Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lenna21 napisał(a):
haha jak ma to pomoc :P a od ktorego miesiaca zaczela chodzic ma to jakies znaczenie?

Zaczęła tak jakos od 2. trymestru. Z kolei moja druga kolezanka znalazla zestaw cwiczen w internecie, kupila na allegro taka dużą rehabilitacyjną piłkę i sama w domu zasuwała. Tez mówi, ze poród bez problemów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja już po wizycie i jestem mega wściekła 😠
Wyszłam z tego gabinetu i myślałam ,że eksploduje z nerwów.
Dzisiaj tylko mnie zbadała , zważyła i pokazała ,że serduszko bije i nic więcej żadnego usg 😞
No ale przynajmniej wiem ,że wszystko ok z maleństwem 😆
Także płeć dopiero na usg połówkowym za 4 tygodnie 😉
Pomyślałam ,że może jest któraś z Was zdolna i chętna zrobić u nas nowy wątek .Zrobić tabelkę i wpisać nas wszystkie wraz z terminami porodów 😁 tak jak mają to marcóweczki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi najważniejsze, ze serduszko słyszałaś, to juz dużo! 🙂 Super, ze maluszek zdrowy, podrośnie jeszcze to go zobaczysz w całej okazałości 🙂

Szkoda, ze ich tabelka jest dostepna tylko dla znajomych 😮 nie mozna podpatrzec... ale cos wymyslimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie przed chwilą miałam telefon i z mężem zostaniemy chrzestnymi . Na szczęście chrzest jest w sobotę 7.04 więc chyba brzusia większego nie będę miała 🥴 a najfajniejsze jest to że msza jest o 22.30 🤪niezle co ? Maleństwa będą już pysznie spały 🙂
Ostatnio pomyślałam sobie o tej dziewczynie co ma mieć trojaczki , coś nic nie pisze 🤨 ciekawe jak jej brzusio i maleństwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa no rzeczywiście mozna wejsc na ta tabelke 😁 fajna, fajna 🙂

jeszcze nigdy nie słyszalam, zeby chrzest był o tak poznej godzinie 🤪

Własnie wróciłam od stomatologa i mam tylko jeden niewielki ubytek 😁 kamien spadl mi z serca, bo juz mialam stresa, ze to bedzie niekończąca sie katorga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi o której ta msza?? nie za późno trochę?

z mojego sprzątania dzisiaj nici. byłyśmy na spacerze i w bierdonce. kupiłam sobie 2 opakowania truskawek i juz je zjadłam. jedno z naleśnikiem i serkiem waniliowym. mmm pycha!
co do porodu to myślę że będę mieć 2gą cesarkę, więc o innych opcjach nie będę się narazie wypowiadać. chyba, że już bliżej września.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ksiądz jakiś nawiedzony niby to nie ma być msza tylko jakaś liturgia nie wiem bo nie chodzę za często do kościoła 😜
Ale więcej dzieci będzie więc chyba rodzicom to odpowiada , ja bym była oburzona takie maleństwa o tej porze to mają smacznie spać w łóżeczkach ,a nie po kościołach się szlajać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do porodu kalisz podobno bierze udzial w akcji "rodzic po ludzku" a u nas rodzi sie jak w rzezni i nie ma opcji na porod we wodzie opiekow kiczowata polozne okropne dra sie na pacjentki co nie tylko lekarza nie mili jedna wielka rzeznia kolezanka rodzila rok temu prosila o znieczulenie bo biedna sie dlugo meczyla i Filip nie chcial wyjsc to ani sluchac nie chcieli pomimo tego ze pieniazki miala ze soba na ta potrzebe ogolnie porazka. Ja sie narazie nie stresuje tym mama mi powtarza ze pocierpie ale jak juz bobasek wyjdzie to ze nagle o bolu zapomne 🙂. Ja nie bede rodzila u siebie w miescie 🙂 zdecydowalam sie na Ostrów Wlkp 🙂. Kupilam dzisiaj witaminy 🙂 falvit mama i odzielnie kwas omega 3 troche mialam pietra kupic to no ale przeznaczone dla ciezarnych wiec wzielam 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się wieczorkiem 🙂 Wróciłam z zakupów z M. kupiłam sobie 2 pary leginsów bo były za 12zł 🙂 i też wciągnęłam paczuszkę truskawek 😁 😁 😁
Ja zamierzam rodzić w tym szpitalu co poprzednio 🙂 Tu macie link to wirtualnego spaceru http://www.szpital.ujastek.pl/wirtualny-szpital/ujastek2.html w prawym górnym rogu możecie sobie wybrać które konkretnie pomieszczenie chcecie zobaczyć żeby nie "iść na piechotę" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W biedronce u nas są za 2,99 🙂 no właśnie 250g więc chyba jutro sobie kupię....Mi mówią o porodzie ale ja narazie tak nic się tym nie przejmuje nie myślę po prostu 🙂 ale w sierpniu już się zacznie pewnie...Jutro się dowiem czy rzeczywiście będę miała poród na 2 wrzesnia....może zostanę sierpnióweczką,ale Was nie zmienie Kochane Kobitki 🙂 a która robi tą tabeleczkę? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...