Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 a ja juz z samego rana bylam sie zapisac u poloznej srodowiskowej, zeby pozniej nie latac 🙂 dowiedzialam sie tez o pediatre i wzielam druki do wypelnienia, zeby pozniej od razu zapisac maluszka 🙂

Co do zlobka, to nam niestety nie straczy wyplata M, zeby wszystko oplacic i jeszcze nas wszystkich utrzymac i jestem zmuszona oddac dzidzie pod opieke obcych. teoretycznie wykonuje taka prace, ze spokojnie moglabym pracowac w domu, ale u mnie w firmie nikt na to nie pojdzie, bo pracownik sie dla nich nie liczy. jesli nie dostaniemy sie do panstwowego, to dopiero wtedy zaczniemy glowkowac jak rozwiazac ten problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski 🙂padłam wczoraj po pracy a kość ogonowa mnie tak bolała że masakra 😮jeszcze 17 dni i wolne 🙂My na szczęście przedszkola nie potrzebujemy ale od 3 roku dziecko ma 10 godz za darmo więc pewnie poślę starszą,żeby poszalała a ja odpoczęła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, to bol ulozeniowy.. taki nacisk.

Emaleth, u Was jest az 10h?? u nas tylko od 8-13..za kolejne godzinki sie juz placi. Myslalam, ze w calej Pl jest tak samo 🙂)Ja mam dzisiaj zebranie w przedszkolu...

Moj maz wysmial wczoraj moja pizame 🙂) Ale za to corcia kochana sie obudzila i pierwsze co mowi: Oooo mamusiu, masz nowa pizame. Ale ladne spodnie, i bluzka ladna 🙂) Pierdzielic tych chlopow 🙂))
Teraz bedziemy w 3 to juz wogole bedzie mial dziad przekichane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Emi to chyba nie to samo, ale takie parcie na pecherz i ciezar tez czasem odczuwam - moze to dzidzia tak sie w ta strone pcha, ze nam tak ciezko?? 😉

wlasnie ja nie czuje parcia na pecherz moze tylko nie wiem na co na szyjke czy cos nie mam pojecia w kazdym badz razie moze dzidzie juz schodza nizej 😮 myslalm ze to jednorazowe a to sie powtarza dosc czesto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra to w uk tak jest.I te chłopy oni to by pewnie chcieli żebyśmy cały czas w jakiejś sexi koszulce biegały,a wiadomo wygoda najważniejsza,mój to nie rozumie po co mi piżama ale mam go w nosie bo i tak śpię sama bo on na nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja 🙂
Dzisiaj w nocy mój synuś dostawał świrka, rozpychał się po całym brzuchu, nie wiem czy wystawił pupkę czy główkę,bo nie wiem w jakim jest aktualnie ułożeniu, ale dopiero jak go zaczęłam po niej głaskać to się trochę uspokoił i od 2:00 mogłam pospać... Łobuziak jeden 🙂
A wczoraj narzekałam że coś się mało ruszał przez cały dzień, to w nocy nadrobił.
Przedwczoraj byliśmy na ciuszkowych zakupach, żeby do końca wszystko mieć, udało się...no może prawie,bo jakieś spodenki jeszcze z jedne by się przydały.
Wózek zamówiony, czyli zostało jeszcze łóżeczko, pościel i wszystkie duperelki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale jaja myślałam w co by się ubrać na zakończenie roku córki ,żeby jakoś elegancko wyglądać i w szafie miałam kieckę taką dość przylegającą do ciała i powiem Wam ,że się wcisnełam i nawet zapiełam zameczek 😜
To jakiś cud bo w maju w nią nie wchodziłam , ale jaką mam talię jak u osy ,aż mi lepiej 😁
Zrobię jutro fotki to wrzucę i się pochwalę .
A na rocznicę komuni byłam w lajkrach ,a mogłam w sukience . 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj położna mi mówiła ze jednej babce musieli wywołać w 33tyg ciąży poród bo dziecko tak jej uciskało nie pamiętam już na co, że miala takie silne bóle że nie potrafila tego zniesc,cierpiala strasznie i wywolali poród i wszystko z dzidzią ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Ja mialam dwa opakowania newbornow i teraz tez kupie... mimo, ze mala wazyla ponad 3 kg..

New born czy new baby? hehe juz zgłupialam teraz
Chodzi mi o to ze ona mają dwa rozmiary i ten drugi jest od 3 do 6kg. Nie podobno zebym urodzila dziecko lzejsze niz 3 kg 🙂 hihi a bardziej się oplaca kupic tą dużą paczkę rozmiaru drugiego niz dwie paczki tego malego rozmiaru. Ale czy będą pasowac faktycznie na dziecko od 3kg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się. już południe! Byłam na USG i wszystko jest ok. Szyjki nie sprawdzała, ale co tam... Wymiary w porządku. Waga Dzidzi mnie trochę zdziwiła bo "tylko" 1480g. I teraz znów mam myślenie które USG się pomyliło: 30 maja było ok 1100g, 5 czerwca 1440g a dziś 1480g :/ Mała zasłoniła buzię rączką i pępowiną, drugą łapkę wypychała mi przez pępek. Nóżki wciśnięte z prawej strony pod żebra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...