Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Kobietki 🙂
co tam u was? ponoc w pl mialo sie ochlodzic na weekamdzik? u mnie tez popadalo i jest chlodniej.. nie wyobrazam sobie 35 stopni w cieniu i tak przez cale lato. Ostatnie bylo zimne wiec to wydaje mi sie bedzie gorace... ale oby nie bo bedzie ciezko!
Popsulam sobie klawiature w swoim laptopie i teraz musze pisac na nie swoim kompie..wrr... no ale najwazniejsze ze jest opcja.... 🙂
tez ugotowalam sobie wczoraj mega gar ogorkowej.... mniam pychotka..mojego meza az wykrecilo od kwasnosci :P
co tam w planach na weekandzik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj zrobiłam sobie wagary na uczelni...jutro dopiero jadę...u mnie też pogoda nie za ciekawa... ochłodziło się wieje okropny wiatr i musowo trzeba siedzieć w domu 😞 tak myślę co by tu zrobić na obiad i nie mam pomysłu...może podsuniecie jakiś pomysł?? miłego dnia kochane 🙂
aha dzisiaj dodałam kolejne zdjęcie mojego brzuszka...wy też dodawajcie będziemy miały później pamiątkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po zakupowym szaleństwie do wykończenia domku 🙂! A zaraz biorę się za obiad, dziś zrobię spaghetti z sosem bolognese 🙂
Też się już brzuszkiem dzisiejszym pochwaliłam 🙂

Ps. Moja ogórkowa wczoraj już zjedzona, ale była pyszna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja doszlam wcz wieczorem do siebie. nagrodzilam sie spritem z lodem z dodatkiem całej cytryny bo jakis slodkawy był...tez mnie bierze na gazowane, ale od coli sie trzymam z daleka...woda gazowana ewent sprite....
u mnie dzis ogórkowa a na drugie surówka z kiszonej kapusty i łosoś na parze...uwielbiam....
poza tym o 16tej urodzinki 3-latka - kolegi Karoli
ja na razie nie mam zdj mojego bigggg brzucha....musze nadrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! 🙂 Cos mnie dlugo nie bylo ale to dlateggo ze praca mnie wykancza i po powrocie do domu na nic nie mam sily. U mnie dzisiaj pieknie sloneczko swieci a ja mam wolny weekend 😁 😁 😁 (przez 2 miesiace praktycznie caly czas padalo). Tak wiec popedzilam na zakupy i w koncu udalo mi sie kupic spodnie ciazowe ktore na mnie pasuja 🙂 🙂 🙂 Bo mimo ze juz pare kilogramow na + to nadal mam problemy ze znalezieniem rozmiaru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.Ja juz po wekendzie-wprawdzie wekend to z niedziela sie liczy ale dla mnie piatek i sobota na uczelni masakra-ale przezylam to wczoraj zdalam egzamin dzis zdalam dwa (nie bede sie chwalic ocenami bo wyjdzie ze kujon ale trojeczka tez wpadla 😉 ) Nadrobilam zaleglosci na forum a to moje 5 groszy na tematy poruszane 😉
Jeśli chodzi o oliwke-to ja nie jestem do tego przekonana ale tak jak napisala PaaTinkagru-to zalezy od skory jednej to pasuje drugiej co innego ja od początku ciazy wypróbowałam już chyba ze 3 balsamiki i teraz mam taki który nie smierdzi i (wszelakie aromaty działały na mnie wymiotno i zakupilam bezwonny który dziala rewelacyjnie bo skora mnie nie swedzi-smaruje się 2 razy dziennie może dlatego no nie wiem kazda z nas ma inna skore i inna rozciągliwość.
Mnie wczoraj tez Glowa rozsadziala wróciłam z uczelni kapiel i sru do wyrka ale Glowa tak bolala ze usnąć nie mogłam a jak usnęłam to zaraz i się przebudzilam bo lunal taki deszcz ze szok.Karolka jak c nogi puchna już to co to będzie w lipcu lub sierpniu.Wiesz ja straszyc nie chce ale puchniecie nog zawsze ma jakis skutek-mojej siostrze puchly i wyszly problemy z nerkami.nie żebym straszyla wymieniamy dosiwadczenia tu przeciez i kazda z ta wiedza która tu nadobedzie robi co uwaza.
My planujemy może w sierpniu albo jakos pod koniec lipca wyskoczyc na pare dni nad morze bo jak nie teraz to pozniej z bobasem malutkim wakacje odpadaja wiec kolejne za 2 lata i chcemy teraz pojechac odpocząć nabrac sil na jesien 😉 wiec Megan może gdzies się natkniemy na molo-ten swiat tylko wydaje się taki maly 😉 Mi pelargonie w tamtym roku szlak trafil przez wiatry Traby i co możliwe a w tym roku sama nie wiem co chce na balkonie jeszcze ale pewnie snow pelargonie albo surfinie
no to sobie nagrezmolilam hihiih pewnie nie jedna z was czytajac to pomyslsla "a ta to zwykle listy pisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do zakupow to sobie tez dzis trzasnelam kiecke-chcialo mi sie taka zwiewna dluga kiece i znalazlam chcialam biala ale byla zaduza-w pasie rozciagnieta i skusilam sie na niebieska ma dwie opcje pas mozna nosic na brzuszku albo na cycuchach 2w1 juz sobie smigam w niej tak leciutko nic nie uciska a cena rewelacyjna cale 21 zl hihihi okazje wylukałam 😉( zdjecie kiecki i przy okazji mego brzusia na 2 zakladce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
A co do zakupow to sobie tez dzis trzasnelam kiecke-chcialo mi sie taka zwiewna dluga kiece i znalazlam chcialam biala ale byla zaduza-w pasie rozciagnieta i skusilam sie na niebieska ma dwie opcje pas mozna nosic na brzuszku albo na cycuchach 2w1 juz sobie smigam w niej tak leciutko nic nie uciska a cena rewelacyjna cale 21 zl hihihi okazje wylukałam 😉( zdjecie kiecki i przy okazji mego brzusia na 2 zakladce 😉


