Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
baiser88- Jak dzisiejsze samopoczucie??


Po dwóch strasznych dniach, dziś słońce na niebie i wewnętrznie 🙂! Idę popołudniu do lekarza, w związku z tą wysypką, ale myślę że mam może z jakiegoś jedzenia lub słońca choć nie opalałam sie za wiele. A może to burza szalejących hormonów, sama nie wiem!

A Twoje?? Widać juz u Ciebie brzuszek? Bo mój coś nie chce się pokazać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
baiser88- Jak dzisiejsze samopoczucie??


Po dwóch strasznych dniach, dziś słońce na niebie i wewnętrznie 🙂! Idę popołudniu do lekarza, w związku z tą wysypką, ale myślę że mam może z jakiegoś jedzenia lub słońca choć nie opalałam sie za wiele. A może to burza szalejących hormonów, sama nie wiem!

A Twoje?? Widać juz u Ciebie brzuszek? Bo mój coś nie chce się pokazać 😞

U mnie hormony szaleja bo mam pelno wypryskow na twarzy 😁 😁
u mnie widac juz brzuszek wiec nie da sie go ukryc 🙂

Trzymam ze ciebie kciuki zeby wszystko bylo dobrze a ta wysypka niech okaze sie ze to od burzy hormonow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem dobrej myśli 🙂! A moje maleństwo coś nie chce się ujawnić :P i denerwują mnie już komentarze osób, że to 15 tydzień a po mnie nic nie widać, ze pewnie nie chce jeść itp.. Szkoda tylko, że miałam pecha spotkać się z wymiotami.. No ale nie przejmuje się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
dziewczynki po usg, znacie juz plec???? ja juz zyje z przeswiadczniemm 95% faceta.... moje slicne ciuszki po Karolince chyba wystawie na allegro.... nie dosc ze pora roku inna, bo Kari urodzila sie na samym pocztaku upalnego lata, to jeszcze ple inna

ja juz po pierwszej czesci pracy, o 17tej jeszcze jezykówka do 20tej. ide do mojej córusi kochanej

dzieczynki, nie stresujecie sie tak. zgadzam sie z postem poztywem, ja tez zawsze jestem dobrej mysli i nie dopuszczam nawet mysli ze cos moze byc nie tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basier mam nadzieję,że lekarz wszystko Tobie wyjaśni i to nic strasznego.
Super,że ma takie długie nóżki i wszystko ok.
Ja też chce się zabrać za porządki 🙂 🙂dziś kuchnia tak od deski do deski.
Ja na spacerek pójde chyba popołudniu jak mąż pojedzie na siłownie. Zobaczę jak się
będę czuła po pracach kuchennych.
Fajnie,że jest Was tyle w tym samym lub bardzo zbliżonym terminie,ale i tak dopiero w listopadzie
okaże się jaka będzie kolejność 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Basier mam nadzieję,że lekarz wszystko Tobie wyjaśni i to nic strasznego.
Super,że ma takie długie nóżki i wszystko ok.
Ja też chce się zabrać za porządki 🙂 🙂dziś kuchnia tak od deski do deski.
Ja na spacerek pójde chyba popołudniu jak mąż pojedzie na siłownie. Zobaczę jak się
będę czuła po pracach kuchennych.
Fajnie,że jest Was tyle w tym samym lub bardzo zbliżonym terminie,ale i tak dopiero w listopadzie
okaże się jaka będzie kolejność 😉


ginekolog mojej kolezanki powiedział jej ze jak długie nogi to bedzie dziewczynka 🙂
moze cos w tym jest, bo moja Karla sie urodziła 60cm długa i nogi miala wyrąbiscie długie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Basier mam nadzieję,że lekarz wszystko Tobie wyjaśni i to nic strasznego.
Super,że ma takie długie nóżki i wszystko ok.
Ja też chce się zabrać za porządki 🙂 🙂dziś kuchnia tak od deski do deski.
Ja na spacerek pójde chyba popołudniu jak mąż pojedzie na siłownie. Zobaczę jak się
będę czuła po pracach kuchennych.
Fajnie,że jest Was tyle w tym samym lub bardzo zbliżonym terminie,ale i tak dopiero w listopadzie
okaże się jaka będzie kolejność 😉


