Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja już po kąpieli ogarnęłam się na jutrzejszą wizytę... normalnie zmęczyłam się okropnie... 😮 zauważyłam kilka rozstępów na udach od wewnętrznej strony ;/ takie ciemno-czerwone... na brzuchu na szczęście nie mam ani jednego... ale dziurka od kolczyka w pępku zrobiła mi się bardziej czerwona... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale sobie "dobrze" zrobiłam... 🤢 Zjadłam na obiad pomidorową, a potem nie mogłam się powstrzymać i wciągnęłam po obiedzie dwie łyżki masy kajmakowej, którą kupiłam na babeczki kajmakowe. Najpierw mnie zemdliło, a potem tak pogoniło na klopa, że myślałam, że nie zdążę... 😮 🤢 Pomidory i kajmak to nie jest dobre połączenie 😜

Iza, ja też dwa dni temu zauważyłam u siebie delikatne rozstępy. Jest ich może ze cztery i są malutkie, tak że myślałam, że mi jakieś naczynka krwionośne popękały. Ale jak się bliżej przyjrzałam, to nie miałam wątpliwości. U mnie pojawiły się w dziwnym miejscu - po prawej stronie, tuż nad pachwiną, na wysokości spojenia łonowego 😮 Dobrze, że normalnie będą zakryte przez majtki 😁 Ale i tak smaruję je 3 razy dziennie balsamem, mam nadzieję, że zbledną. Na szczęście sam brzuch cycki i nogi narazie wolne od rozstępów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co ma wyjść to wyjdzie... i nawet najlepszy krem nie pomoże... ja codziennie smaruje się kremami i oliwkami i jednak wyszło kilka rozstępów... wydaje mi się że to dlatego bo ostatnio strasznie mnie wybrzuszyło 😮 brzuch urósł w zastraszającym tempie... a to że mam tendencje do rozstępów to też robi swoje.

Doti dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Brzuch Ci urósł a rozstępy pojawiły Ci się na udach? hehe


ogólnie cała urosłam 😁 😁 a rozstępy stały się widoczne na udach 😁 i tak jak pisałam coś mi się dzieje z dziurką od kolczyka w pępku i coś mi się wydaje że właśnie się tam rozstęp zrobił bo jest taki mocno czerwony ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam brzuch wolny od rozstępów. Ale staram się go mocno natłuszczać i wierze że dopóki smaruje rozstępy nie wyjdą 🤢 Chociaż został jeszcze miesiąc, a brzuch teraz rośnie jak szalony.
isa śliczna ta przytulanka. Ja mam jakieś miśki dla małego, ale może takie coś było by dla niego fajniejsze
doti dobrze że na wizycie wszystko ok. Szkoda tylko że nie spełniło się twoje życzenia nt. rozwarcia 🙂 ale sytuacja może się szybko zmienić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja teraz czasem smaruję sobie sutki aventem, a na później mam kupiony Medela PureLan. Moja siostra baaardzo go polecała. a na mojej SR polecali krem Lansinoh jako ten najlepszy.
Ale pewnie też wam wszyscy mówili że nic tak dobrze nie działa na sutki jak wsmarowanie kilku kropel własnego mleka na koniec karmienia. Więc myślę, że trzeba to wypróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja również się smarowałam i bardzo dbałam a jednak rozstepy się pojawiły, takie maleńkie biale słao widoczne i takie większe bardziej widoczne rozowe w sumie to w dziwnych miejsach np. na lewym udzie od wewnetrznej strony na biodrach i jeden sie robi chyba na brzuszku po lewej stronie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi no to ja mam to samo co Ty... okropnie to wygląda ;/ nie dość że mam brzuch przedzielony tą ciemną krechą na pół, wokół pępka skóra jest ciemniejsza od reszty to jeszcze ta dziurka od kolczyka czerwona i świecąca... normalnie wstyd pokazywać brzuchal 😁 w dodatku jakiś taki meszek na całym brzuchu mi się pokazał... 😮
mam nadzieje że po porodzie wszystko wróci do normy a ta blizna po kolczyku nie będzie aż tak widoczna jest jest teraz! (i dopiero teraz żałuje że zrobiłam sobie kolczyka w pępku) 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie ja na początku ciąży nawet kupiłam kolczyk specjalny do ciąży 😁 nosiłam go chwile ale później dotarło do mnie że to głupota i wyciągałam...
ani to ładne ani wygodne... teraz pozostało mi tylko żałować że w ogóle go zrobiłam ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...