Śliczna ta niebieska spódnica 😁! Też sie za taka rozglądam !!!

Dziewczyny mam takie pytanie, jak jest u Was z morfologią , a dokładnie z leukocytami?? Mi poziom się podwyższył już do 11,5 a miałam normalne. Wiem , że w ciąży norma przesuwa się do 13, ale martwi mnie to troszkę, bo juz się naczytałam o jakiejś infekcji wewnątrzmacicznej, która spowodowana jest właśnie wysokim poziomem leukocytów i aż mnie wmurowało :0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANULKA, PIĘKNE WDZIANKO!!!
A WAKACJE Z BOBASEM SĄ SUPER, MY WYBYLIŚMY Z KAROLINKĄ JAK MIAŁĄ 3,5 MIESIĄCA DO ZAKOPANEGO NA 5 DNI, BYL PIĘKNY PAŹDZIERNIK, MAŁA SUPER SPAŁA W KLIMACIE GÓRSKIM, ZWIEDZILISMY DOLINY, BYLO EXTRA. CHOC NASZE DZIECKO NIE PREPADA(ŁO) ZA JAZDĄ AUTEM (DARŁA SIE PO 10KM... BO JEJ SIE NUDZIŁ TEN SAM WIDOK SUFITU Z AUTA) A DO ZAKOPCA MAMY Z 300, TO OPRÓCZ TEGO BYŁA I JEST BEZPROBLEMOWYM DZIECKIEM. JAK MIALA PÓŁ ROKU TO POJECHALIŚMY Z NIĄ NA NARTY PONOWNIE W TATRY, JAK MIAŁA ROCZEK TO BYŁ BAŁTYK ( 9H JAZDY), JAK MIAŁA 1,5 ROKU TO POLECIAŁĄM Z NIĄ SAMA DO DUBLINA NA TYDZIEŃ, TAK WIĘC WIĘC NIE PRZEKREŚLAJ SZANS NA WAKACJE, WSZYSTKO ZALEZY OD DZIECKA... JA KARI KARMIŁAM PIERSIĄ RÓWNY ROK, BYŁO TO NA SERIO BARDZO WYGODNE I UŁATWIAŁO WIELE NASZYCH ESKAPAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
A co do zakupow to sobie tez dzis trzasnelam kiecke-chcialo mi sie taka zwiewna dluga kiece i znalazlam chcialam biala ale byla zaduza-w pasie rozciagnieta i skusilam sie na niebieska ma dwie opcje pas mozna nosic na brzuszku albo na cycuchach 2w1 juz sobie smigam w niej tak leciutko nic nie uciska a cena rewelacyjna cale 21 zl hihihi okazje wylukałam 😉( zdjecie kiecki i przy okazji mego brzusia na 2 zakladce 😉


