Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej...właśnie wróciłam od lekarza 😁 jestem przeszczęśliwa 🙂 mąż też całą wizytę zacieszał jak małe dziecko które dostało lizaka...cały czas się śmiał jak lekarz mnie badał 🙂nasze maleństwo ma 7,90 cm i jest zdrowe 🙂 fajnie fikało ssało paluszka...najlepsze było to jak sobie zakładało jedną na drugą nogę fajne ujęcie a zdjęcie mam jak dzidzia wyprostował nóżkę jest śliczna zaraz postaram się wrzucić zdjęcie na stronkę 🙂 najważniejsze że nie ma wad serca 🙂 i odziwo niby dużo jem a waga stoi w miejscu czyli wszystko co przyjmuję idzie w dzidzię 🙂 kolejna wizyta 11 czerwca:0 może wtedy będzie już widać płeć bo dzisiaj siedziało na nóżkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gwiazdeczka super wiesci.Wiem jak to tatusiowie przezywaja moj do dzisiaj chodzi i caly czas opowiad jak to dzidzia sobie sie bujala i sie ruszala wpadl w wariactwo dzidziusiowe czyta wszystko o dziecku o porodach o opiece nad noworodkiem itd.czyste i super wariactwo.A wizyta od lekarza z wiescia ze dzidzia zdrowa-bezcenne!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gwiazdeczko nie mogło być inaczej 🙂! Moje maleństwo w 13w4d mierzyło 7,43 cm 😁 więc rozmiary podobne ! Każdy tatuś chyba tak reaguje i to jest wspaniałe 🙂 Nasz tatuś dziś wrócił z pracy i mi demonstrował jak to na szkoleniu Pan pokazywał co zrobić z noworodkiem jak sie zakrztusi 😁! Widok bezcenny !

Edithd ja to już się nie mogę doczekać, jak się dzidzia ujawni, bo na ostatnim USG to się zakrywała i nic a nic nie można było zobaczyć!

Dziewczyny czy Wam zgadzają się daty z OM i USG ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gwiazdeczka super!! 🙂 🙂widzę, że Tatuś zakochał w Maleństwie 🙂 ehh super.
My na badanie idziemy w czw.No i mój mąż pierwszy raz zobaczy Maleństwo na żywo.
Ja się boję czy wszystko dobrze,ale odpędzam złe myśli i wierzę,że wszystko będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 u mnie między OM a USG ie ma żadnego poślizgu bynajmniej po tej wizycie wczorajszej...właśnie wzięłam pierwszą tabletkę witaminową prenatal classic ciekawe czy będą mi one odpowiadać 🙂 miałam kupić feminatal natan 2 ale mój lekarz dał mi pierwsze pudełeczko prenatalu do wypróbowania to na razie będę brała te tabletki no chyba że mi nie podejdą ale nie są duże łatwo się je połyka z resztą ja nigdy nie miałam problemu z połykaniem tabletek 🙂 chciałam dodać zdjęcie na stronkę ale coś na tej stronie nie chce mi go przerobić 😞 później najwyżej spróbuję jeszcze raz a teraz spadam myć okna bo mam strasznie brudne a później czeka mnie znowu nauka byle do niedzieli...później tydzień wolnego o nauka do ostatnich 2 egzaminów i obrony...obym miała siłę 🙂 buziaki pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂)

U mnie z Om i USG tez jest około 4 dni poślizgu, ale lekarz mi mówił że czasami to się nawet do 2 tygodni wyduza.
Ja na szczęście obronę mam już za sobą, bo w grudniu miałam więc 5 lat studiów zamkniętych ! Ale we wrześniu mam egzaminu na biegłego rewidenta pierwszą część i nie wiem czy iść czy sobie odpuścić..
Zatem Gwiazdeczko już prawie końcówka, dasz radę 🙂! Maleństwo najbardziej dopinguje 🙂
Ja zabieram się za pisanie projektu unijnego, bo bratowa mi podrzuciła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
gwiazdeczka-super wiesci 🙂 super ze u dzidzi wszystko ok 🙂

U mnie jesli chodzi o OM i USG jest ten sam termin 3 listopad 🙂

Wczoraj mnie nie bylo bo zabralam sie za generalne porzadki w domu okna mylam,podlogi itd. no i potem 2 godzinny spacerek z synkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry.Zrobilam sobie przerwe w nauce bo ilez to mozna wczoraj wieczorem umieralam co zjadlam sru do kibla normalnie przypomnialy mi sie czasy tych strasznych dolegliwosci a bylo juz w miare ale dzisiaj jak reka odjal jest znow dobrze.podobno nawet po polowy ciazy mozna miesc jeszcze mdlosci i wymioty wiec mniej niz wiecej mi zostalo 😉 u mnie termin tez sie zgadza i tu i tu ale to dokladnie wszystko moze ulec zmianie w zaleznosci od wzrostu malenstwa no i tak sie mowi 2 tygodnie w to dwa tygodnie w to mozna urodzic pogoda kiepska az sie z tego ciesze bo jakby bylo ladnie nie chcialoby mi sie uczyc jeszcze tylko 3 egzaminy i koniec wiec giwazdeczka zaciskamy pasa i wkuwamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
A ja dzis z rana zachcianka na platki owsiane na mleku-podobno maja duzo witamin i wcinam arbuza kupil mi maz takiego wielkiego i dzis go koncze wsuwac z lodoweczki tak zimny mniam pychotka

