Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny ,

Ja wstałam i śmigam do lekarza, bo wczorajsze wymioty to nie są takie normalne :/ nawet nie mogę nic wypić 😞 może to jakieś zatrucie zwłaszcza, ze mam podwyższoną gorączkę ehh a popołudniu do ginekologa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Hej dziewczyny ,

Ja wstałam i śmigam do lekarza, bo wczorajsze wymioty to nie są takie normalne :/ nawet nie mogę nic wypić 😞 może to jakieś zatrucie zwłaszcza, ze mam podwyższoną gorączkę ehh a popołudniu do ginekologa

Nie strasz ze w tym tygodniu masz jeszcze takie wymioty bo ja zyje z nadzieja ze skoncze 1 trymestr i wymiotom powiem papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Anula wszedzie pisza, ze po pierwszym trymestrze mija wiekszosc objawów ciążowych i u mnie sie sprawdziło- mam tylko duzy apetyt i wypryski na skorze, wszystkie te bardziej nieprzyjemne mineły.

Ja tez stawiam, ze to zatrucie a nie wymioty "ciążowe"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Andziucha powiedz mi dlugo trwa to usg w 12tygodniu wiem ze lekarz wszytko bedzie sprawdzal itd a tak sie stresuje jutrzejsza wizyta ze oszalec przyjdzie mi do jutra

ja mialam tak 30 min. a to zalezy od tego czy dziecie bedzie sie dobrze ukladalo zeby zrobic pomiaty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
O to dlugo ale mozna sie naogladac 😉 maz wczoraj pierwszy raz w zyciu na bezczela sie przyznal ze sie tez boi jutrzejszego usg bo to takie wazne czy wszystko ok i wogole az mnie to zdziwilo bo zawsze to takiego twardziela zgrywa.

bo faceci tak maja na zewnatrz udaja ze sa twardzi a w srodku sa slabsi niz nam sie wydaje ale najwazniejsze ze bedzie blisko ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
anula4ever napisał(a):
A to usg bedzie brzuszne czy dowcipne?

to zalezy od ginekologa mi jak narazie ani razu nie robil dowcipnego tylko brzuszne wiec trudno powiedziec 🙂

Ja pierwsze mialam dowcipne drugie brzuszne i tak sie zastanawiam wiekszosc pisza w necie ze brzuszne ale sa wyjatki ze dowcipne no nic jutro sie przekonam.Ok zmykam do nauki bo jak tak bede sie obijac to obleje te egzaminy a musze czyms glowke zajac bo tylko jutro i jutro mi w glowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Andziucha napisał(a):
anula4ever napisał(a):
A to usg bedzie brzuszne czy dowcipne?

to zalezy od ginekologa mi jak narazie ani razu nie robil dowcipnego tylko brzuszne wiec trudno powiedziec 🙂

Ja pierwsze mialam dowcipne drugie brzuszne i tak sie zastanawiam wiekszosc pisza w necie ze brzuszne ale sa wyjatki ze dowcipne no nic jutro sie przekonam.Ok zmykam do nauki bo jak tak bede sie obijac to obleje te egzaminy a musze czyms glowke zajac bo tylko jutro i jutro mi w glowie

bedzie wszystko dobrze 🙂
trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Witam 🙂
Anula wszedzie pisza, ze po pierwszym trymestrze mija wiekszosc objawów ciążowych i u mnie sie sprawdziło- mam tylko duzy apetyt i wypryski na skorze, wszystkie te bardziej nieprzyjemne mineły.

