Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia

Witam , oooooo 😲matko Doti bezsenność Cię złapała 😆
U mnie pogoda paskudna i chyba chłodno , obudziłam się z ciężką glową ,ale jakoś mi przeszło bałam się ,że ból będzie mnie męczył cały dzień .
Miałam jakieś chore sny ,że mój M mnie zdradza 😞 to chyba przez to wczorajsze zaproszenie na ślub
ma być świadkiem , znajomi się śmiali ,że on będzie balował z laskami ,a ja kuleczka siedziała i się przyglądała 😠 .Ja natomiast chciałabym się odwalić jak ta lala tylko czy w tym rozmiaże znajdę super sukienkę :dry A i fryzjera poprosiłam ,aby zamówili dla mnie na miejscu , a co mi tam nie będę szarą dziewuszką z wielkim brzuchem 😜
Ach bo się zdenerwowałam , miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.Mixi na 100% znajdziesz coś fajnego, na allegro też sa fajne ciuchy 🙂 mi tam siębardzo podobają kobiety w ciąży w sukienkach, do tego make-up, fryzura i bedziesz jak bóstwo! Nie jedna powie ze tak chcialaby w ciazy wyglądać. Dobre masz podejscie! Trzeba wykorzystac ten czas bo szybko przeleci i chwalic sie brzuszkiem,isc z podniesiona glową 🙂W maju podobno mają być pierwsze upały, więc coś zwiewnego i już 🙂 Mi się dzis snilo że dzidzia tak zaparła się nóżką o moj brzuch,że byla widoczna przez skóre cała jego/jej stópka i paluszki i ja ją giglałam a ona przemieszczała stopę w różne miejsca mojego brzucha. hahaa dobre 🙂 Od wczoraj bolą mnie te pośladki, cos mnie w nich rwie i w nocy się kręciłam bo nie wiedziałam już jak się ułożyc by było dobrze 😞
Ja sobie ostatnio taką sukienkę kupiłam-fioletową. Fajne one są 🙂
http://moda.allegro.pl/kuszaca-sukienka-mirabel-xl-kolory-i2203009499.html
Te są też fajne 🙂
http://moda.allegro.pl/kuszaca-sukienka-agnes-xl-kolory-i2270036468.html
http://moda.allegro.pl/szyfonowa-piekna-sukienka-eliza-rozm-s-zolta-i2270036115.html
P.s Mi z dnia na dzień coraz bardziej uwypukla się brzuszek 🙂 hihi.Jest już większy niż na fotce na profilu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale popisałyście przez weekend. ufff
w sobootę mąż zabrał nas na shopping. kupił mi express do kawy dolce gusto żebym mogła dobrą kawę pić w ciąży 😮 normalnie wprawił mnie w szok taki. rozglądaliśmy się tez ciuszkami i przyborami dla dzidzi ale nic mnie nie urzekło. powiem Wam że najchętniej to bym dziedzi ubierała tylko w H&M. strasznie podobają mi się tam ciuchy. ale cóż córka nie chciała mierzyc to kupilam jej tylko sandałki.
a wczoraj miałam problem znowu z kupą. wróciła moja nie moc do srania. nie życzę nikomu takiego czegos. mężuś ppoleciał do apteki po czopki bo już nic nie pomagała, śliwki płatki mleko woda nic. a Ból niesamowity.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 🙂 ja juz od wczoraj z berlinie M pojechal do pracy a ja leniuchuje 🙂 pozniej czeka mnie zwiedzanie pogoda chyba dopisuje bo widze sloneczko 🙂 mixi tez mialam taki sen az mi lzy polecialy. Mnie glowa wczoraj strasznie bolala nie wiem czy to za spraw cisnienia. Brzuszek tez podolewa a raczej podbrzusze a mala szaleje wczoraj wyraznie dala znac po zurku kto tu rzadzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂
Weekend udany... ale troszkę mnie wymęczył i dzisiaj spałam do 10 😉
Taka paskudna pogoda że chyba jedyne co mi pozostaje to leniuchowanie w domu... a o 17 mam wizytę u gin 🤪 🤪 może dzisiaj się dowiem co ma dzidzia między nóżkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! OJ, ja też miałam ostatnio taki głupi sen, że hej 😮 Jak byłam u dentysty w sobotę w poczekalni anestezjolog opowiadał, jak to robią na ciężarnej operację, wcześniej wyjmując dziecko z wodami płodowymi i że póżniej wkładają je spowrotem 😲 Nie wiem, na ile w tym prawdy, bo nigdy o tym nie słyszałam ale śniło mi się, że jak poszłam do dentysty to wyjęli mi Maję i nie chceli oddać 😲 A wogóle wczoraj dentystka włożyła mi do zęba antybiotyk i kazała przyjść jak urodzę 😁
Tusia, jeśli chodzi o wszelakie bóle ja jestem zdania, że my dziewczyny możemy wiele rad udzielać, ale nie ma wśród nas lekarza i jeśli jest cokolwiek niepokojącego to ja osobiście śmigam do lekarza, nawet jeśli mieliby mi powiedzieć że jest ok i wygonić do domu. To tak dla spokojności 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi gratuluję połówki ciąży!!!!

Mój M. mnie rozwalił właśnie! Coś dziś ma okropną chcicę na seksik ale mu powiedziałam, że może przyjść do mnie jak zrobi pokoik dla Synusia hahahaha i jak się proszę o to od grudnia, tak dziś nie minęło 20 minut a już mi powiedział żebym drzwi szukała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam . Musiałąm sporo nadrobić bo nie było mnie tu od soboty 😉 Wekend niestety spędziłam na studiach- ale jeszcze dwa miesiące i obrona 🙂 Jutro rano idę do gin i tylko tym teraz żyję, Kupiłam sobie w H&M Wkońcu spodnie ciążowe i powiem że są nawet dosyć fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Licencjat kończyłam wychowując Synusia, a że nie ma blisko nas żłobka państwowego to nie poszłam do pracy po studiach. Ale teraz jak teściowa pójdzie na emeryturę, Synuś będzie chodził do przedszkola a Dzidzia będzie miała prawie roczek to ja pójdę do pracy i zacznę się realizować. Póki co będę chciała jakieś wolontariaty porobić albo płatne staże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...