Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie dziewczyne ze wy jestescie w o niebo lepszej sytuacji niz ja. Macie swoich lekarzy pod reka (telefonem) nie dzieli was bariera jezykowa i macie swoja rodzine przy sobie. Moja rodzina jest ponad 1000km odemnie nie mam rzadnych badan ginekologicznych chyba ze zrobie je sobie prywatnie niestety lekarz u ktorego bylam bedzie dostepny dopiero pod koniec wrzesnia wiec jestem uziemiona wiec nie pozostaje mi nic innego niz pozytywne myslenie 🙂.
A jesli chodzi o baby shower to ja wiem ze bede miala bo moj meszczyzna wydebil odemnie wszystkie nr tel moich kolerzanek i juz planuja co za niespodzianke mi zrobic zwlaszcza ze w pazdzierniku mam tez urodzinywiec pewnie bedzie podwojna imprezka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Troszkę mnie nie było, wszystko nadrobione 🙂)!
Edithd ja też ostatnio mam małe doły, ale wydaje mi się, że tak po prostu na nas wpływa ciaża, tyle zmian w organizmie i te hormony dają w dupę
Aliceee- jest i będzie dobrze 🙂 2 miesiące i położysz sobie maluszka na piersi, dla takich chwil warto jest wszystko przetrzymać 🙂

My po ślubie i weselu brata 🙂 było kapitalnie !!!! Mój mężulek oczywiście obiecał braciszkowi, ze z racji jego wesela zamierza bawić się jak nigdy wcześniej i sporo wypił 🙂! Odwiedził każdy stolik, wszyscy wujkowie i ciocie go uwielbiają, bo ma dość żywiołowy charakterek, zatem każdy ciągle go gdzieś zapraszał! Wczoraj były poprawiny w domku, to też byyl tańce i hulańce do białego rana!

Sofii oczywiście była drugą atrakcją na całym weselu, każdy przychodził pytal jak się czuje, czy czegoś nie potrzebuje itp

Dziś w planach wielkie leniuchowanie, jutro wszyscy wyjeżdżają rodzice, brat z żoną oraz teściu i moje bratowa, więc będe tylko na lotnisko kursować , a później 2 tygodnie spokoju 🙂 to skręcimy łóżeczko, wypiore ciuszki i będę prasować 🙂


Btw. jaki dzis upał !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My 15 wrzesnia mamy wesrle u naszych slubnych swiadkow ale mezus ani grama nie wypije bo bedziemy musieli wracac nie chce tam w calej gromadzie u nich nocowac a godzinka drogi to caly pikus posiedzimy potuptamy z nozki na nozke i wrocimy moglabym prowadzic ja ale maz sie uparl ze z takim brzuszkiem to zadaleko abym jechala wiec dla mnie to jeszcze kepuej 🙂 Elmirka-ja nie wiem czy bym tak potrafila pewnie jakbym musiala to wyjscia by nie bylo ale ja mam straszna silba wiez rodzinna i jak czesto sie nie widze z siostra chociazby to ona przyjezdza mieszkamy od siebie 2km a codziennie jak nie ja to ona zaleci i wiem zr duza pomoc na poczatku przy dzidzi od niej bede miala bo ona doswiadczona a mama jak mama wiadomo starymi metodami by doradzala.Baiser-widze ze i ty cisnienie na pransko i prasowanie masz ciuszkow i to dziwne co bo gdybym musiala poprasowac sterte ciuchow swoich czy meza to z tydzien bym sie zbierala a tak jutro cisne po zakupy proszkowe i bedzie poprane a pozniej prasowanie i ukladanie a najpiekniejsze z tego to zapach dzidziusiowy nie ma nic piekniejszego dla nosa jak czuc dzidziusiowy zapach a pozniej bedzie calymi dniami czuc w domku dzidziusia-niech ten listopad szybko przyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
anula a wy gdzie na to wesele 15 wrzesnia? bo my tez mamy na ten dzien zaproszenie do Łodzi 🙂 no ale tez nie jedziemy.
Nie wiem czy bedziesz wiedziala mamy wesele w Wysokim Mazowieckim ze 40 km od Łomży a Łomża po trasie z Warszawy do Suwałk.Obiecalam ze chociaz przyjedziemy posiedziec bo na wielkie tance nie licze i mam nadzieje ze nic sie nie zmieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry 🙂


chyna dzis długo pospalas ze dopiero teraz wpadasz 🙂

ja moge tu dopiero zajrzec jak maly spi bo tak to musze sie nim zajac bo broi to w tym samym czasie tez od razu obiadek upichce i posprzatam 🙂

jak mi ciezko z tym wielkim brzuchem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Dziewczyny az wam zazdroszcze tych wesel tez bym sie pobawila niestety nie mam u kogo bo nikt ze znajomych i rodziny nie pali sie do malzenstwa 😞.


