 🙂
U mnie super efekt daje dziś zwilżona pielucha tetrowa 🙂 mam ją koło siebie i co chwila obcieram twarz, dekolt i ręce. Do tego zrobiłam sobie mini-przeciąg między naszym a synka pokojem więc leciutki wiaterek mnie pieści 😉 Ze stanika zrezygnowałam bo koszmarnie mi się piersi pocą od spodu tam gdzie na brzuch opadają przy leżeniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Isa8 a ja nie narzekam zupelnie.. wkurza, mnie jak nie ma sloneczka 🙂)
A teraz od poniedzialku robimy z mloda minimum 10km, obladowane woda, zabawkami, kocykiem...

Z tym, ze bez wody ani rusz...bo wczoraj nam sie skoncyzla i myslalam, ze nie wroce do hotelu ;//

No i tez wiadomo, ze nie biegiem, tylko po spacerku... no ale lubie jak jest mega slonce i w ciazy mi sie to nie odmienilo. choc wiadomo, ze jest gorzej niz normalnie 🙂 Ale grunt to nie narzekac,bo to nic nie zmieni 😉
Nadia sie rodzila 2.09. wiec juz zaprawiona w boju jestem, jesli chodzi o chodzenie w ciazy latem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez w te upaly nie mam problemu by spacerowac wczoraj np. przeszla od siebie do samego miasta gdzie na nogach takim tempem zajelo mi to 40 min i spowrotem doszlam az do polowy drogi do domu nannogach bo juz czulam ze dosc 😁 butelka picia w torbie co jakis czas lodzik i heja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
karolka84 napisał(a):
a ja wlasnie ostatnio zalapalam leniucha 🤨 nic mi sie nie chce...a na dodatek w sobote na wesele...w ogole nie mam ochoty 😮

karolka bierz pod uwage ze plusem tego wesela bedzie jedzonko 😁

hehe no wlasnie tego sie obawiam 😁 😁 😁 to juz w ogole na parkiet sie nie ukulam 😁

Tempa jest poprawnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Mnie tez pobolewa, jak chodze za duzo.. no, ale wtedy sobie zwolnie 🙂
W sumie i tak nie chodze za szybko, bo obladowana jak wielblad jestem, bo nad tym zalewem, nie ma sklepu, wiec wsyzstko targamy zhotelu ze soba...

Mloda spi 🙂) a ja ogladam meczyk 🙂


a twoja Cora szybko zasypia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...