mi z ostatniego USG tez wyszło 5.11, wiec kto wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, czy też zauważyłyście w okolicach pachwin takie małe drobne czerwone punkciki? Wygląda to jak maleńkie popękane naczynka... u mnie pojawiły się jakieś 2 tygodnie temu i tylko na nogach... nie wiem czy to normalne i czym może być spowodowane...
Może macie podobny "kłopot"?

Pozdrawiam ciepło
Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Basier mam nadzieję,że lekarz wszystko Tobie wyjaśni i to nic strasznego.
Super,że ma takie długie nóżki i wszystko ok.
Ja też chce się zabrać za porządki 🙂 🙂dziś kuchnia tak od deski do deski.
Ja na spacerek pójde chyba popołudniu jak mąż pojedzie na siłownie. Zobaczę jak się
będę czuła po pracach kuchennych.
Fajnie,że jest Was tyle w tym samym lub bardzo zbliżonym terminie,ale i tak dopiero w listopadzie
okaże się jaka będzie kolejność 😉


Dzięki Megan! Ja juz po wizycie, nie uwierzycie ale w ośrodku było dziecko z różyczką! Od razu zamknęli je do izolatki! ale mam ostatnio przygody!
U mnie to po prostu zmiany hormonalne, lekarz stwierdzil ze badania IgG i IgM wykluczają różyczkę gdyz już miałam. chciałam sie tak tylko Was dopytać czy to badanie IgM ja mam 0,21 a norma od 0-1,2 to jest wynik ujemny , tylko czy po przebytej różyczce zostaje np. jak w moim przypadku 0.21 , myslałam że powinno wynosić 0 skoro wynik IgG mam 26, wskazujący na przeciwciała istniejące.
I jeszcze jedno myślicie że oprócz calcium moglabym pić sobie vwitaminke B?? Bo zapomniałam na smierć zapytac lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaGH napisał(a):
Dziewczyny, czy też zauważyłyście w okolicach pachwin takie małe drobne czerwone punkciki? Wygląda to jak maleńkie popękane naczynka... u mnie pojawiły się jakieś 2 tygodnie temu i tylko na nogach... nie wiem czy to normalne i czym może być spowodowane...
Może macie podobny "kłopot"?

