Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
edithd napisał(a):
kurcze, kiedys to bym na basen pognała albo na rower, teraz NIC mi sie nie chce...straszne 😞

lenistwo 🙂
ale kiedys o tym mowili w DDTVN ze na niektore kobiet ciaza dziala w ten sposob ze moga gory przenosic a na niektore tak ze sa zmeczone no i ja chyba naleze do tej drugiej grupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Racja, u mnie też oczy się same zamykają 😁 ! Dziewczyny z doświadczeniem jakie wózki proponujecie?? Teraz oglądałam na necie, takie 3 w 1, że głęboki z gondolą plus później zmieniany na normalny plus dokładane siedzonko do samochodu i to też można wpiąć do kółek wózka ... Nie wiem jak z praktyką.. I te łóżeczka, z jakimiś szufladkami pod łóżeczkiem lub bez 😁
Mam dwa modele:
http://www.sklepitp.pl/produkt/opis/91/tako_laret_black_z_fotelikiem_i_parasolk

http://www.sklepitp.pl/produkt/opis/98/tako_acoustic_z_fotelikiem_samochodowym

Co myślicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
edithd napisał(a):
kurcze, kiedys to bym na basen pognała albo na rower, teraz NIC mi sie nie chce...straszne 😞

lenistwo 🙂
ale kiedys o tym mowili w DDTVN ze na niektore kobiet ciaza dziala w ten sposob ze moga gory przenosic a na niektore tak ze sa zmeczone no i ja chyba naleze do tej drugiej grupy 🙂


JA TEZ.... przynajmniej w tej ciązy...w pierwszej to dzien przed porodem jeszcze przepłynełam 50 basenów. a teraz...poduszka i łóżeczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
Andziucha napisał(a):
edithd napisał(a):
kurcze, kiedys to bym na basen pognała albo na rower, teraz NIC mi sie nie chce...straszne 😞

lenistwo 🙂
ale kiedys o tym mowili w DDTVN ze na niektore kobiet ciaza dziala w ten sposob ze moga gory przenosic a na niektore tak ze sa zmeczone no i ja chyba naleze do tej drugiej grupy 🙂


JA TEZ.... przynajmniej w tej ciązy...w pierwszej to dzien przed porodem jeszcze przepłynełam 50 basenów. a teraz...poduszka i łóżeczko

ja to chyba w tej i w poprzedniej taka nie do zycia jestem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
baiser- ja mialam taki 3 w 1 i polecam 🙂 mnie odpowiadal chodz wagowo byl troche ciezki 🥴

ja tez miałam 3 w 1. firmy JANE model slalom pro. był zajeb..., ale w cholere drogi, ja kupiłam uzywany, był w super stanie i polowa ceny normalnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
Andziucha napisał(a):
baiser- ja mialam taki 3 w 1 i polecam 🙂 mnie odpowiadal chodz wagowo byl troche ciezki 🥴

ja tez miałam 3 w 1. firmy JANE model slalom pro. był zajeb..., ale w cholere drogi, ja kupiłam uzywany, był w super stanie i polowa ceny normalnego

ja tez machnelam sobie uzywanego bo jakos tak nie bylo mnie stac wydac 2 tys. na nowy 🥴
a wiadomo ze trzeba bylo dla pierwszego dziecka kupic wszystko a to kosztuje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
kurka, muszę jechac 3/4 czerwca na szkolenie do warsaw, i przez to zakichane euro 2012 nie ma noclegu z przyzwoitej cenie....caly czerwiec wszystko 100-200% droższe....chyba na centralnym sie przekimam 🙂

ach nam to potrzebne to cale Euro 😠
w naszym stanie takie noclegi odpadaja 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja chyba tez taki zakupię 🙂! Ten co już kiedys oglądałam , był własnie lekki, aż byłam pod wrażeniem . Edithd fakt, w warszawie będzie urwanie głowy, z chęcią bym cię przenocowała, ale wyprowadzamy sie 1 czerwca do krakowa < 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):

ja tez machnelam sobie uzywanego bo jakos tak nie bylo mnie stac wydac 2 tys. na nowy 🥴
a wiadomo ze trzeba bylo dla pierwszego dziecka kupic wszystko a to kosztuje 🥴


