Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
edith napisał(a):
CLOTRIMAZOLUM tak się nazywa maść.


Edith ale w necie jest napisane, ze nie mozna stosowac w okresie ciąży, bo może oddziaływać na płód 😮


no tak jest napisane ja brałam w 3 trymestrze dopiero to.. ale wszystkie maści w tych okolicach mają tak na ulotce dlatego lepiej jak lekarz przypisuje też się bałam to brać ale lekarz zna się lepiej wiec zaufałam i 3 dni po problemie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko, ze lactovaginal to sa paleczki kwasu mlekowego, wiec jesli masz jakas ingekcje grzybicza badz bakteryjna.. to na pewno ci nie pomoze...
Clotrimazol najlepszy w okresie ciazy...

Hmmm, a Tantum Rosa, nasz takie do nasiadowek, bo ogolnie jestli tak, to nasiadowki nie sa w ciazy wskazane...
ale jak juz nic nie pomaga, to i Tantum Rosa dobre... 😉)

Ehhh... ide prasowac 😁

A co do kwestii odbytowych ;( Ja tez mam od 3 dni masakre jakas... wrocil mi zylak odbytu, i przy kazdym zalatwianiu mi podkrwawia, a bol taki, ze srac sie odechceiwa 😞( Zwariowac mozna.... 😞( a w zeszlej ciazy wylazl mi dopiero po porodzie FUCK...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam ciągłe problemy z pęcherzem... 😞

właśnie zajadam się cieplutkimi pączkami mojej babci 😉 pycha! nie ma to jak obiadek babci...
i jeszcze zupka jarzynowa musi się zmieścić... oj chyba zacznę robić się morsem! heheh

uciekam... bo ta nasza przeprowadzka będzie trwać w nieskończoność z moim tempem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):

A co do kwestii odbytowych ;( Ja tez mam od 3 dni masakre jakas... wrocil mi zylak odbytu, i przy kazdym zalatwianiu mi podkrwawia, a bol taki, ze srac sie odechceiwa 😞( Zwariowac mozna.... 😞( a w zeszlej ciazy wylazl mi dopiero po porodzie FUCK...


no to nie jestem sama w tej sytuacji. ja za przeproszeniem srać chcę ale nie mogę ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ponownie 🙂 a ja już po lekarzu 🙂 powiedział,że moja ciąża się tak rozwija jak żadna inna 🙂 czystość pochwy przeszło na I stopień z III 🙂 więc rewelka,leukocyty spadły do 3 🙂 więc lekarz powiedział,że wyniki badań są rewelacyjne 🙂 🤪 🤪 🤪 no i nie miałam robionego USG,ale idę 25 teraz i będę miała już USG połówkowe 🙂 i potem glukoza podobno to jest świństwo.Ja też miałam zaparcia,lekarz u którego byłam tydzień temu to polecił mi DUPHALAC jest dla kobiet w ciąży 🙂 więc na razie problemy ze sraniem mi odeszły 🙂 🙂 Mam dzisiaj zajebisty humorek bo widziałam mojego Skarba Kochanego i nawet gadaliśmy i się buziakowaliśmy,a wieczorkiem przyjedzie na noc także będzie ostro hahahha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...