Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mixidixi napisał(a):
Hej mam pytanie zastanawiałyście się nad szczepionką na żółtaczkę ? Bo mój mąż dziś mnie zaskoczył pytaniem , aż mnie zatkało 😲

Raczej nie jest to wskazane. Akurat u mnie mąż jest nosicielem wszczepili mu żółtaczkę typu c w szpitalu jak miał dwa miesiące. Powiedziałam o tym mojemu lekarzowi a on zlecił mi tylko badanie na nosicielstwo i jak wyszło, że jestem czysta to powiedział, że dobrze i tyle. A tak raczej kazałby mi się szczepić pewnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh... na wizytę czeka się tygodniami... strasznie się dłużą..
A jak już wchodzę do gabinetu patrze na ekranik, podziwiam... lekarz mówi że wszystko ok, i pokazuje mi co i jak... ustala kolejną wizytę i \"do widzenia\" 😁 wydaje mi się że ta wizyta trwa 5 min... a w rzeczywistości trwa to dosyć sporo 😁 za szybko mi ten czas leci w gabinecie....
też tak macie? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak ma chyba każda 🙂 jak czekam w kolejce, to sie wkurzam, ze inne panie siedza tak dlugo, a ja w ciazy i tak krótko 😁 oczywiscie to tylko tak mi sie wydaje, bo z pól godzinki to na pewno 🙂 Tez sie ciesze, ze za kazdym razem mam usg, tak to bym w ogole nie byla spokojniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szperałam sobie po necie z nudów i znalazłam taką ALA tabelkę ile na ogól tyje się w czasie ciąży...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/444/ileprzytyjeszwciazy.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2996/ileprzytyjeszwciazy.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki!!!
Ja w pierwszej ciąży 15kg przytyłam i wszystko zeszło nawet więcej w 8mc tyle że przez 6mc karmiłam piersią i większość kobiet mówi że to dużo pomaga.
Teraz jakoś nie kontroluję wagi,jem na co mam ochotę i tyle,martwić się będę potem jak znajdę czas przy dwóch łobuzach 🤪
Dołączam do kluby mycia okien i idę zabrać się za swoje,powolutku bez pośpiechu i przemęczania.
Pogoda piękna aż grzech siedzieć w domu 😎
Buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, mloda nei zasnela 🙂
zoo ja przekonalo.. my wlasnie wrocilysmy po 3,5 h chodzenia 😁 Czlowiek na urlopie a wiecej sie narobi niz jak w domku.. 🙂)

Zupka ogorkowa dzis na obiadek 😉 wlasnie miesko sie juz gotuje. 🙂 a ja ide pokroic ziemniaki...

Szczepien w ciazy sie nie zaleca!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z rana zjadłam maleko z płatkami miodowymi. A teraz coś mały ludek w brzuchu się zbuntował i dał mi mega odruchy wymiotne, że myślałam że spędze czas na modlitwie do klozetu.. Ale dał mi chyba tylko do zrozumienia, że nie mam więcej tego jeść i obyło się bez wymiotów 😜 ufff 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe... mnie znowu złapało w niedziele po obiadku... ale tylko zamuliło na szczęście... chyba za dużo zjadłam i wymieszałam 😁 bo później nie mogłam na jedzenie patrzeć...

Ale zauważyłam że to co kiedyś jadłam nałogowo np. czekolade, piłam kakao, kawę itp... dzisiaj na to patrzeć nie mogę 😮 sam zapach kawy mnie odrzuca.
smak całkiem mi sie zmienił...

właśnie zajadam kolejną paczkę kwaśnych żelków 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie przed ciążą nie wyobrażałam sobie dnia bez kawy... obojętnie czy była to parzona czy rozpuszczalna, popijałam kilka razy dziennie, a dzisiaj nie mogę na nie patrzeć ...
w dodatku jak czuje kawę parzoną i dym z papierosów 🥴 to mam kosmiczne turbulencje w żołądku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja piała ostatnio kawę jacobsa u ciotki i nawet mi podeszła...ale tak nie mogę patrzec i tez pije puszczalską 🙂 a ja sobie pospałam troszkę,jakoś tak mnie zmuliło spanie...bo ta pogoda jakoś nie może się zdecydować eh....a ja dzisiaj mam na obiadek śledzie w śmietanie 🙂 i oczywiście teraz zajadam się raffaello 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajki tez mnie bardzo odrzucaja, ale z tego to sie akurat ogromnie ciesze, bo przed ciążą paliłam 8 lat i bardzo chcialam rzucić, ale to odkładałam 😉 Wiec powiedzialam sobie, ze jak zajde w ciąże to przestane palic. Jeszcze nie wiedzac, ze jestem w ciazy zaczeło mnie od nich odrzucac 🙂 Nie mam zamiaru wrócic do nałogu chocby nie wiem co! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...