Fakt.. nawet nie chcę tego przeliczać, zaczniemy już pomału kumulować , bo tak rozłożone w czasie to lepiej wychodzi psychicznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
To ja chyba tez taki zakupię 🙂! Ten co już kiedys oglądałam , był własnie lekki, aż byłam pod wrażeniem . Edithd fakt, w warszawie będzie urwanie głowy, z chęcią bym cię przenocowała, ale wyprowadzamy sie 1 czerwca do krakowa < 😁 😁 😁


spoko spoko, dam radę. mam juz sprawdzony noclego w józefowie, bo zwykle 2 x do roku muszę jeździc do stolicy, tylko potem się muszę busami telepać...swoją drogą będąc w krakowie będziemy bliżej, w razie jakichś przyszłych spotkań 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już po obiadku. Teraz myślę o tym by się położyć. Jakoś słabo się dziś czuję.
Anidziucha należe do tej samej grupy co Ty.
My za wózkami jeszcze nie zaczynamy się rozglądać. Mamy jeszcze na to czas. Ale powoli
zaczneimy o tym myśleć ze względu na koszty. Trzeba to rozłożyć w czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.U mnie niedziela objedzona 😉 przyjechala siostra z mezem i siostrzenica i taka nie az super pogoda ale fajna i zrobilismy na obiad grila objadlam sie karkoweczki z grila-mniam mniam do tego salata swieza oj pychotka.A co do wielkosci brzuszka to ja tez tak mam wstaje rano malo widac a od okolo 12 robi sie wiekszy i wiekszy a wieczorem to pilka ze szok jakbym byla gruba w 6 albo 7 miesiacu 😉 tak mi wpadla kiecka ze od rana w niej smigam nie cisnie na brzuszek tylko tak fajnie tuli malenstwo bo przeciez nie wolno brzuszka nastawiac na duze slonce i wiatry ale jest wygodna ze szok zawsze nosilam krotkie a ta dlugasna i mi wpadla w gust 😉 ide teraz poleniuchowac rozprostowac kosci bo od rana tupam na nozkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja po dzisiejszym dniu w szkole jestem padnięta...wróciłam zrobiłam rosół zjadłam i się kimnęłam godzinkę 🙂 teraz wracam do żywych 🙂 ja też powoli kupuję potrzebne rzeczy dla maluszka żeby później nie odczuć tego na portfelu 🙂 co do wózka to mam po mojej siostrzenicy jest nie zniszczony praktycznie jak nowy jest czerwony a wygląda tak : http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-kadex-elipse-3w1-i2335612055.html
po co kupować nowy jak można jeszcze pośmigać używanym 🙂
ja jedynie co to muszę kupić nowe łóżeczko ciuszki odziedziczyłam po męża siostry dziecku i po dzieciach mojej siostry dlatego najpotrzebniejsze ciuszki takie jak do lekarza tylko muszę kupić no i kosmetyki i witaminki 🙂 reszta już jest czekam na nasze maleństwo 🙂 a jak dzisiaj u was minął dzień?? ja właśnie wybieram się z mężem na spacer życzę miłego popołudnia później jeszcze wpadnę papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też najedzona, teraz jeszcze arbuza wcinam 🙂! Byliśmy oglądać przeróżne rzeczy i kupiliśmy kilka ciuszków takich bardziej do szpitala 🙂. Wózki też już mamy upatrzony , więc pewnie za jakiś czas go zakupimy. Niestety ja nie mam za bardzo od kogo wziąć więc będziemy musieli kupić wszystko, ale te maluśkie ubranka są takie śliczne, że aż serce samo się uśmiecha 🙂! Zaczniemy od teraz kumulować, to nie będzie większej tragedii finansowej do listopada jest czas 🙂!

Zmykam, bo narzeczony już mnie wyciąga na film do kina 🙂!