ja tez bym sobie zjadla arbuza ale najpierw musialabym go gdzies kupic 😁 😁
ja mam na cos chec sama nie wiem tylko na co wchlonelam teraz parowki ale to nie bylo to 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mialam cisnienie na arbuza w sumie jeszcze nie sa chyba az takie czerwone krwiscie ale sa ok ja czasami tez mam na cos ochote nie wiem na co.wczoraj zachcialo mi sie smazonych ziemniaczkow na patelni a pozniej sie nimi doslownie dusilam bo chyba to nie bylo to ostatnio czesto tak mam ze mam na cos ochote a nie wiem na co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie, bylam bez neta do teraz
a ja juz zupke pieczrkową wsunełam, za chwile do pracy ruszam
co do terminów, to z doswiadczenia dziecka nr 1 (i moich kolezanek z 1 forum) wiem, ze termin z OM jest bardziej wiarygodny, oczywiscie nie licząc cesarek, które nawet pod koniec maja dziewczyny miały, choc dzieciaczki na czerwiec sie zapowiadały. Karolinka miala sie urodzic 20.06 (z miesiączki), z USG wychodzilo od 8 do 16 czerwca, a urodziła sie 22.06, choc od 20go juz cos mnie rzeczywiscie brało. wszystko mialam szczelnie pozamykane, i nic nie pomagało, ani mycie okien, ani basen, ani dluuugie spacery, ani sexik...nic... lekarz mnie troszkę ponaciągał 20go, podreptałam w centrum handlowym po schodach i troszkę cos ruszyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
No ja mialam cisnienie na arbuza w sumie jeszcze nie sa chyba az takie czerwone krwiscie ale sa ok ja czasami tez mam na cos ochote nie wiem na co.wczoraj zachcialo mi sie smazonych ziemniaczkow na patelni a pozniej sie nimi doslownie dusilam bo chyba to nie bylo to ostatnio czesto tak mam ze mam na cos ochote a nie wiem na co

i to jest najgorsze wtedy szukasz tego smaku albo okarze sie sie ze go znalazlas albo i nie 🙂
ja ostatnio wsunelam sama cala pizze ☺️ ciekawe jak tam moja waga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha wzielas sie za porzadki?chodzi do mnie bo um nie to zaczyna byc tragicznie chodze ogarniam katy ale okna juz mnie powoli wkurzaja a tak sadze ze do polowy czerwca to juz i remont bedzie zamkniety na dobre a zamierzam po sesji dopiero sie wziac za porzadki okna zaslony i cala reszta oj oj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Andziucha wzielas sie za porzadki?chodzi do mnie bo um nie to zaczyna byc tragicznie chodze ogarniam katy ale okna juz mnie powoli wkurzaja a tak sadze ze do polowy czerwca to juz i remont bedzie zamkniety na dobre a zamierzam po sesji dopiero sie wziac za porzadki okna zaslony i cala reszta oj oj

wczoraj ruszylam z myciem okien i podlogi musialam umyc no i sterta prania byla wiec mialam troche zajec ale po tym wszystkim myslalam ze padne ale syn chcial na dwor wiec poszlam na 2 godzinny spacerek a potem nie mialam sil zlec sie z lozka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziewczyny wiecie co mnie cieszy nie tylko to ale cieszy przed ciaza mialam strasznie lamliwe paznokcie a teraz normalnie twarde mocne ze az sie sama nadziwic nie moge wiec sie ciesze ze swoich pazurkow bo pozniej na zero obciac trzeba bo przy takim malutkim czlowieczku lepiej z dlugimi nie podchodzic jeszcze sie podrapie i dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Ale wkurzaja mnie te pestki w arbuzie no nie mozna sie w spokoju najesc-o ile arbuzem mozna sie najesc 😉

nastepnym razem pytaj o wypestkowanego 😁 😁
napic i najesc 🙂

A co hihihihi zapytam sie a przeciez ciezarnej nie wolno odmawiac hihihih poprosze wypestkowanego hihihi ok prosze tylko poczeka pani sobie juz wydluguje hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
A dziewczyny wiecie co mnie cieszy nie tylko to ale cieszy przed ciaza mialam strasznie lamliwe paznokcie a teraz normalnie twarde mocne ze az sie sama nadziwic nie moge wiec sie ciesze ze swoich pazurkow bo pozniej na zero obciac trzeba bo przy takim malutkim czlowieczku lepiej z dlugimi nie podchodzic jeszcze sie podrapie i dopiero

ja to nadal musze miec obciete na zero 🥴 zeby syna nie podrapac a zawsze mialam takie dlugie zazwyczaj robilam tipsy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...