Pozdrawiam ciepło
Sylwia


U mnie również nic takiego się nie pojawiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! dawno nie zaglądalam, jakoś mnie ten weekend amjowy wytrącil z rytmu. 🙂
Ja wczoraj usg prenatalne a dziś badania z krwi.
na usg orzeszek tak szalal że aż dziwiłam się ze jeszcze nic nie czuję, normalnie mój M. śmiał sie że chyba adhd, a ono tylko nóżkami sie odpychalo i rączkami machało... cudo 🙂
Ogolnie lekarz powiedział, że wszystko ok. zobaczymy jeszcze co pokaże ten test PEPa i beta hcg
Niestety u mnie wymioty z różną częśtotliwością, wczoraj po badaniu, jak już wróciliśmy to od razu na kolanach nad kiblem 🤔
Ale zachcianek żadnych a znajome mnie tak o nie wypytują... A u Was są smaczki na konkretne rzeczy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amme super!!! Twój Szkrab się ruszał,a mój podczas badania chyba spał. Serduszko biło,ale ruchów nie było. Może 17 będzie lepiej.
Ja mdłości mam z różnym natężeniem na ogół pod wieczór. Dziś miałam np. ochotkę na zupę jarzynową 🙂 🙂 była pyszna. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale popisałyście-musiałam tyle nadrobić.No i mam dobre wieści.Maleństwo ma 5 cm ma nóżki rączki i jest bardzo zwinne.Przezierność ok.Organy ok.Mąż siedział i się wpatrywał jak maleństwo fika, rączkę sobie jedną podparło o główkę i się gibało po brzuszku.Mi aż dech zaparło maleństwo fika-lekarz powiedział że ruchliwe jest bardzo- tafił nam się czas fikołajków a nie drzemki.Maz powiedział że to jego najlepszy film w zyciu jaki oglądał. Dostałam globuki dopochwowe bo od wczoraj cos mi zaczelo wyciekac i lekarz swierdzil ze to sie czesto zdarza a w okresie letnich upalow nawet dosc czesto.Mam brac tez nospe forte narazie na wieczor-bo wieczorem mi rozsadza brzuch taki napiety ze mam wrazenie ze mi rozsadzi pepek i dzidzia wyskoczy i to na rozluznienie.Pobolewanie w krzyzu i czasami z boku brzuszka to rozciagajaca sie macica i wiezadla wiec to jest wszystko tak jak ma byc.Mam brac witaminy Femibion 2, myć się specjalnym plynem do h.intymnej-dostalam takie zalecenie.Nastepna wizyta 4 czerwca juz rano sie zapisalam bo z rana malo ludzi a popoludniu to sajgon.Ale sie ciesze ze z malenstwem jest wszystko ok i sobie tam mieszka fika-ale magia zycia 😉 A na plusie mam 1,3kg az mnie zszokowalo bo wymioty byly tresciwe ale to pewnie te pyzy z miesem sie przyjmowaly i 😉
A ponizej dzidziolek
[IMG]http://i46.tinypic.com/9amkow.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
anula, wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzidzia śliczna. czyli masz te same witaminki co ja. mam nadzieje ze Ci będą 'wchodzić'. super ze wszystko OK!!!!!! mi tez krzyż doskiwerał, ale od 3 dni jest OK.

Przeraza mnie lykanie ich bo sa gigantyczne a ja zawsze mialam problem z polykaniem tabletek a jeszcze te rybne czy jak to tam sie zwie podobno ma sie po nich taki posmak to mi lekarz powiedzial ze lepiej je lykac na noc bo w dzien ryba moze sie odbijac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
edithd napisał(a):
anula, wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzidzia śliczna. czyli masz te same witaminki co ja. mam nadzieje ze Ci będą 'wchodzić'. super ze wszystko OK!!!!!! mi tez krzyż doskiwerał, ale od 3 dni jest OK.

Przeraza mnie lykanie ich bo sa gigantyczne a ja zawsze mialam problem z polykaniem tabletek a jeszcze te rybne czy jak to tam sie zwie podobno ma sie po nich taki posmak to mi lekarz powiedzial ze lepiej je lykac na noc bo w dzien ryba moze sie odbijac

wiesz, ja mam zwykły femibion, taki na całą ciążę...jest ok, niczym mi się nie odbija thx god, ale są duze, to racja.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakos lykne-czego sie dla dzidiz nie robi.Babka w aptecie sie zasmiala to tu a te tabletki tu bo sa kobitki ze myla i lykaja globulki masakra hihihihih.Juz chyba wole lykac tabletki niz przez tydzien pchac je-zadna przyjemnosc ale lepiej za wczasu zapobiegac tymbardziej ze ja zawsze w upaly mam sklonnosci do stanow zapalnych-nie piecze nie swedzi a leci lekarz powiedzial ze to nie jest grozne ale zapobiegac trzeba dobrze ze sobie podwozie przyszykowalam hihihihihiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Jakos lykne-czego sie dla dzidiz nie robi.Babka w aptecie sie zasmiala to tu a te tabletki tu bo sa kobitki ze myla i lykaja globulki masakra hihihihih.Juz chyba wole lykac tabletki niz przez tydzien pchac je-zadna przyjemnosc ale lepiej za wczasu zapobiegac tymbardziej ze ja zawsze w upaly mam sklonnosci do stanow zapalnych-nie piecze nie swedzi a leci lekarz powiedzial ze to nie jest grozne ale zapobiegac trzeba dobrze ze sobie podwozie przyszykowalam hihihihihiih


🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...