Ps. Gwiazdeczko bardzo ladny wózek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My mamy ful kartonow z ciuchami po mojej siostrzenicy duzo uniwersalnych kolorow ale nie martwie sie tym ze jak bedzie chlopiec to bedzie trzeba wiecej kupic bo na dziewczynke to wiekszosc jest.Kupowac nowe mam zamiar bo to fakt cieszy oko i sie chce dla dzidzi cos nowego.Wozek obiecali moi rodzice-taka rodzinna tradycja ze dziadek kupuje wozek dla wnuka lub wnuczki ja z siostra dostalysmy wozek od dziadka i moj tato tez sie spisuje w tej kwesti 😉 lozeczko tez mamy po siostrzenicy ale ja uparlam sie na nowe bo chcemy ciemno biale mebelki i lozko sosnowe nie bardzo pasuje.w sumie dzidzia na poczatku bedzie spala z lozeczkiem w sypialni na naszym oku ale pozniej nie chce zeby byla wiocha i kazdy mebel inny kolor ale to juz maly koszt.Ja mialam po poludniu poleniuchowac a walnelismy kime 2 godzinna i teraz to juz nie wiem o ktorej zasne a musze sie wyspac bo od jutra wkuwanie na kolejny egzamin w niedziele-historia sztuki-jak mnie krew na sama mysl zalewa-brrrrrrr.Gwiazdeczka-wozek czerwony to nikt malenstwa nie urzeknie-takie przesady nasze babcie mialy ze musi dzidzia miec cos czerwonego-ale przyznam sie wam ze ja po tamtej ciazy zaczelam wierzyc w takie pierdoly-mam taka sasiadke co krzywo jej z oczu patrzec i zawiazalam sobie tasiemke na reku i powiedzilam ze do porodu jej nie sciagne-a niech sie smieja ze przesadna jestem i wierze w zabobony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie!!!! U mnie dzisiaj cudowna pogoda tak wiec odpalilismy grilla. Pierwszy raz od 2 miesiecy posiedzialam w ogrodku. Rano pognalismy z ukochanym na zakupy ( kolejne 🙂) i nabylismy 2 kombinezony dla malenstwa ( byla kolejna okazja 😁 )
Jesli chodzi o wozki to my mamy firmy GRACO Model Symbio 3w1. Jest lekki i dosyc maly co przy moich gabarytach jest jbardzo istotne, wozek jest urzywany ale w bardzo dobrym stanie i kosztowal nas 1/4 ceny sklepowej. Bardzo wazna dla nas rzecza przy wyborze modelu bylo tez to jakie wyniary ma wozek po zlozeniu czy zmiesci sie do bagarznika samochodowego, czy tez trzeba bedzie kombinowac 😉 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
My mamy ful kartonow z ciuchami po mojej siostrzenicy duzo uniwersalnych kolorow ale nie martwie sie tym ze jak bedzie chlopiec to bedzie trzeba wiecej kupic bo na dziewczynke to wiekszosc jest.Kupowac nowe mam zamiar bo to fakt cieszy oko i sie chce dla dzidzi cos nowego.Wozek obiecali moi rodzice-taka rodzinna tradycja ze dziadek kupuje wozek dla wnuka lub wnuczki ja z siostra dostalysmy wozek od dziadka i moj tato tez sie spisuje w tej kwesti 😉 lozeczko tez mamy po siostrzenicy ale ja uparlam sie na nowe bo chcemy ciemno biale mebelki i lozko sosnowe nie bardzo pasuje.w sumie dzidzia na poczatku bedzie spala z lozeczkiem w sypialni na naszym oku ale pozniej nie chce zeby byla wiocha i kazdy mebel inny kolor ale to juz maly koszt.Ja mialam po poludniu poleniuchowac a walnelismy kime 2 godzinna i teraz to juz nie wiem o ktorej zasne a musze sie wyspac bo od jutra wkuwanie na kolejny egzamin w niedziele-historia sztuki-jak mnie krew na sama mysl zalewa-brrrrrrr.Gwiazdeczka-wozek czerwony to nikt malenstwa nie urzeknie-takie przesady nasze babcie mialy ze musi dzidzia miec cos czerwonego-ale przyznam sie wam ze ja po tamtej ciazy zaczelam wierzyc w takie pierdoly-mam taka sasiadke co krzywo jej z oczu patrzec i zawiazalam sobie tasiemke na reku i powiedzilam ze do porodu jej nie sciagne-a niech sie smieja ze przesadna jestem i wierze w zabobony


🙂)) niezle 🙂))
co ty anulka studiujesz??? u nas podobna tradycja z wózkiem,ale w sumie jak zdecydowalismy sie na używany wózek to rodzice stiwerdzili ze cos innego kupią 🙂
u mnie problem z ciuszkami po kari nei tyle taki ze płec ma byc inna, co pora roku. mam kupę rzeczy z krótkim rękawkiem, samych ciuszków mi strasznie szkoda, te pierwsze mało uzywane, w stanie idealnym, z resztą kupę reczy dostała po urodzniu, bo kto przyszedł to z prezentem.... no coz, moze nam sie jeszcze córcia trafi....who knows 🙂 zawsze mis ei 3ka marzyła, choc ponoc po 2gim sie 3ciego odechciewa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...