Śliczna ta niebieska spódnica 😁! Też sie za taka rozglądam !!!

Dziewczyny mam takie pytanie, jak jest u Was z morfologią , a dokładnie z leukocytami?? Mi poziom się podwyższył już do 11,5 a miałam normalne. Wiem , że w ciąży norma przesuwa się do 13, ale martwi mnie to troszkę, bo juz się naczytałam o jakiejś infekcji wewnątrzmacicznej, która spowodowana jest właśnie wysokim poziomem leukocytów i aż mnie wmurowało :0


Kochana, nie rozcyztuj sie tak w złych proroctwach, pogdadaj z lekarem! w ciązy zawse wartości są inne, krew się rozrzedza, są inne proporcje, ja mam to szczęście e moja mama jest diagnostą laboratoeyjnym i nawet jeśli lekarz powie: wyniki są super/w porządku to mogę jeszcze jej zapytac, dlatego nie obawiaj się pytać!!!! a jak się mieścisz w normach to juz w ogóle się nie martw!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to witam was z mojego mroźnego śląska (tylko 7'C...). wczorajsze urodziny -bomba, karola szalała do 20.40, i tylko siła ją stamtąd wyciągnęłam, bo sama juz byłam strasznie zmęczona...oczywiscie Mała padła mi w aucie, więc jak tylko wstanie to do wanny 🙂
ja powolutku szykuję obiad niedzielny: rosołek gotowy, tylko go dopracuję, kluseczki musze zrobić, upiec schab i doprawić buraczki (przysmak Karoli).
Macie jakies plany na dzis? my moze zajrzymy do teściów,choc to akurat nie jest moj ulubiony sposób spędzania niedzieli.... 🙂
macie też tak z brzuszkami ze z rana to jakby prawie nic a wieczorem bomba????????? masakra, teraz sobie siedzę, i mysle ze polowa znajomych by nic nie zauwazyla, moze by stwierdzili: o trochę jej sie przytyło....a wieczorem normalnie 7 miesiąc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula gratuluje!!! Zdolna z Ciebie przyszła Mamusia.
Moje pelargonie padły, bo mąż zapominał je podlewać 😞
teraz jestem w domu i ja mogę to robić, więc powinnno się udać.
My tam planujemy też wakacje za rok z Maluszkiem. Wiadomo,że nie
zagranicą,ale nad polskie morze z miłą chęcią się wybierzemy.
Wczoraj byliśmy w kinie na Dorwać Gringo z Melem Gibsonem 🙂 🙂 pośmiałam się.
Potem deser lodowy w moim ulubionym miejscu. Myślałam,że pękne.
Dziś za oknem pochmurno, zimno.... ehh ale chyba lepsze to niż ten pt skwar, gdy tak źle się czułam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Megan my się dziś wybieramy na Dorwać Gringo 😁 bo słyszałam własnie, że bardzo fajny film!
Odnośnie brzuszka, to u mnie rano to już w ogóle nic nie widać :P dopiero jak sobie pojem to wypycha mi troszkę do przodu!
Ja dziś zamierzam zrobić zupę gulaszową a później chcemy iść porozglądać się za jakimiś fajnymi wózkami głębokimi plus inne rzeczy do wyposażenia pokoiku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...