wsrod moich znajomych wszystkie wesela sa jak jestem w ciazy i musze lezec wiec i tak nie chodze.
My tak chcielismy sie wybawic na weselach to tak samo wszyscy wtedy gdy ja w ciazy i jak nie w czasie gdy wzmozone wymioty to teraz gdy brzus duzy dobrze ze jeszcze we wrzesniu a nie listopadzie bo wtedy bym na bank sie nie ruszyla z domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
aallicee napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry 🙂


chyna dzis długo pospalas ze dopiero teraz wpadasz 🙂

ja moge tu dopiero zajrzec jak maly spi bo tak to musze sie nim zajac bo broi to w tym samym czasie tez od razu obiadek upichce i posprzatam 🙂

jak mi ciezko z tym wielkim brzuchem 🥴
Ja od rana dupsko na kanapie ale juz musze sie pozbierac i wstaeic zupke na obiadzik bo sama sie nie zrobi a szkoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry 🙂
Dzien doberek 🙂

super kombinezon masz dla Lenki 🙂
ja podobny kupilam w lumpeksie w wawie jak nowka i za cale 15 zloty 😉
Mysle ze wystarczy na wjazd pozniej juz bede musiala kupic pewnie zimy calej nie da rady wysmigac bo dzieci rosna jak na drozdzach no ale coz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Andziucha napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry 🙂
Dzien doberek 🙂

super kombinezon masz dla Lenki 🙂
ja podobny kupilam w lumpeksie w wawie jak nowka i za cale 15 zloty 😉
Mysle ze wystarczy na wjazd pozniej juz bede musiala kupic pewnie zimy calej nie da rady wysmigac bo dzieci rosna jak na drozdzach no ale coz

ja mam rozmiarowke tego kombinezonu miedzy 3 a 6 miesiecy to pewnie sie zmiesci w niego 🙂 zime przeleci w nim bo dosc gruby jest bo mam jeszcze jeden po synku ale tamten nadaje sie bardziej na wiosne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Anulaa jaka dziś zupkę robisz ??? My mamy tyle jedzenia z wesela, że dwie lodówki to za mało, rozdajemy wszystkim na lewo i prawo
Miala byc kalafiorowa lub pomidorowa a wynalazlam na necie cos takiego nowego i lekkiego i wpadlam na krem marchewkowy,a ze ogrodek obok domku to marchewki pod dostatkiem i zrobilam blenderem wszystko zmiazdzylam do tego swieza natka pietruszki smietana i jest pycha dla meza dorzucilam oddzielnie ziemniaczki bo jak to on twierdzi zupa musi miec wkladke wiec ma miesko z kostki(zawsze robie na kosci zupke lub udku nie lubie na kostkach rosolowych tych sztucznych) i ziemniaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez anulka zawsze na mięsku rozołek a potem wkłądki rózne, po kostce mnie żoładek boli

marchewkową tez zrobiłam jakis czas temu, ale smak odrzucił mojego chlopa i karlę....tylko ja wsuwałam 🙂
u mnie karla kocha barszczm wczesniej kochała pomidorówke, wczesniej rosół, wcześniej ogórkową 🙂))
ma fazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
ja tez anulka zawsze na mięsku rozołek a potem wkłądki rózne, po kostce mnie żoładek boli

marchewkową tez zrobiłam jakis czas temu, ale smak odrzucił mojego chlopa i karlę....tylko ja wsuwałam 🙂 Nie strasz mnie bo mam nadzieje ze oprocz mnie i mezus wsunie w sumie on kazda zupe zje oprocz grochowej i fasolowej.Wyglada jak papka dla dzidziusia ale jest pyszna doprawilam tak jak zalecali galka muszkatolowa i odrobina kurkumy i pachnie i smakuje super ale zobaczymy co na to mezus jak wroci napisalam mu smsa ze krem marchewkowy z wkladka to napisal ze super-ciekawe czy to nie z litosci ze dupke podnioslam i zrobilam bo wie ze ciezko mi dlugo stac bo w krzyzu nawala i jak stara babcia wszystko na siedzaco 🙂
u mnie karla kocha barszczm wczesniej kochała pomidorówke, wczesniej rosół, wcześniej ogórkową 🙂))
ma fazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...