Ja tez stawiam, ze to zatrucie a nie wymioty "ciążowe"


Muszę się zgodzić, mi mineło wszystko ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
anula4ever napisał(a):
A to usg bedzie brzuszne czy dowcipne?

to zalezy od ginekologa mi jak narazie ani razu nie robil dowcipnego tylko brzuszne wiec trudno powiedziec 🙂


Mi ginekolog powiedział, że usg dośrodkowe powinno być stosowane do 14 tygodnia, a później już tylko brzuszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basier mam nadzieje,że to nic poważnego.
Anula ja mialam usg dowcipne i brzuszne 🙂trwało to z 10 min,ale ja miałam tylko takie wstępnie dla
uspokojenia się. 17 mam to usg na jakie Ty jutro śmigasz .Z dokładnymi pomiarami.
Nie stresujsię, bo to Maleństwu zaszkodzi.
Mąż się denerwuej,chyba lepiej jak tam będziecie we dwoje. Zawsze to wsparcie.
Będzie dobrze zobaczysz!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
baiser88 napisał(a):
Hej dziewczyny ,

Ja wstałam i śmigam do lekarza, bo wczorajsze wymioty to nie są takie normalne :/ nawet nie mogę nic wypić 😞 może to jakieś zatrucie zwłaszcza, ze mam podwyższoną gorączkę ehh a popołudniu do ginekologa

Nie strasz ze w tym tygodniu masz jeszcze takie wymioty bo ja zyje z nadzieja ze skoncze 1 trymestr i wymiotom powiem papa


Niestety to nie zatrucie, lekarz powiedział że to objawy ciążowe ehh dał mi smecte bo nie chce w sumie tez truc malenstwa niepotrzebnie !
Na 18 ide do ginekologa zobaczymy co powiem , ale tez myślałam, ze z końcem 1 trymestru nieprzyjemne dolegliwości mijają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Basier mam nadzieje,że to nic poważnego.
Anula ja mialam usg dowcipne i brzuszne 🙂trwało to z 10 min,ale ja miałam tylko takie wstępnie dla
uspokojenia się. 17 mam to usg na jakie Ty jutro śmigasz .Z dokładnymi pomiarami.
Nie stresujsię, bo to Maleństwu zaszkodzi.
Mąż się denerwuej,chyba lepiej jak tam będziecie we dwoje. Zawsze to wsparcie.
Będzie dobrze zobaczysz!!! 🙂


Lekarz powiedział, że jeżeli wymioty sa raz dziennie to nie stanowi to zagrożenia, ale ja jestem dość szczupłą osobą, w 14 tygodniu w ogóle po mnie nie widac ciąży i jutro idę na badania do szpitala, zebym się nie odwodniła, jeszcze to będę dziś konsultować z ginekologiem, więc stres podwójny !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
ja juz po pracy. doczytałam co u was. braiser kurcze nie dobrze ze sie tak męczysz...trzymaj rękę na pulsie i dbaj o siebie
ja teraz w 14tyg mialam USG brzuszne, wczesniejsze 2 sopochwowe. USG trwalo z 10min, wszystko pomierzylismy i pooglądalismy 🙂 nawet kawałek siuraska (lub duzej łechtaczki) było dosyć wyraźnie widać 🙂
głowa mi dzis pęka. po robocie musiałam skoczyc do wodociągów i energetyki, bo budujemy domek i trzebabyło jeszczej akis projekt uaktualnic. Karola mi w aucie zasnęła, na szczescie dalej kima, udało mi sie przenieśc z autka dosyc bezbolesnie. mam chwilkę dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
hello
ja juz po pracy. doczytałam co u was. braiser kurcze nie dobrze ze sie tak męczysz...trzymaj rękę na pulsie i dbaj o siebie
ja teraz w 14tyg mialam USG brzuszne, wczesniejsze 2 sopochwowe. USG trwalo z 10min, wszystko pomierzylismy i pooglądalismy 🙂 nawet kawałek siuraska (lub duzej łechtaczki) było dosyć wyraźnie widać 🙂
głowa mi dzis pęka. po robocie musiałam skoczyc do wodociągów i energetyki, bo budujemy domek i trzebabyło jeszczej akis projekt uaktualnic. Karola mi w aucie zasnęła, na szczescie dalej kima, udało mi sie przenieśc z autka dosyc bezbolesnie. mam chwilkę dla siebie.


też już miałam na brzuszku robione... 🙂.. oj to kupa pracy przy budowie... bo nie uwierze, że łatwo idzie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...